PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قالب هاي اماده اديوس از كجا بخريم

abbasa
22-02-2010, 13:47
با سلام خيلي فكر كردم كه براي سوالم چه اسمي بگذارم اگه اشتباست شما اصلاح كنيد
يكسري قالبهاي اماده البته نمي دونم اسمش قالبه پروژه است سينگ چيه ولي اين قالبه اي اماده توي مثلا تري دي مكس ساخته شده با يك پرده ابي ميفورشن كه كاربر عكسها يا فيلمهاي خودش رو داخل ان قرار ميده كه كار رو خيلي حرفه اي در مياد يك جوراي زنده است دوربين حركت ميكنه و از اين جور كارها حالا خواهشي كه داشتم اينه كه اسم دقيق اينا چيه ايا بايد تري دي مكس بلد باشم و از كجا ميشه تهيه كرد ممنون:40:

nimatavassoli
25-02-2010, 10:52
با سلام خيلي فكر كردم كه براي سوالم چه اسمي بگذارم اگه اشتباست شما اصلاح كنيد
يكسري قالبهاي اماده البته نمي دونم اسمش قالبه پروژه است سينگ چيه ولي اين قالبه اي اماده توي مثلا تري دي مكس ساخته شده با يك پرده ابي ميفورشن كه كاربر عكسها يا فيلمهاي خودش رو داخل ان قرار ميده كه كار رو خيلي حرفه اي در مياد يك جوراي زنده است دوربين حركت ميكنه و از اين جور كارها حالا خواهشي كه داشتم اينه كه اسم دقيق اينا چيه ايا بايد تري دي مكس بلد باشم و از كجا ميشه تهيه كرد ممنون:40:
این قالبهای اماده با تری دی ساخته میشن . شرکتهای کلیپ سازی مثل مقام در تهران نسل جوان در مشهد تولید میکنن. شما اینها را به ادیوس ببر و با کروماکی رنگ قاب را حذف کن و فیلم خود را درون ان ببر و موشن به اون بده

rasoolsm
25-02-2010, 12:07
سلام. این قالب ها رو همون طور که نیما جان گفت شرکت های مختلفی تولید میکنن.من فکر میکنم قوانین انجمن اجازه نمیده اینجا آدرسی به شما بدم.اما همون شرکت هایی که نیما گفت رو اگه سرچ کنی آدرسشو پیدا میکنی و میتونی از سایت یا خود شرکت خریداری کنی.در ضمن فکر میکنم دیگه قالب ( یا همون پروژه های آماده ) قدیمی شده . الان بیشتر با استفاده از افکت فیلتر و کادر بندی و انتخاب دوربین میکسو جذاب میکنن.یا علی
بر بلندای فلک ذکر ملائک یا علی است . . .

abbasa
26-02-2010, 02:41
سلام. این قالب ها رو همون طور که نیما جان گفت شرکت های مختلفی تولید میکنن.من فکر میکنم قوانین انجمن اجازه نمیده اینجا آدرسی به شما بدم.اما همون شرکت هایی که نیما گفت رو اگه سرچ کنی آدرسشو پیدا میکنی و میتونی از سایت یا خود شرکت خریداری کنی.در ضمن فکر میکنم دیگه قالب ( یا همون پروژه های آماده ) قدیمی شده . الان بیشتر با استفاده از افکت فیلتر و کادر بندی و انتخاب دوربین میکسو جذاب میکنن.یا علی
بر بلندای فلک ذکر ملائک یا علی است . . .

ممنون ميشه بفرماييد افكت ----- و كادر بندي بيشتر توضيح بديد و اگه كاري در حد چند دقيقه داريد اپلود كنيد من ببينم چطوريه
سوال دومم هم داشتم تازگيها اين تيترا اخبار شبه يك ساعت هفت عوض شده و ده تا پانزده عكس از عقب شروع ميشه و انگار دوربين از توي ان ساختمانها رد ميشه انها رو با چه نرم افزار ساختند ميشه اموزشش رو بگذاريد بعد جوري كنجكاوم بدونم چطوري ساخته شده

سرج كردم اينه مقام در تهران رو پيدا نكردم ميشه ادرس دقيقش رو بگي ممنون