PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كافي نت؟!

amirfiri
21-02-2010, 16:24
با سلام
دوستان اگر كسي اطلاع داره بگه كه براي احداث يك كافي نت به چه چيزايي احتياج هست؟!
از هزينه گرفته تا مجوز.يا هرچيزي كه خودتون مي دونيد.
با تشكر

amirfiri
01-04-2010, 13:05
واقعآ كسي نمي دونه؟!!؟!؟!؟

dsa dsa
01-04-2010, 16:54
6 تا 8 سیستم هر کدوم تقریبا 600 تا 700 !! + میز و صندلی های مخصوص کافب نت !

یک خطوط ADSL 1 mbps یا 512 kbps که ماهی 400 واسه 1 mbps می باشد !! زیر 512 نمیشه سرویس داد اگر هم کسی اهل دالنود باشه سرعت بقیه ریده میشه توش !

مجوز هم که باید بگیری !

همین !

amirfiri
04-04-2010, 21:52
6 تا 8 سیستم هر کدوم تقریبا 600 تا 700 !! + میز و صندلی های مخصوص کافب نت !

یک خطوط ADSL 1 mbps یا 512 kbps که ماهی 400 واسه 1 mbps می باشد !! زیر 512 نمیشه سرویس داد اگر هم کسی اهل دالنود باشه سرعت بقیه ریده میشه توش !

مجوز هم که باید بگیری !

همین !
درامدش چطوره؟
به دردسرش ميارزه؟

dsa dsa
04-04-2010, 21:58
اگر جایی بزن که محل رفت و امد باشه + کارهای دیگه مثل ثبت نام دانشگاه + نرم افزار + فیلم + نرم افزار + تحقیق و..
همه اینا رو می تونی انجام بدی !

بله می تونه در امدی خوبی داشته باشه و دردسر خاصی هم نداره ××

به جز کافی نت کلی کار می تونی باهاش کنی !!

dsa dsa
04-04-2010, 22:03
البته خیلی کمتر از 600 هم میشه سیستم گرتم من فکر کردم می خوای گیم نت هم کنی !

mmiladd
05-04-2010, 11:14
دوست من بهتره شما نو آوری داشته باشی و به جای استفاده از کام از لپ ت استفاده کنی...!

The_matrix
05-04-2010, 11:20
سلام
درآمد کافی نت اگه موقعیتش خوب باشه عالیه درضمن 1 مگابایت در ثانیه چه خبره؟؟؟
برای 8 تا سیستم با 256 یا 512 اختصاصی کارت راه میوفته

jamy_khoshtip
05-04-2010, 13:38
سلام .

سیستم ها : »»» بدلیل این که زیاد سرعت اهمیت ندارد هر سیستم حدود 500 در نظر بگیر .
سرویس ADSL »»» یک خط 512 از شرکت ..... ( بستگی به منطقه دارد ) . محدود یا نامحدود !؟
خدمات دهی »»» تعمیر سیستم ( نرم افزار و سخت افزار - کارهای پرینت و .... - فروش CD برنامه و .... - سفارش تایپ - سفارش طراحی وب و .... ) .

شما اگر بتونی این کارها رو انجام بدی 100% پول خوبی ازش درمیاری . من در مورد ADSL باید بگم که :
از سپنتا بگیر - ماه های اول ازت زیاد میگیره و بعد از 5 الی 6 ماه دیگه ماهانه 90 تومن می شود ( نامحدود ) - در روز عید و روز تولد و 100تا برنامه دیگه هم بهت مجانی سرویس می ده .

با تشکر

amirfiri
05-04-2010, 14:09
سلام .

سیستم ها : »»» بدلیل این که زیاد سرعت اهمیت ندارد هر سیستم حدود 500 در نظر بگیر .
سرویس ADSL »»» یک خط 512 از شرکت ..... ( بستگی به منطقه دارد ) . محدود یا نامحدود !؟
خدمات دهی »»» تعمیر سیستم ( نرم افزار و سخت افزار - کارهای پرینت و .... - فروش CD برنامه و .... - سفارش تایپ - سفارش طراحی وب و .... ) .
شما اگر بتونی این کارها رو انجام بدی 100% پول خوبی ازش درمیاری . من در مورد ADSL باید بگم که :
از سپنتا بگیر - ماه های اول ازت زیاد میگیره و بعد از 5 الی 6 ماه دیگه ماهانه 90 تومن می شود ( نامحدود ) - در روز عید و روز تولد و 100تا برنامه دیگه هم بهت مجانی سرویس می ده .

با تشکر
اتفاقا خودم قبلا واسه خونه از همين شركت سرويس مي گرفتم.
يه خرده گرونه ولي خدمات خوبي ميده.

دوست من بهتره شما نو آوری داشته باشی و به جای استفاده از کام از لپ تاپ استفاده کنی...!
خودم هم به لپ تاپ فكر كرده بودم.
ولي هم گرونه.هم صفحه كيبوردش كوچيكه.هم اينكه به نظر من كافي نت مثل سوپر ماركت ميمونه.يعني رقابتي وجود نداره كه بخوام اينقدر براش پول خرج كنم.

اگر جایی بزن که محل رفت و امد باشه + کارهای دیگه مثل ثبت نام دانشگاه + نرم افزار + فیلم + نرم افزار + تحقیق و..
همه اینا رو می تونی انجام بدی !
بله می تونه در امدی خوبی داشته باشه و دردسر خاصی هم نداره ××
به جز کافی نت کلی کار می تونی باهاش کنی !!
فكر نمي كنم اونقدر بودجه داشته باشم كه بتونم همه اين كارهارو انجام بدم.
البته اولش بايد از همون كافي نت شروع كنم.يواش يواش كارهاي ديگه هم انجام بدهم.
البته نمي دونم اماكن چقدر به اينجور چيزا گير ميده!