PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالي بس عظيم

amin_pwa
21-02-2010, 14:32
با سلام !
من مي خواهم adsl بخرم و بعد اينترنت را با وايرلس به اشتراك بگذارم !
بعد از اينكه بسيار دنبال وايرلس گشتم بالاغره به يك محصولي ارزان و قابل حمل به نام D-LINK LAN Wireless 54 USB-2.0 و D-Link DWA-110 رسيدم كه شكلش به صورت زير است :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمي دانم با اين هم مي شود وايرلس را به اشتراك گذاشت ؟
به نظر شما اساتيد اين طوري وايرلس را به اشتراك بگذارم يا يه مودم وايرلس دار بخرم ؟
لطفا كمك كنيد تا قيمتش كمتر از 553500 ريال شود !
در ضمن اين استانداردي كه براي شبكه وايرلس مي گذارند كدامش را بايد براي خودم در نظر بگيرم ؟
من اين را براي خانه خودم مي خواهم با فاصله حداكثر 170 متر و چون خانه ام دوبلكسو اين رايانه در طبقه ي پايين قرار دارد نمي دانم كدام استاندارد را بايد رعايت كنم!

:13: :13: :13:

networkman2010
22-02-2010, 01:54
سلام دوست عزیز
شما با ین وسیله میتونی فثط بجای یک کارت شبکه wireless کارکنی یا وصل کردن دو سیستم داری wireless برای گرفتن اینترنت و به اشتراک گذاشتن ان باید مودم wireles بگیری و بعدش از طریق مودم اینترنت را به اشتراک بزاری من به شما مودم مدل LINKSYS WAG54G2 که تحت لیسانس CISCO قیمتش هم تقریبا بین 75000 تا 80000 هست البته مدلهای بهتری هم LINKSYS داره این مناسب و خوب هست البته مارکهای دیگر مثل ASUS , DLINK, TP LINK ,PLANET و.... هست

amin_pwa
22-02-2010, 11:47
طبق فرمايش شما هزينه اين كار بسيار گران مي شود ! بايد مودم وايرلس دار بخرم ؟؟؟؟؟
:19:
آيا مي شود كه با همين كارت شبكه اينترنت گرففته شده از مودم كابلي adsl را به اشتراك گذاشت ؟
به نظرم بشود مثل اشتراك گذاشتن اينترنت در شبكه است ! اميد وارم !
لطفا كمكم كنيد ؟
:13:

capitan black
22-02-2010, 21:11
طبق فرمايش شما هزينه اين كار بسيار گران مي شود ! بايد مودم وايرلس دار بخرم ؟؟؟؟؟
آيا مي شود كه با همين كارت شبكه اينترنت گرففته شده از مودم كابلي adsl را به اشتراك گذاشت ؟
لطفا كمكم كنيد ؟

بله دوست عزیز میشه از طریق کابل هم به اشتراک گذاشت ولی کابل محدودیت طولی داره ...اینو در نظر بگیرید.:46:

networkman2010
22-02-2010, 21:49
لطفا كمكم كنيد ؟
دوست عزیز شما تقریبا اید حدود 100 تا 120 هزار در نظر بگیری
این کارت شبکه فقط wire les هست شمامیتونی با 5000 تا 7000 یک کارت شبکه معمولی بخری و به مودم با کابل وصل بشی که این خودش جریانات مفصل و تنظیمات لازم داره