PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه می خواستم با ویژگیهای Phone tray Dial up که با مودم Generic SoftK56کار کنه.

jedivssith
02-04-2006, 23:23
درود

برنامه Phone tray Dial up 2.21 R2 با مودم که V92 را ساپورت نمیکنه کار نمیکنه ولی خوب به چنین برنامه ای برای اطلاع از تماسهای دیگران در هنگام Online احتیاج دارم، راستی نمیشه با دانلود درایور V92 از سایت سازنده مودم Generic SoftK56 این مشگل را حل کرد؟ نمی دونم منتظر راهنمایی دوستان هستم.

سپاسگزارم

این هم پیغامهایی که در پنجره Select Dialup Modem نشان می دهد

AT#CID=1 - ERROR
AT +MS=V92 - ERROR
AT +VRID=0 - ERROR
AT +PCW=0 - ERROR
AT +PMH=0 - ERROR
AT +PCW=0; +PMH=0 - ERROR

Your modem doesn't support V.92 commands
and might not work with PhoneTray.

Farid007
03-04-2006, 14:28
سلام با مودم هايي كه تكنولوژي V.92 رو ساپورت نكنن نميشه كار كرد يعني پشت خط رو نشون نميدن و شماره تلفن رو
مشكل از برنامه نيست از مودم هست و بايد حتما V.92 رو پشتيباني كند . راهي نيست جز تغيير مودم
منم همين مودم رو دارم و با هيچ برنامه اي سازگار نيست

vahid-k
03-04-2006, 23:08
من هم يه نظر بدم مودم من هم اين مدل هستش ولي من از روي سي دي اين مودم ويس و بقيه چيزهاشو نصب ميکنم اول ميريد تو device manager و روي مودم و کليک راست ميکنيد و در قسمت update کليک ميکنيد و در اين صفحه جديد گزينه آخر رو انتخاب ميکنيد يعني no,not this time و در صفحه بعدي گزينه دوم را انتخاب ميکنيد آخرش advanced داره بعد در صفحه باز شده گزينه دوم يعني Dont saerch رو انتخاب ميکنيد و به صفحه بعد ميريد و در اين صفحه روي have disk کليک ميکنيد و از قسمت browse داخل سي دي ميريد و پوشه smart sprit رو باز ميکنيد و در صفحه بازشده پوشه Win2k_XP بازميکنيد و فايل داخل پوشه را انتخاب ميکنيد و سپس next ميکنيد و به اين ترتيب ويس و بقيه چيزهاش نصب ميشه البته اين براي ويندوز xp هستش اگه ويندوزتون يه چيز ديگه هست بايد پوشه مورد نظرشو انتخاب کنيد .

Wisdom
04-04-2006, 07:50
Generic SoftK56 خيلي بي مصرف هستش !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هم , اين مدل و مارك رو دارم و هيچ چيزي رو ساپرت نميكنه

metal_heart
09-04-2006, 09:07
سلام . منم همين مودم رو دارام. همين مشکلو دارم. سايتشم تا حالا ارتقايه V.92 نداده

masoud908
09-04-2006, 19:17
منم همین مودم دارم واقعا اشغاله یک ویژگی در خودش نداره