PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا نکردن هیچکانالی در کارت تی وی

ila
20-02-2010, 12:33
من کارت تیوی ام که innovision هست رو وقتی نصب میکینم و با برنامه windvr3کانال رو جستجو میکنه هیچ کانالی رو سلام دوستان..
مشکل چیه؟
با اینکه قبلا توی ایکس پی و ویستا مشکلی نداشتم
ممنون میشم راهنمایی کنید

ila
23-02-2010, 22:34
تورو خدا جواب

saeed774
25-02-2010, 00:13
برنامه WinDVR 3 برا من که تو 7 کلا جواب نداد . يا باعث تغيير رزوليشن ميشه يا صفحه نمايش برنامه سياه ميشد .

از برنامه Honestech Tv PVR 2.5 استفاده کردم که کيفيت جالبي تو 7 ميده و هم کانال اسکن ميکنه .

ila
25-02-2010, 22:50
نه عزیزم با این هم جواب نداد

saeed774
26-02-2010, 14:10
پس مشکل شما مربوط میشه به درایور کارت تی وی ، شما درایور موجود رو آنیستال کن و از طریق اپدیت ویندوز ، درایور سازگار با سون رو نصب کن . در همون صفحه Update driver در Device manager هم میتونی درایور رو از طریق نت آپدیت کنی .

mjrezvan
03-03-2010, 08:31
پس مشکل شما مربوط میشه به درایور کارت تی وی ، شما درایور موجود رو آنیستال کن و از طریق اپدیت ویندوز ، درایور سازگار با سون رو نصب کن . در همون صفحه Update driver در Device manager هم میتونی درایور رو از طریق نت آپدیت کنی .
سلام این نرم افزار رو از کجا دانلود کنم؟
من هم همچین مشکلی تو 7 دارم.

da6276
23-08-2010, 15:25
سلام دوستان
من یه مشکل عجیب دارم با کارت تی وی کامپیوترم
کارت تی وی توو ایکس پی کار میکنه اما توو سون هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه وقتی سرچ میکنم !!
جالبترش اینجاست که وقتی با نرم افزار amcap که برای وبکم استفاده میشه سرچ میکنم 2 تا کانال میگیره !! شبکه آموزش و شبکه خبر !!!! حالا برام جای سواله که چرا اینطوریه !! حالا ما میگیم نرم افزار win dvr3 با سون مشکل داره ولی خب چرا با نرم افزار وبکم که سرچ میکنم فقط همون 2 تا کانال میاد ؟!! چرا بقیه کانالها رو نمیگیره ؟
همه ی نرم افزارارو امتحان کردم با هیچ کدوم هیچ کانالی پیدا نمیکنه فقط با همون amcap کانال پیدا میکنه !!!!!!!
راهنمایی کنید دوستان

mr.shadowshaman
23-08-2010, 16:46
من کارت تیوی ام که innovision هست رو وقتی نصب میکینم و با برنامه windvr3کانال رو جستجو میکنه هیچ کانالی رو سلام دوستان..
مشکل چیه؟
با اینکه قبلا توی ایکس پی و ویستا مشکلی نداشتم
ممنون میشم راهنمایی کنید

با مدیا سنتر ویندوز زمانی که به اینترنت وصلی امتحان کن

a.n1
19-09-2010, 00:24
سلام دوستان . ببخشید من یه مشکلی دارم کارت ی وی ام honestech TVR است برنامه اش رو نصب کردم بعضی موقع ها هیچ کانالی نمی گیره یعنی انگار ارتباط قطعه یه . هربار ویندوز عوض می کنم درست میشه یه بار فقط خود به خود درست شد . در ضمن با win dvr3 هم امتحان کردم اونم با این یه دفعه از کار میفتن لطفاً راهنماییم کنید ممنون میشم؟

David Jones
19-09-2010, 16:24
به سايت سازنده ي كارت تي وي تون مراجعه و درايور و پلير مخصوص سون رو دانلود كنيد.در ضمن براي اسكن ميتونيد از KMplayer,VLC,GOMPlayer ويا برنامه قدرتمند Klite استفاده كنيد.اگه جواب نگرفتين ، من در خدمتم :20:

Shedayat
12-04-2011, 22:32
سلام دوستان.
من امروز یه کارت تی وی PVR-TV7134SE از برند kworld خریدم. ولی هر چی جستجو می کنم هیچ کانالی پیدا نمی کنم انگار اصلا هیچ فیشی بهش وصل نیست.
لطفا کمکم کنید.
ممنون.

mohsenmobile1
11-05-2011, 22:20
منم این مشکلو دارم
این نرم افزاری که اینجا بود نصب کردم اما صدا نداره !
ببخشید که لینک میدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید