PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویروس

JING3LKHAN
20-02-2010, 11:45
با سلام خدمت دوستان عزیز.سیستم بنده آلوده به ویروسه و بنده سوالم اینه که راهی هست که بشه بدون تعویض ویندوز ویروس ها رو پاک کرد.چون همون طور که می دونید با فعال شدن ویروس در ویندوز هیچ انتی ویروسی جز با تعویض ویندوز قادر به شناسایی ویروس ها نیست.متشکر

Mohammad King
20-02-2010, 19:03
سلام

با آنتی ویروس AVASTE آپدیت شده اسکن کن....

Hasan.M
20-02-2010, 19:25
با سلام خدمت دوستان عزیز.سیستم بنده آلوده به ویروسه و بنده سوالم اینه که راهی هست که بشه بدون تعویض ویندوز ویروس ها رو پاک کرد.چون همون طور که می دونید با فعال شدن ویروس در ویندوز هیچ انتی ویروسی جز با تعویض ویندوز قادر به شناسایی ویروس ها نیست.متشکر
ویندوز رو عوض نکن فقط تویه یه درایو دیگه نصب کن بعد فایل های هیدن رو آشکار کن بعد یکی یکی ویروس ها رو حذفش کن البته باید مواظب باشی که فقط با کیبورد کار کنی چون به محض این که روش کلیک کنی اجرا میشه وروز از نو ...........
باید مواظب یه چیز دیگه هم باشی این که فایل ها ی اصلی سیستم رو پاک نکنی

باتشکر arzeva

JING3LKHAN
22-02-2010, 10:10
ممنون دوستان ولی حاجی 1 .ویندوز تو یه درایو دبگه بریزم رجیستری ویندوز خودم کلین نمیشه
2.با ویندوز قبلی چه کنم
راه حلی که خودم پیدا کردم :دو برنامه وجود داره .windows live care one, و nod32 sys rescue
که دوستان می تونن با خرید این دو برنامه یه برنامه مشابه مثل mycomputer تحت داس اجرا و ویروس کشی دستی یا scan کنند.کمتر کسی از این دو برنامه خبر دارند

Ghaioom
23-02-2010, 11:27
سلام
برید تو گوگل بنویسید ویروس یابی آنلاین

موفق باشید.