PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای یافتن لینک دانلود 1 مجموعه

-reza-
20-02-2010, 03:25
سلام دوستان.من بعد چند وقت به یه سایت گرافیکی سر زدم و فهمیدم مجموعه ی PSDTUTS PDF LEARNS لو رفته.البته این سایت فارسی که من بهش سر زدم این مجموعه رو فقط برای فروش گذاشته اونم به قیمت ناعادلانه ی 7 هزار تومن ( با پست میشه 9 تومن ) برای 3 تا دی وی دی !!!!!!
این عزیزان 2 بار دزدی کردن.1 بار وقتی محصول فروشی یه سایت که عضویت توش 200 دلاره رو برای فروش تو سایت خودشون گداشتن! 1 بار هم وقتی 3 تا DVD رو 7 تومن فروختن !
-
حالا بگذریم.من با اینکه چند تایی از این آموزشا رو با بد بختی و بصورت trial جمع کردم وقتی فهمیدم آموزشا لو رفته ترغیب شدم دانلودشون کنم.
حالا از شما عزیزان تقاضا دارم منو یاری کنید برای یافتن لینک هاش.توی راپید شیر یا هرجای دیگه که بو اشکال نداره.
من خودم اینا رو پیدا کردم تو گوگل بودن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

--
اگر هم کسی خواست جایی جستجو کنه اینو باید پیدا کنیم : PSDTuts

توی این آدرس هم دیدم که یه دوست مهربونی شیر کرده آموزشا رو : ( دستشون درد نکنه:40:)

ولی من دنبال آموزش ها بصورت یکجا و کامل هستم.

-reza-
22-02-2010, 00:14
چرا هیشکی کمکم نمیکنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدیر جان جسارت نباشه ها . ولی این تاپیکو پاک کن. کسی بلد نیست انگار مارا یاری کند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darvish1900
22-02-2010, 11:42
بچه ها بلدن یاری کنند ولی......

zed2
22-02-2010, 16:05
شما با اینو تو بخش آموزش های الکترونیکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و زیر بخش ها مطرح کنین چون دوستانی که در انجا هستن با این موارد بیشتر سر و کار دارن

-reza-
25-02-2010, 01:06
بچه ها بلدن یاری کنند ولی...... ولی........... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ویرایش: آآآها.I`ve got it.اونایی که ولی ................؟؟؟؟
راهنماییشونو برا خودشون نگه دارن.ما که مجبور نکردیم کسیو ! کردیم ؟ اینم شاهد -------> آقا کردیم ؟ :13:

networkman2010
27-02-2010, 22:49
سلام دوست عزیز
ببین شما اسم مجموعه ای که میخوای با عبارت 4share بزن داخل google یا موتور جستجوی دیگه معمولا لینکاشو بهت میده

darvish1900
28-02-2010, 11:06
ولی........... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ویرایش: آآآها.I`ve got it.اونایی که ولی ................؟؟؟؟
راهنماییشونو برا خودشون نگه دارن.ما که مجبور نکردیم کسیو ! کردیم ؟ اینم شاهد -------> آقا کردیم ؟ :13:

بذار عضویتت خشک بشه بعد برای بقیه شاخ و شونه بکشن
شاخ و شونهات رو بذار تو خیابون مصرف کن