PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بچه هایی که در ویندوز حرفه ای هستند کمک کنند

br0991
02-04-2006, 21:15
همون طور که می دونید بعضی از آیکو نهای ویندوز دا خل یک فایل با پسوند dll می باشند مثل آیکون اینترنت اکسپلوره (این شکل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
،
ولی من به دنبال یک آدرس مستقیم از آیکون IE ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) در ویندوز xp می باشم ، که این آدرس در همه کا مپیوتر هایی که ویندوز xp داره صدق کنه
ممنون می شم بهم کمک کنید .

به طور خلاصه >>> آدرس آیکون Internert Explore ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) در ویندوز Xp کجا هست ؟

Amin
02-04-2006, 21:38
سلام
آيكونهاي ويندوز (كه آيكون اينترنت اكسپلورر هم جزو اووونها هستش) در فايلي به نام SHELL32.dll كه در آدرس X:\WINDOWS\system32 قرار داره ذخيره شده
منظور از X همون درايوي هستش كه ويندوز بر روي آن نصب شده

br0991
02-04-2006, 21:49
سلام
آيكونهاي ويندوز (كه آيكون اينترنت اكسپلورر هم جزو اووونها هستش) در فايلي به نام SHELL32.dll كه در آدرس X:\WINDOWS\system32 قرار داره ذخيره شده
منظور از X همون درايوي هستش كه ويندوز بر روي آن نصب شده
امین جون دستت درد نکنه
همون طور که توضیح دادم از آدرس اون dll با خبر هستم
ولی من فقط آدرس آیکون internet explore رو به تنهایی می خواهم ، نه همه آیکون ها رو

hoseinquest
02-04-2006, 22:18
فکر کنم خود فایل exe اینتزنت اکسپلورر حاوی این آیکون باشه. حالا میخوای چیکار

hardrock007
02-04-2006, 22:53
آيکون مورد نظر شمارو آپلود کردم
لينک دريافت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طريقه استخراج:
فايل exe برنامه IE رو با يه برنامه کار با فايلهای اجرايی مثل Exe Scope باز کنيد
و از قسمت Recource ---> Icon آيکون مورد نظرو انتخاب کنيد!

لينک دريافتExe Scope: (حجم 590kb)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد

br0991
03-04-2006, 00:50
بچه ها شاید درست منظورم رو نرسونده باشم ، خود آیکون رو نمی خو ام
یک آدرس دقیق از آیکونش در ویندوز xp می خوام ( در داخل دایرکتوری های مربوط به ویندوز )
به طور مثال
c:\windows\system32\iconeie.ico
منظورم از آدرس به این صورت هست که بالا مثال زدم
خودم هر چقدر توی ویندوز گشتم هیچ فایلی که آیکون IE باشه ( پسوند ico داشته باشه ) پیدا نکردم که بتونم از آدرسش استفاده کنم
اگه آیکونی از ie توی ویندوز به چشمتون خورده که در داخل دایرکتوری ویندوز هم هست ، ممنون می شم آدرس جایی که هست برای من بنویسید
شاید این آدرس به من کمک کنه

MARTIN
03-04-2006, 01:25
اگه بگی چرا فقط به اینصورت می خوای شاید دوستان بتونن بهتر کمک کنند

hardrock007
03-04-2006, 01:36
بچه ها شاید درست منظورم رو نرسونده باشم ، خود آیکون رو نمی خو ام
یک آدرس دقیق از آیکونش در ویندوز xp می خوام ( در داخل دایرکتوری های مربوط به ویندوز )
به طور مثال
منظورم از آدرس به این صورت هست که بالا مثال زدم

خوب دوست عزيز

با توجه به پست 5# آيکونهارو با پسوند استاندارد ico يه جايی روی هاردت ذخيره کن
بعد هم از آدرس اون استفاده کن !

باز هم مشکلی هست !؟

'POP'
03-04-2006, 05:47
بیک آدرس دقیق از آیکونش در ویندوز xp می خوام ( در داخل دایرکتوری های مربوط به ویندوز )
به طور مثال
...
با يك جستجو داخل ويندوز ، براحتي ميشه فهميد كه آيكونهاي ويندوز بصورت معمول ico.* نيستند.
;)

br0991
03-04-2006, 05:50
با يك جستجو داخل ويندوز ، براحتي ميشه فهميد كه آيكونهاي ويندوز بصورت معمول ico.* نيستند.
;)
فرید جون بسم الله
پیدا کردی بهم بگو ، ممنون

Erfaan
03-04-2006, 06:39
اگه ميخواي تو برنامه استفاده كني بايد آدرس و شماره آيكن رو بدي مثلا شماره آيكن اينترنت اكسپلورر 32528 هست

Mehdi_Best
04-04-2006, 13:21
حامد جان سلام
شما مي خواهي چيزي را در ويندوز پيدا كني كه اصلا وجود خارجي ندارد. وقتي ويندوز براي آيكون مذكور از فايل shell32.dll استفاده مي كند چطور شما مي خواهي به زور آدرسي با پسوند ico از آيكون مورد نظرت پيدا كني؟

br0991
04-04-2006, 14:00
حامد جان سلام
شما مي خواهي چيزي را در ويندوز پيدا كني كه اصلا وجود خارجي ندارد. وقتي ويندوز براي آيكون مذكور از فايل shell32.dll استفاده مي كند چطور شما مي خواهي به زور آدرسي با پسوند ico از آيكون مورد نظرت پيدا كني؟
پس چطور ، یک فایلی که مربوط به اینترنت اکسپلوره هست سیستم تشخیص میده و برای آیکون اون از نشانه اینترنت اکسپلوره استفاده می کنه ؟
مطمئنا یا از یک دستور خاص و یا یک آدرس خاص طبعیت می کنه . من اون دستور و یا آدرس رو نیاز دارم

br0991
04-04-2006, 14:01
اگه ميخواي تو برنامه استفاده كني بايد آدرس و شماره آيكن رو بدي مثلا شماره آيكن اينترنت اكسپلورر 32528 هست
مرسی دوست عزیزم ، کارت درسته
اگه بیشتر توضیح بدی ممنون می شم

Mehdi_Best
05-04-2006, 08:07
پس چطور ، یک فایلی که مربوط به اینترنت اکسپلوره هست سیستم تشخیص میده و برای آیکون اون از نشانه اینترنت اکسپلوره استفاده می کنه ؟
مطمئنا یا از یک دستور خاص و یا یک آدرس خاص طبعیت می کنه . من اون دستور و یا آدرس رو نیاز دارم

حامد جان سلام
درسته كه استفاده مي كنه اما از فايلي با پسوند ico نيست بلكه از همون shell32.dll استفاده مي كنه.

rahman.akbari
05-04-2006, 08:28
حامد جان مگه مغز ...ر خوردی.نیست دیگه بالام جان.اون دستوری هم که تو میگی توی dllcacheنوشته میشه با یه رمزنگاری توپ.آدرس مستقیمی هم براش نیست.ولی میتونی از آیکون خود IE.exe استفاده کنی.
C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
اگرم نه. میتونی آیکونش رو با انواع و اقسام برنامه ها بکشی بیرون. مثل همین برنامه ای که معرفی کردن یا با icon workshop که خیلی توپه.
Do u understand?

br0991
05-04-2006, 13:26
حامد جان مگه مغز ...ر خوردی.نیست دیگه بالام جان...
Do u understand?
وقتی نمی دونی جیگر ، کی بهت می گه نطوق کنی :happy:
آقای mrsobhani عزیز سوال من رو فهمیدن و جوابم رو دادند

br0991
05-04-2006, 13:34
mrsobhani جان اگه بیشتر توضیح بدی ممنون می شم یا اگه خواستی تو یا هو مسنجر بهم توضیح بده
once.4ever@yahoo.com

topolii
05-04-2006, 14:22
کی میتونه تو تحلیل سیستم خرید وفروش برای درست کردن بانک اطلاعاتی کمکم کنه؟

metycpu
05-04-2006, 14:44
کی میتونه تو تحلیل سیستم خرید وفروش برای درست کردن بانک اطلاعاتی کمکم کنه؟
من دانشجوي بازرگاني هستم، تجارب خوبي هم در زمينه تحليل سيستم و طراحي سيستم دارم.شايد بتونم كمكت كنم.
ولي فكر نكنم اينجا جاش باشه...!
mahramaan@yahoo.com
با من تماس بگير ببينم چي ميخواي...

Erfaan
07-04-2006, 07:21
بفرماييد اينم يه آموزش که فکر کنم همون چيزيه که ميخواستيد - چيز شدم تا پيداش کردم! ;)

چگونه از آيکنهاي مختلف موجود در ويندوز xp و فايل shell32.dll استفاده کنيم!
Get Icon From Shell32 and Executable files
حتما تاحالا در اين مورد فکر کرده ايد که چطوري ميشه از آيکنهاي موجود در فايلهاي اجرايي براي تغير دادن آيکنهاي پوشه هاي ويندوز يا ميانبر ها و ... استفاده کرد!!!
و يا تاحالا دنبال يه راهي براي اين ميگشتيد تا آيکنهاي پوشه ها رو براي هميشه تغير بديد.جوري که با انتقال به يک ويندوز ديگه همون آيکن انتخابي شما براي اون پوشه در نظر گرفته بشه و خلاصه با نقل و انتقال اطلاعات (مثلا رايت کردن روي سي دي) آيکن پوشه (folder) هيچ تغيري نکنه و ثابت بمونه.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد ;)

br0991
07-04-2006, 09:25
بفرماييد اينم يه آموزش که فکر کنم همون چيزيه که ميخواستيد - چيز شدم تا پيداش کردم! ;)

چگونه از آيکنهاي مختلف موجود در ويندوز xp و فايل shell32.dll استفاده کنيم!
Get Icon From Shell32 and Executable files
حتما تاحالا در اين مورد فکر کرده ايد که چطوري ميشه از آيکنهاي موجود در فايلهاي اجرايي براي تغير دادن آيکنهاي پوشه هاي ويندوز يا ميانبر ها و ... استفاده کرد!!!
و يا تاحالا دنبال يه راهي براي اين ميگشتيد تا آيکنهاي پوشه ها رو براي هميشه تغير بديد.جوري که با انتقال به يک ويندوز ديگه همون آيکن انتخابي شما براي اون پوشه در نظر گرفته بشه و خلاصه با نقل و انتقال اطلاعات (مثلا رايت کردن روي سي دي) آيکن پوشه (folder) هيچ تغيري نکنه و ثابت بمونه.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد ;)
کارت درسته mrsobhani جون می خوامت هوار تا