PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی به نام Rootkit.win32.TDSS.d که کسپر 2010 رو هم ناقص میکنه!

sherlock_Holmes
20-02-2010, 00:16
سلام...

من امروز Kaspersky Internet Security 2010 v9.0.0.459 رو نصب کردم..
تا امروز هم آپدیتش کردم!

اما یه ویروسی پیدا کرده که اول این پیغام رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مشخصاتش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی روی ok کلیک میکنم دیگه باید بیخیال همه چی بشم! چون کسپر سعی میکنه پاکش کنه بعد دو سه تا ارور میده که access deny و از این حرفا.. بعد دیگه هیچی کار نمیکنه و من مجبورم ریست کنم!

این چه ویروسیابیه آخه! اینهمه هم تبلیغات داره.. خداییش bitdefender خیلی بهتر بود..

حالا دوستان راهنماییم کنند چکار کنم ممنون میشم..

abvet
20-02-2010, 02:24
unhackme رو داونلود كن.سريعا پاك ميكنه.
در ضمن kasper، بهترين نسخه اش 7 هست.
نوعي trojane!!!

Ava UK
20-02-2010, 06:07
سیستم شما به یک Rootkit خطرناکی به نام Tdss آلوده شده. این Rootkit به سختی قابل شناسایی است و از دید خیلی از آنتی ویروسها خودش پنهان میکنه. همچنین به سختی هم قابل پاک شدن است.

هشداری که Prevx در مورد این Rootkit داده و همچنین توضیحات مربوط به نوع آلوده شدن و پاک کردنش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بحث در مورد پاک کردنش در انجمن MalwareBytes AntiMalware

دانلود Hitman Pro و MalwareBytes AntiMalware برای پاک کردنش.

picher_s
20-02-2010, 08:08
درود

خبرش رو بدید.

picher_s
20-02-2010, 08:13
------------------

sherlock_Holmes
21-02-2010, 02:00
از همه دوستان بابت جوابهای سریعی که دادن ممنونم..

من متاسفانه به خاطر دایال آپ بودن نتونستم Hitman pro و MalwareBytes AntiMalware رو دانلود کنم...

tdsskiller با حجم کم در حد کیلو بایت خیلی راحت حذفش کرد و Kasper بالاخره نوشت Your computer is protected!!

از همه دوستان مخصوصا picher_s عزیز ممنونم..

mobareze_roshan
02-04-2010, 01:52
خیلی خیلی ممنون فوق العاده بود
مرسی

masoud001
09-10-2011, 17:11
سلام
سیستم من هم همچین ویروسی گرفته :18:

BOO/TDss.D

از کسپر + نود + اویرا+tdsskiller+نورتون+ superAntiSpyware + Hitmanpr استفاده کردم
واقعا دارم دیونه میشم...
من از لبتاپ استفاده میکنم به طوری که وقتی میخوام ویندوز عوض کنم از دکمه ی خود لبتاپ استفاده میکنم یعنی نیازی به گذاشتن سی دی ویندوز توی درایو نیست
وقتی ویندوز عوض میکنم ، . ویندوز جدید با ویروس نصب میشه ...
توروخدا کمک کنید زندگیمو ریخته به هم
چی نصب کنم که از بین بره... هر چی بوده تا حالا نصب کردم ولی فایده نداره ..
راستی
یه چیزی بگم : وقتی ویندوز میاد بالا آنتی ویروس اویرا اونو پیدا میکنه و گزینه Remove میزنم ، ظاهرا انگار پاکش میکنه ولی وقتی دوباره سیستم بالا میاد دوباره آنتی ویروس اویرا همون پیغام رو میده ... گویا فایل مادر این ویروس رو نمیتونه پیدا کنه... و هر بار که ویندوز بالا میاد فقط تولیدات مخرب ویروس رو میتونه پیدا کنه... و مشکل اساسی همون فایل مادر یا همون فایل اصلی ویروس هست که قابل شناسایی نیست ...
هر کسی اطلاعاتی داره بگه بخدا دعاش میکنم
منتظرتونم بچه ها ( مرسی ) :41:

kases
09-10-2011, 18:22
سلام

BOO/TDss.D

از کسپر + نود + اویرا+tdsskiller+نورتون+ superAntiSpyware + Hitmanpr استفاده کردم
واقعا دارم دیونه میشم...
من از لبتاپ استفاده میکنم به طوری که وقتی میخوام ویندوز عوض کنم از دکمه ی خود لبتاپ استفاده میکنم یعنی نیازی به گذاشتن سی دی ویندوز توی درایو نیست
راستی
یه چیزی بگم : وقتی ویندوز میاد بالا آنتی ویروس اویرا اونو پیدا میکنه و گزینه Remove میزنم ، ظاهرا انگار پاکش میکنه ولی وقتی دوباره سیستم بالا میاد دوباره آنتی ویروس اویرا همون پیغام رو میده ... گویا فایل مادر این ویروس رو نمیتونه پیدا کنه... و هر بار که ویندوز بالا میاد فقط تولیدات مخرب ویروس رو میتونه پیدا کنه... و مشکل اساسی همون فایل مادر یا همون فایل اصلی ویروس هست که قابل شناسایی نیست ...

با این پاکش کن

A M ! N
09-10-2011, 18:39
سلام

BOO/TDss.D

واقعا دارم دیونه میشم...
راستی
سلام..
دوست من دقت میکنی تاپیک برای سال 2010 هست ما الان اکتبر 2011 هستیم...!!!!
گرد این تاپیک همه جا پخش شده !!!!
راه پایین انشالله جواب میده اگر نداد به این سایت میری و آویرا رو با آپدیت جدیدش میگیری و فعالش هم میکنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو مطمئن باش دخل ویروس رو میاره!!
و هیچ موقع هم تاپیک های قدیمی رو بالا نیار و توی تاپیک جدید مطرح کن عزیزم
موفق و :11:موئید باشین

jax2
10-10-2011, 14:25
سلام دوست عزیز
این ویروس فوق العاده خطرناک هست و حتی از deep freez هم رد میشه
این ویروس mbr رو آلوده می کنه و بعد رمز نگاریش می کنه به این ترتیب دیگه آنتی ویروس اون سکتور هارد رو نمی تونه اسکن کنه و اعلام می کنه که پاک شده
فعلا بهترین راه حل استفاده از این فایل هست