PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .:: نحوه دسترسی کاربران انجمن های P30WORLD به INTERNET ::.

R e Z a
18-02-2010, 15:13
سلام بر دوستان خوب پی سی :10:

طی صحبتی که با محسن جان مدیر محترم بخش اینترنت و شبکه داشتم به دلیل اینکه الان نزدیک به 4 ساله که دوستان از تمام کم و کیف شرکت های PAP آشنایی پیدا کردند
و الان می توینیم این ادعا رو داشته باشیم که اکثر دوستان این فروم تقریبا ISP ثابت مورد نظر خودشون رو انتخاب کردند. البته WiMAX تازه اول راهه، قرار شد یک نظرسنجی
جدید و کلی تر در رابطه با نحوه اتصال شدن دوستان به اینترنت اعم از Wireless ، WiMAX ، ADSL ، EDSL ، Dialup داشته باشیم. حتی بعضا دیده شده که بعضی از دوستان
به طور ثابت از طریق GPRS ایرانسل یا همراه اول به اینترنت دسترسی پیدا می کنند.

دوستان عزیز به نکات ذیل توجه ویژه ای داشته باشند تا نظرسنجی به دقیق ترین سطح خودش برسه.

دوستانی که قراره طی 2 ماه جاری از شرکت X به شرکت Y کوچ کنند حتما شرکت Y رو انتخاب کنند.
دوستانی که از طریق EDSL - اینترنت دوربرد - به اینترنت دسترسی دارند حتما گزرینه ی EDSL رو انتخاب کنند. چون این دوستان مشخص نیست که نحوه ی ارسالشون از چه طریقه !؟
دوستانی هم که از طریق Dial-up کانکت میشن به دلیل بیشمار بودن تعداد ISP هایی که سرویس Dial-up رو عرضه می کنند مهم نیست که از کارت چه شرکتی استفاده می کنند. پس کافیه که فقط گزینه ی Dial-up رو انتخاب کنند.
بعضا دیدیم که مثلا شرکت X در شهرستان های مختلف داری زیرمجموعه های گوناگونی هستش این دوستان باید همون شرکت مادر رو انتخاب کنند.
دوستانی هم که از نمایندگان این شرکت ها سرویس می گیرن حتما شرکت مادر رو انتخاب بفرمایند. مثلا ندا، شهراد، نوید و آزانت همگی نمایندگان شركت داده‌گسترعصر نوین حساب میشن. با سپاس از کاربر Exir بابت اطلاعات مفیدشون
کاربران مخابرات استان های مختلف هم مثل بند 4 باید عمل کنند.
از کابران محترم تقاضا میشه از جواب دادن فقط با ذکر نام شرکت X جدا خودداری کنند.
دوستانی که مایلند دلایل خودشون رو از انتخاب شرکت X اعلام بفرمایند مزایا، معایب،نوع سرویس،کدوم شهر،مرکز مخابراتی،متوسط هزینه ی ماهیانه شرکت رو حتما قید بفرمایند.
از دوستان تقاضا میشه برای نشان دادن مقدار دانلود، آپلود و پینگ یه تست از Speedtest بگیرند و نتیجه رو به صورت تصویری اعلام بفرمایند.طبق تست های فراوانی که از سرورهای مختلف گرفتم سرور RIGA واقع در کشور LATVIA بهترین کیفیت رو دارا می باشد. تصویر موقعیت سرور نیز پیوست شد.
از دوستان محترم تقاضا دارم که از کل کل های پیش پا افتاده اکیدا خودداری فرمایند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جا داره که از مدیر محترم این بخش "Mohsen Khan" تشکر ویژه ای بکنم.:10:
از همه ی دوستانی که در این نظرسنجی شرکت خواهند کرد تشکر و سپاس گذارم
و امیدوارم که بتونیم با شما دوستان به یک نظرسنجی کلی و جامع دست پیدا بکنیم. :11:

از دوستان عزیز و محترم هم درخواست میشه که طبق قوانین انجمن های پی سی ورلد
اکیدا از بحث های 30ya30 جدا خودداری کنند.

MaSoUd555
19-02-2010, 12:25
به نام خدا

خب شروع کنیم؟

شاتل(آریا رسانه تدبیر)

من 1.5 سال بیشتر از شاتل سرویس میگیرم
به جز تعداد انگشت شمار سرعتم پایین نیامده(ازون مقدار که تو قرارداد نوشته شده هااااا!)منظورم اینه که الان خیلی وقته Downstreamه من روی 1024 بسته شده اما فقط تعداد کمی از فایل ها اونم در برخی از سایت هارو میشه با نهایت سرعت دانلود کرد بقیش با همون سرعت 20 الی 24ه

در کل که راضی بودم هم از سرویس دهی هم از پشتیبانی

siavashjal
19-02-2010, 12:32
آسیاتک

من الان 2 سال و 3 ماه است که از آسیاتک سرویس می گیرم. سرعت دانلود خیلی خوبه و اینترنت هم تا الان که به جز 1 یا 2 بار اصلا قطعی نداشته .

کلا من که خیلی راضیم.

KING_DESIGNER
19-02-2010, 14:42
فن آوا
3 ماه - گندش بزنند - مشکلات فنی و امنیتی زیادی داره . تداخل آی پی ها و.. پشتیبانی مزخرف و... قیمت بالای حجم یک گیگ حدود 5 تومن

صبانت
1 ماه - گندش بزنند - حجمش بازم گرونه و...

مخابرات - نسبت به قیمت میصرفه عالیه ..128 نامحدود ماهی ده تومن که قطعی زیاد دارم اون هم به خاطر میکروفیلتره که سوخته وگرنه برای دانلود کم میصرفه که نه عالیه

R e Z a
19-02-2010, 16:52
حذف شود
مرسی

mehrdad38
19-02-2010, 16:56
ممنونم رضا جان:10:

اين تاپيك واقعا لازم و ضروي هست و مي تونه يه آمار جامع و كاملي از نحوه دسترسي كاربران به اينترنت باشه.

من در حال حاضر از EDSL استفاده مي كنم تا حدودي هم راضي هستم . عدم ف ي ل ت ر ي ن گ و تحريم از مزاياي اونه. ولي از طرفي هزينه زيادي هم در برداره مخصوص كسي كه مثل من به علت مشكلات فني مخابرات به ADSL دسترسي نداشته باشه.

در ماه آينده ( يعني فردا اول اسفند ) قرار مخابرات ما مجدد ثبت نام ADSL رو شروع كنه كه من براي يه مدتي هم كه شده EDSL رو موقتا كنار مي زارم و از سرويس مخابرات استفاده مي كنم.

پس اگر از من بپرسي من ADSL مخابرات رو انتخاب مي كنم.:5:

zed2
19-02-2010, 17:10
باز بخش امار گیری اش رو جا انداخت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SADEGH 7
19-02-2010, 17:16
من حدود 3-4 ساله از سرویس 128 ADSL صبانت استفاده می کنم. همیشه هم راضی بودم. البته معمولا دوستان می گن صبانت مثل تخم مرغ شانسی می مونه واسه یکی خیلی عالیه واسه یکی خیلی بد. واسه من که خیلی عالی بوده. سرعت دانلودم در حال حاضر رو 120KBs هستش.بعضی وقت ها با اکانت رپیدشیر از اینترنت مجانی شبانه 1.7GB دانلود می کنم. البته معمولا شبی 1.4GB دانلود می شه ولی رکوردم رو 1.7GB هستش.
از معایبش هم می شه به قیلترینگش اشاره کرد که گاهی اذیت می کنه. همچنین بعضی وقت ها سرعت دانلودم بین 30 تا 120 متغیر می شه که البته اینجور مواقع کم پیش میاد.
در کل ازش راضیم که تو این مدت سراغ isp دیگه ای نرفتم. فقط 1 ماه از پارس آنلاین 128 گرفتم که واقعا افتضاح بود.
ویرایش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen khan
19-02-2010, 18:48
دوستان و ياوران
نظر سنجي اضافه شد

hastor111
19-02-2010, 19:02
سلام
من 1 سال و 3 ماه از عصر انتقال داده ها می گرفتم...شاید بعضی ها حتی اسمش رو نشنیده باشن اما خدماتش عالی بود...بازم تاکید می کنم عالی بود....از ساعت 2 تا 8 صبح رایگان بود و اصلا افت سرعت نداشت...شب و روز سرعت یکی بود
حتی توی اوج شلوغ بازی های تهران فقط یه شب سرعتم یه ذره افت کرد و بقیه روزا عالی بود
اما یهو شب رایگان رو حذف کردن و به جاش گفتن شب نیم بها که مجبور شدم از شاتل عوضی و دزد بگیرم

پشتیبانی هم یه سره میگه مسکل از سمت شاتل هست..مرکز ترافیکش بالاست تحمل کنید تا برطرف بشه 40-50 روزه 512 از شاتل گرفتم همه چی دیدم به جز 512... روز و شب هم نداره سرعتم در حده 128 هست....دیگه دیوونم کردن

sms11
19-02-2010, 19:19
من حدود بیش از 2.5 سال هست که دارم از داتک استفاده میکنم و اولین و اخرین شرکتی(البته تا الان) که ازش ADSL گرفتم
قبلنا اوضاع شرکت مناسب نبود و سرعتش اسمی نبود اما از وقتی گرون کرد سرعت اسمی هست و میتونم بگم شما در هر لحظه ایی که دانلود کنید (حتی به صورت تک لینک)سرعت دانلود ثابت و بدون نوسان هست
من ماهی 150 گیگ هم دانلود میکنم و اگه میشد که اینترنت 1 مگ بگیرم ازشون که خیلی بهترم میشد
خلاصه که اگه چشم نزنمش فعلا که شرکت راضی کننده ایی هست

shireh
19-02-2010, 19:20
ADSL شرکت پیشگامان توصعه ارتباطات (سپنتا)

ADSLشرکت پیشگامان توسعه ارتباطات (سپنتا) صحیح است:46:

ali_1372
19-02-2010, 19:25
سلام
من الان 1 ماهه از پیشگامان توسعه 256 با ماهی 12 تومن دارم واقعا ازش راضیم چه از لحاظ قیمت نسبت به سایر نمایندگی ها در شهر ما چه از لحاظ سرعت و کم بودن قطعی.
دانلود شبانه اش هم خوبه شبی حدود 700mb می گیرم ولی تنها مشکلی داره اینه که یه خورده پشتیبانیش ضعیفه و فقط مودم های خودشون رو بلدن.

mehrdad38
19-02-2010, 19:35
جالبه با وجود اينكه همه دارن از شاتل مي نالن و براش شكايت جمع مي كنن بازم آمار به نفع اين شركته خيلي جالبه:grrr:

Subaru
19-02-2010, 20:05
من کارمو با با فن آوا 128 آغاز کردم سه ماهه بود. از لحاظ کیفیت باید بهتون بگم که عالی بود در طی این سه ماه تقریبا من هر روز

به اینترنت متصل حتی یک بار پیش نیومد که قطعی داشته باشم از لحاظ سرعت، سرعت همیشه بین 25 تا 30 تغییر می کرد نه کم

نه زیاد، فوق العاده بود !

شبانه رایگانش هم عین روزانه کیفیت و سرعت خوبی داشت از ساعت 2 تا 7 صبح. سرعت همان 30 بود، فوق العاده بود !!

در آخر باید بگم که فن آوا شرکتی دارای استاندارد بود یعنی همون چیزی رو باهاش قرارداد بسته بودی بهت عرضه می کرد نه کم نه زیاد در کل من خیلی راضی بودم.

آهان چیزی که یادم رفت بگم اینه که فن آوا تعرفه هاش خیلی عالی در قبال سرویسی که ازش می گیری.

ولی متاسفانه الان به دلیل تغییر مکان و عدم پوشش دهی فن آوا از منطقه مخابراتی مجبور شدم شرکت رو تغییر بدم و به صبانت

کوچ کنم.

در کل باید بگم صبانت شرکتی هست هم خیلی خوب هم بد 1 ماه خیلی خوب 1 ماه بد ... ولی در کل صبانت خوبه!

golmohammadi
19-02-2010, 20:47
سلام
ISP همارا و ماکس نت که در تبریز سرویس میدند در نظر سنجی وجود نداره
من از همارا استفاده میکنم
قبلا هم از ماکس نت استفاده میکردم
راستی یه کار هم بکنین بهتره
هرکسی که میاد تو نظر سنجی شرکت میکنه تو speedtest.net نیز بره و نمرشو اینجا بزنه
در حال حاظر 128 نامحدود دارم
سرعت دانلود همیشه ثابت هست و از 15 به پائین نمیاد
زمانی هم که با محدودیت حجمی میگیرم سرعت دانلود از 50-60 متغیر میشه

KING_DESIGNER
19-02-2010, 21:02
جالبه با وجود اينكه همه دارن از شاتل مي نالن و براش شكايت جمع مي كنن بازم آمار به نفع اين شركته خيلي جالبه:grrr:
سلام
نه این فرضیه نمیتونه درست باشه
چرا ؟
چون ممکنه در یک مرکز مخابراتی فقط شاتل و داتک موجود باشند و پورتهای داتک پر باشه پس به ناچار طرف میره سمت شاتل و ممکن هم هست که ازشراضی باشه یا نباشه
بالاخره هرچی هم شاتل بد باشه باز به دایال آپ میصرفه چون هزینه ای برای اتصال موندن دریافت نمیشه
و این دلیل که رای دهنده ها از این شرکت استقبلا کردند دلیل خوبی نیست
متشکرم.:20:

C0OPeR
19-02-2010, 21:04
آقا این شرکت پارس گرگان هم اضافه کن . نمایندگی وایمکس استان رو هم داره .
بیشتر از 2 ساله خدمات میگیرم و واقعا راضی هستم . دستشون درد نکنه :27:
یه بار طی این مدت برای چند روز قطعی داشتم به جاش ماه بعد ازم نصف تعرفه اون ماه رو گرفتن !!
قیمت هاش بسیار عالیه و تقریبا قطعی نداره (حتی در ایام خاص ...) و از همه مهمتر محدودیت ترافیک نداره و من حداقل ماهی 50-60 گیگ دانلود میکنم :دی

sin2x=2sinxcosx
19-02-2010, 21:32
سلام .
من از همارا سیستم شهر تبریز می گیرم که متاسفانه تو لیست نیست .
128 محدود دارم . این هم تستی که الان از speedtest گرفتم . الان داره یه سال تموم میشه که از اینجا می گیرم . تو این مدت 3 بار قطعی داشتم که یه بار مربوط به مخابرات می شد . یه بار هم که قضیه چند روز پیش و یه بار هم که همارا . یعنی کلا یه بار تقصیر همارا بود . کلا خوبه سرویس دهیش . سرعت 128 محدود رو گفته از 128 تا 512 که من همیشه ( 90 % ) با همین 60 الی 70 می گیرم .

Mohsen khan
19-02-2010, 21:41
همه كه شاكي نيستن
يك سري ها

اين شكايت هم مثل اين مي مونه شما از ايران خودرو به خاطر كيفيت واقعا عالي و قيمت واقعا بي نظيرش شكايت كنيد
خب آخرش چي مي شه ؟
همون نتيجه مي شه نتيجه نتيجه شكايت ازشاتل يا شركت هاي ديگه

مشكل از زير ساخت هاي مخابراتي و اينهاست
حالا يك سري مركزشون بدون مشكله
سرويس و سرعت خوبي دارن
يك سري مركزشون امكانات نداره
اين طوري مي شه

Hadi King
19-02-2010, 22:07
سلام دوستان
من اول از شرکت سورنا آوای بندر اشتراک گرفته بود 128 یکماه 35 تومن خیلی خیلی زور بـــود ...
سرعت و قطعـــی بمانــــد و محدودیت و هزار چیــز دیـــگه :41:
یه دوماهی میشه نقل مکان کردم چون مخابرات ADSL داده سرعتش هم عالیـــه . قطعـــی کم . دوماه نامحدود گرفتــــم 10 تومـــن سرعت هم 128 :5:خودتون حساب کنید کدوم ارزش داره ؟ 25 تومن اضـــافه !!!
موفق باشید!:40:

sei_pm
19-02-2010, 22:11
همه كه شاكي نيستن
يك سري ها

اين شكايت هم مثل اين مي مونه شما از ايران خودرو به خاطر كيفيت واقعا عالي و قيمت واقعا بي نظيرش شكايت كنيد
خب آخرش چي مي شه ؟
همون نتيجه مي شه نتيجه نتيجه شكايت ازشاتل يا شركت هاي ديگه

مشكل از زير ساخت هاي مخابراتي و اينهاست
حالا يك سري مركزشون بدون مشكله
سرويس و سرعت خوبي دارن
يك سري مركزشون امكانات نداره
اين طوري مي شه

اگر سرعت شما خوبه که شانس آوردید ولی چرا کاربرهای شرکتهای دیگه نمیایند انقدر بد بگویند واقعا در حال حاضر شاتل بی کیفیت ترین سرویس رو میده و پشتیبانیش هم فقط بلده قصه بگه.

*Ali*
19-02-2010, 22:18
آقا ما چه کنیم ؟
پیشگامان کویر یزد تو لیستت نیست که !! :دی

payam
19-02-2010, 22:19
سلام .

من هم مثل خيلي هاي ديگه از شاتل سرويس ميگيرم .
اولين ISP من چند سال پيش بود كه از پارس انلاين گرفتم . بابت 128 پول زيادي ميدادم كه سرعت دانلود هم انصافا پايين بود...
از پشتيباني هم راضي نبودم . وقتي قيمت 512 شاتل رو 19 تومن ديدم ؛ به سرعت ISP رو عوض كردم . واسه مني كه از 128 پارس رفته بودم روي 512 شاتل ؛ خوب اولش راضي بودم . اما بعد چند جا آوازه ي سرعت بالاي سرويس 128 شاتل به گوشم خورد ! اي بابا چرا 128 توي شهرستان ها داره با سرعت 100 به بالا دانلود ميكنه و ماكزيمم اسپيد 512 ما روي 60 گير كرده...
حالا شنيدم صبانت هم سرويس 128 شر ميشه روي 1 گيگ...ديگه كاملا دپرس شدم !
اما خوب باز فعلا شاتل استفاده ميكنم چون پرس و جو كردم ديدم فعلا توي كرج گزينه ي خوب همين شاتل هست ؛ پشتيباني خوبي داره ، قطعي هم كم پيش مياد. راضي هستم.
اما باز ميبينيم توي چند تا كشور بغل دستي ؛ اينترنت با سرعت ده ها برابر كشور ما داره با قيمت ده ها برابر كمتر ارزه ميشه ؛ واقعا دلمون ميگيره...

ممنون بابت نظر سنجي ؛ خيلي خوب بود

golmohammadi
19-02-2010, 22:23
سلام .
من از همارا سیستم شهر تبریز می گیرم که متاسفانه تو لیست نیست .
128 محدود دارم . این هم تستی که الان از speedtest گرفتم . الان داره یه سال تموم میشه که از اینجا می گیرم . تو این مدت 3 بار قطعی داشتم که یه بار مربوط به مخابرات می شد . یه بار هم که قضیه چند روز پیش و یه بار هم که همارا . یعنی کلا یه بار تقصیر همارا بود . کلا خوبه سرویس دهیش . سرعت 128 محدود رو گفته از 128 تا 512 که من همیشه ( 90 % ) با همین 60 الی 70 می گیرم .

قبلا ماکس نت داشتم پدرم درومد
انصافا همارا خوبه
اره قطعی خیلی کم داره
این شاتل هم تو تبریز هم اکثرا ناراضی هستند
از دوستام که کافی نت دارند میگند قطعی داره

ferble
19-02-2010, 22:26
شاتل پهنای باند بدلیل کارشکنی مخابرات کم آورده ولی وضعش اونطوری نیست که تبلیغ سو ء میشه هر از گاهی مخابرات تیغش به یکی گیر میکنه یدفعه هم به پارس گیر کرده بود حالا شما شاتل رو مقصر میدونید؟
انشاء الله الرحمن شما که تشریف بردید به دیار مخابرات اون رو هم خواهید چشید و اونموقع باید ببینیم چیکار میکنید.

Ship Storm
19-02-2010, 22:38
سلام
من 2 سال پیش بود از صبانت سرویس 512 داشتم و واقعا راضی بودم ولی بعد که نقل مکان کردیم دیگه تو اون منطقه صبانت سرویس دهی نداشت و من هم با شاتل قرارداد بستم و درکل ازش راضی بودم حالا سرعت افت داره و گه گاه قطعی هم داشته برام چندان مهم نبوده چون شب ها من دانلودی ندارم و از بابت سرعت شبانه حرفی برای گفتن ندارم ولی سرعت روزانه که واقعا عالیه و این رو هم بگم که سرویس هایی که میگیرم معمولا 3 ماهه و 6 ماهه هستن و ترافیک 5 و یا 8 گیگ رو شامل میشه که از نظر ترافیک هم مشکلی ندارم و آخر دوره که نزدیک میشه تو روزها میزنیم فیلمی , مستندی و ... میگیریم که همزمان با قطع سرویس دوره ترافیکمون هم تموم بشه
در کل رضایت من از این شرکت 90% هست

mohsenfhm
19-02-2010, 22:39
سلام دوستان

تايپيك جالبيه . ما كه هنوز با دايل آپ كار ميكنيم .

خدايا به ما اينترنت پر سرعت عطا بفرما

R e Z a
19-02-2010, 22:43
آقا ما چه کنیم ؟
پیشگامان کویر یزد تو لیستت نیست که !! :دی

علی جان تا اونجایی که اطلاع دارم شما همون پيشگامان توسعه ارتباطات رو انتخاب کن. در واقع شرکت های کویر یزد و سپنتا زیرمجموعه هاش حساب میشن.

به زودی چند تا گزینه ی جدید اضافه میشه، مثل همارا، Wireless و سایر شرکت ها و ...

mohsenfhm
19-02-2010, 22:52
سلام دوستان

تايپيك جالبيه . ما كه هنوز با دايل آپ كار ميكنيم .

خدايا به ما اينترنت پر سرعت عطا بفرما

Ship Storm
19-02-2010, 22:59
سلام
من 2 سال پیش بود از صبانت سرویس 512 داشتم و واقعا راضی بودم ولی بعد که نقل مکان کردیم دیگه تو اون منطقه صبانت سرویس دهی نداشت و من هم با شاتل قرارداد بستم و درکل ازش راضی بودم حالا سرعت افت داره و گه گاه قطعی هم داشته برام چندان مهم نبوده چون شب ها من دانلودی ندارم و از بابت سرعت شبانه حرفی برای گفتن ندارم ولی سرعت روزانه که واقعا عالیه و این رو هم بگم که سرویس هایی که میگیرم معمولا 3 ماهه و 6 ماهه هستن و ترافیک 5 و یا 8 گیگ رو شامل میشه که از نظر ترافیک هم مشکلی ندارم و آخر دوره که نزدیک میشه تو روزها میزنیم فیلمی , مستندی و ... میگیریم که همزمان با قطع سرویس دوره ترافیکمون هم تموم بشه
در کل رضایت من از این شرکت 90% هست

sin2x=2sinxcosx
19-02-2010, 23:44
قبلا ماکس نت داشتم پدرم درومد
انصافا همارا خوبه
اره قطعی خیلی کم داره
این شاتل هم تو تبریز هم اکثرا ناراضی هستند
از دوستام که کافی نت دارند میگند قطعی داره

انصافا نسبت به سرویس دهی قیمت اشتراکش هم خیلی مناسبه .
این سرویسی که من گرفتم تو 3 ماه 30 تومن . البته 29500 تومن .
128 نامحدود رو هم 46 تومن میده که اصلا نمی صرفه . اون مقدار دانلودی که نامحدود تو 24 ساعت می کنه دقیقا این محدود تو 8 ساعت شبانه می کنه . پس این بهتره دیگه . :46:
من دو بار 128 نامحدود داشتم که انصافا سرعتش یه بار هم از 16 پایین نیومد . ولی خب بالا هم نمی رفت .
کلا کارشون درسته .

B U L U T
20-02-2010, 00:01
پس چرا وایرلس نیست

Javad_Ed
20-02-2010, 00:14
من
256 اندیشه سبز خزر دارم...که توی لیست نیست...
توی گیلان همه جا این شرکت شعبه داره تقریبا....

Exir
20-02-2010, 00:20
سلام بر دوستان خوب پی سی :10:

طی صحبتی که با محسن جان مدیر محترم بخش اینترنت و شبکه داشتم به دلیل اینکه الان نزدیک به 4 ساله که دوستان از تمام کم و کیف شرکت های PAP آشنایی پیدا کردند و الان می توینیم این ادعا رو داشته باشیم که اکثر دوستان این فروم تقریبا ISP ثابت مورد نظر خودشون رو انتخاب کردند. البته WiMAX تازه اول راهه، قرار شد یک نظرسنجی جدید و کلی تر در رابطه با نحوه اتصال شدن دوستان به اینترنت اعم از WiMAX ، ADSL ، EDSL ، Dialup داشته باشیم. حتی بعضا دیده شده که بعضی از دوستان به طور ثابت از طریق GPRS ایرانسل یا همراه اول به اینترنت دسترسی پیدا می کنند.

دوستان عزیز به نکات ذیل توجه ویژه ای داشته باشند تا نظرسنجی به دقیق ترین سطح خودش برسه.

دوستانی که قراره طی 2 ماه جاری از شرکت X به شرکت Y کوچ کنند حتما شرکت Y رو انتخاب کنند.
دوستانی که از طریق EDSL - اینترنت دوربرد - به اینترنت دسترسی دارند حتما گزرینه ی EDSL رو انتخاب کنند. چون این دوستان مشخص نیست که نحوه ی ارسالشون از چه طریقه !؟
دوستانی هم که از طریق Dial-up کانکت میشن به دلیل بیشمار بودن تعداد ISP هایی که سرویس Dial-up رو عرضه می کنند مهم نیست که از کارت چه شرکتی استفاده می کنند. پس کافیه که فقط گزینه ی Dial-up رو انتخاب کنند.
بعضا دیدیم که مثلا شرکت X در شهرستان های مختلف داری زیرمجموعه های گوناگونی هستش این دوستان باید همون شرکت مادر رو انتخاب کنند.
کاربران مخابرات استان های مختلف هم مثل بند 4 باید عمل کنند.
از کابران محترم تقاضا میشه از جواب دادن فقط با ذکر نام شرکت X جدا خودداری کنند.
دوستانی که مایلند دلایل خودشون رو از انتخاب شرکت X اعلام بفرمایند از مزایا و معایب شرکت نیز صحبت کنند.
از دوستان محترم تقاضا دارم که از کل کل های پیش پا افتاده اکیدا خودداری فرمایند.

جا داره که از مدیران محترم این بخش "Mohsen Khan" و "zed2" تشکر ویژه ای بکنم.:10:
از همه ی دوستانی که در این نظرسنجی شرکت خواهند کرد تشکر و سپاس گذارم و امیدوارم که بتونیم با شما دوستان به یک نظرسنجی کلی و جامع دست پیدا بکنیم. :11:

از دوستان عزیز و محترم هم درخواست میشه که طبق قوانین انجمن های پی سی ورلد اکیدا از بحث های 30ya30 جدا خودداری کنند.

آقا خسته نباشید ولی این نظر سنجیتون متاسفانه اون جوری که باید کامل و دزست نیست بعضی شرکتا فقط نمایندن از یه پاپ.
2 3 تا از پاپارم اصلا نذاشتی توش..

R e Z a
20-02-2010, 01:28
آقا خسته نباشید ولی این نظر سنجیتون متاسفانه اون جوری که باید کامل و دزست نیست بعضی شرکتا فقط نمایندن از یه پاپ.
2 3 تا از پاپارم اصلا نذاشتی توش..

ممنون از توجه ـتون
دوست عزیزم نظرسنجی محدودیت هایی رو داره که دست من رو کوتاه کرده بود از 30 تا گزینه ی انتخای الان 21 ـش پر شده اگه قرار باشه این جور که شما می فرمایید هر چی pap تو کشور هست add کنم فکر کنم بالای 50 تا بشه.
من لیستم رو بر اساس وبگاه دبیرخانه گروه شرکت های انتقال داده ها (PAP) درست کردم.

اگه وارد سایت بشید می بینید که تو کل کشور فقط 12 تا PAP اصلی وجود داره. هر شرکتی که در این لیست وجود نداشته باشه مطمئن باش که پهنای بادش رو از همین 12 تا PAP تامین می کنه.
ما فوقش بتونیم 9 تا دیگه اضافه کنیم که اونم چشم انجام میشه فقط زمان می بره.

از همه ی دوستان کمال سپاس و قدردانی رو دارم:10::11:

Exir
20-02-2010, 01:47
ممنون از توجه ـتون
دوست عزیزم نظرسنجی محدودیت هایی رو داره که دست من رو کوتاه کرده بود از 30 تا گزینه ی انتخای الان 21 ـش پر شده اگه قرار باشه این جور که شما می فرمایید هر چی pap تو کشور هست add کنم فکر کنم بالای 50 تا بشه.
من لیستم رو بر اساس وبگاه دبیرخانه گروه شرکت های انتقال داده ها (PAP) درست کردم.

اگه وارد سایت بشید می بینید که تو کل کشور فقط 12 تا PAP اصلی وجود داره. هر شرکتی که در این لیست وجود نداشته باشه مطمئن باش که پهنای بادش رو از همین 12 تا PAP تامین می کنه.
ما فوقش بتونیم 9 تا دیگه اضافه کنیم که اونم چشم انجام میشه فقط زمان می بره.

از همه ی دوستان کمال سپاس و قدردانی رو دارم:10::11:

عزیزم من نگفتم همه شرکتای isp ایران رو بیارید.

من تمام این سایتارو تا آخرین سوراخ سنبه هاشونم خوندم.

مثلاً این شهراد شرکت پاپ نیست که... نماینده یا به قول خارجیا ! reseller داده گستره.

داده گستر خودش اصلا فروش نداره.. تو تهران مناطق و تقسیم کرده. هر چند تا منطقه مخابراتی رو داده به یه شرکت که براش پرتارو بفروشن هر نمایندشم نرخ های خاص خودشو داره..
اکثر نمایندهاش تو تهران از isp های قدیم دایل آپن نوید،ندا، آزادنت..
برای شهرستانام به همین ترتیب..

به نظرم برای هر شرکت جلوش اضافه کن (و نمایندگان)

به جای شهراد مثلاً شرکت کارا امین ارتباط رو بزار که نزاشتی..

خلاصه اطلاعاتم خیلی کم نیست خوشحال می شم کمکت کنم.

Pami
20-02-2010, 02:11
من از فن آوا استفاده میکنم
سرعت روزانه اش بد نیست ولی شبانه اش بعضی وقتها نصف پهنای باند هم نیست !
قیمتش هم نسبت به بقیه بالاتره ولی خب فعلا مجبوری از اینجا گرفیتم :46:

به نظرم برای هر شرکت جلوش اضافه کن (و نمایندگان)

به نظرم پیشنهاد خوبیه ، چون من هم مستقیم از فن آوا نمیخرم و از نمایندگی اش ( پارسه ) اکانت میخرم

SADEGH 7
20-02-2010, 07:27
دوستان اگه لطف کنن بگن سرعت دانلود رایگانشون (برای دوستانی که محدودیت حجمی دارن شبانه و برای دوستانی که بدون محدودیت استفاده می کنن سرعت دانلودشون) چقدره؟، از چه سرویسی استفاده می کنن؟(128 256 و . . .) کدوم شهر ساکن هستن؟ و هزینه ای که ماهانه میدن چقدره؟ به نظرم تاپیک مفیدتر می شه. چون اینجوری که یکی بگه راضیم، راضی نیستم فقط در حد نظر سنجی می مونه. ولی اگه دوستان به این سوالات جواب بدن، می تونیم یه نمایی از هر شرکتی داشته باشیم، دوستانی که می خوان از دایل آپ به یکی از سرویس های دیگه کوچ کنن، انتخاب براشون راحت تر می شه، همچنین می تونیم isp های دیگه رو بشناسیم که این می تونه خیلی مفید باشه.
موفق باشید.:11:

Mohsen khan
20-02-2010, 12:08
سه گزينه ديگه اضافه شد

هر شركتي هم نمي شه اضافه كرد
ليست نظر سنجي خيلي طولاني و جزيي مي شه

S A M S U N G
20-02-2010, 12:49
سلام .

حدود یک سال سرویس 512 از شركت عصر انتقال داده‌ها داشتم و چشمتون روز بد نبینه دهنم آسفالت شد !

حدود 9 ماه از شرکت آسیاتک سرویس داشتم . قطعی خیلی خیلی زیاد داشت . سرعت خوب بود ولی نه در حد سرویس 512 .

حدود 4 ماه هستش که سرویس 1 مگ شرکت صبانت دارم . تا الان قطعی نداشتم . سرعت روزانه هم در کل عالی بوده یعنی همون 120 کیلوبایت به جز 22 بهمن و چتدروز بعدش که کلا همه جا اینطوری بوده . شبانه هم شبی 2.2 گیگ دانلود میکنم . رکورد شبانه هم 2.5 گیگ هستش . فیلترینگش رو اعصاب میره . تازگی هم انصافاً بخوام بگم پشتیبانیش خیلی خیلی بهتر شده ولی هنوز جا داره آدم بشن :دی

مخلصیم .

R e Z a
20-02-2010, 13:03
دوستان اگه لطف کنن بگن سرعت دانلود رایگانشون (برای دوستانی که محدودیت حجمی دارن شبانه و برای دوستانی که بدون محدودیت استفاده می کنن سرعت دانلودشون) چقدره؟، از چه سرویسی استفاده می کنن؟(128 256 و . . .) کدوم شهر ساکن هستن؟ و هزینه ای که ماهانه میدن چقدره؟ به نظرم تاپیک مفیدتر می شه. چون اینجوری که یکی بگه راضیم، راضی نیستم فقط در حد نظر سنجی می مونه. ولی اگه دوستان به این سوالات جواب بدن، می تونیم یه نمایی از هر شرکتی داشته باشیم، دوستانی که می خوان از دایل آپ به یکی از سرویس های دیگه کوچ کنن، انتخاب براشون راحت تر می شه، همچنین می تونیم isp های دیگه رو بشناسیم که این می تونه خیلی مفید باشه.
موفق باشید.:11:
ممنون دوست عزیز بابت نظر بسیار مفیدتون
در پست اول اعلام شد.
از دوستان تقاضا میشه که یکبار دیگه حتما قوانین رو مطالعه بفرمایند.

سه گزينه ديگه اضافه شد

هر شركتي هم نمي شه اضافه كرد
ليست نظر سنجي خيلي طولاني و جزيي مي شه

ممنون محسن جان:11:

A r c h i
20-02-2010, 18:05
سلام

من 2.5 ساله که از داتک adsl دارم، خیلی خیلی راضیم، تا الان خیلی کم به مشکل برخوردم.

البته یک دفعه که مشکل از مودمم بود، هیچ کس نمی فهمید مشکل کجاست. بعد از یک هفته بالاخره یکی مشکل را کشف کرد :31:. قیمتش شاید یک مقدار بالا تر از بقیه باشه، به نظرم به کیفیتش می ارزه :20:

hamed malekpour
20-02-2010, 18:29
من هم قراره 10روز دیگه adslمن را فعال کنند با سرعت 256از شرکت همارا سیستم.

Kaptian Black
20-02-2010, 18:44
ما هم 2 ساله از شاتل داریم از وقتی که Downstream رو 575 کردن سرعت دانلودم از 64 پایین تر نیومده :31:{ اینم بگم که منطقه ما خیلیی از نظر ADSL خلوته !! } اما این اواخر پینگم ار دورو بره 60 رفته رو 270 280 !!! در کل راضی هستم

Electronic-Arts
20-02-2010, 18:44
من حدود 1 سال هست که از صبانت دارم سرعتش واقعا خوبه تا قبل از تابستون سرعتش رو 20 بود (128) و بعد تو تابستون چون مسافرت بودیم قطع کردم تا آبان از آبان 2مگ گرفتم که وقتی دیدم 128 سرعتش بالاست همین هفته پیش از 2مگ به 128 کوچ کردم و الان با سرعت 200 دانلود میکنم و واقعا هم خوبه فقط شبا اذیت میکنه و حدود 400 مگ دانلود میکنه از لینک تورنت

shab_2008
20-02-2010, 22:06
با عرض سلام خدمت همه دوستان مخصوصا افا رضای گل!

من تا چند ماه پیش از شاتل ADSL میگرفتم و خیلی هم راضی بودم اما بعد از اینکه خونمون را عوض کردیم و اومدیم توی یه مجتمع متاسفانه چون کابل های تلفن فیبر هست شرکتها نمیتونن سرویس بدن و ما فعلا به یاد گذشته داریم با dial-up میایم نت و به اینده چشم دوختیم تا ببینیم چی میشه!

porya_spy
20-02-2010, 23:30
دوستان من الان سرویس ART Home شاتل دارم . آخر همین ماه خونمون رو عوض میکنیم. من اهواز زندگی میکنم . اینجا هم 4 تا ISP هست . به نظرتون رفتم خونه جدید بازم برم شاتل یا صبانت-پارس آنلاین-آسیاتک- ؟

الان اینا تو اهواز هستند.

Benygh
20-02-2010, 23:31
سلام
تاپيک مفيدي ميتونه باشه در صورتي که تمامي افراد شرکت کننده موارد ذکر شده رو رعايت کنند.

-من در استان گلستان شهرستان گنبد کاووس ساکن هستم. اينجا 4 تا شرکت اينترنتي فعال هستند، پارس و دو تا داخلي و يکي هم مخابرات که تازه شروه به کار کرد ... من از مخابرات سرويس جديدم رو گرفتم.
استفاده چنداني از اينترنت ندارم ! به همين خاطر 128 برام کافيه و از نظر قيمت هم 30 تومن براي سه ماه قيمت مناسبيه ...

در کل براي کارهاي عادي ازش راضي هستم .

اين هم نتيجه تست ام ...

Xx Hossein xX
20-02-2010, 23:57
سلام ...

منم مدت 1 سال و 12 روزه از شاتل سرویس ECO-128 گرفتم و تقریبا ازش راضیم .
فقط یه 1 ماهی هست که سرعت در زمان دانلود رایگان رو کم میکنه (!)
ولی در روزانه سرعت دانلودم بین 50 تا70 هستش که این اوون کم شدن سرعت توی شبانه رو جبران میکنه !
SPEEDTEST برای من مشکل داره از دانلود منیجر براتون عکس میگیرم !
از rapigo دارم دانلود میکنم ....

Ghost_MRB
21-02-2010, 00:09
منم از شاتل دارم.اکو 128.
سرعت downstream روی 605 هست و روزا سرعت روی 63 هست.
تا چند وقت پیش شبا هم روی 63 بود ولی یه چند وقتی هست شبا سرعت همون 15 شده.
خوب البته سرعته 128 همینه.ولی اگه دوباره برگرده به همون 63 خیلی خوب میشه:20:
با توجه به نتیجه ی نظر سنجی بهتره این شرکت یه کمی به خودش بیاد و مشکلات فعلیش رو برطرف کنه.

resident_evil
21-02-2010, 01:06
سلام . ممنون از رضا جان به خاطر تاپيك خوبش .
منم حدودا 2 سالي هستش كه از صبانت استفاده ميكنم . ميشه گفت خيلي خوبه اما نوسان زياد داره . اين مدت هم زياد قطع ميشد نميدونم چرا ! در كل راضي بودم . كارامو راه ميندازه .
سرعت هم معمولا 50 هستش اما بعضي وقتا اُفت ميكنه تا 30 مياد پايين يا حتي 25 بعضي وقتا هم ميره رو 120 !

موفق باشيد

cell_phone
21-02-2010, 01:38
من چند صفحه ای رو خوندم . می خواستم بگم تعداد فاکتور های درگیر در خوب بودن وبد بودن یک سرویس دهنده زیاده .

مثلا من از صبا 1 مگ دارم تو مشهد 2 سال پیش هم 128 داشتم از صبا 1 سال پیش هم 512 داشتم از شاتل بین این 2 تا که من تست کردم .
تو مرکز مخابراتی فرشچی مشهد شاتل از ثبات بیشتری برخوردار و یکمی پشتیبانی بهتری داشت .
اما صبا نوسان زیاد پشتیبانی که بود و نبودش یکیه ( از نظر سواد واقعا 0 ) .
به هر حال من این سری 1 مگ گرفتم که وقتی سرعت کمتر شد نگن آقا شما 128 داری ما بهت لطف کردیم ع بگم وظیفته .
ولی در کل اینترنت هم با این بازی های مخابرات وشرکت ها ( بستن یک سایت یا کاهش سرعت یکی مثل رپید و ... ) حال گیری بیش نیست .

این همه رو گفتم که بگم من نه از شاتل راضیم تو مرکز خودم نه از صبا ولی بخاطر سرعت 1 مگ که صبا داشت و شاتل نداشت , این شد که صبا گرفتم .

SIMON137
21-02-2010, 13:15
درود
عرضم به حضور گل روی شما ، من داتک دارم 512
اولش آسیاتک داشتم 128 ، وال الان سه سالی هست داتک دارم ... آسیاتک از لحاظ مالی دقیق بود ولی خیلی نامرد بودن به همین منظور تمدید نکردم ، چون گفتم سرویسم رو یک ماه نگه دارید شارژ نمی کنم گفتن باشه ، بعد از یکماه دیدم سرویس پریده.
داتک بهترین قیمت رو داشت . خداییش پشتیبانیش هم خیلی خوب بود و هست. ولی خب مالی تعطیل یعنی مثلا سه روز سرویس پریده باشه بعدش روش محاسبه نمی کنن یا برای هر ماه چه 31 روز چه 30 روز یک نرخ می گیرن و ... هزار تومنم کمتر بدی شارژ نمی کنن :دی
همین شد که داتک گرفتم و الان سه ساله دارم ، مدت ها نوساناتی داشته که به دلیل تصویب قوانین جدید و مشکلات اخیره ولی در کل راضی بودم. ( در بازه زمانی خاصی به شدت ناراضی بودم البته )
الانم سرعت دانلودم بین 50 الی 75 هست که بیشتر بین 68 تا 73 نوسان داره

Vallio
21-02-2010, 13:56
سلام !

این متنو کامل بخونید .

ببخشید ،
من از ای دی اس ال سیسکو آی اس پی استفاده میکنم !

256 K b

از آشناهای خانوادگیمونه ، ولی ... :دی

قبلا" خیلی خوب بود ولی الان !!!

سرعت دانلود اگه خیلی خوب باشه بین20 تا 25 هستش ! اگه هم بد بین 3 الی 15 !
ولی متوسط بیشتر اوقات نمیتونم دانلود کنم ! اونم معمولا" با سرعت 14 کیلو .

آپلود هم اصلا" نمیتونم ، تازه اگه خیلی عالی باشه فایل های بالای 1 مگ رو نمیتونم آپ کنم ! ( یعنی 95% آپلود کنسله ) :دی
برای همینه که نمیتونم توی انجمن موبایل برنامه و بازی بزارم زیاد :دی

pedram_sad
21-02-2010, 14:37
خوب دوستان من هم از شاتل سرویس دارم
5 ماهی میشه
Eco 128 که روی 512 بسته شده
با downstream 605 و upstream 157

خوب بودن و نبودنش که از پست های تایپک شاتل کاملا نمایان هست
فقط بگم که الان 3 ماهی میشه شب ها 1 به بعد با این که رایگان هست PC خاموش میشه

saeed774
21-02-2010, 14:54
من از سرويس EP10-4*2 پارس آنلاين استفاده ميکنم که 1 مگ هست و تا 2 مگ هم Brust داره . البته اين سرويس حجمي از تعرفه هاي قبلي پارس هست که الان ديگه اين سرويس رو نميدن و چون من مشتري قديمي هستم فقط به من و امثال من که قبلا اين سرويس رو داشتن ارائه ميدن . Downstream روي 2048 هست و Upstream هم 512 . روزها سرعت عالي و تا 250 هم دانلود ميکنه ولي شب ها سرعت خيلي نوسان داره و بين 60 تا 110 متغيره ولي براي سايت رپيد شر که از طرف تمام ISP ها محدود شده نهايت 25 ميگيرم . از نظر قطعي نت هم قبلا زياد بود ولي دو سه ماهي ميشه که قطعي خيلي کم شده . پشتيبانيش هم بد نيست و از ساعت 1 تا 6 صبح هم که رايگان هست . قبلا تو اين 5 ساعت حجمي در حدود 2 گيگ رايگان دان ميکردم ولي الان نهايت 1100 مگ و حتي پايين تر

a6l3i
21-02-2010, 15:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام دوستان
و ممنون از رضا جان که لینک تاپیک رو واسم فرستاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ابتدا یه پیشنهاد داشتم ، اونهم اینکه اگه میشه دوستان مرکز مخابراتی محل استفاده رو هم اعلام کنن.(مخصوصا تو شهرهای بزرگ). چون خیلی از کاربرها از یه ISP کلی تعریف میکنن ، درحالیکه تو همون شهر بعضیا میخوان سر به تن ISP نباشه. (که البته حق دارن)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!

من از مرداد 85 از سرویس ART1 شاتل (128k) استفاده میکنم ، تو تهران ، مرکز مخابرات کلانتری (آفریقا). تو این مدت خدائیش غیر از یکی دو بار که لنگر کشتی ها تو خلیج فارس فیبر رو ترکوند ، فقط دو بار قطعی داشتیم که همونطور که دوستان میگن خودشون می گفتن تا یکی دو ساعت دیگه حل میشه!

سرعت دانلود هم دائماً بین 20 تا 24 هستش و با وجود اینکه اکثراً تو خونه با سه تا لپتاپ همزمان وصلیم مشکلی نیست.
سرعت هم حتی تو روزهای خاص با ترافیک بالا ، کم نمیشه. ولی یکی از دوستام همین ART1 رو داشت ( تو سهروردی) شبانه روز بهش بد و بیراه میگفت!

اینم لینک Speedtest:

عکس زیر مربوط به زمانیه که آلمان میرم.

KING_DESIGNER
21-02-2010, 15:19
سلام رضا جان یه پیشنهاد
من با خوندن پستهای دوستن به این نتیجه رسیدم که بهتره لیست رو اتفاقا برعکس انچه که مدنظرت هست با جزییت بزاری همین شرکتهی نوای بندر ویهیاهو که معلوم نیست از کی پهنای باند گرفتند رو هم اضافه کن
در آخر موقع جمع بندی بصورت دستی غربال میکنیم و مثلا هیاهو که از فن آوا داره یا مثلا امپراتور که از صبانت داره رو میبریم زیر شرکت اصلی یا پپ اصلی اینجوری بهتر نیست ؟ شاید یه عده باشند که فقط اسم شرکتشون رو بلد باشند مثلا هیاهو ولی ندونند هیاهو از فن آوآ سرویس میگیره برای همین رای نمیدن و رد میشن
البته این یه پیشنهاد بود

Bs_panzer
21-02-2010, 15:48
من حدود 1 سال هست که از سرویس اکو 512 استفاده می کنم (شاتل)

خیلی راضی بودم مشکلی هم نداشت اما 1 ماه هست واقعا گند شده پینگ سرویس هاش هم به شدت رفته بالا

سرعت دانلود هم بین 60 تا 70 متغیر هست و سرعت آپلود بین 20 تا 35 پینگ هم معمولا 150-250

مرکز مخابراتی شیخ فضل الله تهران 8805

دانلود رایگان هم شبی 1300 مگ قبلا میگرفتم اما جدیدا نهایت شبی 300 مگ تو 6 ساعت :|

یه 3 ماهی هم میشه که استفادم رفته بالا و ماهی 2 بار شارژ می کنم و دیگه سرویس حجمی جوابگو نیست

می خوام به آرت 1 تغییر بدم بعد این دوره

اینم اضافه کنم اینترنت ایران هیچ وقت نتونسته اصلی ترین کار من که online gaming هست رو مثه آدم ارائه بده...

ehsaaaan
21-02-2010, 16:30
من از مرداد امسال از سرویس ARTHOME شاتل استفاده می کنم.

مرکز مخابراتی شهید بهشتی.

Downstream روی 96Kbps و سرعت دانلود اکثر مواقع روی 10.9 ثابت هستش.

در کل راضیم

Exir
21-02-2010, 21:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام دوستان
و ممنون از رضا جان که لینک تاپیک رو واسم فرستاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ابتدا یه پیشنهاد داشتم ، اونهم اینکه اگه میشه دوستان مرکز مخابراتی محل استفاده رو هم اعلام کنن.(مخصوصا تو شهرهای بزرگ). چون خیلی از کاربرها از یه ISP کلی تعریف میکنن ، درحالیکه تو همون شهر بعضیا میخوان سر به تن ISP نباشه. (که البته حق دارن)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!

من از مرداد 85 از سرویس ART1 شاتل (128k) استفاده میکنم ، تو تهران ، مرکز مخابرات کلانتری (آفریقا). تو این مدت خدائیش غیر از یکی دو بار که لنگر کشتی ها تو خلیج فارس فیبر رو ترکوند ، فقط دو بار قطعی داشتیم که همونطور که دوستان میگن خودشون می گفتن تا یکی دو ساعت دیگه حل میشه!

سرعت دانلود هم دائماً بین 20 تا 24 هستش و با وجود اینکه اکثراً تو خونه با سه تا لپتاپ همزمان وصلیم مشکلی نیست.
سرعت هم حتی تو روزهای خاص با ترافیک بالا ، کم نمیشه. ولی یکی از دوستام همین ART1 رو داشت ( تو سهروردی) شبانه روز بهش بد و بیراه میگفت!

اینم لینک Speedtest:

عکس زیر مربوط به زمانیه که آلمان میرم.

تو هم که مثل من تو مرکز گرون فروشایی سرویس حجمی مجمی یخدی...
من ونکم نزدیک پارک خشایار تو کجایی :))))

KING_DESIGNER
21-02-2010, 22:31
لطفا روال تاپیک رو تغییر ندهید ! فقط در مورد کیفیت و رضایت یا عدم رضایت صحبت کنید ! اینجوری بی نظمی پیش میاد
متشکرم

Lord_theOne
21-02-2010, 23:57
توي بوشهر
منم 6 ماه از شركت خليج فارس انلاين استفاده مي كنم خيلي راضي هستم و پشتيباني خوبش
سرعتشم خوبه اينترنتشم شبها دوبرابر مي شه قيمتهاشم ارزونتره تهرونه
اما قبلا صبانت داشتم كه مشكل نداشتم ولي حجمي بود بدردم نمي خورد رفتم شاتل گرفتم نامحدود اونهم خوب بود
اقا خليج فارس انلان هم اضاف كنيد

Amin
22-02-2010, 00:02
سلام

داتک
4-5 سالی هست اشتراک adsl دارم
قبلش هم یا از همین داتک دیالاپ ماهیانه میگرفتم
یا از یه شرکت دیگه که متاسفانه اسمش یادم نیست
قبلترش هم از داتک و پاس آنلاین دیالاپ کارتی میگرفتم
در کل راضیم
پشتیبانیشون خوب هست
اما عالی نیست
خدا رو شکر زیاد مشکل پیش نمیاد که احتیاجی به پشتیبانی پیدا کنی
اگرم مشکلی پیش اووومد
صبر کردن بسیار مفیدتر از زنگ زدنه :دی

ahmaad313
22-02-2010, 08:48
تازه چند روزه
از سرویس وایمکس ایرانسل استفاده میکنم
فعلا مشکل عدم تجربه رو داره تا ببینیم چی میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ultimator
22-02-2010, 09:10
شاتل !

ECHO 512

مازندران - آمل

سرعتش بد نیس نوسان زیاد داره ولی
قطعی های وحشتناک داشت مدتیه بهتر شده
پینگ افتضاح

گاهی مثل عکس زیر هم میشه گاهی که چی بگم هر روز یکی دوساعتش اینه ! نزدیک تایم رایگان بیشتر هم میشه

کافیه یه همسایه آرت داشته باشین تا دانلودش بلند میشه شما رو پرت میکنه بیرون :دی

تازه منطقه خوبش هستم من تقریبا خلوت تره مرکز شهر اوضا بدتره

فعلا که تنها سرویسه که میتونم داشته باشم امیدوارم آی اس پی های دیگه هم پاشون وا شه !

دانلود شبانه اش بد نیست 512 بین 40 تا 80 نوسان داره !! سرعت خوب باشه 50-60 ثابت گیرمون میاد

Mohammad King
22-02-2010, 10:58
سلام

من الا یه 5 ماهی هست که دارم از ساتیا خدمات میگیرم که نمیدنم کسی میشناسش یا نه ولی تقریبا ن توی اراک شعبه زیاد داره/

ولی این شرکت توی نظر سنجی نبود که مجبور شدم شرکت قبلی که از خدمات میگرفتم را انتخاب کنم/ آسیا تک/

اما در مورد ساتیا در کل بد نیست من 128 گرفتم ولی یه خورده قیمت بالاست هر 1 گیگ میشه 6 تومن.

ولی سرعتش خوب هست به جز بعضی مواقع که نمیدونم چرا بد میشه : دی

از ساعت 1 شب به بعد هم دانلودش مجانی میشه ولی کمی افت سرعت دارم. سرعت دانلود میشه 20 تا 21

ولی روزا سرعت دانلودم 30 تا 31 هست.

موفق باشید

hamed malekpour
22-02-2010, 15:01
چرا همه در این نظر سنجی شرکت نمی کنند در قسمت شهر تبریز حدود 72نفر از همارا استفاده می کنند ولی در اینجا 5نفر شرکت کرده اند؟

Payman_62
22-02-2010, 16:24
سلام.
حدود 1 سال آسیاتک بودم. ولی دانلود شبانه رایگان نداشت. چندین بار پیشنهاد دادم سرویس دانلود شبانه رو راه بندازن ولی توجه نکردن. من هم رفتم سراغ فن آوا.
512kb یک گیگ 9.5 دو گیگ 13300. البته طرف رفیقمه و ارزون بهم میده. شب هم 2 تا 7 صبح دانلود رایگان. بیشتر از 1 ساله فن آوا میگیرم.

DJ POLESTAR
22-02-2010, 20:21
سلام
من که از اون بدبختهای P30world هستم!
یعنی یه مدت ADSL دارم یه مدت تحریمم!!!
قبلا از صبانت 128 استفاده میکردم بعد 6 ماه تحریم حالا اومدم هماراسیستم 128 نامحدود.

AIRO
22-02-2010, 20:47
ما همون دیال آپ را از سرون زیاده

Mohammad King
23-02-2010, 14:14
سلام
من که از اون بدبختهای P30world هستم!
یعنی یه مدت ADSL دارم یه مدت تحریمم!!!
قبلا از صبانت 128 استفاده میکردم بعد 6 ماه تحریم حالا اومدم هماراسیستم 128 نامحدود.

سلام

منظورت از تحریم چیه؟

DJ POLESTAR
23-02-2010, 20:35
سلام

منظورت از تحریم چیه؟
یعنی بابام:31:

porya_spy
23-02-2010, 21:44
دوستان من چند روز دیگه خونمون جا به جا میشه ! تصمیم گرفتم تو خونه جدید برم از پارس آنلاین سرویس 128 5 گیگ بخرم به نظر شما خوبه ؟

DJ POLESTAR
23-02-2010, 22:16
دوستان من چند روز دیگه خونمون جا به جا میشه ! تصمیم گرفتم تو خونه جدید برم از پارس آنلاین سرویس 128 5 گیگ بخرم به نظر شما خوبه ؟
رفیق اینجا جاش نیست، بهتره این سوالتون رو تو بخش ADSL شهر خودتون مطرح کنید.

*K!nG*
23-02-2010, 22:18
سلام
من که یه دو سه ماهی قزوین نت داشتم . خیلی افتضاح بود
سرعت دانلودش از 25 بالا تر نمی رفت
ولی الان صبانت دارم و خیلی از راضیم بجز شبانش
سرعت دانلودم بین 90 تا 110 نوسان داره

B U L U T
23-02-2010, 22:42
یعنی بابام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو هم
نمیدونم بچه های اذربایجان چه گناهی کردن گیر این پدر ها افتادن
من هم عین تو هستم با این تفاوت که مامانم موافق هست
با قدرت مامانم میرم جلو:31:
راستش نمیدونم اینها با اینترنت چه مشکلی دارن

totayma
24-02-2010, 00:27
ADSL منم شبدیز کرج هستش که اصلا راضی نیستم چون قعطی زباد داره قیمتشم بالاست....Downstream=2048 ,Upstream=512
روزا سرعت دانلود روی 60 70 هستش شبها از ساعت 1 تا 8 صبح روی 260 هستش...دانلود رایگانم نداره که کارو خراب کرده:31:اینم تستش با سرور باکو که کل صبانتی هارو خوابونده!!!:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما پینگ رو داشته باشید:5:ولی میخوام برم سراغ 2mb مخابرات که خیلی مفته:31:در ضمن پشتیبانی شبدیز صفرهههههههههه از ....خرم سر در نمیارن:31:

Electronic-Arts
24-02-2010, 01:21
قرار شد هر کی تست خودش رو بذاره

Advanced Ali-001
24-02-2010, 07:30
دوستان بلا خره کدوم شرکت از همه بهتره؟
میخوام isp بگیرم:41:

totayma
24-02-2010, 18:53
بابا اون تست ISP مال خودم بود داداش:31:

Electronic-Arts
25-02-2010, 00:47
بابا اون تست ISP مال خودم بود داداش:31:
به 2 دلیل مال خودت نیست
1-تاریخش مال حدود 20 روز پیشه
2-اسم isp رو نزده شبدیز
:21:

totayma
28-02-2010, 23:13
عجب بابا لازم شد ازش فیلم بزارم ببینید حتما:5:

totayma
28-02-2010, 23:20
بله درسته اون تستو من 20 روزه بیش شایدم بیشت گرفتم و میتونی توی بعضی بحث ها که جاهای دیگه کردم عکسو ببینی:31:
در ضمن استاد کی گفته حتما باید نوشته باشه شبدیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟قانون جدیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

فیلم رو گذاشتم رفتی تو فکر می فهمی قضیرو:31::8:

amirpcp30
28-02-2010, 23:25
چقدر دایال آپی کم شده
منم دایال آپیم

OSEN
01-03-2010, 20:01
سلام .

منم حدود 2 ماهه که سرویس آرت 1 دارم از شاتل .

تالا قطعی و dc نداشتم و کلا زیاد اذیتم نکرده خداییش . سرعت دانم روی 25 هست (تقریبا ثابت) که گاهی اوقات (خیلی کم) میره بالای 100 .

( تهران - مرکز مخابرات دیالمه )

اینم تست :

علیرضا
01-03-2010, 20:30
سلام
من دو روزه Wireless برای خودم راه اندازی کردم. نمیدونم برای کدوم شرکته . یعنی اسم شرکت مادر رو نمی دونم.

عرض کنم خدمتتون که سرعت 64 کیلوبیت بر ثانیه و محدودیت یک گیگابایت با پهنای باند اشتراکی ... ماهیانه 15 هزار تومن.
اصلاً راضی نیستم.
اینجا ADSL اش هم همینطور گرونه . و بدرد نخور

mina tina
01-03-2010, 22:07
سلام

من اينترنت پارس َِADSL-256 تاحالا كه راضيم راستي ينفرمحبت بكنه اين نمايشگرديجيتاليروبگه

چطوري واز كجا ميشه گيرآوردآخه من ندارم ممنون:46:

ferble
01-03-2010, 22:30
سلام

من اينترنت پارس َِADSL-256 تاحالا كه راضيم راستي ينفرمحبت بكنه اين نمايشگرديجيتاليروبگه

چطوري واز كجا ميشه گيرآوردآخه من ندارم ممنون:46:

کسی چیزی نداره میرن اینجا تست میگیرن:

ولی تستش معتبر نیست چون هم توی پینگ اشتباه میکنه هم توی سرعت اینجا اعتبارش بیشتره:

منهم مثل شما 256 پرس آنلاین دارم .

Exir
01-03-2010, 22:38
کسی چیزی نداره میرن اینجا تست میگیرن:

ولی تستش معتبر نیست چون هم توی پینگ اشتباه میکنه هم توی سرعت اینجا اعتبارش بیشتره:

منهم مثل شما 256 پرس آنلاین دارم .

پارس آنلاینم که همچین پینگ جالبی نداره که. این سایت اخریتم جاوا میخواد کی حس داره جاوا دانلود کنه نصب کنه.
ولی سرعتش خیلی از بقیه بهتره شبا هم همینقدره؟ ساعات رایگان رو چند دانلود میکنی؟

mina tina
02-03-2010, 11:23

ممنون دوست عزيزبعضي اوقات بايد تست گرفت :11:

علیرضا
02-03-2010, 14:10
سلام
من دو روزه Wireless برای خودم راه اندازی کردم. نمیدونم برای کدوم شرکته . یعنی اسم شرکت مادر رو نمی دونم.

عرض کنم خدمتتون که سرعت 64 کیلوبیت بر ثانیه و محدودیت یک گیگابایت با پهنای باند اشتراکی ... ماهیانه 15 هزار تومن.
اصلاً راضی نیستم.
اینجا ADSL اش هم همینطور گرونه . و بدرد نخور

بچه ها دیشب با همین تجهیزات این نتیجه رو بدست آوردم :

با توجه به فاصله و پینگ نتیجه ی عجیبیه !

Persian_Gun's
02-03-2010, 21:14
سلام...
بیش از 2 ساله که از صبانت سرویس 128 میگیرم،که بزنم به تخته اسمش 128 هست و اکثره اوقات 1024 سرعتشه...
خلاصه که ازش راضی هستم..
اینم تست من:

satttanism
02-03-2010, 21:37
سلام
من 1.5 سالی هست از سرویس 128 صبانت استفاده میکنم (اصفهان)
اینم نتیجه تست که یکم عجیب غریب شد :دی

من ازش نسبتا راضیم
پشتیباتی زیاد خوبی نداره و به قول امین جان هنگام قطعی صبوری بهتره :دی
سرعت متوسط دانلود در روز 50 - 60
سرعت متوسط دانلود در شب(رایگان) چند ماه قبل بین 90-110
و جدیدا بین 120 - 150 :18: البته تا 170 - 180 هم داشتم و سرعت لحظه ای هم حتی به 250 رسیده!!!
البته از روی بد شانسی حالا که سرعت شبانه عالی شده و میتونم در هر شب حدود 2.5 گیگ دانلود داشته باشم هاردم پر شده و تقریبا اصلا دانلود ندارم و اینترنت مفتی :دی داره هدر میره همینطور:41:

علیرضا
02-03-2010, 23:29
سلام
من 1.5 سالی هست از سرویس 128 صبانت استفاده میکنم (اصفهان)
اینم نتیجه تست که یکم عجیب غریب شد :دی

من ازش نسبتا راضیم
پشتیباتی زیاد خوبی نداره و به قول امین جان هنگام قطعی صبوری بهتره :دی
سرعت متوسط دانلود در روز 50 - 60
سرعت متوسط دانلود در شب(رایگان) چند ماه قبل بین 90-110
و جدیدا بین 120 - 150 :18: البته تا 170 - 180 هم داشتم و سرعت لحظه ای هم حتی به 250 رسیده!!!
البته از روی بد شانسی حالا که سرعت شبانه عالی شده و میتونم در هر شب حدود 2.5 گیگ دانلود داشته باشم هاردم پر شده و تقریبا اصلا دانلود ندارم و اینترنت مفتی :دی داره هدر میره همینطور:41:

فقط می تونم بگم خوشا به حالت .....
:20:
رو گنج نشستی ، خبر نداری. شاید هم خبر داری :31:

Honradez
22-06-2010, 20:53
دم آقا رضاي گل گرم با اين نظرسنجي خوبشون.

من از آسياتک ميگيرم (128). خيلي دوست داشتم که از صبا يا شاتل بگيرم چون بصرفه‌ترن ولي خب هم اونا پورت آزاد ندارن، هم آسياتک سرويس شبانه‌اش راضي‌کننده است. :1:

با اينهمه اخيرا سرعتش بطرز ملموسي افت کرده. قبلا سه دهم مگابيت در ثانيه بود اما حالا...:

خلاصه اينکه اگه ميخواين ADSL بگيرين و تو منطقه‌تون فقط آسياتک سرويس ميده، خونتونو عوض کنين!! :14:

A.IvI.I.N
23-06-2010, 16:06
منم 128 نامحدود داتک دارم.الان تقریبا 1 سالی میشه.خیلی خوبه نوسان اصلا نداره .قطعی هم 1 بار داشت که اونم 1 روز قبل با sms گفته بودن.از همه بهتر پینگشه.
اگه خدا 1 فرجی کنه و این محدودیت کاربر های خونگی رو بردارن منم 512 میگیرم .:10:

reb
23-06-2010, 16:55
آپلود و پینگ رو حال کنید :31:

saegheh67
23-06-2010, 20:40
منم 256 وایرلس به نظرتون وضعیتم چطوره؟

Stream
23-06-2010, 20:51
این هم اینترنت ما ... دو سه روزی هست سریع شده! :دی

mmiladd
23-06-2010, 20:58
راضی هستیم از پارس....!

Stream
29-06-2010, 12:37
این هم اینترنت ما ... دو سه روزی هست سریع شده! :دی

تست امروز ..

شهر بدون دانشجو -> اینترنت سالم :دی

fouad-pes
29-06-2010, 12:56
من قبلا با وایرلس می اومدم. اما چند ماهی هست که adsl پاس آنلاین گرفتم. سه ماه اول خیلی راضی بودم .سرعت دانلودم 140 کیلوبایت بود اما از وقتی که امتحانات تموم شده، سرعت دانلودم بالاتر از 32 کیلوبایت نمیره. احتمالا بعد از تابستون دوباره سرعت بالاتر بره.