PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کارکردن با نرم افزار super dvd creator در ویندوز 7؟

edi2
19-02-2010, 16:21
با سلام خدمت دوستان . هنگامی که من نرم افزار رو نصب کردم و تا اخرین مرحله برای رایت میرم موقعی که می خوام شروع به رایت کنم و next رو می زنم یه پیام با این محتوا abnormal program termination و بعد نرم افراز می پره؟
کسی می تونه علتش رو بگه ؟چون من این نرم افزار رو تو xp نصب کرده بودم و مشکلی نداشت.
راستی دوستان وقتی من می خوام نرم افزار نرو می خوام نصب کنم در هنگام extract شدن متوقف می شه و بعد 1.5گیگ فضای درایو ویندوز رو پر می کنه ؟ دوستی علت این مشکل رو می دونه ؟ اخه قبل از extract شدن امکان انتخاب درایو نیست.؟
بعد کسی از دوستان نرم افزار خوبی برای درست کردن dvd , cd می شناسه که کار کردن باهاش راحت باشه و می تونه لینکش رو قرار بده ممنون می شم.

aqronis
19-02-2010, 23:40
درود
احتمالا مشکل از برنامه ای هست که داری و با 7 سازگار نیست چون میگی تو xp جواب میده. ببین به صورت ایمیج میتونه رایت کنه؟ یعنی یه ایمیج از دی وی دی رو رو هاردت کپی کنه.
در مورد نرو معمولا آرشیوهای نرو با winrar میتونی extract کنی. اگه بازم رو سون هست برای ورژن نرو هست. برنامه هایی که مخصوص رایت هستن معمولا یه درایور برای چیپ IDE و SATA نصب میکنن که باید برای اونویندوز درایور رو داشته باشه. آخرین ورژن نرو رو دانلود کن و نصب کن.
برای درخواست برنامه تو انجمن خودش اینکار رو بکن. اما میگم بهترین برنامه ای که میشناسم DVD Architect Pro از کمپانی سونی هست.

edi2
21-02-2010, 10:52
دستت درد نکنه داداش