PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض سوکت Am3

Colored pencil
19-02-2010, 15:30
سلام
ایا امکان تعویض سوکت cpu مادربرد هست ؟
اگه آره چقدر هزینش میشه ؟ البته هنوزم نمیفهمم ایراد از کجاس!!!؟
در کل این تاپیک 2 صفحه ای رو بخونین تا بهتر بتونین نظر بدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahramcat
19-02-2010, 21:12
دوست گرامی امکان تعویض سوکت مادربورد وجود نداره !

Colored pencil
19-02-2010, 23:26

شدنی که میشه
اینارو با دستگاه میزنن ...یکی بهم گفت برو آواژنگ اینکارو میکنه(تو شهرمون) ، رفتم ... اما هرچی اصرار کردم فایده نداشت:42: گفتن ما قبول نمیکنیم و اجازه نداریم اگه گیگا خریده بودین اینکارو میکردیم واستون ...وقت خرید اگه دقت کرده بودید مشکل نداشتید حالا :9:
ازم پرسید گارانتی کجاست؟ وقتی گفتم شاب فرمودن ضعیفه و واسه همین تعویض میکنه و اگه دریا یا نمیدونم چی چی بود واست راحت تعویض میکردن
گویا تکنولوژی و دستگاه اینو همه ندارن واسه همین قبول نمیکنن برندهای دیگه رو ..که به نوعی یه جور تبلیغات و ترغیب مشتری واسه گیگا باشه:23:
یکی نیست بگه یکم به فکر قشر مستضعف باشین همه که پول گیگا ندارن :45:

Colored pencil
19-02-2010, 23:41

شدنی که میشه
اینارو با دستگاه میزنن ...یکی بهم گفت برو آواژنگ اینکارو میکنه ، رفتم ... اما هرچی اصرار کردم فایده نداشت:42: گفتن ما قبول نمیکنیم و اجازه نداریم اگه گیگا خریده بودین اینکارو میکردیم واستون ...وقت خرید اگه دقت کرده بودید مشکل نداشتید حالا :9:
ازم پرسید گارانتی کجاست؟ وقتی گفتم شاب فرمودن ضعیفه و واسه همین تعویض میکنه اگه دریا یا نمیدونم چی چی بود واست راحت تعویض میکردن
گویا تکنولوژی و دستگاه اینو همه ندارن واسه همین قبول نمیکنن برندهای دیگه رو ..که به نوعی یه جور تبلیغات و ترغیب مشتری واسه گیگا باشه:23:

Colored pencil
19-02-2010, 23:51

شدنی که میشه
اینارو با دستگاه میزنن ...یکی بهم گفت برو آواژنگ اینکارو میکنه ، رفتم ... اما هرچی اصرار کردم فایده نداشت:42: گفتن ما قبول نمیکنیم و اجازه نداریم اگه گیگا خریده بودین اینکارو میکردیم واستون ...وقت خرید اگه دقت کرده بودید مشکل نداشتید حالا :9:
ازم پرسید گارانتی کجاست؟ وقتی گفتم شاب فرمودن ضعیفه و واسه همین تعویض میکنه اگه دریا یا نمیدونم چی چی بود واست راحت تعویض میکردن

حامد دم
20-02-2010, 16:07
سلام دوست عزيز

بله كاملا شدني هست
اسم دستگاهش هم BGA ماشين هست
كه كار اصليش تعويض چيپ و سوكت هست
مدل هاي مختلف داره اين دستگاها fonton 935 و 936 و ....
البته دستگاه هاي آوازخگ خيلي راحت تر هستن چون با ليزر ميزنه پارسال خريدن هر دستگاه رو 26 ميليون

ما توي شركت خودمون (سنا گروه شمال) مدل 935 رو داريم البته معمولا تمام شركت هاي گارانتي فقط برند خودشون رو واسه اين چيز ها قبول ميكنن
من پيشنهادم اينه كه برين خانه سخت افزار ايران
مسئولش يكي هست به اسم امير
ولي به شدت قيمت پرت ميده حواستون بايد باشه
يادتونه باشه عرف تعويض با سوكت مبلغي بين 20 تا 25 هزار تومان هست كه خود تعمير كار سوكت رو تهيه كنه و تعويض كنه
باز هم اگر كاري از دستم بر بياد در خدمتم