PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن ویندوز واعلام خرابی فایل

titanpass
19-02-2010, 13:30
من یه سیستم از دوستم گرفتم تا ویندوزش رو عوض کنم. اون موقع سیستم بالا میومد ئلی چون ویروسی بود گفتم ویندوز رو پاک کنم.
قبل از نصب بعضی موقعها سیستم گیر می کرد.
بعد که ویندوز رو پاک کردم و خواستم ویندوز نصب کنم هر کاری می کنم همون اولای نصب(مرحله اول صحه آبی) قبل از اینکه به صفحه انتخاب درایو برسه یا قبل F8 . یعنی درست وقتی داره فایل های خودش رو چک می کنه می گه مثلا فلان فایل خراب file corrupt
سی دی ویندوز رو عوض کردم نشد. سی دی رام رو عوض کردم نشد
رم رو عوض کردم نشد
تمام قطعا رو جدا کردم نشد
آخر سر هارد رو بردم رو سیستم خودم با همون سی دی و سی دی رام که نصب نمی شد روی هارد اون یه ویندوز نصب کردم آوردم گذاشتم رو سیستمش.
بعد از پیغام انتخاب ویندوز دیگه هیچی نمیاد صفحه سیاه می مونه
کمک کنید. عجله دارم باید سیستم رو تحویل بدم

Kharg Island
19-02-2010, 13:41
من یه سیستم از دوستم گرفتم تا ویندوزش رو عوض کنم. اون موقع سیستم بالا میومد ئلی چون ویروسی بود گفتم ویندوز رو پاک کنم.
بعد که ویندوز رو پاک کردم و خواستم ویندوز نصب کنم هر کاری می کنم همون اولای نصب(مرحله اول صحه آبی) قبل از اینکه به صفحه انتخاب درایو برسه یا قبل F8 . یعنی درست وقتی داره فایل های خودش رو چک می کنه می گه مثلا فلان فایل خراب file corrupt
رم رو عوض کردم نشد
آخر سر هارد رو بردم رو سیستم خودم با همون سی دی و سی دی رام که نصب نمی شد روی هارد اون یه ویندوز نصب کردم آوردم گذاشتم رو سیستمش.

از طریق safe mode میاد بالا؟؟

titanpass
19-02-2010, 13:42
نه از طریق safe mode هم میاد وسطاش گیر می کنه

Kharg Island
19-02-2010, 13:44
نه از طریق safe mode هم میاد وسطاش گیر می کنه

یه کاری کن.البته فکر نکنم ربط داشته باشه!! ولی رم خودتو بزن روی سیستم دوستت ببین میاد بالا؟؟! امتحانش ضرر نداره.

titanpass
19-02-2010, 13:46
نوشتم که
اینکار رو هم تست کردم رم خودم رو هم گذاشتم پیغام خرابی فایل رو میده

Advanced Ali-001
19-02-2010, 13:50
رم رو عوض کردم نشد

فقط یک دلیل داره بایوسش خراب شده چیزه یعنی به هم ریخته یا خیلی قدیمیه این ویندوز شمارو ساپورت نمیکنه وهاردرو نمیشنا سه مارک مادر بردتون رو بنویسید تا بگم چیکار کنید
یه احتمال دیگه هم هست که شما سی دی ویندوزتون رو بوت نکردین یا بوت کردین ذخیره نکردین وچون هار ویندوز نداره هی ریستارت میشه :11:

Kharg Island
19-02-2010, 13:50
نوشتم که
اینکار رو هم تست کردم رم خودم رو هم گذاشتم پیغام خرابی فایل رو میده

با سیستم دوستت ویندوز رو repair کن.بازم ببین میشه یا نه. اگه بلد نیستی بگو تا بهت بگم.

titanpass
19-02-2010, 13:56
نه بابا من میگم با همون سی دی روی کام÷یوتر خودم ویندوز نصب کردم. اینقده حالیمه
کامپیوترش قدیمیه و فور 1.7 هستش بزار مدل مادر بردش رو هم ببینم
اسم مادربورد Soltex هستش ولی مدلش رو نمی دونم

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:24 AM ----------

با سیستم دوستت ویندوز رو repair کن.بازم ببین میشه یا نه. اگه بلد نیستی بگو تا بهت بگم.

گفتم که اصلا بالا نمیاد. مثلا می خواد repair کنه اول شروع میکنه یه سری فایلها رو مشمره بعد میگه رو سیستم شما یه ویندوز هست می خواید repair بشه یا نه
اصلا به اینجاها نمیرسه.
حالا شما نکته ات رو بگو شاید به دردی خورد
ممنون

aqronis
20-02-2010, 00:10
رم رو عوض کردم نشد

درود
اول اینکه عجله کار شیطونه!!!
دوم اینکه ویندوزی که روی یه سیستم دیگه نصب میکنی نبایدم رو یه سیستم دیگه بالا بیاد چون کلی درایور هست!!!
حالا اول بگو که ارور چه فایلی رو میده، اسم فایل؟
بعدش با یه ویندوز سون یا ویستا یا ویندوز لایو و یا پارتیشن مجیک درایو c رو کامل فرمت کن.
از نو سعی کن نصب کنی.
جواب رو هم اینجا اعلام کن.
راستی تو پارتیشن مجیک یا آکرونیس دیسک دایرکتور سوئیت ببین پارتیشن c سالم و پرایمری هست یا نه؟
موفق باشی.

MoshaverIT
27-02-2010, 07:51
سلام دوست عزیز باید بایوس مادربورد رو فلش بکنی یا آپدیت کردن مشخصات مادربورد رو در سایت شرکت سازنده بزن و آپدیت جیدید رو بگیر