PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سه تا درایوم پریده چکار کنم..کمک سریع لازم دارم

Hasan.M
19-02-2010, 13:09
سلا سه تا از درایو هایم پریده کمک کنید
آیا راهی هست که برگردانمشون خیلی برام حیا تی است ..................

با ابراز ارادت به همه

arzeva

Advanced Ali-001
19-02-2010, 13:22
سلا سه تا از درایو هایم پریده کمک کنید
آیا راهی هست که برگردانمشون خیلی برام حیا تی است ..................

با ابراز ارادت به همه

arzeva

سلام دوست من منظورت اینه که سه تا ازپارتیشنات پریدن؟
مگه میشه؟
حتما یه برنامه ای نصب کردی یاشایدم xp داشتی ویستا رو بدون تغییرات نصب کردی اینطوری شده :18:

kourosh_sos
19-02-2010, 13:31
منظورتون از سه تا درايو پريده چيه آيا محتويات درايوها اربين رفته يا آيكن درايوها از MyComputer حذف شده
اگر محتويات درايوهاتون از بين رفته بهتره از برنامهGetDataBack NTFS&FAT استفاده كنيد
اما اگر آيكن درايوها حذف شده در منوي Run عبارت regedit را تايپ كنيد enter كتيد و مسير زير را دنبال كنيد :
ابتدا آيکون Heky_ Current_ User را انتخاب کنيد سپس روی پوشه Software برويد و از داخل آن پوشه Microsoft را کليک کنيد و پوشه ی Windows را برگزينيد بعد از آن پوشه Current Version را باز کنيد و به دنبال پوشه Policies بگرديد وآن را باز کنيد و از داخل آن پوشه Explorer را باز کنيد .

Heky_ Current_ User / Software/Microsoft/ Windows/ Current Version/ Policies/ Explorer
حالا دنبال عبارت NoDrives بگرديد و اون رو حذف كنيد
و در آخر سيستم رو ري استارت كنيد

Hasan.M
19-02-2010, 16:26
منظورتون از سه تا درايو پريده چيه آيا محتويات درايوها اربين رفته يا آيكن درايوها از MyComputer حذف شده
اگر محتويات درايوهاتون از بين رفته بهتره از برنامهGetDataBack NTFS&FAT استفاده كنيد
اما اگر آيكن درايوها حذف شده در منوي Run عبارت regedit را تايپ كنيد enter كتيد و مسير زير را دنبال كنيد :
ابتدا آيکون Heky_ Current_ User را انتخاب کنيد سپس روی پوشه Software برويد و از داخل آن پوشه Microsoft را کليک کنيد و پوشه ی Windows را برگزينيد بعد از آن پوشه Current Version را باز کنيد و به دنبال پوشه Policies بگرديد وآن را باز کنيد و از داخل آن پوشه Explorer را باز کنيد .

Heky_ Current_ User / Software/Microsoft/ Windows/ Current Version/ Policies/ Explorer
اگه اين طوري كنم اطلاعاتش هم ميا د
در ضمن من پارتيشنهام پريده نه اطلاعاتش
داشتم ويندوز ويستا را به سرويس پك 2 تغيير ميدادم

خيلي هم متشكر

kourosh_sos
19-02-2010, 18:03
اگر اينكار كني احتمال داره درست بشه و به اطلاعات صدمه نميزنه شما بگو دقيقا كدوم درايوت پريده و ويندوزت رو كدوم درايو نصبه؟

Hasan.M
19-02-2010, 18:57
اگر اينكار كني احتمال داره درست بشه و به اطلاعات صدمه نميزنه شما بگو دقيقا كدوم درايوت پريده و ويندوزت رو كدوم درايو نصبه؟
درايو hودرايو fودرايوgحذفشدندند يعني كلا پارتيشن هاشون حذف شده

آخه من يه مشكل ديگه كه دارم اين است كه ويندوز نصب شدني بعد از دو مرحله ي فرمت و كپي وقتي ري استارت ميشه ديگه هيچي نمياد مگر صفحه ي سياه وerorr loading operating systemومن الان در اين حالت گير كردم وچون فكر ميكردم كه اگه ويندوز رو نصب كنم درست ميشه ولي مشكل بدتر شد
حالا اين شما و كل مشكل ............

دستتون درد نكنه منتظر جوابم

kourosh_sos
19-02-2010, 22:06
دوست عزيز اون كاري كه تو پست قبل گفتم رو انجام دادي؟ با اينكه جواب سوالمو واضح ندادي چندتا پيشنهاد ميكنم بهتره درايوي كه ويندوز روش نصبه رو فرمت كني و ويندوز XP نصب كني شايد با اين كار درست بشه يا اگر نخواستي اينكارو كني روي آيكن MyComputer رايت كليك كن گزينه Manage رو انتخاب كن و گزينه Disk Management رو انتخاب كن حالا در پانل سمت راست بايد آيكن و نام درايوهاي حذف شدتو ببيني هر كدوم كه حذف شده رو انتخاب و بعد روش رايت كليك كن و گزينه change drive letter and paths انتخاب كن دكمه Add رو بزن بعد اسم درايوتو انتخاب كن بعد پنجره رو ok كن سيستم رو ري استارت كن ان شاالله مشكلت حل ميشه

Hasan.M
20-02-2010, 19:17
دوست عزيز اون كاري كه تو پست قبل گفتم رو انجام دادي؟ با اينكه جواب سوالمو واضح ندادي چندتا پيشنهاد ميكنم بهتره درايوي كه ويندوز روش نصبه رو فرمت كني و ويندوز XP نصب كني شايد با اين كار درست بشه يا اگر نخواستي اينكارو كني روي آيكن MyComputer رايت كليك كن گزينه Manage رو انتخاب كن و گزينه Disk Management رو انتخاب كن حالا در پانل سمت راست بايد آيكن و نام درايوهاي حذف شدتو ببيني هر كدوم كه حذف شده رو انتخاب و بعد روش رايت كليك كن و گزينه change drive letter and paths انتخاب كن دكمه Add رو بزن بعد اسم درايوتو انتخاب كن بعد پنجره رو ok كن سيستم رو ري استارت كن ان شاالله مشكلت حل ميشه
این کار رو میکنم ولی گمون نکنم.................
آخه الان وینوز ندارم 1
وینوز نصب نمیشه 2
یه راه دیگه بگو 3

باز هم خیلی متشکر حداقل شما یه نفر به ما جواب میدی

kourosh_sos
20-02-2010, 19:46
ويندوز نداري؟ ويندوز نصب نميشه ؟!!!

Hasan.M
21-02-2010, 10:03
ويندوز نداري؟ ويندوز نصب نميشه ؟!!!
بایه بدبختی ویندوز را نصب کردم الا ن هم فقط به یک کمک نیاز دارم
که پارتیشن ها ی پریده را برگردانم بزار مشکل را واضح تر کنم

من سه تا از پارتیشن هایم پریده ومی خوا هم که با محتویاتش آن را برگردانم ویندوز هم در درایو cنصب است
فقط همین .............دقت کن پارتیشن یعنی الامن من تو پارتیشن بندی جای سه تا پارتیشن فقط فضای خالی دارم ....من میخوام اون ها رو با محتویاتش برگردانم
لطفا پست های قبلی را هم بهتر مطاله کن

دستی که کمک میکند بهتر از مغز نیوتن است( arzeva )

EXTREME
21-02-2010, 10:45
اگه اینجوری که میگی پارتیشنا میپره و ویندوز هم روش نصب نمیشه یا به سختی نصب میشه به احتمال زیاد هارد مشکل داره یه اسکن ازش بگیر با hdd regenertor وگرنه باید ببری تعمیر

Hasan.M
21-02-2010, 16:23
اگه اینجوری که میگی پارتیشنا میپره و ویندوز هم روش نصب نمیشه یا به سختی نصب میشه به احتمال زیاد هارد مشکل داره یه اسکن ازش بگیر با hdd regenertor وگرنه باید ببری تعمیر
الان من فقط یه مشکل دارم اون هم این است که سه تا پارتیشن با اطلاعاتش پریده ومن میخوام با اطلاعاتش بر گرده .........مشکل ویندوز رو فراموش کن نصب کردم

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

NoDrivesندارم

---------- Post added at 05:23 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

بجای درایو های حذف شده فقط این رو میبینمfreespace
حالا فهمیدی چی میگم

خیلی متشکرarzeva

Mohammad King
21-02-2010, 21:52
اگر مشکل حل نشده تاپیک زیر هم هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kourosh_sos
22-02-2010, 00:47
يه عكس از Mycomputer بزار ببينم چيكارش ميشه كرد

Hasan.M
22-02-2010, 16:52
مشکل را با یک برنامه ی ریکاوری خوب حل کردم

باتشکر ازهمتونکه تو این مشکل کمک کردین

Mohammad King
22-02-2010, 17:31
مشکل را با یک برنامه ی ریکاوری خوب حل کردم

باتشکر ازهمتونکه تو این مشکل کمک کردین

خوشحالم که مشکلت حل شد دوست من.

موفق باشید:46:

kourosh_sos
23-02-2010, 00:50
تو اولين پست برنامه GetDataBack رو بهت معرفي كردم معلوم بود كه به پست هايي كه دادم توجه نميكردي حالا از اين برنامه استفاده كردي يا يه برنامه ديگه اسمشو بگو تا دوستان ديگه هم ببتونن استفاده كنم

Hasan.M
23-02-2010, 19:35
تو اولين پست برنامه GetDataBack رو بهت معرفي كردم معلوم بود كه به پست هايي كه دادم توجه نميكردي حالا از اين برنامه استفاده كردي يا يه برنامه ديگه اسمشو بگو تا دوستان ديگه هم ببتونن استفاده كنم
در مورد تاپیک هات این که همرو خوندم فقط اون موقع ویندوزم نصب نمیشد
درمورد برنامه هم از easy rycavery استفاده کردم
باز هم تشکر arzeva

++PC
25-02-2010, 12:09
یه نکته خدمت دوستان خوب

وقتی یه درایو یا یه پارتیشن پاک میشه نباید از برنامه های بازیابی فایل استفاده کرد. تو این شرایط اولاً باید هارد به هارد کرد و ثانیاً از برنامه هایی که پارتیشن بازیابی می کنه استفاده کرد. بهترین نرم افزار بازیابی پارتیشن هم Active Partition Recovery هست. این برنامه رو روی یه سیستم آدم نصب می کنند بعد هارد خراب رو به این سیستم slave می کنند. حالا این نرم افزار می یاد پارتیشن های پاک شده رو بر می گردونه اون هم با تمام اطلاعات داخلش!

البته! همیشه باید نکات بازیابی اطلاعات رو در نظر داشت که زیاد هم روش بحث شده