PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست سایتی برای جستجوی تصاویر

mamad gonzo
19-02-2010, 06:16
سلام اگه دوستان بلدن دریغ نکنن!!

من دنبال سایتس میگردم که بشه یه عکس رو توش گذاشت و بر اساس اون عکس هر چی مووضوع در باره اون عکس هست واسم بیاره ....
یعنی یه عکسی رو خودم حالا یا url بدم یا از تو هارد brows کنم واسش و هرچی اطلاعات در مورد اون عکس داره واسم بیاره

undertaker_ss
19-02-2010, 12:46
سلام اگه دوستان بلدن دریغ نکنن!!

من دنبال سایتس میگردم که بشه یه عکس رو توش گذاشت و بر اساس اون عکس هر چی مووضوع در باره اون عکس هست واسم بیاره ....
یعنی یه عکسی رو خودم حالا یا url بدم یا از تو هارد brows کنم واسش و هرچی اطلاعات در مورد اون عکس داره واسم بیاره

بیا دادا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mamad gonzo
19-02-2010, 14:27
اینشالا خدا عاقبت بخیرت کنه ... ایشالا هیچ وقت زن نگیری چون زن ادمو بدبخت میکنه ( این دعا بود بهت بر نخوره شاید وقتی حماقت کردی و زن گرفتی میفهمی من چی گفتم)

بحث چی بود کجا بردمش:31:

mamad gonzo
19-02-2010, 14:40
اقا یکم دعا رو زود به حالت کردم (شوخی)

من دنبال یه سایتی هستم که یه عکس بش بدم هرچی مطلب و مقاله در باره اون عکس داره بهم بده نه اینکه یه سری سایت که این عکس توشون هست.........

تو این فیلما دیدی یارو دنبال گنجه یه عکس داره یا یه نماد میره میده یه سایت بعد سایت هرچی مطلب و مقاله درباره اون عکس داره میاره واست....... بعد یارو مثلا میفهمه که اه این نماد مربوط میشه به یه قوم سرخپوست که واسه تشکر از خداشون این نماد رو رو دستشون خالکوبی کردن ....
یه همچین سایتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

undertaker_ss
19-02-2010, 20:08
اقا یکم دعا رو زود به حالت کردم (شوخی)

من دنبال یه سایتی هستم که یه عکس بش بدم هرچی مطلب و مقاله در باره اون عکس داره بهم بده نه اینکه یه سری سایت که این عکس توشون هست.........

تو این فیلما دیدی یارو دنبال گنجه یه عکس داره یا یه نماد میره میده یه سایت بعد سایت هرچی مطلب و مقاله درباره اون عکس داره میاره واست....... بعد یارو مثلا میفهمه که اه این نماد مربوط میشه به یه قوم سرخپوست که واسه تشکر از خداشون این نماد رو رو دستشون خالکوبی کردن ....
یه همچین سایتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دعات خیلی خوب بود دادا مرسی:31:
والا این سایته هم تازه چند وقت پیش راه اندازی شده یعنی تا الان همچین search engine ای نبوده
تا جایی که من می دونم این کامل ترین Search engine برای عکسه
حالا میگردم اگه چیزی بهتره پیدا کردم میگم بت

میگم دادا خب شوما سایتا که میاد رو چک کن
این بدبخت هم داره غیر مستقیم همین کارا میکنه دیگه:31:

undertaker_ss
19-02-2010, 20:22
اینشالا خدا عاقبت بخیرت کنه ... ایشالا هیچ وقت زن نگیری چون زن ادمو بدبخت میکنه ( این دعا بود بهت بر نخوره شاید وقتی حماقت کردی و زن گرفتی میفهمی من چی گفتم)

بحث چی بود کجا بردمش:31:

گل گفتی دادا :10:
اینم هست ولی به خوبی قبلی نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهترین سایت همون tinyeye هست

mamad gonzo
21-02-2010, 20:45
ممنون دادا ولي من اصفهوني نيستم ... پس دادا نيستم ولي اگه دوس داري صدام كن دادا ...
در مورد ساينت گفتم ديدي يارو تو اين فيلم جنايي يه عكس تاتو يه قاتل رو پيدا ميكنه و ميره سريع تو كامپيوتر وارد ميكنه و نتايج مياد كه اين عكي مربوط ميشه به فرقه شيطان پرت فلان محله .. بعد ميريزنو يا رو رو ميگيرن ... اخر فيلم هم پليسه كشته ميشه:31:
اثرات فيلم ذيذن زياده!:31:
ولي اون اوليه هم خوب بود ولي اه يه همچين جستجو گري گه كفتم بوذ عالي ميشد...
دمت گرم

undertaker_ss
21-02-2010, 22:20
ممنون دادا ولي من اصفهوني نيستم ... پس دادا نيستم ولي اگه دوس داري صدام كن دادا ...
در مورد ساينت گفتم ديدي يارو تو اين فيلم جنايي يه عكس تاتو يه قاتل رو پيدا ميكنه و ميره سريع تو كامپيوتر وارد ميكنه و نتايج مياد كه اين عكي مربوط ميشه به فرقه شيطان پرت فلان محله .. بعد ميريزنو يا رو رو ميگيرن ... اخر فيلم هم پليسه كشته ميشه:31:
اثرات فيلم ذيذن زياده!:31:
ولي اون اوليه هم خوب بود ولي اه يه همچين جستجو گري گه كفتم بوذ عالي ميشد...
دمت گرم

فارغ از ملیت همه دادا هستن واسه ما :31:
فکر نکنم همچین سایتی باشه
کامل ترین سایت جستجوی عکسه همونه
ایشالا هر موقع بچه ها اونی که می خوای رو نوشتن خبرت میکنم :46: