PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر حجم درایو

Hamed 360
18-02-2010, 22:40
سلام
من تو Disk managment ویندوز سون از یکی از درایو هام حجم کم کردم ولی حالا نمیدونم چجوری به C اضافه کنم ممنون میشم کمک کنید

aqronis
19-02-2010, 00:34
درود
شما با disk management نمیتونی حجم درایو c رو کم یا زیاد کنی چون اون درایو باید قفل بشه ولی چون ویندوز داره استفاده میکنه نمیشه.
با برنامه هایی مثل Acronis Disk Director Suite میشه اینکار رو کرد.
از Partition Magic استفاده نکن چون معمولا ارور میده.
برای اینکار هم اول حجم درایو d رو مثلا کمتر کن. بعد قسمتی که باقی میمونه رو به درایو c اضافه کن.
درایو c رو هرگز پاک نکن چون احتمال داره بقیه درایوها مشکل پیدا کنه.

Hamed 360
19-02-2010, 12:53
این برنامه Acronis Disk Director Suite فولش رو از کجا گیر بیارم !؟

Masоud
19-02-2010, 12:58
این برنامه Acronis Disk Director Suite فولش رو از کجا گیر بیارم !؟
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

Hamed 360
19-02-2010, 13:26
آقا من قبلا Trial رو دانلود کردم سریالش رو هم دانلود کردم ولی نمیدونم سرریالش رو کجا بزنم !؟

Hamed 360
19-02-2010, 13:55
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:
اقا اینی که دادی Trial هست و وقتی حجم درایو ها رو جابجا میکنی میگه باید Full داشه باشی منم سریال نامبرش رو دانلود کردم ولی نمیدونم کجای برنامه باید بزنم !؟

aqronis
20-02-2010, 00:24
اقا اینی که دادی Trial هست و وقتی حجم درایو ها رو جابجا میکنی میگه باید Full داشه باشی منم سریال نامبرش رو دانلود کردم ولی نمیدونم کجای برنامه باید بزنم !؟

درود
برای من که همون موقع نصب سریال میخواد.
پاک کن و دوباره نصب کن.

Ava UK
20-02-2010, 00:39
آقا من قبلا Trial رو دانلود کردم سریالش رو هم دانلود کردم ولی نمیدونم سرریالش رو کجا بزنم !؟

نسخه های Trial از این برنامه بصورت Demo هستند و میشه اونها رو رجیستر کرد. این نسخه ها فقط جهت آشنایی کاربران با طرز کارش ارائه شده. شما برای رجیستر کردن این برنامه احتیاج به نسخه Retail دارید. این نسخه ها همون اول ازتون شماره سریال میخواد. :10: