PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Nokia Ovi Suite بحث - بررسی - مسایل

DJ.Mamal
18-02-2010, 21:22
Nokia Ovi Suite gives you an easy access to the contents of your Nokia device. Transfer files and information effortlessly between your device and your computer, and experience a new way of browsing your photos, videos and music. Furthermore, you can share photos quickly and safely through the Share on Ovi service.

With Nokia Ovi Suite you can:

Transfer multimedia, photos, videos, music, contacts and calendar content between your connected device and your computer

Share photos easily with friends by uploading them to the Share on Ovi service

Keep your important media up to date on both your device and your computer

Import files into Nokia Ovi Suite in a flash

Manage, browse, and relive your files and information in an exciting and entertaining way

برای دانلود آخرین نسخه به لینک زیر مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این پست آپدیت میشود

KINGTATu
19-02-2010, 00:58
من بخاطر مشکلی که باهاش داشتم پاکش کردمو به همون پی سی سوئیت برگشتم، مشکل هم این بود که تا آپدیت جدید براش میاد دیگه نمیزاره استفاده کنی و حتما باید آپدیت کرد یا ری اینستال، فکر ماهارو نکردن که دایال آپ داریم! به این دلیل از برنامش اصلا خوشم نمیاد

DJ.Mamal
19-02-2010, 13:31
من بخاطر مشکلی که باهاش داشتم پاکش کردمو به همون پی سی سوئیت برگشتم، مشکل هم این بود که تا آپدیت جدید براش میاد دیگه نمیزاره استفاده کنی و حتما باید آپدیت کرد یا ری اینستال، فکر ماهارو نکردن که دایال آپ داریم! به این دلیل از برنامش اصلا خوشم نمیاد
فکر نکنم اینطوری باشه...من که بدون هیچ مشکلی دارم استفاده میکنم

KINGTATu
19-02-2010, 16:06
وقتی برنامه رو باز می کنی برای آپدیت چک می کنه وای به حال موقعی که آدم حواسش نباشه و اینترنت وصل باشه یه صفحه میاد برای آپدیت، کنسل کنی برنامه رو می بنده قبول هم کنی میخواد 90 مگ دانلود کنه

DJ.Mamal
22-02-2010, 01:17
برو تو قسمت Setting-update manager و گزینه Never رو تیک بزن
حالا با خیال راحت استفاده کن

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

برو تو قسمت Setting-update manager و گزینه Never رو تیک بزن
حالا با خیال راحت استفاده کن

ali_3001
02-08-2010, 17:43
با سلام
من به تازگی نوکیا x6 16gb خریدم
حالااومدم وصلش کنم به کامپیوترم از قسمت ذخیره دادهها به راحتی وصل میشه
ولی هرکار میکنم با ovi suite وصل نمیشه
اگه ممکنه کمکم کنین
خیلی ضروریه
با تشکر

aydin_eb7777
02-08-2010, 18:58
با سلام
من به تازگی نوکیا x6 16gb خریدم
حالااومدم وصلش کنم به کامپیوترم از قسمت ذخیره دادهها به راحتی وصل میشه
ولی هرکار میکنم با ovi suite وصل نمیشه
اگه ممکنه کمکم کنین
خیلی ضروریه
با تشکر
------
ذخیره داده ها یا همون Data Transfer به صورت رم ریدر عمل می کنه برای همین مشکلی نداری
اما اگه برنامه OVI Suite در حالت PC Suite گوشی را نمیشناسه احتمالا احتیاجات برنامه Ovi Suite تو گوشیت نصب نشده
آیا وقتی وصل می کنی پیغامی از سمت برنامه Ovi Suite دریافت می کنی مبنی بر نصب برنامه ای رو گوشیت یا نه؟
اگر دریافت نمی کنی Ovi Suite آنینستال کن دوباره نصب کن
شاید هم Dot Net Framework رو سیستمت نصب نیست

ali_3001
04-08-2010, 17:00
------
ذخیره داده ها یا همون Data Transfer به صورت رم ریدر عمل می کنه برای همین مشکلی نداری
اما اگه برنامه OVI Suite در حالت PC Suite گوشی را نمیشناسه احتمالا احتیاجات برنامه Ovi Suite تو گوشیت نصب نشده
آیا وقتی وصل می کنی پیغامی از سمت برنامه Ovi Suite دریافت می کنی مبنی بر نصب برنامه ای رو گوشیت یا نه؟
اگر دریافت نمی کنی Ovi Suite آنینستال کن دوباره نصب کن
شاید هم Dot Net Framework رو سیستمت نصب نیست

سلام
از وقتی که گذاشتین ممنون
در مورد سوال اولتون نه برنامه پیغامی برای نصب نمیده
درمورد Net Framework نسخه 3.5 روی کامپیوترم نصبه
ضمنا دیروز روی لب تاب یکی از دوستام نصبش کردم طول کشید ولی شناختش
من فکر میکنم اگه ویندوزم رو عوض کنم درست بشه
نظر شما چیه؟
با تشکر

aydin_eb7777
04-08-2010, 17:13
سلام
از وقتی که گذاشتین ممنون
در مورد سوال اولتون نه برنامه پیغامی برای نصب نمیده
درمورد Net Framework نسخه 3.5 روی کامپیوترم نصبه
ضمنا دیروز روی لب تاب یکی از دوستام نصبش کردم طول کشید ولی شناختش
من فکر میکنم اگه ویندوزم رو عوض کنم درست بشه
نظر شما چیه؟
با تشکر
---------
اگه یکجای دیگه شناخته پس همین کاری که گفتی را انجام بده و ویندوزت را عوض کن

Help118
04-08-2010, 23:31
---------
اگه یکجای دیگه شناخته پس همین کاری که گفتی را انجام بده و ویندوزت را عوض کن
دوستان خیلی علاقه دارند این شاخه اون شاخه بپرند این دوست عزیزم تو کلوپ ایکس 6 همین سوال رو پرسید منم به صراحت گفتم ویندوزتو عوض کن. چون گوشی جدیده اصولا نباید مشکل خاصی داشته باشه پس شرط اول تعویض ویندوزه! تعویض ویندوز با نصب با یه دی وی دی دیگس نه همون ویندوز!
از آیدین جون هم ممنون

sahand86
09-09-2010, 16:24
Ovi suite موبایل منو هخم نمیشناسه (x6( . موفع اد دوایس هم یک مرحله جلو میره ولی خود گوشی رو نمیشناسه.
میشه کمک کنین.

My Moon
12-09-2010, 15:06
برای گوشی های مختلف فرق میکنه ؟...............

aydin_eb7777
12-09-2010, 17:28
برای گوشی های مختلف فرق میکنه ؟...............
خیر فرقی نمی کنه

Alishmas
01-04-2011, 12:59
ورژن 3 ovi suite رو از خود سايت ovi دانلود کردم اما با نرم افزار اصلاً به اينترنت کانکت نميشه ، مثلاً وقتی ميزنم که اکانت بسازم يا برنامه ها رو آپديت کنم ميگه که به اينترنت کانکت نيستی !
خودم فکر ميکنم که ايران رو تحريم کردن که نميتونه به server کانکت بشه چون توی خود سايت ovi هم که بدون فيل شکن ميرم ميگه شما نميتونی register کنی !!!

راهی نداره ؟

Alishmas
31-05-2011, 17:18
گوشيم رو شناسايی نميکنه ، دليلش چی ميتونه باشه ؟ قبلاً مشکلی نداشت . اما ويندوز رو که عوض کردم ديگه شناسايی نميکنه

قيس بن عاصم
09-11-2011, 16:18
سلام.
هر کاری می کنم نمیشه که نقشه های جدید ایران رو از طریق مپ لودر برنامه OVI Suite نوکیا دانلود کنم. اصلا به سرور کانکت نمیشه. یبار شانسی شد و دانلود کردم ولی الان نمیشه
اینترنت پر سرعت در سطه یک مگابیت داریم. کانکشن بین گوشی و کامیپوتر ایجاد شده. حتی تو سایت نوکیا هم که توسط برنامه سویتش میگه ثبت نام کنید و اکانت داشته باشید ثبت نام کردم. به نظر شما ایراد از کجاس؟
اینترنت؟ آی پی؟ من حتی آی پی خودمو به کشورهای غیر تحریم هم تغییر دادم باز نشد. چه باید کرد؟