PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدیریت و استراق سمع پیامهای یاهو مسنجر - K01YahooMessengerSniffer

khazaie01
18-02-2010, 20:58
سلام دوستان با این نرم افزار میتوانید پیامهای یاهو مسنجری که در شبکه رد و بدل میشوند را شنود کنید . میتوانید کلمه ای را به برنامه اعلام کرده تا برنامه پیامهایی که حاوی آن کلمه است را برایتان نمایان کند.
این برنامه را میزارم تا دوستان امتحانش کنند و اشکالاتش را بگن.
نسخه آزمایشی هست و بعد از اینکه اطمینان پیدا کردم نرم افزار درست کار میکنه , کاملش می کنم و بقیه قسمتها را بهش اضافه می کنم ....

WinPcap حتما باید روی سیستم نصب باشد .

دانلود WinPcap ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیحات کامل در مورد نرم افزار و دانلود نسخه های جدید در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

khazaie01
19-02-2010, 12:56
دوستان عزیزی که برنامه را دانلود کردن،لطفا نحوه عملکرد برنامه را اینجا بنویسن (اینکه برنامه درست کار میکنه یا نه و اشکالات احتمالی برنامه)

ممنووووووووووووووووووون

Molibden
19-02-2010, 15:46
شاعر میگه به کیلاگری که خود ننوشتی اتماد نکن!!

MaSoUd555
19-02-2010, 15:51
به پیشرفتگیه IMMonitor Yahoo Messenger شده؟

تا زمانی که اون هست کسی میاد ازینی که شما نوشتی استفاده کنه؟:13:

khazaie01
19-02-2010, 18:43
سلام دوست عزیز

شاعر میگه به کیلاگری که خود ننوشتی اتماد نکن!!

راست میگه !!!!
برای اینکه خیالتون راحت باشه روی یک سیستم مجازی ران کنید.

khazaie01
19-02-2010, 18:55
سلام دوست عزیز

به پیشرفتگیه IMMonitor Yahoo Messenger شده؟

تا زمانی که اون هست کسی میاد ازینی که شما نوشتی استفاده کنه؟:13:

نرم افزار جالبی بود . ممنووون

من این نرم افزار را تو اینترنت پخش کردم تا زودتر از کارکرد صحیح نرم افزار اطمینان حاصل کنم.ماهیت نرم افزار به هیچ وجه برام مهم نیست (البته دیدم جالب شد یه سری امکانات بهش اضافه کردم) ... این فقط جنبه آموزشی داشت...

اما با این حال نرم افزاری که گفتید را دانلود کردم ... خودتون هر دو نرم افزار را دانلود کنید و بعد نظرتون را اینجا بنویسید.

به هر صورت ممنوووووووووون