PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

bndsms
17-03-2020, 23:41
دوستان یه سوال
پیشگامان خیلی طرحاشو گرون کرده
یه طرح داره برا مشترکای جدید 6 ماهه 240 تومن
میشه تخلیه کرد اونو گرفت ؟ :دی:دی

Electronic-Arts
18-03-2020, 02:20
من از قضیه این 100 گیگ مسیر اینترنتم از آذربایجان و ترکیه شده قطر که بی نهایت آشغاله پینگم از 90 شده 130 140 بقیه هم همین طوری شدن ؟ مسیراتون هم عوض شده ؟
از این مسیر هم میگذره البته ایرانسل هم دقیقا از همینجا میگذره از سر 100 گیگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirezafaghih
19-03-2020, 09:03
سلام
دوستان من همین الآن با بخش دیتای مرکز انقلاب صحبت کردم. گفتن الآن هیچ شرکتی در هیچ کجای ایران از نظر پهنای باند کمبود نداره، هر گونه کندی سرعت بخاطر پایین بودن سطح زیرساخت خود شرکت هاست. شرکت زیرساخت هم برای این چند روز، هر شب داره لینک اضافه میکنه و در اختیار شرکت ها قرار میده.
بعدش هم زنگ زدم پیشگامان، اون ها هم این موضوع رو تایید کردن و گفتن در حال ارتقا زیرساخت هستیم و تا 2 یا3 روز آینده کل مشکل پهنای باند حل میشه.

h_gh_gamkhor
19-03-2020, 15:15
وضعیت دیروز و امروز خدا رو شکر بهتر شده. امیدوارم ادامه پیدا کنه این روند و بهتر بشه.:»

alirezafaghih
20-03-2020, 12:29
سلام
دوستان اینجا کسی هست سرعت تک کانکشنش کامل باشه یا حداقل در ساعاتی از روز تک کانکشنش کامل پهنای باند رو بکشه؟

farshad_scientist
22-03-2020, 11:57
دوستان از داخلی و خارجی تست بگیرید بذارید ببینیم بهتر شده یا نه نیاید فقط بگید خداروشکر بهتر شده :mellow:
اگر خوب نیست 195 شکایت کنید همه منم امروز میام خداشاهده فقط بد باشه باز هرروز شکایت می کنم.

farshad_scientist
22-03-2020, 12:01
دوستان یه سوال
پیشگامان خیلی طرحاشو گرون کرده
یه طرح داره برا مشترکای جدید 6 ماهه 240 تومن
میشه تخلیه کرد اونو گرفت ؟ :دی:دی

اگر پیشگامان نیستی میتونی بیای بگیری اگر هستی بازم میتونی زنگ بزنی واحد تمدید سرویس بگی برات بزارن با اصرار نهایت

bndsms
22-03-2020, 12:24
اگر پیشگامان نیستی میتونی بیای بگیری اگر هستی بازم میتونی زنگ بزنی واحد تمدید سرویس بگی برات بزارن با اصرار نهایت

چن ساله مشترکشون هستم
سرویس های جدیدی که گذاشتن واقعا نمیصرفه دیگه برام

farshad_scientist
22-03-2020, 13:03
چن ساله مشترکشون هستم
سرویس های جدیدی که گذاشتن واقعا نمیصرفه دیگه برام
زنگ بزن بگو سرویس تیک آف ۶ ماهه ۵۰۰۰ گیگ میخوای بهت معرفی کردن به عنوان مشترک قدیمی و بگو برات فاکتور کنه بری از پروفایلت پرداخت کنی
اگرم دیدی انجام نمیده دوباره یه مدت بعد تماس بگیر به یکی دیگه بگو :biggrin:

farshad_scientist
22-03-2020, 13:39
دوستان از داخلی و خارجی تست بگیرید بذارید ببینیم بهتر شده یا نه نیاید فقط بگید خداروشکر بهتر شده :mellow:
اگر خوب نیست 195 شکایت کنید همه منم امروز میام خداشاهده فقط بد باشه باز هرروز شکایت می کنم.

خب دیگه طاقت نیاوردم اومدم پیشگامان از داتک، پینگش خیلی بهتر هست و تایم اوت نداره خیلی کم هست و داخلی کامل سرعت میده، تک کانکشن هم توییچ گذاشتم 720p بدون بافر دارم میبینم در حالی که داتک 360p هم نمی شد دید و بافر میکرد

bndsms
22-03-2020, 13:40
زنگ بزن بگو سرویس تیک آف ۶ ماهه ۵۰۰۰ گیگ میخوای بهت معرفی کردن به عنوان مشترک قدیمی و بگو برات فاکتور کنه بری از پروفایلت پرداخت کنی
اگرم دیدی انجام نمیده دوباره یه مدت بعد تماس بگیر به یکی دیگه بگو :biggrin:

کسی این کارو کرده جواب داده ؟ :biggrin:
سرعتش چطوره محدود نمیکنن ؟

farshad_scientist
22-03-2020, 13:41
کسی این کارو کرده جواب داده ؟ :biggrin:
سرعتش چطوره محدود نمیکنن ؟
من همین الان رو این سرویسم و همین الان از فاکتور پرداخت کردم بعد از یک ماه برگشتم پیشگامان بالا و پایین رو ببین :دی
محدودیتش اگر تا این حد باشه من مشکلی ندارم :rolleye:

farshad_scientist
22-03-2020, 13:50
این هم تست های جدید من از پیشگامان سرویس 4 تا 16 مگ جشنواره
تک کانکشن داخلی
مولتی داخلی
تک کانکشن خارجی
مولتی خارجی

bndsms
22-03-2020, 13:59
این هم تست های جدید من از پیشگامان سرویس 4 تا 16 مگ جشنواره
تک کانکشن داخلی

مولتی داخلی

تک کانکشن خارجی

مولتی خارجی

داخلیش که اوکیه خارجیش یعنی زیر 500 سرعت دانلود میده تمام وقت ؟

alirezafaghih
22-03-2020, 14:08
خب دیگه طاقت نیاوردم اومدم پیشگامان از داتک، پینگش خیلی بهتر هست و تایم اوت نداره خیلی کم هست و داخلی کامل سرعت میده، تک کانکشن هم توییچ گذاشتم 720p بدون بافر دارم میبینم در حالی که داتک 360p هم نمی شد دید و بافر میکرد
لطفا این موارد رو در ساعات مختلف روز امتحان کنین و دوباره بگین
چون من از ساعت 9 شب به بعد، توییچ رو با کیفیت 720 دیگه نمیتونم ببینم

farshad_scientist
22-03-2020, 14:51
لطفا این موارد رو در ساعات مختلف روز امتحان کنین و دوباره بگین
چون من از ساعت 9 شب به بعد، توییچ رو با کیفیت 720 دیگه نمیتونم ببینم
آره بزار من شبم تست کنم ببینم اگر اوکی باشه که عالیه ولی فکر کنم درست شده باشه چون قبلا این ساعت ها هم مشکل داشتم

alirezafaghih
22-03-2020, 18:19
دوستان من الآن از شرکت خلیج فارس آنلاین (برای استان بوشهر با پهنای باند رسپینا) تست گرفتم. سرویس 2 مگ بود ولی توییچ رو 720 بدون بافر میرفت:mellow:. از همه اینا که بگذریم و بقیه شرکت ها رو نادیده بگیریم، دیروز زنگ زدم به بخش فنی پیشگامان، گفتن ما به هیچ عنوان سرعت تک کانکشن رو تضمین نمی کنیم.:hmm: آخه سرعت 100 کیلوبایت تک کانکشن (سرویس 8 مگ) بدرد چی میخوره؟؟؟!!! البته این سرعت از ساعت 8 شب تا 12 هست. در بقیه ساعات سرعت تک کانکشنم حداکثر700 هست. قبلا درست بود ولی از چند روز قبل از اختلالات اخیر اینجوری شد. هر بار هم زنگ زدم یه چیزی گفتن که همشون رو توی پست های قبلیم توی همین تاپیک نوشتم. همونطور که گفتم با مرکز انقلاب هم حرف زدم. اونا هم میگن اینا هیچ کمبود پهنای باندی ندارن. من که 6 فروردین تخلیه میزنم هر چند 11 روز مونده از سرویسم، ولی خداییش این رسم مشتری مداری نیست که اول سرویس رو خوب ارائه کنی ولی بعد که مشکل پیدا کردی، مسئولیتش رو از خودت ساقط کنی. کسی اینجا تخلیه زده تا حالا؟ چند روز طول میکشه تا تخلیه کنن؟ برای تخلیه اذیت هم میکنن؟

farshad_scientist
22-03-2020, 19:27
دوستان من الآن از شرکت خلیج فارس آنلاین (برای استان بوشهر با پهنای باند رسپینا) تست گرفتم. سرویس 2 مگ بود ولی توییچ رو 720 بدون بافر میرفت:mellow:. از همه اینا که بگذریم و بقیه شرکت ها رو نادیده بگیریم، دیروز زنگ زدم به بخش فنی پیشگامان، گفتن ما به هیچ عنوان سرعت تک کانکشن رو تضمین نمی کنیم.:hmm: آخه سرعت 100 کیلوبایت تک کانکشن (سرویس 8 مگ) بدرد چی میخوره؟؟؟!!! البته این سرعت از ساعت 8 شب تا 12 هست. در بقیه ساعات سرعت تک کانکشنم حداکثر700 هست. قبلا درست بود ولی از چند روز قبل از اختلالات اخیر اینجوری شد. هر بار هم زنگ زدم یه چیزی گفتن که همشون رو توی پست های قبلیم توی همین تاپیک نوشتم. همونطور که گفتم با مرکز انقلاب هم حرف زدم. اونا هم میگن اینا هیچ کمبود پهنای باندی ندارن. من که 6 فروردین تخلیه میزنم هر چند 11 روز مونده از سرویسم، ولی خداییش این رسم مشتری مداری نیست که اول سرویس رو خوب ارائه کنی ولی بعد که مشکل پیدا کردی، مسئولیتش رو از خودت ساقط کنی. کسی اینجا تخلیه زده تا حالا؟ چند روز طول میکشه تا تخلیه کنن؟ برای تخلیه اذیت هم میکنن؟
ببین الان من توییچ رو تست کردم 1080p هم دارم بدون بافر می بینم ساعت 8:30 شب :blink: شاید دستگاهی که استفاده می کنی محدود می کنه سرعتت رو

alirezafaghih
22-03-2020, 19:35
ببین الان من توییچ رو تست کردم 1080p هم دارم بدون بافر می بینم ساعت 8:30 شب :blink: شاید دستگاهی که استفاده می کنی محدود می کنه سرعتت رو
با چندین دستگاه، چندین مودم و چندین روز درگیر این قضیه بودم. خودشون هم خوب میدونن مشکل از خود شرکته و یه بار هم یکی کارشناسا تایید کرد ولی ...

farshad_scientist
22-03-2020, 19:39
با چندین دستگاه، چندین مودم و چندین روز درگیر این قضیه بودم. خودشون هم خوب میدونن مشکل از خود شرکته و یه بار هم یکی کارشناسا تایید کرد ولی ...

آره منم قدیما مشکل داشتم ولی الان میدونم حداقل برای توییچ محدود نشده و سرعت باز کردن سایت های خارجی هم واقعا خوبه
مشکل من بخشیش با کمک این نرم افزار حل شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshad_scientist
23-03-2020, 00:14
خب دیشب مشکل پیدا کردم فکر کردم از پیشگامان هست ولی از پریز بود
اینم تک کانکشن ساعت ۱۲:۲۵
البته سرعت رو یک سری ساعات محدود می کنن میاد رو 740 کیلوبایت

malthael
23-03-2020, 21:01
8 تا 12 که خیلی خوبه! خلیج فارس آفلاین خراب شده twitch رو با کیفیت 720 (اونم معمولی نه 60 فریم) نمیتونه پخش کنه. سرعتمم خیر سرشون 8 مگابیته! صبح ها امتحان نکردم ولی فکر نکنم تفاوت خاصی هم داشته باشه. اما از ساعت یک بعد از ظهر دیگه اینترنت تعطیله. سرعت آپلودم که 700 کیلوبیته از سرعت تک کانکشنم و بعضی مواقع از مولتی کانکشنم بیشتره !:puke: بدتر اینه که هیچ راه حل دیگه ای هم نداری و میدونی که همه‌اش برنامه‌ریزی عمدی اون حرومزاده خائن و دور و بری‌های بیشرف‌تر از خودشه.

alirezafaghih
24-03-2020, 06:45
8 تا 12 که خیلی خوبه! خلیج فارس آفلاین خراب شده twitch رو با کیفیت 720 (اونم معمولی نه 60 فریم) نمیتونه پخش کنه. سرعتمم خیر سرشون 8 مگابیته! صبح ها امتحان نکردم ولی فکر نکنم تفاوت خاصی هم داشته باشه. اما از ساعت یک بعد از ظهر دیگه اینترنت تعطیله. سرعت آپلودم که 700 کیلوبیته از سرعت تک کانکشنم و بعضی مواقع از مولتی کانکشنم بیشتره !:puke: بدتر اینه که هیچ راه حل دیگه ای هم نداری و میدونی که همه‌اش برنامه‌ریزی عمدی اون حرومزاده خائن و دور و بری‌های بیشرف‌تر از خودشه.
پس این شرکت هم شانسیه. چون من ساعت 4 بعد از ظهز تست گرفتم.

ali.developer
24-03-2020, 11:12
پیشگامان تماس گرفتم پرسیدم برای تخلیه چقدر زمان میبره گفت بخواطر کرونا و تعطیلی و اینا حداقل 1 ماه زمان میبره ، درست میگه؟ کسی این اواخر درخواست تخلیه داده؟ چقدر طول کشیده تا تخلیه بشه؟

alirezafaghih
24-03-2020, 11:35
پیشگامان تماس گرفتم پرسیدم برای تخلیه چقدر زمان میبره گفت بخواطر کرونا و تعطیلی و اینا حداقل 1 ماه زمان میبره ، درست میگه؟ کسی این اواخر درخواست تخلیه داده؟ چقدر طول کشیده تا تخلیه بشه؟

من همین امروز درخواست تخلیه زدم، امور مشترکین گفت حداکثر 72 ساعت کاری طول میکشه.

MXRX
24-03-2020, 12:27
کدوم ISP ترافیک بالا میده و از ساعت 8 شب به بعد داغون نمیشه حالا سرعتت میخواد 8 و 16 مگابیت باشه و گهگاهی رو 4مگ قفل نشه و Packet Loss نداشته باشه که حتی یه ویدئو آنلاین نتونی ببینی!؟ :jealous:

abbasjun
27-03-2020, 20:00
سلام دوستان
وضعیت پیشگامان خیلی نابوده:
-سرعت نابود
-پینگ پر تایم اوت و نوسان (یک پینگ 80 یه پینگ 800)
-و .....

یه اشتباهی کردم سه ماهه گرفتم ببخشید به گ.ه خوردن افتادم

به معنای واقعی کلمه مضخرف :grrr:

abbasjun
27-03-2020, 20:19
سلام دوستان
وضعیت پیشگامان خیلی نابوده:
-سرعت نابود
-پینگ پر تایم اوت و نوسان (یک پینگ 80 یه پینگ 800)
-و .....

یه اشتباهی کردم سه ماهه گرفتم ببخشید به گ.ه خوردن افتادم

به معنای واقعی کلمه مضخرف :grrr:

آخه با این خط باید سرعت اینطوری باشه؟ من فکر میکردم های وب نابوده ولی .....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یللیبل.png

اینم پینگ 8.8.8.8 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یبیب.png

اینم تست مولتی کانکشن با سرور ایران

:grrr::grrr::grrr:

farshad_scientist
27-03-2020, 22:26
پیشگامان در تهران
از ظهر چند ساعت میشه 4 مگ و همینطور چند ساعت از شب کلا میشه چیزی حدود 8 تا 10 ساعت محدودیت پهنای باند بین الملل(البته این قضیه بازم معلوم نیست چون بعضی وقتا هم مشکلی نداره)، من فکر میکردم درست کردن این رو حداقل ظهر ها ولی مثل اینکه اینطور نیست
ولی داخلی و پینگ همیشه پایدار هست تو این یک سال هم زیاد ازشون شکایت کردم ولی درست نکردن محدودیت بین الملل رو الان هم 195 و در داخل سایت و تلفنی شکایت کردم منتظرم
اینم تست سرعت داخلی ساعت 23:15
مولتی بین الملل ساعت 1:22 بعد از ظهر
اینم تست پینگ با چیز پی ان و بدون اون که بستگی به مسیر تغییر میکنه با چیز پی ان پایداری بیشتری داره ولی در کل عالیه چون تایم اوت نداره هیچ جوره

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داتک هم یک ماه تست کردم که مزخرف ترین اینترنتی بود که به عمرم دیده بودم بین الملل رو که با دیال آپ اشتباه گرفته بودن و داخلی هم برای همه مشترکین نصف کرده بودن سرعت رو، پینگ هم پر از تایم اوت بود و روی فست نمیذاشتن و دست به هیچ چی نمیزدن، پشتیبانیشون هم افتضاح بود.

bndsms
27-03-2020, 22:27
آخه با این خط باید سرعت اینطوری باشه؟ من فکر میکردم های وب نابوده ولی .....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یللیبل.png

اینم پینگ 8.8.8.8 :

اینم تست مولتی کانکشن با سرور ایران

:grrr::grrr::grrr:

من میخواستم از پیشگامان بیام های وب . های وبم خوب نیس؟

abbasjun
27-03-2020, 23:45
من میخواستم از پیشگامان بیام های وب . های وبم خوب نیس؟

نه اصلا دوست عزیز
اولا خیلی خوب بود ولی الان داغون شده

mohsen14014
30-03-2020, 09:55
به آغوش پیشگامان دوباره برگشتم :biggrin:
.

.

Electronic-Arts
01-04-2020, 01:49
دوستان شما twitch رو کیفیت 720p راحت میبینید ؟
و این که قضیه این آی پی های رسپینا چیه ؟ شورشو دراورده دیگه من از پیشگامان اینترنت گرفتم یا رسپینا ؟ قشنگ هم میزنه isp respina و organization رو میزنه پیشگامان که مشخصه پهنای باند از رسپینا میاد و جزو سری آی پی هایی هست که حالا به هر دلایلی خریدن از رسپینا پهنای باند کم اوردن این جوریه ؟

h_gh_gamkhor
01-04-2020, 11:22
دوستان شما twitch رو کیفیت 720p راحت میبینید ؟
و این که قضیه این آی پی های رسپینا چیه ؟ شورشو دراورده دیگه من از پیشگامان اینترنت گرفتم یا رسپینا ؟ قشنگ هم میزنه isp respina و organization رو میزنه پیشگامان که مشخصه پهنای باند از رسپینا میاد و جزو سری آی پی هایی هست که حالا به هر دلایلی خریدن از رسپینا پهنای باند کم اوردن این جوریه ؟

بعد از اضافه شدن پهنای باند به شرکت ها من توییچ رو با کیفیت 720 میبینم. 720-60fps هم راحت نشون میده ولی بعضی ساعت ها ممکنه روی 480 یا همون 720 و 30 فریم نهایت نشون بده.

یه چند روزی هم 1080 راحت نشون میداد!

farshad_scientist
02-04-2020, 20:59
بعد از اضافه شدن پهنای باند به شرکت ها من توییچ رو با کیفیت 720 میبینم. 720-60fps هم راحت نشون میده ولی بعضی ساعت ها ممکنه روی 480 یا همون 720 و 30 فریم نهایت نشون بده.

یه چند روزی هم 1080 راحت نشون میداد!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من که خیلی راضیم

amirtehrani93
05-04-2020, 08:14
این سرویس سرعتش چطور تنظیم میشه؟
4 تا 16 مگابیت | 5000 گیگ ترافیک بین الملل معادل 15000 گیگ ترافیک داخلی | 6 ماهه
بستگی به کیفیت خط داره یا دست خودشونه
من سرعت 8مگابیت کارمو راه میندازه ولی 4مگابیت خیلی رو مخه
الان میخوام از صبانت بیام پیشگامان
این سرویس حجم و قیمتش عالیه ولی سرعتش نمیدونم چرا اینجوری منظورش از 4تا 16 چیه؟

amirtehrani93
05-04-2020, 08:25
4 تا 16 مگابیت | 5000 گیگ ترافیک بین الملل معادل 15000 گیگ ترافیک داخلی | 6 ماهه

زنگ زدم پشتیبانی میگه بستگی به سرعت خطتون داره
وقتی هم مصرف مشترکا بره بالا میاد پایین
دوستان تجربه شما چیه؟
من 8 هیچ مشکلی ندارم 16 که عالیه ولی 4 مشکل داره شدید
به حرف پشتیبانی هم که نمیشه اطمینان کرد

Mrgoood
05-04-2020, 22:05
سلام
پیشگامان چه قدر طول میده برای تخلیه خط

شهرنوش.انوار
05-04-2020, 22:09
زنگ زدم پشتیبانی میگه بستگی به سرعت خطتون داره
وقتی هم مصرف مشترکا بره بالا میاد پایین
دوستان تجربه شما چیه؟
من 8 هیچ مشکلی ندارم 16 که عالیه ولی 4 مشکل داره شدید
به حرف پشتیبانی هم که نمیشه اطمینان کرد اگه فاصله تا مرکز مخابراتیتون رو گوگل مپ زیر 2 کیلومتره رو 8 حساب کن اگه نیس پیشگامان حدود 2 مگ بیشتر نمیده بهت

amirtehrani93
06-04-2020, 06:45
اگه فاصله تا مرکز مخابراتیتون رو گوگل مپ زیر 2 کیلومتره رو 8 حساب کن اگه نیس پیشگامان حدود 2 مگ بیشتر نمیده بهت
واقعا جمله معروفه اینم شانس مایه اینجا صدق میکنه :biggrin:
مرکز مخابرات 20 ساله 500متر باهامون فاصله داره
امسال جابجا شدن رفتن مرکز شهر 5 کیلومتر !
سرویس خریدم با مالیات و ... شد ۲۷۰
حالا وصل بشه معلوم میشه سرعتش خوبه یا نه ولی امیدوارم این ۵۰۰۰ گیگ دون پاشیدن واسه سرعت پایین نباشه که هیج جوره قابل تحمل نیست

TRACKER
06-04-2020, 08:22
اگه فاصله تا مرکز مخابراتیتون رو گوگل مپ زیر 2 کیلومتره رو 8 حساب کن اگه نیس پیشگامان حدود 2 مگ بیشتر نمیده بهت
یه سوال داشتم
اگر فاصله مرکز مخابراتی زیاد باشه (بیشتر از 2 کیلومتر) (مرکز بیرون شهره، در اصل بین دوتا شهره و مشترکه) ولی اتصالات تا داخل شهر فیبر نوری باشه و از داخل شهر سیم مسی بین مشترکین پخش شده باشه چی؟؟
اصلا امکان همچین چیزی هست چون من فقط شنیدم

شهرنوش.انوار
06-04-2020, 08:34
یه سوال داشتم
اگر فاصله مرکز مخابراتی زیاد باشه (بیشتر از 2 کیلومتر) (مرکز بیرون شهره، در اصل بین دوتا شهره و مشترکه) ولی اتصالات تا داخل شهر فیبر نوری باشه و از داخل شهر سیم مسی بین مشترکین پخش شده باشه چی؟؟
اصلا امکان همچین چیزی هست چون من فقط شنیدم
خیلی نباید فرق خاصی داشته باشه وقتی تا شهر رو بستره فیبره. احتمالا مشکلش کمتره

hdneo
06-04-2020, 08:39
✅وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: ‏با آغاز مجدد کلاسهای مجازی مدارس و دانشگاهها، به شرکتهای اینترنت خانگی ابلاغ کردیم که تا پایان اردیبهشت سرعت همه‌ی مشترکین خود را «رایگان» به ۱۶مگابیت ارتقا دهند. این دستورالعمل ساعتی قبل در اکثر این شرکتها اجرایی شد.

The Dreadnaught
06-04-2020, 11:11

اون 4 تا 16 مگابیت رو اونجا نوشتن که هر وقت دلشون خواست سرعتت رو روی 4 محدود کنن هیچ اعتراضی هم نتونی بکنی، حتی شده 80 درصد مواقع هم سرعتت رو روی 4 محدود کنن اعتراض نمیتونی بکنی، پول 6 ماه رو هم جلو جلو بهشون دادی

اینه ماجرا

شهرنوش.انوار
06-04-2020, 15:09
واقعا جمله معروفه اینم شانس مایه اینجا صدق میکنه :biggrin:
مرکز مخابرات 20 ساله 500متر باهامون فاصله داره
امسال جابجا شدن رفتن مرکز شهر 5 کیلومتر !
سرویس خریدم با مالیات و ... شد ۲۷۰
حالا وصل بشه معلوم میشه سرعتش خوبه یا نه ولی امیدوارم این ۵۰۰۰ گیگ دون پاشیدن واسه سرعت پایین نباشه که هیج جوره قابل تحمل نیست پس سری بعد حواست باشه نری اونجور جاها:biggrin:

amirtehrani93
06-04-2020, 23:30
اون 4 تا 16 مگابیت رو اونجا نوشتن که هر وقت دلشون خواست سرعتت رو روی 4 محدود کنن هیچ اعتراضی هم نتونی بکنی، حتی شده 80 درصد مواقع هم سرعتت رو روی 4 محدود کنن اعتراض نمیتونی بکنی، پول 6 ماه رو هم جلو جلو بهشون دادی

اینه ماجرا

اپراتور که دیروز صحبت کردم گفت بستگی به کیفیت خط داره
میدونم چرت و پرت گفته
جواب شما منطقی تره منم ریسک کردم
شاید ۱درصد بخوان بازاریابی کنن

- - - Updated - - -

اینه ماجرا

اپراتور که دیروز صحبت کردم گفت بستگی به کیفیت خط داره
میدونم چرت و پرت گفته
جواب شما منطقی تره منم ریسک کردم
شاید ۱درصد بخوان بازاریابی کنن

amirtehrani93
06-04-2020, 23:32
پس سری بعد حواست باشه نری اونجور جاها:biggrin:
یعنی طبق فرمایش شما پیشگامان گدائه:biggrin:
فردا یا پس فردا نتیجه رو میگم
خدا کنه فقط حسرت همین صبانتی که داشتم نخورم

شهرنوش.انوار
06-04-2020, 23:37
یعنی طبق فرمایش شما پیشگامان گدائه:biggrin:
فردا یا پس فردا نتیجه رو میگم
خدا کنه فقط حسرت همین صبانتی که داشتم نخورم
:دی:دی:thumbsup::thumbsup::thumbsup::tongue::t ongue::tongue:

black sabbath
07-04-2020, 10:15
خب امروز خطم وصل شد(از شر شرکت آشغال شبدیز راحت شدم)
فعلاً شرایط خوبه

sinaking123456
07-04-2020, 12:25
خب امروز خطم وصل شد(از شر شرکت آشغال شبدیز راحت شدم)
فعلاً شرایط خوبه

خطتون رو چند بسته شده؟
میشه یه عکس از ریت خط بدین؟
تو نتظیمات مودمه

Electronic-Arts
07-04-2020, 13:29
بچه هایی که پیشگامان دارید یه تست میکنید ببینید PPTP وصل میشه برا شما ؟ برای من از دو روز پیش دیگه وصل نمیشه

misagh1372
07-04-2020, 13:32
بچه هایی که پیشگامان دارید یه تست میکنید ببینید PPTP وصل میشه برا شما ؟ برای من از دو روز پیش دیگه وصل نمیشه
wan miniport ها رو از توی device management انینستال کنید کامپوتر رو ریستارت کنید ببنید درست میشه

Electronic-Arts
07-04-2020, 14:04
wan miniport ها رو از توی device management انینستال کنید کامپوتر رو ریستارت کنید ببنید درست میشه
ایرانسل وصل میشه مشکل از کامپیوتر نیست از پیشگامانه منتهی میخوام ببینم همه مشکل رو دارن یا پیشگامان مشهد اینجوری شده

bndsms
07-04-2020, 14:20
خدا رو شکر چن وقته سرعت خوبه و محدودیت بین الملل هم تا حدودی برداشته شده یا محدود شده
از دیشبم سرعت دانلود من که سرویس 8 دارم رفته رو 1.7-1.8
امیدوارم همینطوری بمونه :happy:

misagh1372
07-04-2020, 14:31
خدا رو شکر چن وقته سرعت خوبه و محدودیت بین الملل هم تا حدودی برداشته شده یا محدود شده
از دیشبم سرعت دانلود من که سرویس 8 دارم رفته رو 1.7-1.8
امیدوارم همینطوری بمونه :happy:
تا اخر اردیبهشت هست این افزایش زیاد دلتون رو خوش نکنید

Electronic-Arts
07-04-2020, 14:33
شما وصل میشی یا نه ؟

bndsms
07-04-2020, 14:35
تا اخر اردیبهشت هست این افزایش زیاد دلتون رو خوش نکنید

حالا غیر از این موضوعی که وزیر گفتم چن روز قبل این افت سرعت کمتری داشتم
قبلا کلی از ساعات روز سرعت بین الملل رو 4 لیمیت میشد ولی فعلا که رو 1 ثابته. امیدوارم موقتی نباشه:sad:

black sabbath
07-04-2020, 15:00
خطتون رو چند بسته شده؟
میشه یه عکس از ریت خط بدین؟
تو نتظیمات مودمه

black sabbath
07-04-2020, 15:05

بله وصل میشه اما سرعت دانلود نصف شد

البته من از وی*پی ان پولی استفاده می کنم

TRACKER
07-04-2020, 17:18
خیلی نباید فرق خاصی داشته باشه وقتی تا شهر رو بستره فیبره. احتمالا مشکلش کمتره
مشکل همینجاست آخه
یه دکل همراه اول تو شهره که فکر کنم به خاطر اون اومدن فیبر کشیدن، و دیدن اینجوریه گفتن حالا چندتا مشترک رو هم فیبر بدیم.... الان یه قسمت شهر فیبره (منظور از مخابرات تا شهر) حدود 100 تا مشترک فکر کنم شاید ولی بقیه شهر اینجوری نیست، از مخابرات تا خونه کابل مسیه
مگر اینکه این چند وقته اعتراضی چیزی بشه تا تو این شرایط بیان کل سیم کشی مخابرات تا شهر رو فیبر بکشن

amirtehrani93
08-04-2020, 14:25
دیروز سرویسم فعال شد
سرعت من ۴-۱۶ بود اولش پشت سرهم قطع میشد
سرعت مزخرف و ...
زنگ زدم پشتیبانی گفت خطتون نویز داره
سرعت شما ۱۶ ثبت شده میارمش رو ۸ تا درست بشه
میشه چک کنید ببینید وضعیت خطم چطوره ؟
این اعداد رو‌ چند باید باشن؟بالا باشن بهتره یا پایین
توضیح بدید ممنون میشم

farshad_scientist
08-04-2020, 14:59
دیروز سرویسم فعال شد
سرعت مزخرف و ...
توضیح بدید ممنون میشم
تا ۲۱۸۰۰ دانلود میکشه آپلود هم ۱۱۰۰ مشکلی نداره شرایط خطیت تقریبا مثل من هست Line Attenuation، برای من رو روی ۱۸ و آپلود ۱.۵ بسته که البته کشش نداره روی حالت fast ازین بیشتر خط، درخواست کارشناس بده بیاد ببینه مشکلت چیه، بعد قطع هم میشه ببین کدوم چراغ خاموش میشه رو مودم، اگر چراغ dsl خاموش میشه ربطی پیشگامان نداره، من هم یکی دو هفته پیش همش قطع می شدم سیم کشی هم سال پیش درست کرده بودم ولی مشکل پیدا کرده بود گفتم از مخابرات برام سیم جدید کشیدن یک بارم از اون موقع قطع نشدم.
میتونی بگی مثل من ببندن برات حالت فست دانلود 18 آپلود 1.5 و annex m هم فعال کنن برات،اگر snr دانلود و آپلودت اطراف 100 میمونه که میشه همون 10 شرایط خط خیلی خوب هست من یک سره هم دانلود میزارم قطع نمیشم.

شهرنوش.انوار
08-04-2020, 15:03
دیروز سرویسم فعال شد
سرعت مزخرف و ...
توضیح بدید ممنون میشم
مبارک باشه. پس معلومه فاصلتون تا مرکز زیر 2 کیلومتره یا حداقل وسط مسیر تقویت کننده وجود داره.(همون جا که گفتید 500 متر مرکز مخابراتی بوده)
واسه کارشناسم فایده نداره خودتو اذیت نکن. باید ماشین بفرستی :دی:دی:دی
تست سرعتم بی زحمت خارجی تک کانکشن یادتون نره

amirtehrani93
08-04-2020, 15:17
تا ۲۱۸۰۰ دانلود میکشه آپلود هم ۱۱۰۰ مشکلی نداره شرایط خطیت تقریبا مثل من هست Line Attenuation، برای من رو روی ۱۸ و آپلود ۱.۵ بسته که البته کشش نداره روی حالت fast ازین بیشتر خط، درخواست کارشناس بده بیاد ببینه مشکلت چیه، بعد قطع هم میشه ببین کدوم چراغ خاموش میشه رو مودم، اگر چراغ dsl خاموش میشه ربطی پیشگامان نداره، من هم یکی دو هفته پیش همش قطع می شدم سیم کشی هم سال پیش درست کرده بودم ولی مشکل پیدا کرده بود گفتم از مخابرات برام سیم جدید کشیدن یک بارم از اون موقع قطع نشدم.
باید زنگ بزنم مخابرات بیان چک کنن؟
شما الان سرعت دانلودتون چنده؟
هزینه سیم کشی جدید چقدر شد؟
بنظرتون خط من حداکثر رو‌چند فیکس کنن مشکلی پیش نمیاد؟
کارشناسش اول گفت رو ۶ میبندم بعد الکی گفتم سرویس قبلیم رو ۸ بود
گفت تلفن بکشید بعدش گفت مشکل از تلفنه رو ۸ فیکس میکنم واستون!
چراغ اینترنت قرمز میشد البته بعد اینکه رو‌۸ فیکس کرد اوکی شد

amirtehrani93
08-04-2020, 15:21
مبارک باشه. پس معلومه فاصلتون تا مرکز زیر 2 کیلومتره یا حداقل وسط مسیر تقویت کننده وجود داره.(همون جا که گفتید 500 متر مرکز مخابراتی بوده)
اره خوشبختانه زنگ زدم مخابرات گفتن فقط کارکناش رفتن جای دیگه
تجهیزات همون جای قبلی مونده
ماشبن میفرستم ۱۰۰ تومنم میدوم ولی مشکل حل بشه
البته الان حل شدست به همبن ۸ هم راضی ام ولی ۱۶ جواب میداد عالی میشد مخصوصا با این حجم
تست سرعتم امشب میذارم
باید وافای خاموش کنم با کامپیوتر بذارم

farshad_scientist
08-04-2020, 15:35

سرعت دانلود 16 مگابیت میشه بین 1800 تا 2000 کیلوبایت در ثانیه که برای من یکی همیشه 200 تا کمتر میشه (1800) برای همین گفتم رو 18 مگ بذاره شما هم میتونی بذاری ولی میگم snr رو نگاه کن اطراف همون 100 بچرخه
باید مشکل رو پیدا کنی ببینی از چی هست من مثلا قبل از این هم مشکلم این بود که زنگ میزدیم با تلفن یا زنگ میخورد نت قطع می شد یک خط جدا گرفتم که زنگ خور کم بشه و نویزگیر وصل کردم بهتر شد ولی بازم قطع می شد بعد تیک sra رو زدم الان قطع نمیشه فقط یکم کیفیت افت می کنه بر میگرده بالا دوباره، پریز هم باید چک کنی ور بری بعد از تو مودم ببینی تغییرات رو شاید سیم شل شده.
هزینه سیم کشی هم بستگی به طول سیم داره ولی در کل ازین سیم سیاه های دو زوج مخابرات بگیر برای من 15 متر با دست مزد طرف شد 150 هزارتومن، میگم اگر میتونی از خود مخابرات بگو برات بکشن بعد ببین مستقیم برات به پست وصل میکنه یا نه چون بهترین کار همین هست.

amirtehrani93
08-04-2020, 16:01

سرعت دانلود 16 مگابیت میشه بین 1800 تا 2000 کیلوبایت در ثانیه که برای من یکی همیشه 200 تا کمتر میشه (1800) برای همین گفتم رو 18 مگ بذاره شما هم میتونی بذاری ولی میگم snr رو نگاه کن اطراف همون 100 بچرخه
باید مشکل رو پیدا کنی ببینی از چی هست من مثلا قبل از این هم مشکلم این بود که زنگ میزدیم با تلفن یا زنگ میخورد نت قطع می شد یک خط جدا گرفتم که زنگ خور کم بشه و نویزگیر وصل کردم بهتر شد ولی بازم قطع می شد بعد تیک sra رو زدم الان قطع نمیشه فقط یکم کیفیت افت می کنه بر میگرده بالا دوباره، پریز هم باید چک کنی ور بری بعد از تو مودم ببینی تغییرات رو شاید سیم شل شده.
هزینه سیم کشی هم بستگی به طول سیم داره ولی در کل ازین سیم سیاه های دو زوج مخابرات بگیر برای من 15 متر با دست مزد طرف شد 150 هزارتومن، میگم اگر میتونی از خود مخابرات بگو برات بکشن بعد ببین مستقیم برات به پست وصل میکنه یا نه چون بهترین کار همین هست.
ممنون بابت راهنمایی
خوب پس قبلش سیمکشی کامل چک کنم
فقط نمیدونم الان سیم کشی چک کنم و تغییرات بدم
همزمان مودم چک میکنم فقط نمیدونم در چه صورت کیفیت رفته بالا یا اومده پایین
فقط snr مهمه بالا بره بهتره یا پایین بره؟

شهرنوش.انوار
08-04-2020, 16:35
ممنون بابت راهنمایی
خوب پس قبلش سیمکشی کامل چک کنم
فقط نمیدونم الان سیم کشی چک کنم و تغییرات بدم
همزمان مودم چک میکنم فقط نمیدونم در چه صورت کیفیت رفته بالا یا اومده پایین
فقط snr مهمه بالا بره بهتره یا پایین بره؟
اگه امکانشو داری خودت مودم ببر سر خط چک کن. SNR باید بیاد حدود 170-180 که بتونی 16 رو بگیری
اگه نیومد دیگه کارشناس کاری نمیتونه بکنه باید با همین 8 بسازی.

farshad_scientist
08-04-2020, 16:59
پیشگامان جوری تنظیم کردن که طرف وقتی وصل میشه روی ۱۰۰ بیاد بالا، از پشتیبانی هم سوال کنی بهت میگن این رو یعنی اگر شما مثلا بزاری روی ۲۰ مگ بعد نکشه خط روی ۱۸ میاد بالا خودش، snr ۱۰۰ کاملا پایدار هست
میگم چون کشش خط شما یک جورایی از من هم بهتر هست دارم مطمئن راهنماییت میکنم
زنگ بزن بگو روی ۱۸ دانلود و آپلود ۱ و حالت فست یا همون گیم بزارن برات بعد چک کن ببین چطوری هست بذار یکم وصل باشه بعد عکس بده با قبلی مقایسه کنم برات منم
اگر میخوای چک کنی داخلی رو ور میری باید سرعت و snr و ارور crc رو از مودم چک کنی بعد اگر مشکل داشتی اگر بلدی ببر سر خط رو نگاه کن با داخل خونه مقایسه کن این موارد رو
مثلا یک دفعه افت snr نداشته باشی یا در ثانیه ۱۰۰ تا ارور نده بهت
اگر پشتیبانی خوبی به پستت بخوره میتونی همه اینارو باهاش بررسی کنی وقتی پروفایلتو عوض کرد اونا خودشون ازونور می بینن که خطت رو چقدر اومده بالا و تا چقدر مودم زده که توان داره و همینطور snr و نوسانش.

radarz
08-04-2020, 20:19

گوشی های تلفن و هر چی رو خطه خارج کن - داحل هال یا پذیرایی اگر پریز تلفن داری مودم رو وصل کن چک کنن ببین SNR بالاتر میاد اگر نشد خودت ببر سرخط پایین منزل چک کن نمیتونی از مخابرات بگو بیان چک کنن

hdneo
09-04-2020, 05:36
درود. وضعیت این خط چطوره؟
اون اررورها مهمن؟

bagbagoo
09-04-2020, 09:46
اون اررورها مهمن؟

میزان کشش خط شما خوبه یعنی حدود 18 یا 19 مگابیت برای دانلود کشش داره که برای شما روی 10 مگابیت ست شده یعنی تقریبا نصف کشش خط شما.احتمالا شما سرویس 8 مگ خریداری کردید.
آپلود خطتون زیاد تعریفی نداره (البته معمولا آپلودها همین جوریه) و زیر 1 مگ هست که خب با اغماض کفایت میکنه.
پروفایلتون هم روی interleave تعریف شده.

sinaking123456
09-04-2020, 10:31
اون اررورها مهمن؟

خط شما خیلی خوبه اتفاقا
زنگ بزن پشتیبانی بگو بزارن رو حالت فست
و اینکه از تنظیمات مودم بزار رو annex M مودم رو تا اپلودت تا 2 مگ بیاد

salar_linux
15-04-2020, 14:59
سلام
من مي خواستم از داتك بيام پيشگامان چون اصلا راضي نيستم و قيمت هاش بالا رفته مي خواستم بپرسم از پيشگامان راضي هستيد ؟

The Dreadnaught
16-04-2020, 17:07
سلام
من مي خواستم از داتك بيام پيشگامان چون اصلا راضي نيستم و قيمت هاش بالا رفته مي خواستم بپرسم از پيشگامان راضي هستيد ؟

من از پیشگامان رفتم داتک! الان هم از داتک میخوام برم یه شرکت دیگه

به هیچ وجه پیشگامان رو توصیه نمیکنم

همین افزایش قیمتها و کاهش عجیب حجم رو اول از همه پیشگامان انجام داد که حجم 16 مگابیت رو از 1500 گیگ یه دفعه کرد 80 گیگ! به چنین شرکتی به هیچ عنوان نباید اطمینان کرد

msna
18-04-2020, 13:28
سلام. اینترنت من در مواقع بارندگی (چه کم چه زیاد) دچار قطعی میشه. و به طور مداوم در حال قطع و وصل شدنه

مشکل از کجاس؟ واسه همه همینه یا ...؟

malthael
18-04-2020, 13:45
سلام. اینترنت من در مواقع بارندگی (چه کم چه زیاد) دچار قطعی میشه. و به طور مداوم در حال قطع و وصل شدنه

توی مسیر معمولا به علت خرابی توی کافو یا باکس موقع بارندگی آب به اتصالات می خوره و باعث بالاتر رفتن نویز و قطعی میشه. البته سیم کشی داخل خونه رو هم نگاه کنید که جایی سیم تلفن لخت نباشه.

Electronic-Arts
22-04-2020, 02:44

ratler
22-04-2020, 13:10

یه موقع از ما موقع بارندگی تلفن قطع میشد فقط اینترنت وصل بود یا مثلا کسی تلفن میزد تا گوشی رو بر میداشتی بوق اشغال میزد...خلاصه بعد از چند ماه پیگیری مخابرات قبول کرد مشکل از کابل های زیر زمین هست چند جا تو کوچه رو حفر کردن تا جای اتصالی رو پیدا کردن و مشکل حل شد

alidorost
02-05-2020, 14:28

این چیه؟!؟؟!

Electronic-Arts
02-05-2020, 16:13
این چیه؟!؟؟!
این سرویس وایرلس پیشگامان هست شبا بهتر میشه این دیشب بود مثلا
و اینم همین الان

radarz
02-05-2020, 16:37
خوب با سرور داخلی اینه و این سرویس رو ی کاربر خونگی نمیتونه بگیر براش خیلی پرهزینه تموم میشه

Electronic-Arts
02-05-2020, 17:04
خوب با سرور داخلی اینه و این سرویس رو ی کاربر خونگی نمیتونه بگیر براش خیلی پرهزینه تموم میشه
این هم از تست سرعت idm با فایل تست سرور ovh فرانسه

اینم از speedtest آلمان ولی تو speedtest کم نشون میده نمیدونم چرا توی twitch هم راحت 900p هم میتونم ببینم 1080p هم یکی دو بار بافر میکنه ولی بعد اوکی میشه که مشکل از زیرساخت مشهده با همه isp ها همینه

سرویس هم 500 گیگ + 750 گیگ شبانه 6 ماهه 580 تومن

alidorost
02-05-2020, 18:48

اینم از speedtest آلمان ولی تو speedtest کم نشون میده نمیدونم چرا توی twitch هم راحت 900p هم میتونم ببینم 1080p هم یکی دو بار بافر میکنه ولی بعد اوکی میشه که مشکل از زیرساخت مشهده با همه isp ها همینه

OMG

لاس و قطع و وصلیش چطوره؟
عجب چیزیه

alidorost
02-05-2020, 18:56

از اینا برام پینگ میگیری؟
185.60.114.159
185.60.112.157

Electronic-Arts
02-05-2020, 19:56
OMG

لاس و قطع و وصلیش چطوره؟
عجب چیزیه
پکت لاست ؟ اگر داشته باشه که دیگه سرویس نمیشه عملا میشه دیال آپ :D قطع و وصلی هم نداره مگر رعد و برق و طوفان شدید که اختلال میاد روش چون وایرلس هست ولی حتی بارون و برف معمولی هم مشکلی نداره

از اینا برام پینگ میگیری؟
185.60.114.159
185.60.112.157
اولی که پینگ نمیده پینگ رو بستن روش ظاهرا ولی دومی اینه
و البته این رو هم در نظر داشته باشید مشهد پینگش با تهران حدود 10 میلی ثانیه فرق داره یعنی این سرویس رو تو تهران بگیرید 10 میلی ثانیه پینگ کمتر هم میشه

Pinging 185.60.112.157 with 32 bytes of data:
Reply from 185.60.112.157: bytes=32 time=92ms TTL=242
Reply from 185.60.112.157: bytes=32 time=94ms TTL=242
Reply from 185.60.112.157: bytes=32 time=95ms TTL=242
Reply from 185.60.112.157: bytes=32 time=93ms TTL=242
Reply from 185.60.112.157: bytes=32 time=97ms TTL=242

Ping statistics for 185.60.112.157:
Packets: Sent = 28, Received = 28, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 92ms, Maximum = 97ms, Average = 93ms
Control-C

alidorost
02-05-2020, 20:52
پکت لاست ؟ اگر داشته باشه که دیگه سرویس نمیشه عملا میشه دیال آپ :D قطع و وصلی هم نداره مگر رعد و برق و طوفان شدید که اختلال میاد روش چون وایرلس هست ولی حتی بارون و برف معمولی هم مشکلی نداره

اولی که پینگ نمیده پینگ رو بستن روش ظاهرا ولی دومی اینه
و البته این رو هم در نظر داشته باشید مشهد پینگش با تهران حدود 10 میلی ثانیه فرق داره یعنی این سرویس رو تو تهران بگیرید 10 میلی ثانیه پینگ کمتر هم میشه

Pinging 185.60.112.157 with 32 bytes of data:
Reply from 185.60.112.157: bytes=32 time=95ms TTL=242
Reply from 185.60.112.157: bytes=32 time=97ms TTL=242

Ping statistics for 185.60.112.157:
Packets: Sent = 28, Received = 28, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 92ms, Maximum = 97ms, Average = 93ms
Control-C

فکر کنم دیش وایرلس شما یه چیز خفن گرونی باشه یا بین شما و دکل وایرلس مانعی نباشه
من شیرازم یعنی برا ما هم همچی چیزی میشه بگیریم؟

(پکت لاست که رو هر نتی میافته یهویی میاد تو بازیا مخصوصا خیلیا دارن)

Electronic-Arts
02-05-2020, 21:48
فکر کنم دیش وایرلس شما یه چیز خفن گرونی باشه یا بین شما و دکل وایرلس مانعی نباشه
من شیرازم یعنی برا ما هم همچی چیزی میشه بگیریم؟

(پکت لاست که رو هر نتی میافته یهویی میاد تو بازیا مخصوصا خیلیا دارن)
نمیدونم ولی پیشگامان کیفیت بسیار خوبی داره بستگی به شرایط محیطی داره
بین دو تا دستگاه هم (دستگاه شما و فرستنده isp کلا نباید مانعی باشه مثل ساختمان چون اینا در اصل همون امواج وای فای هست که 5 گیگاهرتز هست و مانع مثل ساختمان باشه کلا قطع میشه و باید دید مستقیم باشه)
پکت لاست هم من که ندارم والا

alidorost
02-05-2020, 21:57
نمیدونم ولی پیشگامان کیفیت بسیار خوبی داره بستگی به شرایط محیطی داره
بین دو تا دستگاه هم (دستگاه شما و فرستنده isp کلا نباید مانعی باشه مثل ساختمان چون اینا در اصل همون امواج وای فای هست که 5 گیگاهرتز هست و مانع مثل ساختمان باشه کلا قطع میشه و باید دید مستقیم باشه)
پکت لاست هم من که ندارم والا

چقدر برا شما هزینش دراومده؟ کلا

Electronic-Arts
03-05-2020, 15:50
چقدر برا شما هزینش دراومده؟ کلا
من موقعی که دلار بود 10 تومن دیش و دکلم رو خریدم net metal 5 با دیش فاز 30 و دکل 6 متری با کابل و نصب و اینا دراومد 3200 و ماه پیش هم یه dynadish دست دو گرفتم 2000 دادم دست isp که از شر مالتی پوینت راحت بشم و بشه point to point

alottadamage
08-05-2020, 16:31
دوستانی که ADSL پیشگامان (چنل مود FastPath یا همونی که پشتیبانی میگه پروفایل گیم:biggrin:) چند تا تست پینگ و سرعت با سرور های داخلی و خارجی بگذارن میخوام ISP رو تغییر بدم.

M.Sadegh.M
10-05-2020, 13:08
سلام به دوستان پیشگامانی :biggrin:

اگه از دوستان کسی اصفهان :D از این شرکت سرویس میگیره خوشحال میشم یک مشورت به ما بده.

سپاس :»

alidorost
13-05-2020, 03:11
پیشگامان هم زد تو خط vdsl!
ثبت نام:

و آسیاتک:(انگار اسیاتک مدتیه زده خیال کردم جدید تبلیغ کرده)

تو تعرفه های دیدبان نت هم بسته های vdsl اومده:

امیدوارم تخیلی و الکی نباشه

black sabbath
13-05-2020, 14:51
چند روزه سرعت افتضاح شده.زنگ زدم میگه استانتون مشکل داره باید صبر کنید!!!!!!

alidorost
15-05-2020, 18:30
پیشگامان تو منطقه شرق شیراز شلوغ ترین مرکز مخابراتی خدمات نمیده!

به پشتیبانیش زنگ زدم گفتم برنامه ندارید اینجا سرویس بدید؟
گفت نه گفتمب رای این که انتقال بدید تا اقدام کنن میشه کاری کرد

گفت برو 195 شکایت کن!

خب الان من مشترک پیشگامان نیستم از چیش شکاست کنم؟
چطور باید کاری کرد شرکتی بیاد منطقه ما خدمات بده؟

alottadamage
01-06-2020, 22:31
آقا این تاپیک چرا فعال نیست؟ :((( خیلی دوست دارم تست سرعت و پینگ پیشگامان رو ببینم، قیمت هاش هم مناسبه نسبت به آسیاتک و شاتل، چند تا تست پینگ و سرعت بذارن اونایی که دارن لطفا :biggrin:

alottadamage
01-06-2020, 22:35
پیشگامان تو منطقه شرق شیراز شلوغ ترین مرکز مخابراتی خدمات نمیده!

به پشتیبانیش زنگ زدم گفتم برنامه ندارید اینجا سرویس بدید؟
گفت نه گفتمب رای این که انتقال بدید تا اقدام کنن میشه کاری کرد

گفت برو 195 شکایت کن!

خب الان من مشترک پیشگامان نیستم از چیش شکاست کنم؟
چطور باید کاری کرد شرکتی بیاد منطقه ما خدمات بده؟

منم میخواستم ثبت نام کنم بعد دیدم نوشته مرکز مخابراتی شما پورت نداریم :( نشد که نشد

Reza_brj
02-06-2020, 15:18
آقا این تاپیک چرا فعال نیست؟ :((( خیلی دوست دارم تست سرعت و پینگ پیشگامان رو ببینم، قیمت هاش هم مناسبه نسبت به آسیاتک و شاتل، چند تا تست پینگ و سرعت بذارن اونایی که دارن لطفا :biggrin:

من پارسال کلا شبدیز داشتم زیر مجموعه اسیا تک بود یعنی پورت اسیا تک بود ولی با اسم دیگ
6 ماه اخر خیلی اذیت میکردن سر جریان خط عملا ماهی 2 مگ خط من افت پیدا میکردن و اینا زیر بار نمیرفتن درسته فاصلم زیاده ولی همین الان پیشگامان با وجود فاصله سرعت 10 مگ رو میتونم ازش بگیریم در حالی ک اون شبدیز عوضی دیگه خطم اومده بود رو 6 مگ و شا دیگه 4 میشد
من طرح دانشجوشو خریدم حجم و قیمت عالی داره الان حدود 3 هفتس و خوبه وضعیتم

alottadamage
02-06-2020, 17:33
من پارسال کلا شبدیز داشتم زیر مجموعه اسیا تک بود یعنی پورت اسیا تک بود ولی با اسم دیگ
6 ماه اخر خیلی اذیت میکردن سر جریان خط عملا ماهی 2 مگ خط من افت پیدا میکردن و اینا زیر بار نمیرفتن درسته فاصلم زیاده ولی همین الان پیشگامان با وجود فاصله سرعت 10 مگ رو میتونم ازش بگیریم در حالی ک اون شبدیز عوضی دیگه خطم اومده بود رو 6 مگ و شا دیگه 4 میشد
من طرح دانشجوشو خریدم حجم و قیمت عالی داره الان حدود 3 هفتس و خوبه وضعیتم

ممنون از جواب و توضیحات دوست من، پروفایل گیم روشنه؟! اگه روشن نیست، امکان داره که یکبار در حالت پروفایل فست یا گیم، پینگ بگیرید و بفرستید؟

black sabbath
04-06-2020, 15:49
من دوتا مشکل بزرگ با این شرکت دارم که احتمالا بهمین خاطر دیگه تمدید نکنم
تو اینستاگرام بسیار سرعت کند میشه
به STunnel و Turbo Socks وصل نمیشه

ronin63
07-06-2020, 15:45
سلام

چرا سایت پیشگامان فیلتر شده ؟:biggrin:

rahyarpaul
24-06-2020, 10:02
سرویسای تمدید پیشگامان به چه صورتیه. تو سایتشون همه یه ماهه هست.از نظر قیمت و حجمی مناسبه. فکر کنم برا خرید اولیه گفت 6 ماهه 1500 گیگ 210 تومن
برا تمدید همچین سرویسی به چه صورت هست

971971
25-06-2020, 08:28
سرویسای تمدید پیشگامان به چه صورتیه. تو سایتشون همه یه ماهه هست.از نظر قیمت و حجمی مناسبه. فکر کنم برا خرید اولیه گفت 6 ماهه 1500 گیگ 210 تومن
برا تمدید همچین سرویسی به چه صورت هست
برای خرید اولیه اگر اشتباه نکنم سرویس 16 مگ 15000 گیگ داخلی یا 5000 گیگ بین‌الملل 6 ماهه 279 هزار تومن است، برای تمدید فکر نمی کنم جشنواره‌ای داشته باشند و سرویس عادی مشابهی هم وجود ندارد، اگر خط تلفن دیگری دارید می توانید برای آن خط به عنوان مشتری جدید ثبت‌نام کنید تا از جشنواره استفاده کنید، فکر می کنم اگر از خط فعلی تخلیه کنید و دوباره ثبت‌نام کنید هم مشتری جدید محسوب شوید.

bndsms
26-06-2020, 22:40
از دیشب تا حالا فقط با فیلترشکن میتونم سایتا رو باز کنم
مشکل از سیستم منه یا پیشگامان ؟

rezapcworld
13-07-2020, 16:21
دوستان مشترک پیشگامان ، من دو سال پیش که مشترک پیشگامان بودم ، یادمه تو پنل مشترکین یک بخشی داشت که میتونستی توش پول بریزی ، بعدا مثلا چند روز بعد یا هر وقت خواستی ازش برای خرید حجم یا سرویس جدید استفاده کنی. یه چیزی تو مایع های کیف پول که البته فقط برای خرید حجم و سرویس قابل استفاده بود.
اون بخش ایا هنوزم تو پنلش وحود داره ؟؟ ایا فعاله؟

mohsen14014
21-07-2020, 00:52
طرح جشنواره ، سه ماهه 1500 گیگ 90 تومن طرح خوبیه ، سرعت هم خوبه ، دومین باره دارم استفاده میکنم . شاتل با همین قیمت نهایت 100 گیگ میده :)))

urumchi
21-07-2020, 13:42
طرح جشنواره ، سه ماهه 1500 گیگ 90 تومن طرح خوبیه ، سرعت هم خوبه ، دومین باره دارم استفاده میکنم . شاتل با همین قیمت نهایت 100 گیگ میده :)))
سرعت دانلودتون چقدره؟

rahyarpaul
22-07-2020, 00:30
پیشگامان هر از چند وقتی طرح میزاره و بعد تو سایتش فقط یک ماهه زده .
تو پنل سه ماهه و شه ماهه داره و مثلا الان یک ماهه رو زده 66 برا 8 مگ.حجم سه ماهه رو 540 بین الملل زده.یا بیشتر گذاشته.ممنون

black sabbath
28-07-2020, 12:24
خدا رو شکر از شر این شرکت مزخرف راحت شدم.هرچی طرح بارون و برف هم هست برای خودشون

mohsen14014
12-08-2020, 18:09
پیشگامان هر از چند وقتی طرح میزاره و بعد تو سایتش فقط یک ماهه زده .
تو پنل سه ماهه و شه ماهه داره و مثلا الان یک ماهه رو زده 66 برا 8 مگ.حجم سه ماهه رو 540 بین الملل زده.یا بیشتر گذاشته.ممنون
سه ماهه 1500 گیگ ، دفعه دومه این سرویس میگیرم .

mohsen14014
12-08-2020, 18:10
سرعت دانلودتون چقدره؟

h_gh_gamkhor
26-08-2020, 11:39
من دوباره اومدم پیشگامان. اینقدر تغییر شرکت دادن این بخش جمع اوریش و دوباره رانژه کردنش خسته کننده هست که همینجا می مونم.

h_gh_gamkhor
26-08-2020, 11:45
تکراری!!!!

ariobarzan2
01-09-2020, 21:56
شرکت پیشگامان با ارائه یک سرویس با حجم ۱۵۰۰ گیگ بین الملل ( معادل ۴۵۰۰ گیگ داخلی ) ، برای مدت زمان سه ماه و با مبلغ فقط ۹۰ هزارتومان به شما در تهیه یک اینترنت با حداکثر سرعت ، بالاترین ترافیک و گذراندن هر چه راحت‌تر این روزها کمک خواهد کرد .

ali.developer
15-09-2020, 10:02
من الان سه ماهه که سروریس گیگ بارون رو گرفتم اما این سه ماه سرعت به شدت نوسان داشت و بیشتر اوقات زیر 500 کیلوبایت بود اما دفعه های قبل که همین گیگ بارون رو گرفته بودم(البته دفعه قبل بعد از 100 گیگ رایگان اینترنت هم اوضاع همین شد) و سرویس های دیگه اینجور نبود ، این مشکل سراسری هست و بخاطر پهنای بانده؟ چون این افت سرعت ها از زمانی شروع شد که اون 100 گیگ رایگانو دادن ، به پشتیبانی هم که هروقت زنگ میزنم میگه خطتون نویز داره حتی همون روزی که اومدم پیشگامان هم همینو میگفتن درصورتی که قبل از اون شاتل بودم کاملا سرعت ثابت بود
این دفعه حتما تخلیه میکنم و همون شاتل رو میگیرم درسته گرون تره اما از همشون با کیفیت تره (البته مثل مقایسه بین بد و بدتره)

farshad_scientist
15-09-2020, 10:13
جمعش کن بره من یک سال بیشتر هست دارم عذاب می کشم سر همین قضیه ولی بخاطر ارزون بودن سرویس جشنواره می گرفتم و تا ۲ روز دیگه منم دارم عوض می کنم

ehsan 360
22-09-2020, 13:20
سلام، بچه ها کسی میتونه از پنلش و مخصوصا سرویسای 8 مگ اسکرین شات بگیره آپلود کنه؟
میخواستم ببینم تعرفه هاشون چجوریه الان، اگه بشه از پیشگامان سرویس بگیرم
جشنواره و کلا هرچی که 8 مگ هست
تو سایتشون که چیزی نیس
قبلا یه طرح داشتن 8 مگ ماهی 120 گیگ با دانلود شبانه نامحدود هنوزم همچین چیزایی دارن یا نه ؟قیمتشم 48 تومن بود اگه اشتباه نکنم
اون موقع یادمه شبانه ماهی 200 گیگ بود ولی فقط تو اسم ماهی 200 گیگ بود یه ماه 370-380 گیگم دانلود کردم بازم میشد دانلود کنی کلا هیچی از شبونه کم نمیشد

sasan.69
01-10-2020, 00:35
کسی امار پشگامان ر تو رشت داره ک کیفیت خدماتش چطوره؟

saze
09-10-2020, 10:53
پیشگامان مرکز ابوذر شیراز وضعیتش چطوری هست؟
(سرعت دانلود،آپلود،پینگ و قطعی سرویس)
با تشکر

bsm1992
31-10-2020, 10:45
سلام دوستان تو سامانه نت سنج پلاس که برای بازی و تماس اینترنتی سبز و خوب میزنه یعنی از لحاظ پینگ وضعیت مناسبه و وقتی برای دانلود حجیم و وبگردی قرمز و ضعیف میزنه یعنی از لحاظ dns و میزان پهنای باند اون isp مشکل داره؟

ali_z051
31-10-2020, 15:04
معمولا از تایم ثبت سرویس تا پرداخت سرویس چند ساعت زمان میبره راه اندازی کنن؟

bndsms
27-11-2020, 22:38
سلام دوستان
این سرویس سه ماهه 1500 گیگ فقط واسه کاربرای جدیده یا قدیمی ها هم میتونن فعالش کنن ؟
سرعتش چجوریاس ؟

یه سرویس 8 مگ 200 گیگ چن ماه تو پنلم فعال کرده بودن فاکتورشو پردخت میکردم از ای ماه برداشتن :sad: الان شده 40 گیگ :|

mosa1365
29-11-2020, 14:23
سلام دوستان، لطفا یه نفر راهنمایی کنه. این سرویس 8 مگ ویژه، چقدر حجم بین الملل میده؟ در بازه زمانی یکماهه.

urumchi
01-12-2020, 16:07
پیشگامان پهنای باند سرویساشو چجوری میبنده؟
مثلا سرویس 4مگ رو همون 4096Kbps میبنده یا بیشتر؟

hdneo
02-12-2020, 17:25
من همین جشنواره 1500 گیگ رو گرفتم رو 12 مگ بستن

bndsms
03-12-2020, 01:49
من 8 دارم رو 16 ست فعلا. البته هر چن وقت یه بار انگول میکنن معمولا

bndsms
03-12-2020, 01:50
من همین جشنواره 1500 گیگ رو گرفتم رو 12 مگ بستن

یعنی 1.5 مگ دانلود میده واقعا؟

urumchi
03-12-2020, 18:02
دیروز ساعت۴ سرویس جشنواره ۳ماهه رو خریدم
امروز چراغ لینک مودم روشن شد، چک کردم دان استریم ۲مگ و آپ استریم ۲۵۰کیلوبیت، چراغ نت هم خاموش!
فقط یوزرنیم پسوردی که باهاش وارد پنل شدم رو وارد میکنم در مودم وصل نمیشه، vpi vciرو هم 0 - 35 وارد کردم.پشتیبانی آنلاین هم که ۲ساعته پیام دادم جواب ندادن

h_gh_gamkhor
03-12-2020, 19:10
دیروز ساعت۴ سرویس جشنواره ۳ماهه رو خریدم
امروز چراغ لینک مودم روشن شد، چک کردم دان استریم ۲مگ و آپ استریم ۲۵۰کیلوبیت، چراغ نت هم خاموش!
فقط یوزرنیم پسوردی که باهاش وارد پنل شدم رو وارد میکنم در مودم وصل نمیشه، vpi vciرو هم 0 - 35 وارد کردم.پشتیبانی آنلاین هم که ۲ساعته پیام دادم جواب ندادن

0 32 بزن
باید برات فعال کنن پشتیبانی فنی. زنگ بزن

urumchi
04-12-2020, 10:10
0 32 بزن
باید برات فعال کنن پشتیبانی فنی. زنگ بزن
جالبه با اینکه چراغ dsl روشنه، پشتیبانی میگه خط شما هنوز رانژه نشده و سرویستون شنبه راه اندازی میشه

ariobarzan2
04-12-2020, 10:13
جالبه با اینکه چراغ dsl روشنه، پشتیبانی میگه خط شما هنوز رانژه نشده و سرویستون شنبه راه اندازی میشه
همه شرکتا همینو میگن عیب نداره یه کم دیگه صبر کنید

h_gh_gamkhor
04-12-2020, 10:54
برا منم چراغ نت روشن بود ولی میگفت کامل رانژه نشده.همش برمیگرده به مخابرات.شما برا امروز یه نت همراه بگیر. تا فردا ایشالا وصل بشه.

urumchi
04-12-2020, 12:34
برا منم چراغ نت روشن بود ولی میگفت کامل رانژه نشده.همش برمیگرده به مخابرات.شما برا امروز یه نت همراه بگیر. تا فردا ایشالا وصل بشه.
وضعیت تک کانکشن و پینگ با اروپا چطوره؟

h_gh_gamkhor
04-12-2020, 18:08
وضعیت تک کانکشن و پینگ با اروپا چطوره؟

برای من به نسبت پولی که پرداخت کردم و حجمی که گرفتم رضایت بخش بود. تک کانکشن اروپا رو مواقعی که چک کردم همون سرعت دریافتی یا کمی کمتر میداد. اما فاجعه نبود. پینگ ثبات داشت.
و یک چیزی که هست اینه که نت کشور ما مرتب در حال دستکاری شدن هست متاسفانه و بخش بیشتر اختلال هایی که شما تجربه می کنید مربوط به همون موارد هست تا خود شرکت.

من راضی بودم. سه ماه از نتم مونده بود و به اشتباه تخلیه کردم رفتم شاتل. به هیچ وجه بهتر نیست این شاتلی که من الان دو هفته هست دارمش. و دو هفته دیگه که سرویس یکماه شاتلم تموم بشه یا بر میگردم همین پیشگامان یا ماهان نت که یک افر با حجم بالا زده.

من دلیل این همه تغییر دادن شرکت هام بخاطر گیم فیفا بود که متوجه شدم کلن برای من هیچ کدوم از این شرکت های ADSL بدرد بخور نیستن. الان دیگه به چشم فقط یک اینترنت با حجم بالا میخام بهش نگاه کنم و ببینیم در اینده چی میشه.

urumchi
06-12-2020, 09:19
سرویسم بعد ازتقریبا ۲روز کاری وصل شد.همه چیز خوبه از سرعت عمل واحد فروش و پشتیبانی تا کیفیت سرویس فقط یه مورد عجیب انجام داد پشتیبانی فنی این شرکت
دیشب بهشون گفتم دانلود رو ۲مگ بستین، اپلود رو ۲۵۰کیلوبیت.گفت از تست سرعت پیشگامان اسکرین شات بده.۵دقیقه بعد آپلود شد ۸۰۰کیلوبیت اما دانلود شد ۱ مگ :mellow::D
نمیدونم طرف خوابش میومد یا چی:D.ساعت۱۱شب بود اینکارو انجام داد.جالب بود تا اون ساعت از شب پاسخگو بودن

farshad9
17-12-2020, 15:34
سلام. به تازگی از آسیاتک تخلیه کردم قصد دارم از شاتل یا پیشگامان سرویس بگیرم. خیلی وقت هست که پستی در تاپیک پیشگامان زده نشده، عزیزانی که استفاده میکنند توصیه به انتقال میکنند؟

urumchi
17-12-2020, 18:09
سلام. به تازگی از آسیاتک تخلیه کردم قصد دارم از شاتل یا پیشگامان سرویس بگیرم. خیلی وقت هست که پستی در تاپیک پیشگامان زده نشده، عزیزانی که استفاده میکنند توصیه به انتقال میکنند؟سلام.حدود 10روزه از پیشگامان سرویس جشنواره 3ماهه خریدم.از نظر پینگ، سرعت دانلود، نویز خط، پاسخگویی پشتیبانی وضعیت خوبی داره. من که راضیم از سرویسم

ariobarzan2
14-01-2021, 18:22

mohsenP3000
14-01-2021, 18:38

سلام و احترام

با چه سرعتی ارائه می شه؟

karwan125
14-01-2021, 19:05
سلام و احترام

با چه سرعتی ارائه می شه؟

من همين سرويس رو گرفتم رو يه خط ديگه م ، تا 16 مگ رو باز كردن برام با فعالسازي Annex M و آپلود هم روي 2 مگ
ولي قطع و وصلي زيادي داشت واسه همين من مجبورا تخليه كردم
اكثر مواقع زنگ بزني به پشتيباني نفر 23 به بالاييي .. از لحاظ پشتيباني ضعيف ن .

mohsenP3000
14-01-2021, 19:11
من همين سرويس رو گرفتم رو يه خط ديگه م ، تا 16 مگ رو باز كردن برام با فعالسازي Annex M و آپلود هم روي 2 مگ
ولي قطع و وصلي زيادي داشت واسه همين من مجبورا تخليه كردم
اكثر مواقع زنگ بزني به پشتيباني نفر 23 به بالاييي .. از لحاظ پشتيباني ضعيف ن .

تشکر از شما و درود به شرف تون که جلوی آسیب و ضرر رو گرفتید و روشنگری کردید.:»

bndsms
22-01-2021, 16:57

دوستان راهی هست مایی که مشترک قدیمی هستیم هم بتونیم این سرویسو فعال کنیم ؟
من اوندفعه زنگ زدم گفت چون قبلا یه سرویس ویژه دیگه براتون فعال شده فعلا نمیشه اینو فعال کرد.

ariobarzan2
22-01-2021, 17:18
دوستان راهی هست مایی که مشترک قدیمی هستیم هم بتونیم این سرویسو فعال کنیم ؟
من اوندفعه زنگ زدم گفت چون قبلا یه سرویس ویژه دیگه براتون فعال شده فعلا نمیشه اینو فعال کرد.
معمولاً رسم اینه که جشنواره های فروش را به کاربرای جدید میدن تو بعضی شرکتها اگه کاربر قدیمی درخواست جمع آوری بده و دوباره درخواست رانژه کنه کاربر جدید محسوب میشه و میتونه جشنواره ها رو بگیره البته چند روز بی نت میشید قبلش از خود پشتیبانی شرکت سوال کنید ببینید این سرویس جشنواره است یا چیز دیگه

hamidrezaj
19-02-2021, 14:35
سلام دوستان از سرعت دانلود و کیفیت پیشگامان راضی هستید؟ چند روز بعد اشتراک مخابرات من تموم میشه , الان انصافا راضی هستم فقط یه کم گرون کرده و جشنواره پیشگامان به نظرم برای سرویس یکساله جذابتر هست و بین رای نت و پیشگامان نمیدونم کدومش بهتره ممنون

hamidrezaj
19-02-2021, 14:40
لطفا حذف بشه

urumchi
20-02-2021, 17:04
سلام دوستان از سرعت دانلود و کیفیت پیشگامان راضی هستید؟ چند روز بعد اشتراک مخابرات من تموم میشه , الان انصافا راضی هستم فقط یه کم گرون کرده و جشنواره پیشگامان به نظرم برای سرویس یکساله جذابتر هست و بین رای نت و پیشگامان نمیدونم کدومش بهتره ممنون
دقیقا مثل شرایط چندماه پیش من
یه سرویس 3ماهه از رای نت خریدم مثل چی پشیمون شدم فقط 1هفته طول کشید سرویس راه اندازی بشه.کلا فاجعه بود.اینستا رو بدون فـیلـترشکن باز نمیکرد
حالا از پیشگامان سرویس دارم کیفیتش واقعا خوبه.هم از نظر پینگ، عدم قطعی و بازگذاشتن سرعت دانلود تا جایی که خط کشش داره

hamidrezaj
20-02-2021, 21:49
دقیقا مثل شرایط چندماه پیش من
یه سرویس 3ماهه از رای نت خریدم مثل چی پشیمون شدم فقط 1هفته طول کشید سرویس راه اندازی بشه.کلا فاجعه بود.اینستا رو بدون فـیلـترشکن باز نمیکرد
حالا از پیشگامان سرویس دارم کیفیتش واقعا خوبه.هم از نظر پینگ، عدم قطعی و بازگذاشتن سرعت دانلود تا جایی که خط کشش داره
خیلی ممنون پس ان شاءالله با خیال راحت همون پیشگامان میام چون به نظر میاد جشنواره های عیدش از بقیه بهتره

MOHAMMAD2010
06-03-2021, 13:53
سلام دوستان
این سرویس صفحه اول سایت 1400 گیگ یک ساله 499 هزار تومن سرعتش رو چند بسته میشه ؟
تا کی برای خرید فعاله ؟ کسی این طرحو داره اینجا ؟ سرعتش خوبه ؟

hamidrezaj
09-03-2021, 00:33
سلام دوستان
این سرویس صفحه اول سایت 1400 گیگ یک ساله 499 هزار تومن سرعتش رو چند بسته میشه ؟
تا کی برای خرید فعاله ؟ کسی این طرحو داره اینجا ؟ سرعتش خوبه ؟
سلام من همین طرح رو چند روز پیش خریدم, تا جایی که خطتتون کشش داشته باشه فکر کنم باز بذارن , واسه من روی 16 بسته شده ولی سرعت دانلودش اطراف 1.6 هست

MOHAMMAD2010
09-03-2021, 13:02
سلام من همین طرح رو چند روز پیش خریدم, تا جایی که خطتتون کشش داشته باشه فکر کنم باز بذارن , واسه من روی 16 بسته شده ولی سرعت دانلودش اطراف 1.6 هست

ممنون از جوابت
خبر نداری این طرح از کی تو سایتشون فعال شده و تا کی فعاله ؟

hamidrezaj
09-03-2021, 21:44
ممنون از جوابت
خبر نداری این طرح از کی تو سایتشون فعال شده و تا کی فعاله ؟
خواهش میکنم , یه هفنس فعال شده, به من گفتن اطراف دو هفته قراره ادامه پیدا کنه حالا آیا راست گفتن یا نه نمیدونم ولی کلا این طرحش نسبت به خیلی طرحای دیگه شرکتها , سرعت و حجم و قیمتش واقعا مناسبه

M.Sadegh.M
18-03-2021, 19:00
سلام به همه

حدود دو هفته است که سرویس جشنواره 6 ماهه با حجم 5000 گیگ بین الملل با هزینه حدودی 280 تومن را از این شرکت گرفتم. سرعت هم تا 16 مگ بازه
قبلا مشترک مخابرات بودم سرویس ماهانه 100 گیگ 50 هزار تومن که تا 16 باز بود.

به علت اینکه ترافیک مخابرات برام کم بود تصمیم به جابجایی گرفتم از این شرکت بعد 2 سال در طول این مدت ازشون راضی بودم برخلاف بقیه منطقه ما کیفیت خوبی داشت. (اصفهان)

اما بریم سراغ پیشگامان
قطع سرویس مخابرات و وصل پیشگامان 48 ساعته انجام شد که خودم از این سرعت عمل تعجب کردم چون دو سال قبل حدود 5 6 روز کاری زمان میبرد.
تو این مدت ازشون راضی هستم.
مشکلی نداره و خدا را شکر همه چیز پایداره
سرعت دانلود تا حدود 1.6 تا 1.7 مگابایت میرسه داخل IDM
پینگ هم راضی کننده است من call of duty moble بازی میکنم و مشکلی ندارم.
استریم گاهی ضعیف میشه ولی اکثر وقتا با Youtube با قندون غیر رایگان راحت 720P پخش میشه.

bndsms
21-03-2021, 00:36
پیشگامان فقط طعمه برا ورود کاربرا میذاره . طرح های چن ماهه با قیمت مناسب و سرعت بالا بعد که سرویس اولیت تموم شد تو میمونی و سرویس های گرونش.
یعنی این همه ساله که مشترکشونم دریغ از یک جشنواره فقط یک جشنواره برا مشترکای قدیمیش
الانم باز سرویس ویژه 8 مگشو گرون کرده
لعنت بهش خسته شدم دیگه :sad:

971971
21-03-2021, 06:54
پیشگامان فقط طعمه برا ورود کاربرا میذاره . طرح های چن ماهه با قیمت مناسب و سرعت بالا بعد که سرویس اولیت تموم شد تو میمونی و سرویس های گرونش.
یعنی این همه ساله که مشترکشونم دریغ از یک جشنواره فقط یک جشنواره برا مشترکای قدیمیش
به غیر از مخابرات تقریبا همه شرکتها بین مشترکان قدیمی و جدید فرق می گذارند، بهترین راه تخلیه بعد از پایان سرویس جشنواره و گرفتن سرویس جشنواره شرکت دیگر است.

bndsms
21-03-2021, 18:32
به غیر از مخابرات تقریبا همه شرکتها بین مشترکان قدیمی و جدید فرق می گذارند، بهترین راه تخلیه بعد از پایان سرویس جشنواره و گرفتن سرویس جشنواره شرکت دیگر است.

خب این کارم اعصاب میخواد
کلی معطلی در تخلیه از شرکت اول و همینطور معطلی در فعال سازی شرکت دوم هم زمان بر و هم فرسایشیه:sad:

Electronic-Arts
22-03-2021, 01:18
سرویس 8 مگش 180 گیگ ترافیک داره 75 تومن ماهانه این یعنی بده واقعا ؟

M.Sadegh.M
22-03-2021, 11:55
من قبل اینکه سرویس بگیرم تماس گرفتم و گفتم وقتی جشنواره تموم شد چیکار کنم سرویساتون خیلی گرونه
به زبون بی زبونی میگفت باید درخواست تخلیه بدی از پیشگامان و اونموقع اگه سرویس جشنواره دیگه داشتیم اونا بگیر دوباره.

روش تخلیه هم برای دوستان بگم که سریع انجام بشه.
اول 195 شکایت ثبت کنید. چون یک روز کامل زمان میبره درخواست شما توسط اپراتور در حال بررسی بشه و بعد تازه ارجاع بشه به ISP شما
بعد تو سایت ISP درخواست تخلیه بزنید.
بعد برای تخلیه تماس بگیرید چند بار پیگیری کنید.
همزمان هم برای شرکت جدید درخواست رانژه بزنید.

من اینجوری 2 روزه سرویس مخابرات قطع شد و پیشگامان وصل شد.
یعنی تقریبا همزمان به محضه اینکه اولی قطع شد بعدی وصل شد.

971971
22-03-2021, 18:14
خب این کارم اعصاب میخواد
کلی معطلی در تخلیه از شرکت اول و همینطور معطلی در فعال سازی شرکت دوم هم زمان بر و هم فرسایشیه:sad:
اگر کسی دو خط تلفن داشته باشد معطلیش کمتر است، برای جشنواره بالای 6 ماه فکر می کنم بیارزد.

bndsms
23-03-2021, 12:15
سرویس 8 مگش 180 گیگ ترافیک داره 75 تومن ماهانه این یعنی بده واقعا ؟

ماهی 80 تومن پول نت بدی خوبه واقعا ؟ شاید واسه شما مناسب باشه ولی واسه من زیاده
پول بسته موبایل و و پ ان هم بهش اضافه کنید هر ماه کلی پول اینترنت باید بدیم
بعدشم بعد بیش از 7-8 سال مشترکشون بودن حداقل یه جشنواره تخفیف قیمت حقمون هست نه اینکه صد تا تخفیف واسه مشترکای جدید بذارن و برا مشترکای قدیمی فقط قیمتو بالا ببرن هر چن وقت یه بار
من حدود 80 گیگ اینا نیازمه در ماه بقیه حجمم سوخت میشه یه سرویس مدت دار بذارن با حجم و قیمت کمتر چی میشه مگه ؟!

Electronic-Arts
24-03-2021, 19:09
ماهی 80 تومن پول نت بدی خوبه واقعا ؟ شاید واسه شما مناسب باشه ولی واسه من زیاده
پول بسته موبایل و و پ ان هم بهش اضافه کنید هر ماه کلی پول اینترنت باید بدیم
بعدشم بعد بیش از 7-8 سال مشترکشون بودن حداقل یه جشنواره تخفیف قیمت حقمون هست نه اینکه صد تا تخفیف واسه مشترکای جدید بذارن و برا مشترکای قدیمی فقط قیمتو بالا ببرن هر چن وقت یه بار
من حدود 80 گیگ اینا نیازمه در ماه بقیه حجمم سوخت میشه یه سرویس مدت دار بذارن با حجم و قیمت کمتر چی میشه مگه ؟!
فکر کردی تو سوئیس زندگی میکنیم ؟ بله ماهی 80 تومن 180 گیگ خیلی هم عالیه تو این خراب شده ای که ما هستیم من خودم دارم گیگی 1600 پول اینترنت میدم بعد گیگی 450 با اشتها شما سازگاری نداره ؟ یکی از بهترین قیمت ها رو پیشگامان داره برو شاتل گیگی 1000 به بالا بده بعد ببینیم چی میگی
والا

bndsms
24-03-2021, 23:47
فکر کردی تو سوئیس زندگی میکنیم ؟ بله ماهی 80 تومن 180 گیگ خیلی هم عالیه تو این خراب شده ای که ما هستیم من خودم دارم گیگی 1600 پول اینترنت میدم بعد گیگی 450 با اشتها شما سازگاری نداره ؟ یکی از بهترین قیمت ها رو پیشگامان داره برو شاتل گیگی 1000 به بالا بده بعد ببینیم چی میگی
والا

اولا متوجه دلیل ادبیات تندتون نمیشم مگه روی انتقاد من به شما بود که اینجوری جبهه میگیرید ؟
دوم اینکه چن تا از دوستای من شاتل دارن و دقیقا همین حجم 180 گیگ رو دارن 75 تومن میگیرن
من از کیفیت پیشگامان در حال حاضر راضیم ولی تنوع سرویس های پیشگامان کمه . میتونه با حجم ها و قیمت های متفاوت کاربرای بیشتری رو راضی کنه نه اینکه فقط طرح های اولیه خوب بده وقتی مشترک اینجا اومد دیگه ولشون کنه و این همه سال یه طرح تشویقی هم براش نذاره (مثلا همین عید شاتل 500 گیگ یک ماهه رو گذاشت 150 تومن واسه کاربرای فعلیش). من تو اینستا چک کردم خیلی از مشترکین قدیمی بارها گلایه کردن ولی ترتیب اثری نداده تا حالا.

magiteq1
25-03-2021, 13:03
والا

همین adsl واسه امثال ادمایی مثل تو زیادم هست. قیمت هر گیگ مصوبه.
اون حجمی که میده واسه ادمایی مثل شماس تا حجم رو دید چشاش چارتاشه بره بگیره
کیفیت ییشگامان کلا تعطیله و کمبود شدید باند داره. نصف روزم سرعت اسمی رو بهت نمیده. بدبختی که میره سراغ 16 مگ و نصف این سرعت رو تو باچش میکنن

Electronic-Arts
26-03-2021, 02:20
همین adsl واسه امثال ادمایی مثل تو زیادم هست. قیمت هر گیگ مصوبه.
اون حجمی که میده واسه ادمایی مثل شماس تا حجم رو دید چشاش چارتاشه بره بگیره
کیفیت ییشگامان کلا تعطیله و کمبود شدید باند داره. نصف روزم سرعت اسمی رو بهت نمیده. بدبختی که میره سراغ 16 مگ و نصف این سرعت رو تو باچش میکنن
اوج سوادت رو از تو همین پستت متوجه شدم بچه جان که هنوز نمیفهمی اگر یه جا adsl مشکل داره مشکل از شرکت هست یا مشکل از اون مرکز مخابراتی که کمپود پورت دارن و گلوگاه داره میشه من یه خط adsl دارم ازشون و یه سرویس وایرلس و جفتش همون سرعت رو میده حتی بیشتر میده روی وایرلس و در تمام مدت شبانه روز به جز چندساعت بین 9 تا 12 شب که پینگ همه خراب میشه از زیرساخت داره پینگ 90 میده به من با 4.2.2.4 و سرورهای اروپایی
برو دوزار سوادتو زیاد کن بعد بیا اینجا قپی بیا که چی ارزونه و چی گرونه
کل این مملکت خراب شده نیازمند تغییر داره فقط قیمت اینترنت نیست

blackroz
06-04-2021, 12:13
سلام از دوستان کسی این سرویس جشنواره پیشگامان رو خریده ؟ چطوره ؟ ارزش داره ؟ کلا سروعت نت پیشگامان چطوره ؟

MOHAMMAD2010
07-04-2021, 11:14
-------------------------------------

MOHAMMAD2010
07-04-2021, 15:17
دوستان اینترنت من همین امروز وصل شد و متاسفانه همین روز اول مشکل داره
مشکل هم به این شکله که موقع استفاده مثلا 5-10 ثانیه قطع میشه و هیچ سایتی باز نمیشه و دوباره خودش وصل میشه
چراغ adsl و اینترنت هم هیچ کدومشون خاموش نمیشن و وصل هستن
کسی همچین مشکلی داشته تا حالا ؟

amirhalgord
07-04-2021, 16:46
مشکل هم به این شکله که موقع استفاده مثلا 5-10 ثانیه قطع میشه و هیچ سایتی باز نمیشه و دوباره خودش وصل میشه

کیفیت خط رو چک کردین ؟ منظورم SNR هست

MOHAMMAD2010
07-04-2021, 20:07
کیفیت خط رو چک کردین ؟ منظورم SNR هست

اره مثل همون شرکت صبانت هست که قبلش داشتم ( زیاد خوب نیست ولی خب صبانت هم همینجوری بود و این مشکلو نداشتم )

dvb55
07-04-2021, 21:16

MTU رو بهینه کردین؟ برای هر شرکت می تونه متفاوت باشه

sasan.69
08-04-2021, 14:12
رفقا ی سایت وزارت ارتباطات معرفی کرده که لوکشین محل زندگی ر می‌دادی اونجا نشون میداد کدوم سرویس دهنده مناسبه ، ادرسشو بی زحمت بدید ببینم پیشگامان چطوریه سمت ما

ariobarzan2
08-04-2021, 14:39
رفقا ی سایت وزارت ارتباطات معرفی کرده که لوکشین محل زندگی ر می‌دادی اونجا نشون میداد کدوم سرویس دهنده مناسبه ، ادرسشو بی زحمت بدید ببینم پیشگامان چطوریه سمت ما
سامانه نت سنج پلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOHAMMAD2010
08-04-2021, 14:56
MTU رو بهینه کردین؟ برای هر شرکت می تونه متفاوت باشه

والا با نرم افزار تست کردم همون 1480 شد که دیفالتش هم همون بود

dvb55
08-04-2021, 18:24
والا با نرم افزار تست کردم همون 1480 شد که دیفالتش هم همون بود

یه موردی هست MTU نهایتا می تونه 1472 باشه به این پست نگاهی بندازین

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ویرایش : عدد درسته دقت نکرده بودم که با نرم افزار تست کرده بودین

MOHAMMAD2010
08-04-2021, 18:32
یه موردی هست MTU نهایتا می تونه 1472 باشه به این پست نگاهی بندازین

من با mtu test امتحان کردم همون 1480 رو گفت ، دیفالت خود مودم هم همون 1480 هست ( فکر نکنم مشکل از این باشه )
به پشتیبانی هم گفتم یه خورده سرعت اپلود رو کم کرد SNR اپلود بهتر شد ولی بازم این مشکل هست ( مخصوصا با وایفای و توی اینستاگرام بیشتره )

sasan.69
08-04-2021, 20:26
سامانه نت سنج پلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقا دست شما درد نکنه:»

ariobarzan2
08-04-2021, 21:04
اقا دست شما درد نکنه:»
قابلی نداشت ;)

MOHAMMAD2010
09-04-2021, 15:55
دوستان شما تو اینستاگرام مشکلی ندارین ؟ عکس ها ، فیلم ها و کامنت ها راحت براتون باز میشن ؟
من علاوه بر اون مشکل قطع چند ثانیه ای که گفتم کلا دارم ، تو اینستا هم مشکل باز نشدن پست ها رو دارم ، البته بگم وقتی با قند ش.کن وصل بشم اینستا راحت همه چی لود میشه !

971971
10-04-2021, 09:15
سلام، کسی در تبریز سرویس از پیشگامان دارد؟(مخصوصا مخابرات رجایی) وضعیتش چطور است؟(سرعت تک کانکشن در ساعات شب، پینگ، قطعی و وصلی، vрn)

ruzbeh1
10-04-2021, 10:42
دوستان شما تو اینستاگرام مشکلی ندارین ؟ عکس ها ، فیلم ها و کامنت ها راحت براتون باز میشن ؟
من علاوه بر اون مشکل قطع چند ثانیه ای که گفتم کلا دارم ، تو اینستا هم مشکل باز نشدن پست ها رو دارم ، البته بگم وقتی با قند ش.کن وصل بشم اینستا راحت همه چی لود میشه !
سلام وضعیت پیشگامان از نظر محدودیت چطوره؟ مشکلی با کانکشن چیز پی ان pptp نداره؟

MOHAMMAD2010
11-04-2021, 20:27
سلام وضعیت پیشگامان از نظر محدودیت چطوره؟ مشکلی با کانکشن چیز پی ان pptp نداره؟

سلام ، اینو تست نکردم ولی l.2.t.p سرعتش اصلا خوب نبود ولی i.k.e.v.2 و s.t.u.n.n.e.l خوبه سرعتشون

MOHAMMAD2010
17-04-2021, 12:58

خب من چند تا کار کردم تقریبا مشکلم حل شده ( حالا نمیدونم به خاطر این کارای من بود یا مشکل از سمت خود شرکت حل شد )
در مورد قطعی های چند ثانیه ای DNS گوگل رو تو کامپیوتر و گوشی ست کردم
در مورد مشکل اینستا هم اخرین ورژنشو نصب کردم
گفتم شاید به درد یکی بخوره این پست ;)

Hsjxhchfi
17-04-2021, 16:02
سلام دوستان من میخواستم مشترک پیشگامان بشم مصرفمم فقط برای گیم هستش برای گیم پیشگامان مناسب هستش؟ شبا نوسان پینگ ندارع یا خیر آسیاتک و شاتل تو منطقه ما یکیش پورت ندارع یکیش سرویس گیم ارایه نمیدع
لطفا از یکی از آیپی های زیر تست پینگ بگیرید ممنون

EU - Frankfurt
eu-central-1 - 35.156.63.252
eu-central-1 - 52.28.63.252
eu-central-1 - 52.29.63.252
eu-central-1 - 52.57.255.254
eu-central-1 - 52.58.63.252
eu-central-1 - 54.93.32.2
eu-central-1 - 54.93.162.162
eu-central-1 - 52.57.67.93
eu-central-1 - 52.28.34.137
eu-central-1 - 52.57.67.93
eu-central-1 - 52.57.169.116
eu-central-1 - 52.59.68.3
eu-central-1 - 52.57.168.131
eu-central-1 - 35.157.61.251
eu-central-1 - 52.57.241.171
eu-central-1 - 52.29.125.80
eu-central-1 - 52.58.95.114
eu-central-1 - 35.157.61.4

mehrdad2
27-04-2021, 11:22
دیروز کلا پیشگامان قطع بود مر کز پاسداران تهران
کلا همه کارهامون رو خراب کرد.

هردو ماه این اتفاق میفته
من میخوام تخلیه کنم.

- - - Updated - - -

iLive
28-04-2021, 14:19
سلام. میخوام از بین جشنواره های آسیاتک و پیشگامان یکی رو انتخاب کنم، آسیاتک حجم کمتری میده ولی تعریف بیشتری ازش شنیدم. کسی هست از جفت این شرکت ها سرویس گرفته باشه؟

971971
02-05-2021, 11:07
سلام، پیشگامان آپلود را روی 2 مگ می بندد؟ پروفایل فست یا گیم دارد؟

misagh1372
03-05-2021, 08:19
سلام، پیشگامان آپلود را روی 2 مگ می بندد؟ پروفایل فست یا گیم دارد؟
annex M ندارن برای همین نمیشه روی دو مگ ببندن / پروفایل فست هم دارن

bndsms
14-05-2021, 14:56
خب به حول قوه الهی بازم نتو گرون کردن . خدا قوت میگم بهشون :)

MOHAMMAD2010
16-05-2021, 16:09
قسمت FREE تو ریز مصرف مربوط به چه سایت هایی هست ؟

Dr Nima
31-05-2021, 09:14
جشنواره شرکت پیشگامان

سرویس با حجم ۱۵۰۰ گیگ بین الملل ( معادل ۴۵۰۰ گیگ داخلی ) ، برای مدت زمان سه ماه و با مبلغ فقط ۹۰ هزارتومان

سرویس با حجم ۵۰۰۰ گیگ بین الملل ( معادل ۱۵۰۰۰ گیگ داخلی ) ، برای مدت زمان شش ماه و با مبلغ فقط ۲۴۰ هزارتومان

سرویس یکساله با حجم ۱۴۰۰ گیگ بین الملل ( معادل ۲۸۰۰ گیگ داخلی ) ، و با مبلغ فقط ۴۹۹ هزارتومان

نصب و راه اندازی رایگان

hsh_4321
05-06-2021, 09:48
جشنواره شرکت پیشگامان

سرویس با حجم ۱۵۰۰ گیگ بین الملل ( معادل ۴۵۰۰ گیگ داخلی ) ، برای مدت زمان سه ماه و با مبلغ فقط ۹۰ هزارتومان

سرویس با حجم ۵۰۰۰ گیگ بین الملل ( معادل ۱۵۰۰۰ گیگ داخلی ) ، برای مدت زمان شش ماه و با مبلغ فقط ۲۴۰ هزارتومان

سرویس یکساله با حجم ۱۴۰۰ گیگ بین الملل ( معادل ۲۸۰۰ گیگ داخلی ) ، و با مبلغ فقط ۴۹۹ هزارتومان

نصب و راه اندازی رایگان

اون سرویس یکساله رو می نویسه
1400 گیگ ترافیک بین الملل(960 گیگ به همراه 440 گیگ هدیه نوروزی)
اطلاع دارین اون بخش نوروزی شرایط خاصی برای استفاده داره یا نه ؟ الان وسط خردادیم lol

MOHAMMAD2010
05-06-2021, 11:58
اطلاع دارین اون بخش نوروزی شرایط خاصی برای استفاده داره یا نه ؟ الان وسط خردادیم lol

من که دو ماه پیش گرفتم ، نه کلا همش با هم هست و قابل استفاده
تازه برای من 1500 گیگ هم بود :biggrin:

Dr Nima
06-06-2021, 23:03

در صورت هر گونه سوال و ابهامی با شماره ۱۵۷۷ تماس حاصل فرمایید

MOHAMMAD2010
09-10-2021, 12:54
دوستان کسی این چند روزه مشکل کاهش ریت خط رو داره ؟
چهارشنبه صبح اینترنتم چند ساعت قطع شد بعد از اون ریت خط از 4 مگ اومده روی 3 مگ

h_gh_gamkhor
29-11-2021, 15:58
از 6 مگ اوردن روی 1 مگ. مخابرات داشتم. تخلیه کردم

h_gh_gamkhor
29-11-2021, 16:04
-------------

sasan.69
11-12-2021, 15:57
پیشگامان کیفیتش چطوره؟ تو رشت کسی داره؟

King Tanha
03-04-2022, 12:55
سلام
دوستان اگر ممکنه یک تست سرعت تک کانکشن فقط از سرور آلمان (FrankFurt) به نام Melbicom برام بزارن ببینم چونه هست.ممنونم دوستانی که از مشهد هستند هم حتما برام بزارن .

Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
or reload the browserDisable in this text fieldRephraseRephrase current sentenceEdit in Ginger×

aliziba20
04-04-2022, 15:19
سلام دوستان
پیشگامان قیمت سرویس ها رو افزایش داده ظاهرا؟

magiteq1
05-04-2022, 10:50
از بیشگامان به هیچ وجه نگرید. بعد از مدت کوتاهی سرعت رو به 4 مگ محدود میکنه. تقریبا نصف روز رو
گول ترافیک بالاش رو اصلا نخورید.
کیفیتش به شدت بایینه
من چند ماهی داشتم متاسفانه

paradisepersian
22-04-2022, 15:44
سلام
دوستان اومدیم طرح 1200 گیگ 3 ماه خریدیم
بعدش باید این بسته های داغون بخریم
اینا که خیلی حجمشون کمه اصلا جواب گو نیست

971971
25-04-2022, 12:42
سلام
دوستان اومدیم طرح 1200 گیگ 3 ماه خریدیم
بعدش باید این بسته های داغون بخریم
اینا که خیلی حجمشون کمه اصلا جواب گو نیست

سرویسهای جشنواره تله هست برای فروش سرویسهای گرانقیمت عادی، با گران شدن هزینه رانژه تخلیه و تغییر شرکت هم صرف نمی کند، باز هم جشنواره‌های بلند مدت به صرفه تر است مثل صبانت

masooyan
11-07-2022, 15:34
من که دو ماه پیش گرفتم ، نه کلا همش با هم هست و قابل استفاده
تازه برای من 1500 گیگ هم بود :biggrin:

سلام

شما چند وقته سرویس جشنواره خریداری کردین؟

پهنای باند خارجی تک کانکشن چقدر سرعت میده؟

MOHAMMAD2010
11-07-2022, 17:42
سلام

شما چند وقته سرویس جشنواره خریداری کردین؟

پهنای باند خارجی تک کانکشن چقدر سرعت میده؟

سلام
من اوایل فروردین بود فکر کنم گرفتم
تست سرعتم چند روز پیش اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشتم

masooyan
12-07-2022, 12:16
دوستان یه تست سرعت لطفا با مشخصات سرویس آپلود کنن ببینیم تک کانکشن چقدر سرعت داره؟:)

karwan125
12-07-2022, 17:08
دوستان یه تست سرعت لطفا با مشخصات سرویس آپلود کنن ببینیم تک کانکشن چقدر سرعت داره؟:)

سرویس 12 مگ (Annex M )

masooyan
12-07-2022, 17:59
سرویس 12 مگ (Annex M )

سرور خارجی چقدر سرعت میده؟

کلا سرور خارجی بازه یا محدود میکنن؟

masooyan
25-07-2022, 13:18
با درود سرویس من یک روزه رانژه شد

تست در حالت تک کانکشن

piishii
09-08-2022, 12:43
سلام
من کاربر شبدیز بودم ظاهرا ادغام شدند با پیشگامان
الان توی پنل جدید پیشگامان اینطور نوشته
سرویس گیگ پلاس 8 مگابیت|540 گیگ بین الملل (شامل 120 گیگ ترافیک سرویس عادی و 420 گیگ ترافیک افزوده) معادل 1620 گیگ داخلی| 3 ماهه
این افزوده کسی میدونه یعنی چی؟

bagbagoo
11-08-2022, 18:36
سلام
من کاربر شبدیز بودم ظاهرا ادغام شدند با پیشگامان
الان توی پنل جدید پیشگامان اینطور نوشته
سرویس گیگ پلاس 8 مگابیت|540 گیگ بین الملل (شامل 120 گیگ ترافیک سرویس عادی و 420 گیگ ترافیک افزوده) معادل 1620 گیگ داخلی| 3 ماهه
این افزوده کسی میدونه یعنی چی؟

مثل ترافیک اضافه می مونه.مثلا شما یه سرویس پایه با x گیگ حجم خریداری می کنید بعد روی اون سرویس y گیگ حجم اضافی می خرید.

حالا خود شرکت اومده این حجم اضافه رو به شما داده البته با قیمت کمتر.مثلا خودت بخوای 420 گیگ ترافیک عادی بخری گیگی 2000 تومن میشه 840 هزار تومن اما شرکت داره اینو با شما کمتر حساب می کنه مثلا میده 500 هزار تومن.

amazon13
16-08-2022, 23:05
مثل ترافیک اضافه می مونه.مثلا شما یه سرویس پایه با x گیگ حجم خریداری می کنید بعد روی اون سرویس y گیگ حجم اضافی می خرید.

حالا خود شرکت اومده این حجم اضافه رو به شما داده البته با قیمت کمتر.مثلا خودت بخوای 420 گیگ ترافیک عادی بخری گیگی 2000 تومن میشه 840 هزار تومن اما شرکت داره اینو با شما کمتر حساب می کنه مثلا میده 500 هزار تومن.
سلام دوست عزیز پیشگامان چطوره شما راضی هستی؟من هم کاربر شبدیز بودم

bagbagoo
17-08-2022, 09:44

سلام عزیز

من از پیشگامان سرویس ندارم.جواب سوال دوستمون رو هم چون اطلاع داشتم دادم.

masooyan
17-08-2022, 09:58

ببین به مرکز هم مربوطه مرکزتون خلوت باشه خوبه

من قبلا اسیاتک داشتم الان کیفیت پیشگامان یه مقدار بهتر از آسیاتک هست برا من

amazon13
17-08-2022, 15:01
فن اوا چطور هست به نظرتون؟

mehrdadb3
17-08-2022, 18:34
دوستم میخواد پیش گامان بگیره به نظرتون خوب هستش سرویسش تو جشنواره 6 ماهه گذاشته با 2000 گیگ

یا صبا نت بگیره؟

masooyan
17-08-2022, 18:42

همشون مثل هم اند

فن آوا فقط هر سرویسی خریداری کنی همون مقدار سرعت میگیری

bagbagoo
17-08-2022, 18:59

سمتش نیا که بیچاره میشی.اینو تجربه دارم که بهت میگم.

من الان فناوا دارم و مثل چی پشیمونم.فقط منتظرم تموم بشه دیگه تمدید نمی کنم.

خط من تا مدتها روی 2 مگ بود.پشتیبانی هم که صفر.

amazon13
17-08-2022, 23:50
سمتش نیا که بیچاره میشی.اینو تجربه دارم که بهت میگم.

من الان فناوا دارم و مثل چی پشیمونم.فقط منتظرم تموم بشه دیگه تمدید نمی کنم.

خط من تا مدتها روی 2 مگ بود.پشتیبانی هم که صفر.

سرویس چند مگ گرفته بودی؟

bagbagoo
18-08-2022, 06:35
سرویس چند مگ گرفته بودی؟

8 مگ خوشامدگویی

بعد از وصل شدن دیدم سرعت خطم 2 مگابیته (یعنی سرعت به زور به 200 کیلوبایت میرسید)

خلاصه با هزار تا جار و جنجال و تهدید و ساعتها پشت خط موندن و با پشتیبانی صحبت کردن بالاخره سرعت رو به 4 مگ رسوندن گفتند خط شما بیشتر از این کشش نداره.

الان هم با اینکه خط روی 4 مگ هست ولی کیفیت نداره.سرعت دانلود نوسان داره.شبها هم که اکثرا سرعت پایین میاد حدود همون 2 مگ میشه (100 کیلوبیت) که احتمالا به خاطر کمبود پهنای بانده.

وین رونی
18-08-2022, 21:42
دوستم میخواد پیش گامان بگیره به نظرتون خوب هستش سرویسش تو جشنواره 6 ماهه گذاشته با 2000 گیگ

یا صبا نت بگیره؟
مزخرفترین شرکتی که در عمرم دیدم همین پیشگامان بوده.با یه حجم فضایی ملت رو به دام میندازه واردش که میشی میبینی همون دایال آپ قدیم هست...حالا دانلود کن

amazon13
19-08-2022, 02:10
مزخرفترین شرکتی که در عمرم دیدم همین پیشگامان بوده.با یه حجم فضایی ملت رو به دام میندازه واردش که میشی میبینی همون دایال آپ قدیم هست...حالا دانلود کن

والا من کاربر شبدیز بودم راضی بودم ازشون الان دیگه ما رو با پیشگامان ادغام کردن ولی باز من از سرعت راضیم.کیفیتش فعلا مثل اونه.

amazon13
19-08-2022, 02:39
همشون مثل هم اند

فن آوا فقط هر سرویسی خریداری کنی همون مقدار سرعت میگیری
خوب مگه قراره چیز دیگه ای باشه؟

amazon13
19-08-2022, 02:50
بعدش های وب یا پارس آنلاین چطورن؟

epaaeiz
19-08-2022, 10:02
بعدش های وب یا پارس آنلاین چطورن؟
های وب پارس آنلاین رو خریداری کرد.
های وب که در کل کشور مشکل داره و توصیه میشه به هیچ عنوان دور و برش نرید.
خودم داشتم شب که میشد دیگه هیچ سایتی باز نمی کرد با وجودی که هیچ نویز و مشکلی رو خط نداشتم.

piishii
29-08-2022, 09:37
من همون کیفیت و سرعتی رو که با شبدیز داشتم اینجا هم دارم
فقط مشکلم قیمت بسته هاشونه!
شبدیز یک بسته حجم اضافه 200 گیگ هم داشت اینا از 100 گیگ یهو پریدن 500 گیگ
نخوای 100 گیگ رو 190 تومن بدی باید 500 گیگ رو 900 تومن بدی....آشکارا با حذف 200 250 یا حتی 350 دست تو جیب کاربر می کنند
شبدیز بسته های خیلی خوبی داشت شبانه هاش مخصوصا
من الان باید بسته یک ساله پیشگامان رو چون همیشه با اینترنتم و دانلود هم دارم نزدیک به 1.5 میلیون پول بدم
حالا میدم ولی منزل پدرم که اونجا هم شبدیز بوده نمیخوام اینقدر پول بدم
شرکت های دیگه وضعیت قیمتشون چطوره؟ این شاتل که این همه تبلیغ می کنند چی؟
من تا حالا توی 17 سال چندتا شرکت عوض کردم صبانت، فناوا و پیشگامان (شبدیز)
از فناوا واقعا راضی بودم، صبانت تا زمانی که دزدی نمی کرد...پیشگامان هم فعلا قیمت هاش ناراضی هستم.
سرعت مشکلی ندارم، شاید چون منزل روبرو مخابراته و اینجا مشترک کم داره. نمیدونم.

logofun
04-09-2022, 15:48
کسی اطلاع از کیفیت پیشگامان تو محدوده " استاد معین حوالی دستغیب " داره ؟

amazon13
10-09-2022, 23:24
نخوای 100 گیگ رو 190 تومن بدی باید 500 گیگ رو 900 تومن بدی....آشکارا با حذف 200 250 یا حتی 350 دست تو جیب کاربر می کنند
من الان باید بسته یک ساله پیشگامان رو چون همیشه با اینترنتم و دانلود هم دارم نزدیک به 1.5 میلیون پول بدم
از فناوا واقعا راضی بودم، صبانت تا زمانی که دزدی نمی کرد...پیشگامان هم فعلا قیمت هاش ناراضی هستم.

آره واقعا شبدیز خوب حتی موقع تمدید هم جشنواره داشت.حیف شد.حتی این امکان رو داشت که کاربر خودش سرعتش رو تا حدی تغییر بده.
خوب اگه از فن آوا راضی بودی چرا خارج شدی؟

amazon13
10-09-2022, 23:28

آره واقعا شبدیز خوب بود حتی موقع تمدید هم جشنواره داشت.حیف شد.حتی این امکان رو داشت که کاربر خودش سرعتش رو تا حدی تغییر بده.
خوب اگه از فن آوا راضی بودی چرا خارج شدی؟

iman2919
11-09-2022, 09:17
سلام
دوستان این سرویس جشنواره پیشگامان 2000 گیگ 150 هزارتومان 6 ماهه کسی گرفته؟
این 150 هزارتومان برای 6 ماه هست یا ماهیانه 150 هزارتومان؟
چون من باقیه سرویس های جشنواره نگاه کردم ماهیانه بود ولی این مبهمه:wac:

محمد7966
11-09-2022, 09:53
سلام

سلام
ماهیانه اس.

SKIPY
12-09-2022, 18:37
سلام

سلام
قیمت 6 ماه هست + 60 هزار رانژه + 18 هزار ارزش افزدوه
فقط سرعت 8 مگ هست ولی تا 16 مگ بازه

محمد7966
12-09-2022, 19:07
سلام
قیمت 6 ماه هست + 60 هزار رانژه + 18 هزار ارزش افزدوه
فقط سرعت 8 مگ هست ولی تا 16 مگ بازه

کل 6 ماه 150 هزارتومن یعنی ماهی 25 هزارتومن میفته برای آدم. به ازای 330 گیگ در ماه. شما مطمئنید؟

iman2919
27-09-2022, 10:22
کل 6 ماه 150 هزارتومن یعنی ماهی 25 هزارتومن میفته برای آدم. به ازای 330 گیگ در ماه. شما مطمئنید؟

بله کل 6 ماه شد 150 هزارتومان با 2000 گیگ ترافیک بین الملل
من گرفتم

iran202
23-10-2022, 15:09
سلام
کسی تجربه استفاده از اینترنت پوینت 2 پوینت شرکت پیشگامان داشته؟

Electronic-Arts
23-10-2022, 15:17
سلام
کسی تجربه استفاده از اینترنت پوینت 2 پوینت شرکت پیشگامان داشته؟
من داشتم قبلا

iran202
23-10-2022, 15:23
من داشتم قبلا

من چند سال پیش میتونستم بگیرم فقط دکل باید میزدم تو خونمون که محیط باز بزرگ نداشتم یه دکل 20-30 متری لازم بودم(میخوام شرایط محل سکونت تغییر بدم که بتونم یه دکل بزنم )
میخواستم ببینم برای بازی های انلاین چه جوری هست؟
پینگش چه جوریه؟
قطعی داره یا افت سرعت؟

کلا میزان استیبل بودنش چه جوریه

Electronic-Arts
23-10-2022, 15:41
من چند سال پیش میتونستم بگیرم فقط دکل باید میزدم تو خونمون که محیط باز بزرگ نداشتم یه دکل 20-30 متری لازم بودم(میخوام شرایط محل سکونت تغییر بدم که بتونم یه دکل بزنم )
میخواستم ببینم برای بازی های انلاین چه جوری هست؟
پینگش چه جوریه؟
قطعی داره یا افت سرعت؟

کلا میزان استیبل بودنش چه جوریه
من تا پارسال داشتم و تا پارسال خوب بود البته من دکل داشتم 9 متر و دستگاه اختصاصی هر دو طرف داشتم سرعتش 100 مگابیت دانلود و آپلود بود و سرعتم همیشه ثابت بود پینگ هم داخل کشور 10 این طورا اروپا هم 90 این طورا

روانپریش
30-11-2022, 03:01
بچه ها این TD-LTE پیشگامان چطوره سرعتش؟

karwan125
30-11-2022, 18:42
بچه ها این TD-LTE پیشگامان چطوره سرعتش؟

در بهترین حالت برای من 19 تا 24 مگابایت سرعت داشته.

روانپریش
01-12-2022, 05:34

منظورتون سرعت دانلود هستش؟

- - - Updated - - -

روانپریش
01-12-2022, 05:48
العان من ای دی اس ال اسیاتک دارم
سرعت دانلودم در بهترین حالت 3 مگ هستش
آپلودم 0.4 مگ هستش
و پینگم 70 هستش
یعنی در برابر شما فکر کنم سرعت شما بهتره درسته؟

karwan125
01-12-2022, 14:04

- - - Updated - - -

بله سرعت دانلود.

العان من ای دی اس ال اسیاتک دارم
سرعت دانلودم در بهترین حالت 3 مگ هستش
آپلودم 0.4 مگ هستش
و پینگم 70 هستش
یعنی در برابر شما فکر کنم سرعت شما بهتره درسته؟

سرویس های TD-LTE به طبع از ADSL سرعت شون بیشتره ..

روانپریش
02-12-2022, 05:26
بله سرعت دانلود.

سرویس های TD-LTE به طبع از ADSL سرعت شون بیشتره ..

پایداریشون چی؟
شما العان دارید استفاده میکنید؟

jabi7joon
11-12-2022, 01:23
دوستان میخوام پیشگامان بگیرم به نظرتون خوب هستش سرویسش توی مرکز مالک اشتر؟
جشنواره هاش خوبه.. دیدم یکی از دوستان گفته بود سرعتش استیبل نیست.. الان مخابرات دارم. 16 مگ خطم تا 12 کشش داره روی 10 مگ میبندن.
ولی لعنتی گرونه.. مثلا 120 گیگ ماهی 75 تومن.. جشنواره هم که تعطیل

masooyan
15-12-2022, 10:18
دوستان میخوام پیشگامان بگیرم به نظرتون خوب هستش سرویسش توی مرکز مالک اشتر؟
جشنواره هاش خوبه.. دیدم یکی از دوستان گفته بود سرعتش استیبل نیست.. الان مخابرات دارم. 16 مگ خطم تا 12 کشش داره روی 10 مگ میبندن.
ولی لعنتی گرونه.. مثلا 120 گیگ ماهی 75 تومن.. جشنواره هم که تعطیل

بستگی به مرکزتون داره اگه خلوت باشه پیشگامان خوبه

nimahandsomboy
14-01-2023, 17:43
پیشگامان چطوریه خوبه ؟؟

سرعتش از نت ایرانسل بیشتره یا نه ؟؟

من تهران شمال هستم

abbas_p
15-01-2023, 16:32
سلام
من از پیشگامان حدودا دوازده روز پیش درخواست سرویس adsl دادم وضعیت من هم همینطوری هستش میگن تو صف دایری هستش !
یعنی جدیدا هرکس درخواست رانژه میده باید بره تو صف ؟
کسی همچین مشکلی داشته ؟
بنظرتون بگم جمع کنن برم یه شرکت دیگه زودتر سرویس نت من وصل میشه ؟

hermidassss
18-01-2023, 00:43
دوستان سمت پیشگامان نیاید
شاتل و پیشگامان جزو اپراتور های پاچه خور هستن
قند شکن با ایراتسل بالا میاد با نت منزل که پیشگامانه بالا نمیاد
حیف این همه پول که دادم واسه این سرویس اشغال
تازه از اول مهر به شدت اختلال داره بعضا سایت ایرانیم باز نمیکنه و باید هزار بار رفرش بزنم
واسه دانلود یک مقاله باید قند شکن بزنم
شاتل و پیشگامان نابودن ..... لحظه شماری میکنم قرار داد تموم شه دکمشو بزنم.........

nimahandsomboy
24-01-2023, 12:30
ف ی ل ت ر شکن روی \یشگامان جواب میده یا نه ؟؟
مثلا v2ray

bndsms
16-03-2023, 17:54
گرون کردن باز :angry:

iran100
16-05-2023, 23:17

اپلیکیشن “مای پیشگامان” با تمرکز بر سهولت دسترسی و مدیریت مصرف اینترنت کاربران منتشر شد.

پیشگامان در راستای سهولت کاربران در بهره‌مندی از امکانات پنل کاربری خود بر روی گوشی موبایل، اولین نسخه اپلیکیشن «مای پیشگامان» را عرضه داشت. اپلیکیشن «مای پیشگامان» با ارائه محیط کاربری ساده و در عین حال پویا، خدماتی نظیر تمدید و شارژ سرویس، خرید بسته‌های ترافیکی، گزارش مصرف روزانه، مشاهده گردش حساب و اطلاعات سرویس فعال را در اختیار مشترکان محترم قرار می‌دهد.
لازم به‌ذکر است که در حال حاضر نسخه اندرویدی این نرم‌افزار در دسترس کاربران قرار گرفته و به‌زودی از طریق فروشگاه پلی‌استور گوگل و کافه بازار قابل دریافت خواهد بود. هم اکنون شما می‌توانید جهت تمدید سرویس، خرید ترافیک، خرید IP و مشاهده ریز مصرف خود، با مراجعه به صفحه اول پنل کاربری و یا کلیک بر روی لینک زیر، اپلیکیشن مای پیشگامان را دانلود کنید:

دانلود مای پیشگامان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])