PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی با dell-studio 1557

cofs
18-02-2010, 15:28
آیا کسی تا حالا با dell-studio1557 کار کرده؟
می خواستم بدونم که گرافیکش چطوره برای بازی های روز دنیا؟
اگه کسی با این سری بازی کرده لطفا نظرشو بگه؟
من فقط می خواهم در مورد گرافیکش بدونم خواهشا در مورد چیزهای دیگش نظر ندین فقط و فقط کارایی گرافیک!!!!!!!

aminjeddi
18-02-2010, 18:59
آیا کسی تا حالا با dell-studio1557 کار کرده؟
می خواستم بدونم که گرافیکش چطوره برای بازی های روز دنیا؟
اگه کسی با این سری بازی کرده لطفا نظرشو بگه؟
من فقط می خواهم در مورد گرافیکش بدونم خواهشا در مورد چیزهای دیگش نظر ندین فقط و فقط کارایی گرافیک!!!!!!!

من تازه 1557 خریدم واقعا لپ تاپ خوبیه. اگه انحصاری برای بازی می خوای 1557 گزینه خوبی نیست. یه لپ تاپ حرفه ایه اما اصولا برای بازی ساخته نشده. اگه دنبال بازی هستی مدل HPDV6 2170 و سری FW سونی گزینه های بهتری هستن.

cofs
18-02-2010, 21:17
شما که این سری رو خریداری کردید می خواستم بدونم وزنش چنده هر شرکتی یه وزن مینویسه!!!!!!!!!!!!1
من یه مهندس برق هستم که احتمالا زیاد لپ تاب رو جابجا می کنم می خواستم بدونم به راحتی قابل حمل هست یا نه؟

alireza661299
19-02-2010, 03:51
اگه واسه بازی می خوای شدیدا بهت توصیه می کنم یه لپ تاپ با گرافیک 1 گیگ بگیری.

alireza661299
19-02-2010, 03:51
حذف شد. تکراری بود.

ehsanrobo
19-02-2010, 21:23
سلام خدمت دوستان عزیز...
من می خواستم لپ تاپ دل مدل 1557 رو بگیرم اما ..
اولا طبق چتی که با یکی از اپراتور های سایت دل داشتم می گفت که این مدل دیگه توی امریکا تولید نمیشه!!!
ثانیا من وقتی برای خرید رفتم فروشنده گفت :این مدل معمولا چیپست مادربوردش میسوزه(گفتم : نه اشتباه می کنی >> بعد چند جایی زنگ زد و گفت آره می سوزه)!!! منم وقتی اینو شنیدم از خریدنش صرف نظر کردم(من زیاد اهل ریسک نیستم)

من لپ تاپ رو برای 95 درصد مواقع برای برنامه نویسی می خوام>> ولی از هنگ کردن اصلا خوشم نمی یاد....(ولی دوستار سرعتم:40:)
در حد 1200-1400 چه برندی و چه مدلی برام خوبه؟(می خوام برای برنامه نویسی حالا حالا ها برام کار کنه)(به این آسونیا خراب نشه!!)(باهاش بشه بازی هم کنی)

خیلی ممنون(در حد تیم ملی:11:)

cofs
20-02-2010, 01:53
حالا مونده که لپ تاب رو می خوای باد گارانتی بگیری یا بدونه گارانتی که خودت گفتی اهل ریسک نیستی پس باید یه لپ تاب 1.300بگیری که با بقیه اش بتونی گارانتی بکنی.((گارانتی درست و حسابی مثلا اسپیناس قیمت هاش با حساب یک سال گارانتی ولی اگه بخوای گارانتی یک ساله طالایی کنی یه 60 تومن هم باید روش بدی!) البته اگه بخوای براش کیف و کول پد هم بگیری که فبها.
ولی من که پولم تا 1.350 قد میده تصمیم دارم SONY CW-LFX بگیرم چون در بین سونی ها سری های FW کانفیگ های بهتری نسبت به سری CW دارن ولی وزنشون 3.1 و LCD 15.6 است که مونده به خودت که آیا می خوای لپ تاب رو زیاد اینور و اونور ببری یا یه جای ثابت بمونه که اگه اهل زیاد جابجا کردنی که قطعا همین طوره گول کانفیگ بالایی FW و نخور چون بعدا به خاطر وزن زیادش پشیمون میشی.
در مورد انتخاب من هم باید بگم که در سقف این قیمت این انتخاب خوبی است البته این مدل نسبت به CW-RFX و CW-WFX سی پی یو پایین تری داره(البته در حد 0.13 که زیاد تاثیر نداره) ولی گرافیکش از اونا خیلی بهتره حالا مونده به خودت که آیا می خوای با لپ تاب بازی کنی یا نه؟
در مورد دل هم باید بگم به نظر من گول کانفیگ بالاش رو نخور کیفیت قطعاتشون پایین تر از سونی هست.
می تونی در مورد مقایسه لپ تاب ها از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنی.
در ضمن برای مقایسه به سایت زیر هم که مال اسپیناسه برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی

-reza-
20-02-2010, 02:25
چرا dell اینجوری شده؟
ما هم یه m1330 خریدیم 1 ماه نشد گرافیکش سوخت 350 آب خورد.
بعد خرید هم فهمیدیم دیگه ساخته نمیشه.
و وقتی هم رفتیم یه لپتاپ دیگه بخریم گفتیم این مدل چطوره یارو گفت دیگه هیچ احمقی دل نمیخره اونم این مدلاشو که میسوزه !
( مارم احمق کرد رفت :دی )

aminjeddi
20-02-2010, 15:12
چرا dell اینجوری شده؟
ما هم یه m1330 خریدیم 1 ماه نشد گرافیکش سوخت 350 آب خورد.
بعد خرید هم فهمیدیم دیگه ساخته نمیشه.
و وقتی هم رفتیم یه لپتاپ دیگه بخریم گفتیم این مدل چطوره یارو گفت دیگه هیچ احمقی دل نمیخره اونم این مدلاشو که میسوزه !
( مارم احمق کرد رفت :دی )

دوستان عزیز من یه سوال دارم از شما با توجه به سابقه دل تو زمینه ساخت قطعات کامپیوتر حرفایی که زدید یا شنیدید منطقیه؟؟؟؟؟؟
مگه دل مریضه که قطعاتشو بده چین بسازه؟ چین فقط مونتاژ می کنه! هم dell هم sony هم hp تو چین مونتاژ میشن!
1557 تو rating همه سایتها جزو بهترینهاست! تعصب رو dell ندارم خودم شخصا HP دوست دارم اما اینطوریم که فکر می کنید نیست. اگه به حرارتش حساس هستید یه کول پد مشکل و حل می کنه!

aminjeddi
20-02-2010, 15:15
شما که این سری رو خریداری کردید می خواستم بدونم وزنش چنده هر شرکتی یه وزن مینویسه!!!!!!!!!!!!1
من یه مهندس برق هستم که احتمالا زیاد لپ تاب رو جابجا می کنم می خواستم بدونم به راحتی قابل حمل
هست یا نه؟

وزنش حدود 2.7 kg هست سایزشم نسبتا مناسبه برای جابجایی.

Pami
20-02-2010, 15:54
در این تالار مطرح شود ( حتی الامکان در تاپیک دل )

بحث و تبادل نظر درباره لپ تاپ ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسته شد