PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پیغام صفحه آبی مرگ برای چیه ؟ +عکس

ahmad2222
18-02-2010, 09:25
سلام می خواستم بدونم این صفحه آبی میاد برای چه چیزی هست.یه عکس از صفحه آبی گرفتم که براتون گذاشتم. من وقتی که می خواستم وارد یک بازی بشم کلیک که کردم یه دفعه این صفحه آبی اومد بعد از اون دیگه کامپیوترم قاطی کرد ویندوزم سون بود. بعد که خواستم ویندوز عوض کنم آخر نصب ویندوز سون بازم این صفحه میومد نمی زاشت نصب کامل بشه چند بار این کار رو انجام دادم اما نشد. بعد رفتم ویندور xp نصب کردم نصب شد.حالا داخل ویندور xp یه مشکل دبگه داشتم اینکه کارت گرافیک نصب می کردم بعد ریست می کردم بعد لودینگ ویندوز یه دفعه مانیتور(samsung 19) خاموش می شد به چشمک میزد بعد ریست میشد کامپیوتر.بعد که باز با safe mode میومدم بالا کارت گرافیک رو پاک می کردم سیستم عادی میومد بالا. بعد سیستمم رو هم پارتیشن بندی هم کردم اما هیچکدام از مشکلام رفع نشد. حالا می خواستم بدوم این صفحه آبی به خاطره کارت کارفیک میتونه باشه یا چیز دیگه. باید چه کار کنم ممنون :sad:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

haj mohammade
18-02-2010, 10:30
سريع رد ميشه
يا اينكه نه همينطور مي مونه

ahmad2222
18-02-2010, 13:52
سریع تا 100 میره بعد ریست می شه

ahmad2222
20-02-2010, 17:09
کسی نیست جواب منو بده :41:

mdmehry
01-03-2010, 00:02
این پیغام لعنتی معمولا به علت رم هست احتمالا مشکل از رمت هست.
البته در بعضی مواقع مشکل از هارد هم میتونه باشه
بذار حرفم رو کامل کنم صفحه آبی یعنی مشکل سخت افزاری شما باید رو تک تک سخت افزارات تست کنی تا به نتیجه برسی ولی اینجور که شما تعریف میکنی 100 درصد از کارت گرافیک هست

imanasgharpour
01-03-2010, 00:22
درسته همونطور که mdmehry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان گفتن مشکل سخت افزاری هست و شما باید دونه دونه تست کنی
اما قبل از این کار من بهت پیشنهاد میکنم یک بار سیستمت رو گرد گیری کن رمت رو در بیار و جابزن سی پی یو رو در بیار و خمیر سیلیکنش رو تعویض کن و در اخر ویندوزت رو تعویض کن ایشالا که مشکلت حله

mamani88
02-03-2010, 12:02
بچه ها منم این مشکلو پیدا کردم
ولی سیستمم نو بغیر از هاردم که ماله سیستم قبلیم بود و سالمه بود 6 سالی هست دارمش
مشخصات سیستم :
مین برد گیگا بایت سری اس.
سی پی یو 1640 ای ام دی
رم 2 گیگ
کارت گرافیک 8400
هارد 80 و مکستور.

haj mohammade
13-03-2010, 16:22
معمولا اين پيغام اگر سريع رد بشه مشكل نرم افزاري هستش.
ولي اگر مدام در حال نمايش باشه و تنها با خاموش يا ريست كردن بره مشكل سخت افزاري هستش.
كه در اين صورت مشكل به cd يا dvd rom و يا hdd و يا ram و حتي در آخر ممكنه براي مادر برد باشه.

Guts
13-03-2010, 17:24
دوست عزیز خودش گفته Display Driver تون ترکیده، یبار دیگه درایور کارت‌گرافیک رو Clean نصب کنید اگر درست نشد برگردین. مشکل صفحه آبی اول از همه مربوط به دریورها بعدش قطعات سخت‌افزاری هست.

hassanshaikhi
13-03-2010, 17:46
با اين برنامه ميتونيد علتش رو پيدا كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosseingrami
13-03-2010, 18:00
سلام جاهاي اسلات رم رو با هم عوض كن شايد درست بشه!
اين مشكل ميتونه اول از رم بعد از گرافيك بعد از سيپي يو و يا اصلا از خود مينت باشه!
بستگي داره به دليل اخطار شايد اصلا مال داغ كردن باشه!
ولي مال سي پي يو كه نيست چون اگه مال اون بود كامپيوترت پس از روشن شدن اتومات خاموش مي شد!
يا علي!

oshtor
17-03-2010, 13:43
سلام
اینطورکه از گفته هاتون بر میاد به احتمال زیاد مشکل از کارت گرافیکه
اگر فن داره چک کن
یه بار از مادر برد جداش کن بعد بایوست رو خالی کن گرافیک و اسلت مادربرد رو تمیز کن و جاش بزن
انگشتت رو بذار پشت چیپست یا هدسینک ببین حرارتش طبیعیه یا نه
شاید برطرف شه