PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز

dj_dj
17-02-2010, 23:51
سلام دوستان.
من وقتی می خوام ویندوز نصب کنم وقتی سی دی ویندوز xp رو که بوت میکنم بعد از این که میگه please any key وقتی کلیدی رو فشار میدم دیگه اون صفحه ی آبی که میگه welcome to setup نمیاد و یه صفحه ی سیاه میاد و تا آخر همون طور میمونه.سی دی ویندوز رو هم عوض کردم باز همون طوره .سرویس پک 1 و 2 و 3 هر سه شون رو امتحان کردم باز همون طورن من یه دی وی دی رام و یه سی دی رایتر دارم توو هر دو هم تست کردم ولی باز همون جورن ولی ویستا نصب میشه دوستان میدونن مشکل از چیه؟

Peter-959
18-02-2010, 03:45
من تو مراحل نصب ویندوز XP جایی رو یادم نمیاد بگه یک کلیدی رو فشار بدید.
میتونی دقیقتر بگی کجا یا تمام نوشته های روی صفحه رو بنویسی؟

Mohammad King
18-02-2010, 18:45
سلام

موقعی که میگه Pres any key چند بار پشت سر هم اینتر را بزن ببین حل میشه؟

titanpass
19-02-2010, 13:41
من یه سیستم از دوستم گرفتم تا ویندوزش رو عوض کنم. اون موقع سیستم بالا میومد ئلی چون ویروسی بود گفتم ویندوز رو پاک کنم.
قبل از نصب بعضی موقعها سیستم گیر می کرد.
بعد که ویندوز رو پاک کردم و خواستم ویندوز نصب کنم هر کاری می کنم همون اولای نصب(مرحله اول صحه آبی) قبل از اینکه به صفحه انتخاب درایو برسه یا قبل F8 . یعنی درست وقتی داره فایل های خودش رو چک می کنه می گه مثلا فلان فایل خراب file corrupt
سی دی ویندوز رو عوض کردم نشد. سی دی رام رو عوض کردم نشد
رم رو عوض کردم نشد
تمام قطعا رو جدا کردم نشد
آخر سر هارد رو بردم رو سیستم خودم با همون سی دی و سی دی رام که نصب نمی شد روی هارد اون یه ویندوز نصب کردم آوردم گذاشتم رو سیستمش.
بعد از پیغام انتخاب ویندوز دیگه هیچی نمیاد صفحه سیاه می مونه
کمک کنید. عجله دارم باید سیستم رو تحویل بدم

aqronis
20-02-2010, 00:16
سلام دوستان.
من وقتی می خوام ویندوز نصب کنم وقتی سی دی ویندوز xp رو که بوت میکنم بعد از این که میگه please any key وقتی کلیدی رو فشار میدم دیگه اون صفحه ی آبی که میگه welcome to setup نمیاد و یه صفحه ی سیاه میاد و تا آخر همون طور میمونه.سی دی ویندوز رو هم عوض کردم باز همون طوره .سرویس پک 1 و 2 و 3 هر سه شون رو امتحان کردم باز همون طورن من یه دی وی دی رام و یه سی دی رایتر دارم توو هر دو هم تست کردم ولی باز همون جورن ولی ویستا نصب میشه دوستان میدونن مشکل از چیه؟

درود
شما برای نصب اکس پی تو ستاپ مادربورد بوت رو فقط رو اپتیکال درایو بزار. اگه میتونی درایو c رو هم فرمت کن با برنامه هایی مثل پارتیشن مجیک یا acronis disk director suite یا ویندوز لایو.

من یه سیستم از دوستم گرفتم تا ویندوزش رو عوض کنم. اون موقع سیستم بالا میومد ئلی چون ویروسی بود گفتم ویندوز رو پاک کنم.
قبل از نصب بعضی موقعها سیستم گیر می کرد.
بعد که ویندوز رو پاک کردم و خواستم ویندوز نصب کنم هر کاری می کنم همون اولای نصب(مرحله اول صحه آبی) قبل از اینکه به صفحه انتخاب درایو برسه یا قبل F8 . یعنی درست وقتی داره فایل های خودش رو چک می کنه می گه مثلا فلان فایل خراب file corrupt
سی دی ویندوز رو عوض کردم نشد. سی دی رام رو عوض کردم نشد
رم رو عوض کردم نشد
تمام قطعا رو جدا کردم نشد
آخر سر هارد رو بردم رو سیستم خودم با همون سی دی و سی دی رام که نصب نمی شد روی هارد اون یه ویندوز نصب کردم آوردم گذاشتم رو سیستمش.
بعد از پیغام انتخاب ویندوز دیگه هیچی نمیاد صفحه سیاه می مونه
کمک کنید. عجله دارم باید سیستم رو تحویل بدم

درود
گفتم عجله کار شیطونه!!!!
برو تاپیکی که زدی. ;-)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید