PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه دریافت HP Windows 7 Upgrade Kit

KINGTATu
17-02-2010, 16:35
سلام، مدتی هستش که تو سایت HP بخشی رو می بینم که نوشته که میشه Upgrade kit برای ویندوز 7 رو سفارش داد، می خواستم ببینم ما که تو ایران هستیم میتونیم سفارش بدیم؟ اگه دوستی مثلا تو دبی داشته باشیم میشه؟ اگه کسی با این مطلب آشنایی داره لطفا یه توضیحی به من بده، ممنون میشم

roteal2007
18-02-2010, 18:49
سلام، مدتی هستش که تو سایت HP بخشی رو می بینم که نوشته که میشه Upgrade kit برای ویندوز 7 رو سفارش داد، می خواستم ببینم ما که تو ایران هستیم میتونیم سفارش بدیم؟ اگه دوستی مثلا تو دبی داشته باشیم میشه؟ اگه کسی با این مطلب آشنایی داره لطفا یه توضیحی به من بده، ممنون میشم

با سلام برخی مدل ها هستند که بر حسب تاریخ تولید لپ تاپ و داشتن ویندوز ویستا به صورت پیش فرض روی لپ تاپ میتونین در کشور هایی که کپی رایت رعایت میشه لپ تاپ رو به ویندوز سون ویرایش مشابه ویستا(home basic _perimum_ultimate_) Hآپگرید کنید این روش توصیه نمیشه چون شما میتونید با یه dvd ورژن دلخواهتون رو نصب کنید و با کرک موجود در همین فروم اورجیتال کنید بدون مشکل آپدیت.:21:

r_22009
18-02-2010, 20:09
دقیقا همینطوره. شما چه نیازی دارین که پول بدین و ویندوز 7 بخرین؟ 2 تومن بده به بقالی سر کوچه یه نسخه اکتیو شدشو بهت می ده:31:

KINGTATu
19-02-2010, 00:56
ویندوز اورجینال باشه بدرد نمیخوره پس؟ نسخه دستکاری نشدشو از کجا گیر بیارم؟ (دایال آپ دارم!) کدوم کرک از همه بهتره؟ اگه میشه لینک بدین، ممنون

r_22009
19-02-2010, 19:08
نسخه های ویندوز گفتم که تو بازار پره و هر سی دی فروشی داره.
نسخه های تو بازارم هیچ کدوم دست کاری نشدن و حتی اگه از سایت مایکروسافت هم بگیری همینه.
اینم یه کرک خوب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید