PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید خودرو کارکرده از 28 میلیون تا سقف 30

hamedDJboy
17-02-2010, 00:39
باعرض سلام خدمت تمامی دوستان گل
میزان توقع : اول شتاب ( موتور خوب و به روز) _ کوپه بودن 2در و یا 4درب (جهت مصرف زن و شوهر)_ هندلینگ بالا _ آپشن دار ( حداقل کروز و... ) _ ساده بودن سیستم صوتی ( چون 3.7 میلیون سیستم خودم دارم ست MTX ) رخ اسپرتی و در آخر مصرف زیادبالا نباشه

من خودم مزدا 3 ( البته خودم بایر روش کروز نصب کنم ) _ کیا سراتو جدید 2010 ( البته وایسم کارکرده بخرم ) _ هیوندا کوپه 2008 و یا 2007 رو پیدا کردم
نظر دوستان گل چیه

چه راهنمایی به بنده می کنن و کلا" چی تو این رنج کارکرده خوبه برای من

ممنون میشم

aarash75
17-02-2010, 01:01
مزدا3 به نظر رندتره

top gear
17-02-2010, 18:05
منم با مزدا موافقم البته تیپ 3
کمری گراند سال 2006 هم باحاله (موتور 6 سیلندر ...)

Amin-Nasim
19-02-2010, 19:12
من هم با مزدا 3 موافقم

ولی هیوندای کوپه ظاهرش بد نیست (در حد مزدا 3 ) موتورش از مزدا 3 بهتره

AmiRreZA_RAcEr
19-02-2010, 21:53
مزدا 3 از همه لحاظ مناسبتونه

hamedDJboy
20-02-2010, 17:29
نظر دوستان عزیز راجب به کیا سراتو جدید یا ( kia forte ) چی هست
البته وایسم بعد از مراسم هایی که دارم یعنی تابستان 1389 یه کارکردش رو بخرم یا برم زیر بار اقساطس و 357,000,000 ریال پول بهش بدم
ابنهم عکس هاش :

[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][ [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][ ][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][-][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][-][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][l][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][l][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][l][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][l][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]

ممنون میشم

AmiRreZA_RAcEr
20-02-2010, 21:11
یک احتمالی که هست کره ای دست دوم یخورده ممکنه دل آدم رو بزنه چون مثل ژاپنی ها یا آلمانی ها جان سخت نیستن !
دیگه اونش به خودت بستگی داره که اگه عجله نداری وزیاد روی صفر بودن ماشین تاکیدی نداری که صبر کن ! اگرم عجله داری که بخر ! البته قسط خیلی دردسر و مفت خوری توش هست !
در کل ماشین نازیه این فورته

farshad bugatti
25-02-2010, 10:22
با این پول و با توجه به انتظارات شما همون دو گزینه یعنی هیوندای کوپه و مزدا 3 گزینه خوبیه اما کدومشبرای شما مناسبه باید یه مقایسه نسبت به انتظارات شما کرد:
هیوندای کوپه : موتور قوی تری داره (6 سیلندر) به قدرت 167 اسب بخار و جعبه دنده 4 دنده تیپ ترونیک که مزدا 3 هم همین طوره مصرف ترکیبی هم 8/9 لیتر در 100 کیلو متر هستش.
مزدا 3 : موتوره ضعیف تری نسبت به کوپه داره 4 سیلندر هستش اما نسبت به حجم موتورش قدرت خوبی تولید میکنه (150 اسب بخار) که خیلی خوبه و هندلینگ مثال زدنی هم داره اما در کل مزدا 3 درسته که هندلینگ خیلی خوب حتی با بسیاری از ماشینای کلاس بالاتر رقابت میکنه اما به هیوندای کوپه نمیرسه ... البته تو بعضی تجهیزات سرتر از کوپه هستش مثلا 6 تا کیسه هوا داره که در مقابل کوپه 4 تا داره و مصرف سوختش هم 8/4 لیتر در 100 کیلومتر که از کوپه کمتره.
در کل اگه بخواهیم نتیجه گیری کنیم مزدا 3 ماشینه خانوادگی هستش که خصوصیات اسپرتی داره که شاید بعضی ها حتی در این مساله به کوپه ترجیح دهند در کنار اون برای یک خانواده ی 4 نفره هم مناسبه.... اما هیوندای کوپه خب یک ماشینه کوپه هستش که درسته نسبت به کوپه بودنش قدرت کمی داره اما تو ایران و نسبت به تفاضل قیمتش با مزدا 3 شاید کسانی که به دنبال ماشینه اسپرت و البته کم جمعیت هستند (2 نفر+کودک زیر 12 سال) ماشینه خوبی باشه یکی از ویژگی های کوپه هم اینه که قیافه ی اون از سایر ماشینا متمایز میکنه و زیادی تو چشمه!

kiakianokia
10-03-2010, 21:29
هيوندا كوپه در حد يك ماشين اسپرت نيست و نبايد ازش انتظار يه ماشين اسپرت پر شتاب رو داشت البته با بنزين بي كيفيت داخلي يعني از 170 اسب بخارش خيلي كمتر توليد مي كنه.مزدا 3 بهتره چون فضاي بيشتري داره و راندمان عالي داره .با 4 سيلندر 150 اسب كه حالا مي گيم يه خورده كمتر.
من بودم مزدا 3 صفر كيلومتر رو به كوپه كار كرده ترجيح مي دادم.
سراتو كه از هر دوشون بهتره ولي مشكل قيمتشه.اگه مي خوايد 30 تومان بيشتر نديد فقط مزدا 3.:27:

top gear
16-03-2010, 18:40
مزدا قيمتش بيشتر از 30 ميليون است

Guts
16-03-2010, 18:49
نظر دوستان عزیز راجب به کیا سراتو جدید یا ( kia forte ) چی هست
البته وایسم بعد از مراسم هایی که دارم یعنی تابستان 1389 یه کارکردش رو بخرم یا برم زیر بار اقساطس و 357,000,000 ریال پول بهش بدم
ابنهم عکس هاش :

[][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم
بهترین انتخاب زیر 40 میلیون الان همین ماشینه، به نظر من بهتره صفر بگیری البته اگر بخوای می‌تونی صبر کنی یه 6 ماه مزدا 3 جدید هم که قراره در تابستون عرضه بشه بگیری که اونم بهمن قول داده زیر 40 میلیون باشه وگرنه این بهترین انتخابه و حداقل از نسل فعلی مزدا 3 بهتره.
یه انتخاب دیگه هم البته یادم رفت بگم همین سراتو کوپه هست که البته یکمی بالاتر از 40 میلیونه فکر میکنم ولی واقعاً ماشین خوش‌قیافیه‌ایه حداقل از هیوندای کوپه مزخرف که خیلی بهتره.

top gear
17-03-2010, 18:29
به ام جي هم ميشه حساب كرد