PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری متن روی عکس رو درست کنم؟

PaeeiZeh
16-02-2010, 21:43
سلام ببخشید من چیزی ار فتوشاپ سر در نمیارم یعنی photoshop CS دارم ولی بلد نیستم میخواستم بدونم چطوری میتونم با این برنامه یه متنی وسط عکس مثل این عکسی که گذاشتم درست کنم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PaeeiZeh
17-02-2010, 11:30
یعنی هیچکس بلد نیست اینو به منم توضیح بده ؟!!!!

msaeedd
17-02-2010, 11:58
میتونی از ابزار clone stamp tool استفاده کنی

alialam
17-02-2010, 11:59
سلام
اول عكس مورد نظرت رو توي فتوشاپ باز مي كني.(راه هاي مختلفي داره مثلا اين كه نرم افزار فتوشاپ رو اجرا كني. به منوي File مي ري. گزينه ي Open رو مي زني. توي پنجره ي باز شده به آدرس تصويرت مي ري و اون رو انتخاب مي كني.)
بعد ابزار Type Tool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو انتخاب مي كني.
روي يك گوشه ي تصوير كليك مي كني و نگه مي داري، بعدش اون رو مي كشي و توي يه گوشه ي تصوير ديگه ولش مي كني. كه يه Text Box ايجاد ميشه. بعدش مي توني متن مورد نظرت رو توي اون بنويسي.(مثل تصوير زير: )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بايد رنگ متن سفيد باشه. اگه نيست كل متن رو انتخاب مي كني(مثل همون كاري كه توي نرم افزار Word انجام ميديم براي انتخاب متن) بعد از توي نوار Options (بالاي صفحه زير منو ها. مثل تصوير زير) قسمت رنگ رو انتخاب مي كني و رنگ سفيد رو انتخاب ميكني.

حالا از توي پانل Layers كه توي تصوير زير نشون داده شده روي اون قسمتي كه نشون داده شده كليك كن و گزينه ي Multiply رو انتخاب كن.( مثل تصوير زير: )

در اين مرحله متن ناپديد ميشه كه عيب نداره، دوباره مياريمش... :31:
حالا توي همون پانل Layers روي لايه ي متن كليك راست مي كني و Blending Options... رو مي زني.توي پنجره باز شده. قسمت هايي كه توي تصوير نشون داده شده رو تيك مي زني.
و OK رو مي زني. البته مي توني تنظيمات اون گزينه ها رو هم با استفاده از درصد ها و ولوم هايي كه برات گزاشته تغيير بدي.
اينم از تصوير نهايي:

سؤال داشتي بپرس.
موفق باشي.../