PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی:عدم خاموش شدن کامپیوتر با زدن Shut down

* SadeGh *
16-02-2010, 21:09
با سلام و عرض ادب
بنده جدیدا ویدوز 7 را نصب کردم اما مشکلی که باهاش دارم اینکه زمانی که دکمه Shut down را از منوی استارت میزنم(منظور به صورت نرم افزاری است) کامپیوتر تمام کارهای لازم را برای خاموش شدن انجام میده اما در نهایت مونیتور و هارد خاموش میشن اما کیس همچنان روشنه و برای خاموش شدن مجبورم دکمه کیس(روشن/خاموش) را چند ثانیه نگه دارم تا خاموش شود!

لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید

با تشکر فراوان

shahramcat
16-02-2010, 21:33
شما تنظیمات رو چک کن و بعد حتما بایوس مادربورد رو آپدیت کن ....

* SadeGh *
16-02-2010, 22:09
ممنون از پاسخت
بایوس را اپدیت کردم اما بی فایده بود،میشه بفرمایید منظورتون کدوم تنظیمات است؟

با تشکر

Advanced Ali-001
16-02-2010, 22:35
ممنون از پاسخت
بایوس را اپدیت کردم اما بی فایده بود،میشه بفرمایید منظورتون کدوم تنظیمات است؟

با تشکر

تنظیمات پاور واستارت آپ از آدرس زیر برو:
RUN>MSCONFIG
از این پنجره استفاده کن شاید مفید باشه
یه راهنمایی دیگه شمالطف کن اینسیمهای پاورتو چک کن که به کجا نصب شده اند وآیا جاشون درسته؟
وسیم هایی هم که از جلوی کیس اومدن رو ازروی دفترچه راهنما چک کن ببین درسته
یه احتمال دیگه هم هست اونم اینه که ممکنه اون دکمه خراب شده باشه وشایدم بجای ریستارت به مادربرد نصب کری
وچندین عامل دیگه
اینا چک کن خبرشو بگو:11:

آنتی
16-02-2010, 22:46
سلام
از توی task maneger امتحان کن ببین همین جوره

* SadeGh *
16-02-2010, 22:54
تنظیمات پاور واستارت آپ از آدرس زیر برو:
RUN>MSCONFIG
از این پنجره استفاده کن شاید مفید باشه
یه راهنمایی دیگه شمالطف کن اینسیمهای پاورتو چک کن که به کجا نصب شده اند وآیا جاشون درسته؟
وسیم هایی هم که از جلوی کیس اومدن رو ازروی دفترچه راهنما چک کن ببین درسته
یه احتمال دیگه هم هست اونم اینه که ممکنه اون دکمه خراب شده باشه وشایدم بجای ریستارت به مادربرد نصب کری
وچندین عامل دیگه
اینا چک کن خبرشو بگو:11:

با سلام
متشکرم
عرض کنم که قبلا بر روی کامپیوتر ویندوز XP بود و هیچ مشکلی وجود نداشت،
اما از زمانی که 7 را نصب کردم این مشکل برام پیش امده
تو MsConfig هم چیز خواسی نبود!یا شایدم من نمیدونم!
منظور از دکمهShut down، Shut down نرم افزاری بودا منظورم دکمه کیس نیست!

با تشکر

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

سلام
از توی task maneger امتحان کن ببین همین جوره

سلام
از کجای task maneger ؟
البته تو XP دیده بودمشا اما الان تو 7 پیدا نکردم!

یه بار برای تست خود دکمه کیس را فشار دادم اما بازهم همانطور بود!در صورتی که باید بعد از انجام مراحل کاملا خاموش شود اما نشد که نشد!

با تشکر

Advanced Ali-001
17-02-2010, 10:36
یه راه دیگه برو به قسمت SCERRN SERVER وقسمت CHENGE POWER SITING
تنظیماتشو عوض کن
یابرو به کنترل پنل قسمت پاور سیتینگ ببین مشکلی هست یا نه یا تنظیماتشو عوض کن ببین درست میشه یا نه :11:OK

* SadeGh *
18-02-2010, 14:07
یه راه دیگه برو به قسمت SCERRN SERVER وقسمت CHENGE POWER SITING
تنظیماتشو عوض کن
یابرو به کنترل پنل قسمت پاور سیتینگ ببین مشکلی هست یا نه یا تنظیماتشو عوض کن ببین درست میشه یا نه :11:OK

با سلام
نه همه چیز طبیعی است،و همچنان مشکل پا برجاست!

* SadeGh *
21-02-2010, 08:49
با سلام
اقایون کسی نظری نداره.
من یه چیز و متوجه شدم سیستم فقط یک بار و فقط زمانی که تازه ویندوز را نصب کردم و امد بالا میشه خاموشش کرد!اما در دفعات بعد به همان صورت قبل است.

join me
21-02-2010, 13:44
اگه 7 بدون اینکه هیچ افزاری رو ریخته باشی خاموش میشه ولی با ریختن نرم افزار خاموش نمیشه به احتمال زیاد با یکی از نرم افزارهای نصب شده مشکل داره /اگر هم نه سخت افزارت مشکل داره!!!

* SadeGh *
25-02-2010, 14:53
اگه 7 بدون اینکه هیچ افزاری رو ریخته باشی خاموش میشه ولی با ریختن نرم افزار خاموش نمیشه به احتمال زیاد با یکی از نرم افزارهای نصب شده مشکل داره /اگر هم نه سخت افزارت مشکل داره!!!

با سلام
دقت نکردی اقا جان
ببین من ویندوز را نصب کردم همه روند نصبش تمام شد حالا امد بالا الان میتونم خاموشش کنم(حالا فرض کن خاموشش کردم)
الان دوباره روشنش میکنم میاد بالا حالا میخوام خاموشش کنم اما نمشیه،هیچ برنامه ای هم روش نصب نکردم.
فکر نمیکنم سخت افزار مشکلی داشته باشه چون این مشکل را نه در XP و نه در ViSTA داشتم.

با تشکر

esyo
25-02-2010, 19:34
من هم با مادر برد ایسوس این مشکل رو داشتم

فقط با نسخه msdn تونستم این مشکل رو حل کنم!(از سایت سافت گذر)

من حدس می زنم که از کرک باشه چون یک سریتنظیمات داخل بایوس انجام میده که اینطور میشه

امیدوارم مشکل شما هم حل بشه

fanargisoo
14-03-2010, 02:10
با عرض سلام خدمت دوست گرامی برای حل مشکل شما باید بری تو device manager و بر روی پرت ieee 1394 و properties بگیر توی قسمت power managment تیک allow را بزن مشکلت حل میشه من هم این مشکل داشتم حل شد

dav60ord
18-06-2012, 17:58
با عرض سلام خدمت دوست گرامی برای حل مشکل شما باید بری تو device manager و بر روی پرت ieee 1394 و properties بگیر توی قسمت power managment تیک allow را بزن مشکلت حل میشه من هم این مشکل داشتم حل شد

من هم این مشکل رو داشتم و هر کاری کردم درست نشد حتی داشتم پاورم رو عوض میگردم که این تاپیک رو دیدم و انجام دادم و مشکلم حل شد
بسیار ممنون و سپاسگزارم از شما دوست عزیز
خدا اجرتون بده
مرسی

poria_sola
22-06-2012, 22:09

سلام دوست عزیز منم این مشکلو دارم میرم تویdevice manager ولی پرت ieee 1394 کجاست ؟؟؟

jafarian
22-06-2012, 22:13
سلام دوست عزیز منم این مشکلو دارم میرم تویdevice manager ولی پرت ieee 1394 کجاست ؟؟؟

شما پنجره دیوایس منیجر اجرا کنید بعدشم طبق شکل تیک گزینه مورد نظر بزنید به احتمال زیاد گزینه مورد نظر شما هیدن:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])