PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستمم keylogger داره؟

sam_sami_2000
16-02-2010, 18:02
با سلام خدمت همه ی دوستان
چند وقتی هست که واقعا مشکوکم که سیستمم keylogger یا نرم افزارهای جاسوسی روش نصب کرده باشن...
و این مسئله بسیار مهم و حیاتی میباشد برای هرکسی...
لطفا راهکارهای موجود برای پی بردن به اینکه آیا اینها روی کامپیوتر هست یا نه را بگویید و همچنین در صورت وجود چه کار میشه کرد تا پاک بشن و دیگه هم کسی نتونه این نرم افزارها رو نصب کنه...
با تشکر از شما دوستان خوب :11:

Ava UK
16-02-2010, 18:52
1. توسط یک آنتی ویروس آپدیت شده سیستم رو فول اسکن کن. پیشنهاد من کسپرسکی یا Avira است.

2. اگر از ویندوز نسخه 32 بیتی استفاده میکنی Zemana AntiKeylogger را که یک نرم افزار بسیار عالی است استفاده کن تا جلوی تمام فعالیت های جاسوسی رو بتونی بگیری.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. اگر از برنامه های امنیتی Kaspersky, COMODO, Online Armor,ZoneAlarm, استفاده نمیکنی از نرم افزار Behavior Blocker به نام ThreatFire در کنار Zemana و آنتی ویروس سیستمت استفاده کن. نه تنها هیچ Keylogger بلکه کمتر تروجان و یا ویروسی میتونه از این صد دفاعی بگذره. :46:

4. برنامه MalwareBytes AntiMalware را بصورت غیر فعال و فقط برای اسکن هفتگی نصب کن تا داشته باشی. حجمی نداره و خیلی برنامه قوی است.

hady1364
16-02-2010, 18:53
اگه سیستمون خیلی کند شده
اگه مرتب پیام تبلغاتی می بینید (گوشه و کنار ویندوز)
اگه مرتب صفحۀ اینترنت باز میشه
اگه وقتی به اینترنت متصل هستید ولی چیزی دانلود نمی کنید توی بخش connection properties ارسال یا دریافت (به صورت مداوم) دارید
اگه کامپیوترتون ناگهان خاموش میشه (بدون اینکه شات داونش کرده باشین)
اگه روشن شدن یا خاموش شدن کامپیوتر خیلی بیشتر از معمول طول می کشه
اگه ویندوز ایکس پی دارین ولی آنتی ویروس ندارین
اگه یک یا چند مورد از موارد بالا در مورد شما صادقه، به احتمال زیاد یه نرم افزار جاسوسی رو سیستم تون نصب شده

sam_sami_2000
16-02-2010, 19:36
1. توسط یک آنتی ویروس آپدیت شده سیستم رو فول اسکن کن. پیشنهاد من کسپرسکی یا Avira است.

2. اگر از ویندوز نسخه 32 بیتی استفاده میکنی Zemana AntiKeylogger را که یک نرم افزار بسیار عالی است استفاده کن تا جلوی تمام فعالیت های جاسوسی رو بتونی بگیری.

3. اگر از برنامه های امنیتی Kaspersky, COMODO, Online Armor,ZoneAlarm, استفاده نمیکنی از نرم افزار Behavior Blocker به نام ThreatFire در کنار Zemana و آنتی ویروس سیستمت استفاده کن. نه تنها هیچ Keylogger بلکه کمتر تروجان و یا ویروسی میتونه از این صد دفاعی بگذره. :46:

4. برنامه MalwareBytes AntiMalware را بصورت غیر فعال و فقط برای اسکن هفتگی نصب کن تا داشته باشی. حجمی نداره و خیلی برنامه قوی است.

تشکر بسیار زیاد از شما دوست گرامی.
بنده از Bit Defender Anti Security استفاده میکنم و آپدیت هست.
در حال انجام مراحل بالا هستم.
با تشکر دوباره از شما دوست عزیز :40: