PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی درباره layers و یک مورد دیگر (مهم)!!!!

a.z.p.z
15-02-2010, 18:03
سلام دوستان خوب هستید ببخشید یه سوال مبتدی دارم !:46: لایر هایی که در فتوشاپ وجود داره و ما میتونیم در
عکس هامون از اونا استفاده بکنیم رو خوب میشناسید !
1:میخواستم بدونم ایا این layers یا همون لایه هایی که به عکس اضافه میکنیم رو میشه دانلود بکنیم و به فتوشاپ اضافه کنیم یا نه اصلا نمیشه ؟ !!! ...
مثلا تو یه عکس از 4 تا لایه استفاده بکنیم یا مثلا 9 لایه استفاده بکنیم !!! ...

2:بعد میشه بگید اکه میشه اضافه کرد چه جوری باید اضافه بکنیم ؟ ...
3:و همچنین چه جوری میشه این لایه هارو به عکس اضافه کرد ؟ ...
..........
4: من هر لایه رو میخوام ! مثلا اول اون عکس اولی هست بعد لایه بعدی رو اضافه میکنیم و بعد لایه بعدی در کنارش
هر لایه رو نشون میده دیگه ؟ ... مثلا تو یه عکس من میخوام 3 تا layer اضافه بکنم هر لایه ای که از این 3 لایه رو به عکس اضافه میکنم تو فتوشاپ نشون میده دیگه ؟ ... مثلا حالت اولی عکس بعد حالتی که یه لایه اضافه شده و ...
به همین شکل ! ..
مثلا این عکس (کاری به بک گراند نداریم خود عکس دختر 5 لایر هست !)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MjI0NzQxXzE1NTViZDE4NWMuanBn

ممنون منتظر جوابتون هستم :40::40:
مورد بعدی هم بعد این میگم ... منتظرم !!!:11:

huti_421
15-02-2010, 21:50
لایه‌ها رو تنها میشه با پسوند‌های PSD , Tiff و یا در نهایت به شکل عکس PNG ذخیره کرد

با Drag & Drop کردن میتونید یک لایه رو بکشید و به پروژه ای دیگه اضافه کنید ، یا با Copy/Paste کردن که با میانبر Ctrl + C و Ctrl + V انجام میشه ، میتونید لایه‌ای از یه پروژه رو به دیگری اضافه کنید

huti_421
15-02-2010, 21:50
لایه‌ها رو تنها میشه با پسوند‌های PSD , Tiff و یا در نهایت به شکل عکس PNG ذخیره کرد

با Drag & Drop کردن میتونید یک لایه رو بکشید و به پروژه ای دیگه اضافه کنید ، یا با Copy/Paste کردن که با میانبر Ctrl + C و Ctrl + V انجام میشه ، میتونید لایه‌ای از یه پروژه رو به دیگری اضافه کنید

a.z.p.z
15-02-2010, 22:01
خیلی ممنون ...

a.z.p.z
16-02-2010, 22:07
خوب اما مورد دیگه هم که برام خیلی مهمه میخواستم بدونم !!! این نمیدونم دقیقا ایا افکت هست یا فیلتر ممنون میشم کمکم کنید:40::40:
قبلش یکی میتونه فرقه :

1: فیلتر با افکت رو بگه و بگه layer با اینا چه فرقی داره ؟ ...
2:اما من دنبال این کار هستم که یه جا خوندم افکت هست دقیق نمیدونم این هم نمونه کار از این مدل (توجه داشته باشید من کاری به رنگ ها و لایه های دیگه ای که رو عکس اضافه کرده ندارم ! فقط میخوام عکسم به این صورت نقطه ای نقطه ای در بیاد ! و اینکه قبلش باید عکس رو سیاه و سفید کنم )

نمونه کارها :

(javascript:self.close();) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( برای مثال این نمونه روش چندتا لایر اضافه کرده همون نارنجی ها و ... که من کاری به اون ها ندارم فقط همون نقطه ها مثل شکل بالا اینم یه نمونه از این سبک :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایر کارها رو هم میتونید اینجا ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
.............................................
حالا میخواستم بدونم این یه افکت هست یا فیلتر ؟ ... یه توضیحی بدید ممنون میشم !!! ...

یه فیلتر پیکسلیت هم بود ولی این با اون کاملا فرق میکنه و این به صورت نقطه ای شکل هست !!!
و همچنین افکت یا فیلتری به این سبک باز هم هست (مثلا همین ولی به صورت نقطه ای نباشه مثل سایر شکل های هندسی باشه مثل مثلث و ....

البته یه سری افکت پیکسل مانند هم بودند ولی این یه چیز دیگه است برای من !:31:
منتظرم دوستان خیلی برام مهمه !:40::40:
:11:

huti_421
16-02-2010, 23:36
لطفا هر سوال رو در تاپیکی مجزا مطرح کنید

این هم دو نمونه اموزش در این زمینه :