PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي پيداكردن سريال هارد و تغيير سريال آن

kourosh_sos
15-02-2010, 15:14
سلام دوستان خسته نباشيد ميخواستم برنامه اي بهم معرفي كنيد كه سريال فيزيكي هارد و سريال درايوهاي هارد رو بهم نشون بده و يك برنامه ميخواستم كه شماره سريال فزيكي هارد و شماره سريال درايوهارو تغيير بده بعد يك سوالم داشتم ميخواستم بدونم سريال درايوها با فرمت و تغيير دادن حجم درايو تغيير ميكنه يا نه ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Ship Storm
15-02-2010, 16:52
نرم افزار pc wizard سریال هارد رو نمایش میده ولی تغییر دادن سریال هارد = هست با تغییر دادن اطلاعات IC اون که امکان پذیر نیست.

لینک دانلود آخرین ورژن :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kourosh_sos
15-02-2010, 19:13
دوست عزيز دوتا سايت پيدا كردم كه تو يكي از سايتها يك DLL و يك سورس vb كه با اين DLL كار ميكنه گذاشتن كه سريال هارد رو در مياره كه اينم آدرس سايتش
و تو اون يكي سايت يك برنامه براي تغيير دادن سريال درايوها قرار داده كه اينم آدرس سايتشه

حالا ميدونيد من اينارو واسه چي ميخوام ؛ من يك برنامه خريدم كه تو راهنماي نصبش فقط گفته برنامه رو تو Root درايوها نصب كنم بعد از نصب يك شماره سريال 24 رقمي كه سريال هاردم هست رو درآورد بعد زنگ زدم به شركت اين سريال رو به همراه شماره پك نرافزار گفتم بعد به من يه كد دادن وارد برنامه كردم و رجيستر كردم و بعد گفتن كه از پوشه برنامه كه Root درايوت نصب شده يك كپي بگيرم كه وقتي ويندوز رو عوض ميكنم بعد از نصب برنامه مثل كرك بازي ها تو همونجا كپيش كنم فقط نكته اي كه تو راهنماش نوشته اينه كه هر دفعه برنامه بايد تو همون درايوي كه اولين بار نصب شده نصب بشه كه من روي :C نصب كردم حالا من ميخوام سريال هاردمو در بيارم تا وقتي روي سيستم ديگه اي كه رفتم شماره سريال هارد اون سيستم و شماره سريال درايو :C اون سيستم رو به سريال هارد و درايو :C سيستم خودم تغيير بدم

Ship Storm
15-02-2010, 19:41
دوست عزيز دوتا سايت پيدا كردم كه تو يكي از سايتها يك DLL و يك سورس vb كه با اين DLL كار ميكنه گذاشتن كه سريال هارد رو در مياره كه اينم آدرس سايتش
و تو اون يكي سايت يك برنامه براي تغيير دادن سريال درايوها قرار داده كه اينم آدرس سايتشه

حالا ميدونيد من اينارو واسه چي ميخوام ؛ من يك برنامه خريدم كه تو راهنماي نصبش فقط گفته برنامه رو تو Root درايوها نصب كنم بعد از نصب يك شماره سريال 24 رقمي كه سريال هاردم هست رو درآورد بعد زنگ زدم به شركت اين سريال رو به همراه شماره پك نرافزار گفتم بعد به من يه كد دادن وارد برنامه كردم و رجيستر كردم و بعد گفتن كه از پوشه برنامه كه Root درايوت نصب شده يك كپي بگيرم كه وقتي ويندوز رو عوض ميكنم بعد از نصب برنامه مثل كرك بازي ها تو همونجا كپيش كنم فقط نكته اي كه تو راهنماش نوشته اينه كه هر دفعه برنامه بايد تو همون درايوي كه اولين بار نصب شده نصب بشه كه من روي :C نصب كردم حالا من ميخوام سريال هاردمو در بيارم تا وقتي روي سيستم ديگه اي كه رفتم شماره سريال هارد اون سيستم و شماره سريال درايو :C اون سيستم رو به سريال هارد و درايو :C سيستم خودم تغيير بدم

شماره سریال هارد رو نمیشه تغییر داد چون یکبار توسط کارخونه سازنده فلش شده و دیگه اون قابلیت write نداره و فقط read only هست ولی اگه منظورتون شماره سریال یکی از درایوهای هارد باشه که اون رو توسط نرم افزارهای خاص میشه عوض کرد چون هربار که شما درایو رو Fdisk میکنی سریال درایو عوض میشه

kourosh_sos
15-02-2010, 22:58
حالا اين كاري كه من ميخوام بكنم با برنامه هايي كه تو اين دو تا سايت هست ميشه انجامش داد