PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه ویروس عحیب

hno
14-02-2010, 19:58
سلام
من نمیدونم چه ویروس گرفتم که هر فایلی رو میخواهم کپی کنم و جایی paste میکنم یه پوشه به نام local disk ایجاد میشه که کل اطلاعات درایو رو توی اون پوشه کپی میکنه

فرض کنید میخواهم چندتا فایل از روی فلش روی درایو D بریزم ، وقتی paste کردم پوشه ی local disk ایجاد میشه و کل اطلاعات روی درایور D رو به اون پوشه منتقل میکنه

میخواستم ببینم مشکل من از چیه ؟ آنتی ویروسم kasper2009 هست که اپدیت 2010 هست ولی نمیشناستش . ویندوزم ویندوز 7 هست

با تشکر

Masоud
15-02-2010, 10:59
سلام

اورژانس سیستم های آلوده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

arash_7
18-02-2010, 23:38
چندی پیش سیستم ویروسی شده بود اسکن کردم با نود 32 ورزن 4 بعد یک هارد 80گیگ وصل کرد به سیستمم برای انتقال اطلاعات دادم به دوستم گفت هارد رو باز نمیکنه و ظرفیت رو صفر نشون میده متوجه شدیم که فایل سیستم رو بجا NTSF یا FAT ، داره RAW نشون میده که با فرمت و از دست دادن اطلاعات مشکل حل شد اما امروز فلاش مموری جدید خریدم حالا که برای بار اول زدم به سیستم بازم ظرفیت رو صفر و سیستم فایل رو RAW نشون میده فرمت نمیشه با برنامه HPUSBFW.EXE هم فرمت نمیشه حتی با ریسیور هم تست کردم فرمت ارور داد

آنتی
19-02-2010, 10:33
چندی پیش سیستم ویروسی شده بود اسکن کردم با نود 32 ورزن 4 بعد یک هارد 80گیگ وصل کرد به سیستمم برای انتقال اطلاعات دادم به دوستم گفت هارد رو باز نمیکنه و ظرفیت رو صفر نشون میده متوجه شدیم که فایل سیستم رو بجا NTSF یا FAT ، داره RAW نشون میده که با فرمت و از دست دادن اطلاعات مشکل حل شد اما امروز فلاش مموری جدید خریدم حالا که برای بار اول زدم به سیستم بازم ظرفیت رو صفر و سیستم فایل رو RAW نشون میده فرمت نمیشه با برنامه HPUSBFW.EXE هم فرمت نمیشه حتی با ریسیور هم تست کردم فرمت ارور داد
سلام
متناسب با فلشتون به آدرس زیر مراجعه کنید
ضمنا قبل از ارسال پست جدید سرچ کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash_7
19-02-2010, 10:36
آدرسی نمیبینم؟

آنتی
19-02-2010, 16:47
سلام
:18:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]