PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکایت قطعی از کم فروشان اینترنت

صفحه ها : [1] 2

sei_pm
14-02-2010, 16:22
از اونجا که همه راهکارها به بن بست خورد تنها راه حل همینه. تو ساعت ترافیک رایگان 2 تا 3 بار تست بگیرید و در صورتی که نسبت به سرویستون سرعتتون کمه لینک شکایت رو پر کنید . فقط یک شب بیدار موندن کافی هست. حتی اگر از سرعت روزانه راضی نیستید می توانید این تست رو انجام بدید
سایت تست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
براي سنجش سرعت خط ارتباطي خود بر روي دكمه click to start test كليك نماييد

در صورت ندیدن صفحه تست نرم افزار زیر رو دانلود کنید و نصب کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخواهشا صبر کنید تا بعد از جواب تست لینک ارسال شکایت ظاهر شود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط درجه اهمیت رو روی High بگذارید که زودتر رسیدگی کنند. فرم رو هم به طور کامل پر کنید و شماره و ایمیل درست بزنید.
دیگه دوره دزدی و کم فروشی سر اومده. اگر چندین کاربر و توی چند شب متوالی اینکار رو انجام بدیم از این وضع فلاکت بار خلاص میشوید

irainian
14-02-2010, 17:17
عزیز این چیزی رو که شما الان زدی من دو ماه پیش تو یکی از تاپیک ها زدم
دوما یک ساعت به تهران و کل مراکزی که تو خود سایت یا افراد دیگه زنگ زدم در اخر هم گفتن می تونید ازشون سرویس نگیرید یا نامه بنویسید خودون برید شکایت کنید گفتن این سرویس فقط برای فهمیدن است

athryal
14-02-2010, 17:43
به هر حال اگر شکایت فایده ای نداشته باشه حداقل ضرری نداره

sei_pm
14-02-2010, 18:19
عزیز این چیزی رو که شما الان زدی من دو ماه پیش تو یکی از تاپیک ها زدم
دوما یک ساعت به تهران و کل مراکزی که تو خود سایت یا افراد دیگه زنگ زدم در اخر هم گفتن می تونید ازشون سرویس نگیرید یا نامه بنویسید خودون برید شکایت کنید گفتن این سرویس فقط برای فهمیدن است

شما یک خبر رو اونموقع کپی کردید تازه اونموقع تست سرعت وجود نداشت ولی الان تست سرعت هم ضمینه شکایت شما میشه . اونموقع مخابرات سرویس نمی داد ولی حالا برای اینکه شرکتهای خصوصی رو بزنند کنار تو قوانین زیاد سختگیری می کنند. بعد شما یکنفر شکایت ارسال کردی ولی اگر امشب 30 تا شکایت با سرعت پایین نسبت به تست ارسال بشه حتما شاتل اخطار دریافت میکنه .

tasavor
14-02-2010, 18:26
از کجا سرویس بگیریم که سرعتش خوب باشه

KING_DESIGNER
14-02-2010, 18:45
بعد به نظرتون بعد از این که شکایت کردین رسیدگی میشه ؟
یارو پشتش گرمه که میگه برو شکایت کن عزیزم تو چرا گول میخوری:31:

MaSoUd555
14-02-2010, 19:06

تو خسته نشدی اینقد ساز مخالف زدی؟

نمیخوای یه دف مثبت فکر کنی؟:13:
حالا شاید یه کاری کردند تو از کجا مطمئنی هیچ اقدامی انجام نمیشه؟؟؟:31:

بد هم نمیگه اگه شاکی ها زیاد بشه بلخره یکی بهش نگاه میندازه دیگه:46:

sei_pm
14-02-2010, 19:54

شما نمیشه تو هر تاپیکی اسپم نزنید یا از ماهواره میاد تو همه تاپیکها صحبت می کنید یا میاید گفته های دیگران رو نفی می کنیید. شما که سرویس ماهواره ای می خواستی داخل این مباحث وارد نشوید لطفا.
اگر پشتش به هر جایی گرم باشه باز هم گند کارش بالاخره در میاد مثل مخابرات که 2 هزار تومان بیشتر می گرفت درسته به کاربرا پولی برگشت داده نشد ولی همین که دیگه نمی تونه پول زور بگیره کافیه. دیگه شاتل که در برابر مخابرات عددی نیست با 20 تا کاربر معمولی میشه پوزش رو به خاک مالید.

Vahid67
14-02-2010, 19:55
حتماً امشب تست میگیرم .... مرسی از این حرکت.... اسکریپت قشنگی درست کردن....

sei_pm
14-02-2010, 19:59
از کجا سرویس بگیریم که سرعتش خوب باشه

ار هر جا میگیری از شاتل نگیرید که وضعیتش قرمزه. کافیه تو تاپیک شاتل رو نگاه کنید از 10 نفر 8 نفر دادشون گوش آسمون رو کر میکنه.

Mig33
14-02-2010, 22:00
به نظر من :
این بحث وارد نشدن به جی میل (در نتیجه ملتو سوق دادن به سوی ایمیل ملی !!!! ) پشتش کیه ؟؟؟
- مخابرات فخیمه
این بحث اینترت پر سرعت ماهی 10 تومن (در نتیجه تضعیف شرکت ها و کشوندن ملت برای گرفتن اکانت از آنها و در نهایت کنترل ملت ) پشتش کیه؟
- مخابرات فخیمه
مغزتونو کار بندازین این الگو برداری از کشورهای فاشیستی مثل چینه
من که حاظرم 3 برابر پول بدم به این شرکت های خصوصی ولی زیر یوغ مخابرات نرم
خود دانید..........

MaSoUd555
14-02-2010, 22:56
به نظر من :
این بحث وارد نشدن به جی میل (در نتیجه ملتو سوق دادن به سوی ایمیل ملی !!!! ) پشتش کیه ؟؟؟
- مخابرات فخیمه
این بحث اینترت پر سرعت ماهی 10 تومن (در نتیجه تضعیف شرکت ها و کشوندن ملت برای گرفتن اکانت از آنها و در نهایت کنترل ملت ) پشتش کیه؟
- مخابرات فخیمه
خود دانید..........

1) خیالت راحت هیچ کس از شما جیمیل رو نمیگیره:46:
تازه دعا کنید این ایمیل ملی هم راه بیفته چون بعدش خیلی احتیاج ها پیش میاد شاید دیتاسنتر های ملی هم را بیفتند باعث کاهش قیمت پهنای باند میشه

2)شما پلک بزنی چه از شرکت سرویس بگیری چه از مخابرات ثبت میشه

3)در ضمن شما فکر نکن با سرویس اینترنت راه دور:31: کنترل نمیشی!!!!شما سندت از طریق یه سرویس ایرانیه:27:خیلی راحت sniff میشه به کدوم IP تو کدوم نقطه جهان ارتباط داشتی و همش ثبت میشه

KING_DESIGNER
14-02-2010, 23:01
سلام آقای میگ
اولا عرض کنم خدمتتون که صحبت مورد اول و اخرتون یه نمه سیاسیه و ممکنه دردسر ساز بشه .! چون صحبتهای سیاسی همونطوری که شما اطلاع دارید خلاف قوانین فروم هست .
- مورد دومی که فرمودید ببینید در کشور چین همین الان روی لپتاپها و سیستمهای آماده ای که برای روش هست
یه چیسپت رو به عنوان گزارشگیر یا reporter نصب کردند که تمامی اطلاعاتسیستم طرف رو به صورت اتوماتیک به یک مرکز اطلاعاتی مخابره میکنه
هرچی باشه !!! هر اطلاعاتی در هر سطحی ... باید خدا رو شکر کرد که هنوز در این حد به چین هم نزدیک نشدیم و خدا رو شکر واقعا.
مورد بعدی که فرمودید در مورد شرکتهای خصوصی ( . تاوقتی که تمامی این هشت شرکت کارگذار با مخابرات قرارداد دارند و خبری از سرویسهای جهانی نیست متعاقبا نباید انتظارات زیادی داشته باشید
جایی که پردازنده های کیلو کیلو قاچاق میشوند و با قیمتی به مراتب بالاتر از قیمت جهانی به فروش میرسند تکلیف اینترنت که دیگه مشخصه . توی همین تاپیک بغلی شرکت شاتل و صبانت سر یک گیگ و دوگیگ دعوا شده و اون وقت آدمهایی در اونور دنیا در هر ساعتی سه گیگ دانلود میکنن و از اینترنت لذت میبرن.
واقعا نمیدونم این همه تحریم و بستن دسترسی تا کی ادامه داره ولی میخوام بتون بگم با این همه قطعی و کمبود پهنای باند اگر استفاده شما از اینترنت در حد یک وبگردی هست همین سرویسهای مخابرات نسبت به قیمت واقعا به صرفه است ضمن این که ردگیری و غیره کماکان در همه سرویسها امکان پذیره و فرقی بین مخابرات و بقیه نیست ! چون شاهرگ اصلی همین مخابراته که تمامی اطلاعات من و شما و بقیه دوستان از اونجا سرچشمه میگیره
امیدوارم که توضیحات گویا باشه.
سئوالی بود درخدمتم.

sei_pm
14-02-2010, 23:03
به نظر من :
- مخابرات فخیمه
- مخابرات فخیمه
خود دانید..........

اگر قرار بشه چیزی تو ایران عملی بشه خیلی راحت میشه و احتیاج به این ورق بازیها نداره.
مگه شما تو زمان قطعی جیمیل می تونی کاری بکنی اگر بخوان کل جیمیل رو بر میدارند .

farsweb
14-02-2010, 23:11
به نظر من :
- مخابرات فخیمه
- مخابرات فخیمه
خود دانید..........

با روند فعلی به زودی و با نابودی شرکت های پپ :41:، مخابرات تنها یکه تاز ارائه اینترنت خواهد بود و امیدوارم همچون دوران انحصاری تلفن همراه عمل نکند .
جدای بحث خصوصی سازی ، ارائه اینترنت پر سرعت می بایست انحصاری به شرط سراسری می بود مانند کشورهایی مثل ژاپن دانمارک مالزی ، آمریکا ، اسپانیا و ......

MaSoUd555
14-02-2010, 23:13
سلام آقای میگ
اولا عرض کنم خدمتتون که صحبت مورد اول و اخرتون یه نمه سیاسیه و ممکنه دردسر ساز بشه .! چون صحبتهای سیاسی همونطوری که شما اطلاع دارید خلاف قوانین فروم هست .
- مورد دومی که فرمودید ببینید در کشور چین همین الان روی لپتاپها و سیستمهای آماده ای که برای روش هست
یه چیسپت رو به عنوان گزارشگیر یا reporter نصب کردند که تمامی اطلاعاتسیستم طرف رو به صورت اتوماتیک به یک مرکز اطلاعاتی مخابره میکنه
هرچی باشه !!! هر اطلاعاتی در هر سطحی ... باید خدا رو شکر کرد که هنوز در این حد به چین هم نزدیک نشدیم و خدا رو شکر واقعا.
مورد بعدی که فرمودید در مورد شرکتهای خصوصی ( . تاوقتی که تمامی این هشت شرکت کارگذار با مخابرات قرارداد دارند و خبری از سرویسهای جهانی نیست متعاقبا نباید انتظارات زیادی داشته باشید
جایی که پردازنده های کیلو کیلو قاچاق میشوند و با قیمتی به مراتب بالاتر از قیمت جهانی به فروش میرسند تکلیف اینترنت که دیگه مشخصه . توی همین تاپیک بغلی شرکت شاتل و صبانت سر یک گیگ و دوگیگ دعوا شده و اون وقت آدمهایی در اونور دنیا در هر ساعتی سه گیگ دانلود میکنن و از اینترنت لذت میبرن.
واقعا نمیدونم این همه تحریم و بستن دسترسی تا کی ادامه داره ولی میخوام بتون بگم با این همه قطعی و کمبود پهنای باند اگر استفاده شما از اینترنت در حد یک وبگردی هست همین سرویسهای مخابرات نسبت به قیمت واقعا به صرفه است ضمن این که ردگیری و غیره کماکان در همه سرویسها امکان پذیره و فرقی بین مخابرات و بقیه نیست ! چون شاهرگ اصلی همین مخابراته که تمامی اطلاعات من و شما و بقیه دوستان از اونجا سرچشمه میگیره
امیدوارم که توضیحات گویا باشه.
سئوالی بود درخدمتم.

1) شما یه نمونه از این چیپست و بیار اینجا نشون بده!!!!
چینی جماعت پدر سرورهای گوگل و در آوردن از بس بهش حمله کردند اونوقت شما حرف از یه ریپورتر سخت افزاری میزنی؟!!!
2)فردا از همین جا که میگی کیلو کیلو CPU وارد میشه 2 کیلو Core 2 QUAD برا من بیار:31:
3) شما که خودت خدای ارتباطاتی!!!مگه اینترنت برا دانلوده؟:31:باز این حرفت رو میشه قبول کرد باید سرعت بیشتر ازین حرفا باشه اما دلیلشو خودت میدونی چیه!!!

یه چیز دیگه این که در حال حاضر دولت های دیگه بالاترین سرعتی که به ملتشون میدند مال ژاپن با 61 مگابیته!!! حتی آمریکا هم سرعتی که مخابرات در اختیارشون میذاره میانگین 2 مگه (این حرفه من بر اساس سرچ های گوگله) برای سرعت های بیشتر باید به ISPهای خصوصی متوصل شید
در ضمن اگه تو چین یارو ساعتی 3 گیگ دانلود کنه 20 دقه بعد زنگ خونشو میزنن میبرنش آب خنک:46:

با روند فعلی به زودی و با نابودی شرکت های پپ :41:، مخابرات تنها یکه تاز ارائه اینترنت خواهد بود و امیدوارم همچون دوران انحصاری تلفن همراه عمل نکند .
جدای بحث خصوصی سازی ، ارائه اینترنت پر سرعت می بایست انحصاری به شرط سراسری می بود مانند کشورهایی مثل ژاپن دانمارک مالزی ، آمریکا ، اسپانیا و ......

کاش فقط مثل ژاپن بشه

راستی من روی این پست پرو شدم:31:رام تبریک بگو!!!!

Mig33
14-02-2010, 23:20
فوقش ما رو از فروم میندازن بیرون ... از ارادت ما به انسان های آزاد کم نمیکنه :-)
با احترام به نظر تمامی دوستان باید عرض کنم :
"من با توجه به رویدادهای پیش آمده ......چندان خوشبین نیستم"
و ............ سایه فاشیزم رو احساس می کنم

sei_pm
14-02-2010, 23:25
فوقش ما رو از فروم میندازن بیرون ... از ارادت ما به انسان های آزاد کم نمیکنه :-)
با احترام به نظر تمامی دوستان باید عرض کنم :
"من با توجه به رویدادهای پیش آمده ......چندان خوشبین نیستم"
و ............ سایه فاشیزم رو احساس می کنم

اینجا قانون داره تا قانون شکنی نکنید مشکلی پیش نمیاد. حالا مگه چی گفتی؟
فاشیزم نه و فاشیسم.

*Batman*
14-02-2010, 23:26
معمولا از ساعت 1 تا 2 شب اوضاع خیلی افتضاح میشه.
راستی پیام چی بدیم؟:31:

ای بابا شما هم به جای اینکه یقه شاتل رو بگیرید با هم دعوا میکنید.

sei_pm
14-02-2010, 23:33
کل موضوع رو شرح بدید. بگید این شرکت 6 ساعت از روز رو به عنوان اینکه میگه ساعت رایگان هدیه هست تا یک چهارم سرعت رو پایین میاره. و به نوعی کم فروشی میکنه در صورتی که هیچ جای قرار داد ننوشته سرویس شبانه هدیه هست.

MaSoUd555
14-02-2010, 23:34
ای بابا شما هم به جای اینکه یقه شاتل رو بگیرید با هم دعوا میکنید.

خب زورمون نمیرسه مجبورین همدیگرو بزنیم:31:

sei_pm
14-02-2010, 23:37
اگز استثنا سرعت رو سرور پست اول خوب بود شما سرورهای دیگه رو امتحان کنید.

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

خب زورمون نمیرسه مجبورین همدیگرو بزنیم:31:

امشب دیگه به جای چت کردن با اوپراتورهای زبان نفهم شما لینک شکایت رو بفرستید. حتما دو تا سه تا تست رو که سرعتشون از همه پایین تره روش شکایت بدید

cell_phone
14-02-2010, 23:38
آقا من شاتل ندارم ولی از این حرکت شما پشتیبانی میکنم . موفق باشید .

sei_pm
14-02-2010, 23:42
فقط توجه داشته باشید درجه اهمیت روی High باشه

far2009
14-02-2010, 23:43
کلا این تاپیک های شاتل خیلی با حال هست. بهتر هست اسمش را بگذارند اتاق چت !

همه به بهانه ی اینکه از شاتل شکایت کنند دارند با هم دیگه چت می کنند !

البته ما شاتل نداریم ولی خوب توی بحث دوستان شرکت می کنیم چون خیلی جالب هست !

یکی بحث های سیاسی خیلی طرفدار دارند یکی شاتل :31:

KING_DESIGNER
14-02-2010, 23:52
1) شما یه نمونه از این چیپست و بیار اینجا نشون بده!!!!
چینی جماعت پدر سرورهای گوگل و در آوردن از بس بهش حمله کردند اونوقت شما حرف از یه ریپورتر سخت افزاری میزنی؟!!!
2)فردا از همین جا که میگی کیلو کیلو CPU وارد میشه 2 کیلو Core 2 QUAD برا من بیار:31:
3) شما که خودت خدای ارتباطاتی!!!مگه اینترنت برا دانلوده؟:31:باز این حرفت رو میشه قبول کرد باید سرعت بیشتر ازین حرفا باشه اما دلیلشو خودت میدونی چیه!!!

یه چیز دیگه این که در حال حاضر دولت های دیگه بالاترین سرعتی که به ملتشون میدند مال ژاپن با 61 مگابیته!!! حتی آمریکا هم سرعتی که مخابرات در اختیارشون میذاره میانگین 2 مگه (این حرفه من بر اساس سرچ های گوگله) برای سرعت های بیشتر باید به ISPهای خصوصی متوصل شید
در ضمن اگه تو چین یارو ساعتی 3 گیگ دانلود کنه 20 دقه بعد زنگ خونشو میزنن میبرنش آب خنک:46:

کاش فقط مثل ژاپن بشه

راستی من روی این پست پرو شدم:31:رام تبریک بگو!!!!
مرد حسابی مگه تو با من دعوا داری :31:
اولا اون چیپستی که میگی صداو سیمای خودمون همین شش ماه پیش نشونش داد :31::31::31::31::31:از این مدرک معتبرتر :31::31::31::31::31:توی اخبار علمی فرهنگی شبکه چهار
در ثانی همین الان یه خبر دست به نقد بهت میدم که از اون کمتر نیست
اجبار برای نصب نرم افزار قیلترینگ روی سیستمهای چینی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .com/ITshow-news-15575.htm

2- همون جایی که پردازنده کیلو کیلو وارد میکنه همون جاییه که گارانتیش میکنه ...بگم ؟؟؟ بگم ؟؟:31: همین دریا کامپیوتر و بقیه اذناب چرا قیمتهاشون بیشتر از بازار جهانیه
نمونه پردازنده 955 در بازار جهانی سایت امازون با قیمت 160 دلار با دلار 935 حدود 150 تومن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .com/dp/B00275G0VE/ref=asc_df_B00275G0VE1028508?smid=ATVPDKIKX0DER&tag=pg-408-01-20&linkCode=asn&creative=380341&creativeASIN=B00275G0VE
نمونه همین پردازنده !!!در میهن عزیزمون به قیمت 180 تومان خالص که چون یان سیاته یه خورده گرون میده میشه 183

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .ir/index.php?product_id=810

3-دلیلش هم نفهم بودن همون عده ای هست که به من مهندس و طراح وب میگن کارت ربطی به اینترنت نداره :31::31::31::31::31::31:
4- سرچ گوگل رو بزار در کوزه الان فنلاند داره مجانی و تضمینی به شهروندانش حداقل یک مگ رو ضمانتی و ارانتی دار تحویل میده تازه فنلاندی که گوسفند هم پرورش نمیده ما که همه چی داریم شکر خدا نفت و گاز و...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته دولتش گفته حق شهروندی ما هنوز یه لیوان آب خنک سر چهارراه ها نداریم !
بازم بگو :31::31::31::31::31::31::31: خوشم میاد کم میاری مسعود :31::31::31::31::31:

ویرایش شد :
خبری در مورد جاسوسی همون رایانه ها این بار در هند ! توسط دولت فخیمه چین !:31: مسعود جان داداش بیخیال شو امشب بازم میگم کم میاری ها :31:

MaSoUd555
15-02-2010, 00:01
مرد حسابی مگه تو با من دعوا داری :31:
اولا اون چیپستی که میگی صداو سیمای خودمون همین شش ماه پیش نشونش داد :31::31::31::31::31:از این مدرک معتبرتر :31::31::31::31::31:توی اخبار علمی فرهنگی شبکه چهار
در ثانی همین الان یه خبر دست به نقد بهت میدم که از اون کمتر نیست
اجبار برای نصب نرم افزار قیلترینگ روی سیستمهای چینی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .com/ITshow-news-15575.htm

2- همون جایی که پردازنده کیلو کیلو وارد میکنه همون جاییه که گارانتیش میکنه ...بگم ؟؟؟ بگم ؟؟:31: همین دریا کامپیوتر و بقیه اذناب چرا قیمتهاشون بیشتر از بازار جهانیه
نمونه پردازنده 955 در بازار جهانی سایت امازون با قیمت 160 دلار با دلار 935 حدود 150 تومن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .com/dp/B00275G0VE/ref=asc_df_B00275G0VE1028508?smid=ATVPDKIKX0DER&tag=pg-408-01-20&linkCode=asn&creative=380341&creativeASIN=B00275G0VE
نمونه همین پردازنده !!!در میهن عزیزمون به قیمت 180 تومان خالص که چون یان سیاته یه خورده گرون میده میشه 183

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .ir/index.php?product_id=810

3-دلیلش هم نفهم بودن همون عده ای هست که به من مهندس و طراح وب میگن کارت ربطی به اینترنت نداره :31::31::31::31::31::31:
4- سرچ گوگل رو بزار در کوزه الان فنلاند داره مجانی و تضمینی به شهروندانش حداقل یک مگ رو ضمانتی و ارانتی دار تحویل میده تازه فنلاندی که گوسفند هم پرورش نمیده ما که همه چی داریم شکر خدا نفت و گاز و...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته دولتش گفته حق شهروندی ما هنوز یه لیوان آب خنک سر چهارراه ها نداریم !
بازم بگو :31::31::31::31::31::31::31: خوشم میاد کم میاری مسعود :31::31::31::31::31:

ویرایش شد :
خبری در مورد جاسوسی همون رایانه ها این بار در هند ! توسط دولت فخیمه چین !:31: مسعود جان داداش بیخیال شو امشب بازم میگم کم میاری ها :31:

ایول عجب اطلاعاتی:46:
من کم آوردم تسلیم:46:

100 بار گفتم من میگم حرفتو با مدرک بزن همه براشون جا بیفته مثل همین الان

قاهر - Gahir
15-02-2010, 00:01
من از خود اینترنت توی ایران شکایت دارم تا از یک شرکت خاص ! خدا شاهده جوونا رو پیر کرد !!!!

KING_DESIGNER
15-02-2010, 00:19
خدا رو شکر قاهر رسیدی پسر !
منم همین رو میگم مشکل این شرکتها نیست وگرنه اونها هم از خداشونه که سرویسها رو ارزون کنند و تعداد مشتکاشون بالاتر بره
اون سرور که توی مرکز مخابراتی دارن بابتش اجاره میدهند خوب هر روز خدا روشنه !
ازش چیزی کم نمیشه ! خوب به جای این که الان سرعت 128 رو تقسیم کنه فردا که ده مگ بدهند 10 مگ رو تقسیم میکنه ! چه استهلاکی میخواد داشته باشه !
در ثانی رقابت بوجود میاد ولی کو گوش شنوا ما تا میگیم مخابرات مشکل داره عواملشون میان و به من توهین میکنند !
به همه گفتم راه حل اینه که ریشه این مخابرات کنده بشه و یاد بگیرند که درست حسابی صرویس بدهند !
برابر پول جهانی ازمون پول خدمات میگیرن تازه وقتی میرم حساب کتاب کنم کارمنده خجالت نمیکشه به من میگه خودت با دستگاه کارتخون کار کن میگم مگه من کارمند اینجام ؟ مگه من حقوق بگیر اینجام ؟ به من چه میگه به من چه ! کار خودت دیر راه میفته !
خیلی جالبه
منم چیزی نگفتم تا کارم راه بیفته چون میدونم هیچ اهرمی بالای سر این کلاهبردارا و شیادها نیست !

در ضمن بهترین روش همونیه که گفتم یه سرویس زپرتی از اینها بگیریم و بشقاب پرنده ها رو علم کنیم . به خدا اینترنت یه طرفه شرف داره به این زپرتی که هم محدودیت داره هم کلی تحریم روی IP ایران هست دروغ میگم ؟ میخواین دوباره با سند بهتون ثابت کنم ؟ حتی رپیدلیچرها هم دیگه به IP ایران سرویس نمیدن :38::39::39::39:

MaSoUd555
15-02-2010, 00:44

در ضمن رامتین اینی که میگی اصلا مربوط به هکه چه ربطی به گفته های ما داره؟
منم که همینو گفتم اینا به سرورای گوگل رحم نمیکنن!!!چه برسه چیپست ها!!!

البته اینجور کشورها یه چیز بد دارند اونم اینه میرند هر چی میخرند به صورت کلی ثبت میشه اونم با اطلاعات واقعی!!!!این احمقانست اما تو ایران تا دلت بخواد میشه پیچوند:31:
در ضمن فکر نمیکنم دولت بیاد تو کار خرابکارانه هکرا دخیل بشه!!!

در مورد اون اینترنت 1 مگ هم بگم من کشوری بالاتر از فنلاند رو مثال زدم پسر خوب
من آمریکا رو مثال زدم:46:من که هیچ وقت حاضر نیستم سرعتم بشه 61 مگ اونوقت کشورم به پیشرفتگیه چین باشه!!!:31:
اینم بدون توی حرفای آخری که بین اون کشورا زده شده گفته شده هر شهروندی حق داره سرعت 1 مگ رو داشته باشه:20:منم که دارم اما یه نمه بالا پایین میشه حدود 100 کیلوبایت:31:

قاهر - Gahir
15-02-2010, 00:46
نمیدونم این مخابرات ( استغفرا... ، میخواستم یه فحشی رکیکی بدم ولی دیدم هتاکی میشه ! :دی ) ، دولتی هست یا خصوصی ؟! ...

اگه از بال این دولت ( التوبه !!! :31:... میخواستم یه چیزی بگم که خیلی بدتر از فحش بود !:دی) دراد و خصوصی خصوصی بشه ، بهتر میشه ! ولی فکر کنم که شده ولی نشده !!!! ...

میدونی کار این مخابرات چیه !؟ ... اینه که کاربرای بد بخت فلک زده بیان و به اینترنت وصل بشن ! وصل هستند ها ولی نه میتونن دریافت کنن نه میتونن آپلود کنن ! ... حالا واسه‎ی چی میتونن وصل بشن ! ... ؟ خوب واسه‌ی هوا عوض کردن دیگه !! :دی ...
اینا میخوان کاربرا با این سرعت آشغال وصل بشن و به ازای هر دقیقه‎ای پول هنگفتی هم بگیرن!!! ولی در عوض کاربرای بیچاره علاوه برا اینکه هیچ بهره‌ای هم نمیبرن بلکه خیلی خیلی هم ضرر میکنن و افسرده و آس و پاس و هیرون و ویرون میشن !!!! و اگه کسی هم شکایت کرد حتی اهمیت سگشون هم بهشون نمیدن ! ...

خدای عالم شاهده همین یکی دو ساعت پیش ! ... مغزم خورده شد ! ... پاک خراب و عصبانیم ! ... بابا ، من یک فایل 45 KB رو اصلا نمیتونستم آپلود کنم ! ... الان با هزار بدبختی تونستم آپ کنم ! ...

به قول شما ، بهتره هر کی که سرمایه داره ، بره و یک فرستنده و گیرنده‎ی گنده بذاره پشت بومش و آفلاین فیض ببره ! ... یا اینکه قید اینترنت رو بزنه و خوش باشه ! ... :دی ...

MaSoUd555
15-02-2010, 00:51
نمیدونم این مخابرات ( استغفرا... ، میخواستم یه فحشی رکیکی بدم ولی دیدم هتاکی میشه ! :دی ) ، دولتی هست یا خصوصی ؟! ...

اگه از بال این دولت ( التوبه !!! :31:... میخواستم یه چیزی بگم که خیلی بدتر از فحش بود !:دی) دراد و خصوصی خصوصی بشه ، بهتر میشه ! ولی فکر کنم که شده ولی نشده !!!! ...

میدونی کار این مخابرات چیه !؟ ... اینه که کاربرای بد بخت فلک زده بیان و به اینترنت وصل بشن ! وصل هستند ها ولی نه میتونن دریافت کنن نه میتونن آپلود کنن ! ... حالا واسه‎ی چی میتونن وصل بشن ! ... ؟ خوب واسه‌ی هوا عوض کردن دیگه !! :دی ...
اینا میخوان کاربرا با این سرعت آشغال وصل بشن و به ازای هر دقیقه‎ای پول هنگفتی هم بگیرن!!! ولی در عوض کاربرای بیچاره علاوه برا اینکه هیچ بهره‌ای هم نمیبرن بلکه خیلی خیلی هم ضرر میکنن و افسرده و آس و پاس و هیرون و ویرون میشن !!!! و اگه کسی هم شکایت کرد حتی اهمیت سگشون هم بهشون نمیدن ! ...

خدای عالم شاهده همین یکی دو ساعت پیش ! ... مغزم خورده شد ! ... پاک خراب و عصبانیم ! ... بابا ، من یک فایل 45 KB رو اصلا نمیتونستم آپلود کنم ! ... الان با هزار بدبختی تونستم آپ کنم ! ...

به قول شما ، بهتره هر کی که سرمایه داره ، بره و یک فرستنده و گیرنده‎ی گنده بذاره پشت بومش و آفلاین فیض ببره ! ... یا اینکه قید اینترنت رو بزنه و خوش باشه ! ... :دی ...
بلخره شده یا نشده؟:31:

تمام مشکل این اینترنت ما همینه که میخوان ازش پول در بیارند:19::13:

قاهر - Gahir
15-02-2010, 01:00
بلخره شده یا نشده؟:31:
نــَـــــه ! ... شده ! :دی ....

والا برید و به رئیس فناوری هم بگید ، خواهد گفت ، دایل آپم از سر ایرانی جماعت زیاده ! ... چرا ؟ چون هنوز اینترنت ملی نشده ! :دی ...

MaSoUd555
15-02-2010, 01:04
نــَـــــه ! ... شده ! :دی ....
والا برید و به رئیس فناوری هم بگید ، خواهد گفت ، دایل آپم از سر ایرانی جماعت زیاده ! ... چرا ؟ چون هنوز اینترنت ملی نشده ! :دی ...

اصلا نمیخواد دولتی کنن به درک
قیمت پهنای باند رو بیارن پایین شاتل همین 1 مگ رو میکنه 10 مگ:31:اونم Dedicate :31:

اینترنت که ملی نمیشه:31::46:اون میشه اینترانت:20:

رام ترسیدی در رفتی؟:31:نترس چیزی نمیگم کم بیاری حواتو دارم:20::31:

Mohaddi
15-02-2010, 01:23
الان من تهدید به شکایتشون کردم . اما انگار نه انگار :41:
گفت به دلیل دانلود در شب ...............

MaSoUd555
15-02-2010, 01:27
الان من تهدید به شکایتشون کردم . اما انگار نه انگار :41:
گفت به دلیل دانلود در شب ...............

اگه این گفته ها سازگار بود که تاحالا درست شده بود:31:باید تعداد زیادی دست به کار شند

KING_DESIGNER
15-02-2010, 01:27
اصلا نمیخواد دولتی کنن به درک
قیمت پهنای باند رو بیارن پایین شاتل همین 1 مگ رو میکنه 10 مگ:31:اونم Dedicate :31:

اینترنت که ملی نمیشه:31::46:اون میشه اینترانت:20:

رام ترسیدی در رفتی؟:31:نترس چیزی نمیگم کم بیاری حواتو دارم:20::31:
بیا برو عمو من کم بیارم :31: کور خوندی :31:نه رفته بودم تنظیمات تورنت رو بکنم برگشتم
اقا جان با همه تفاسیر همون بشقاب پرنده و سرویس 15 تومنیه می ارزه بازم بخور بگو بده:2::31:

farsweb
15-02-2010, 02:02
تاپیک در مورد شکایت از isp هاست . لطفا اگر راهکار دارید ارائه بدید .
کسی تا حالا شکایت کرده نتیجه بگیره ؟؟

KING_DESIGNER
15-02-2010, 02:19
مسعود ببین دوستمون چی میگه
دوست عزیز فعلا دوستان در حال جمع اوری امضا هستند من که مشترکش نبودم و خدا رو شکر نخواهمم شد !!!!!
ولی به شما توصیه میکنم اگر از این سرویس استفاده میکنید حتما یه امضا بزنید
اولین شرکت رو به دادگاه بکشونیم ( که صدسال اتفاق نمیفته ) دومی ها هم درس عبرت میگیرن مگه سرجمع چندتان همش 8 تان ( هرچند که فکر نمیکنم این همه نامه و اعتراض به گوش کسی برسه .....مگه قبلی ها رسید اینم روش !:13:

sirchicco
15-02-2010, 03:08
بابا این نرم افزارشون با این سرعت ما اونم این موقع شب بالا نمیاد چه برسه بخوام تست بگیرم!:2:

KING_DESIGNER
15-02-2010, 03:45
ویرایش شد :
خوشبختانه برای من مسلم شد که چاقو دسته خودشو نمیبره .....منم هرکاری کردم بی فایده بود .معلوم میشه همه چی از کجا آب میخوره ( گرچه برای من قبلا هم مثل روز روشن بود )
کس دیگری هم همین مشکل رو داره ؟
اگر کسی میتونه این اسکریپت رو ببینه ازش یه عکس بگیره اینجا بزاره چون مشخص میشه اون وقت سیستم ما مورد داره .:41:

*Batman*
15-02-2010, 04:12
ویرایش شد :
خوشبختانه برای من مسلم شد که چاقو دسته خودشو نمیبره .....منم هرکاری کردم بی فایده بود .معلوم میشه همه چی از کجا آب میخوره ( گرچه برای من قبلا هم مثل روز روشن بود )
کس دیگری هم همین مشکل رو داره ؟
اگر کسی میتونه این اسکریپت رو ببینه ازش یه عکس بگیره اینجا بزاره چون مشخص میشه اون وقت سیستم ما مورد داره .:41:

این نتیجه تست من شد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sei_pm
15-02-2010, 08:47
این همه تاپیک زدم دیشب سرعت من رفته بود بالا 900 مگ دانلود داشتم هر دفعه تست می گرفتم . سرعت بالا بود باز امشب هم باید تست بگیرم.

این نتیجه تست من شد:

اگر سرویست Eco-512 هست باید شکایت رو میزدی میرفت.

تاپیک در مورد شکایت از isp هاست . لطفا اگر راهکار دارید ارائه بدید .
کسی تا حالا شکایت کرده نتیجه بگیره ؟؟
پست اول رو کامل بخوانید

BLACK-BLACK
15-02-2010, 09:04
انقریبه که سرو کله aQoa پیدا شه.یهسری از کاربرا مشکلات خانوادگیشون رو هم میارن تو فروم حل کنن:41:

sei_pm
15-02-2010, 09:27
انقریبه که سرو کله aQoa پیدا شه.یهسری از کاربرا مشکلات خانوادگیشون رو هم میارن تو فروم حل کنن:41:

واضح تر پست بدید. منظور شما کاربرانی هست که تو هر تاپیکی از موضوع مد نظر خودشون صحبت می کنند هست یا کلا تاپیک نباید مطرح می شد.

Mohaddi
15-02-2010, 10:34
من حرفی برای گفتن ندارم , چون سرویسم ایکو 128 هست :41: ای کاش 512 میگرفتم , الان شکایت میزدم.

البته میتونیم بگیم که به کاربر خانگی بیشتر از 128 دادن , :20:اینجوری به نظرتون بهشون ضربه ای می خوره ؟ خوب از لحاظ قانونی کارشون مشکل داره

BLACK-BLACK
15-02-2010, 10:43
واضح تر پست بدید. منظور شما کاربرانی هست که تو هر تاپیکی از موضوع مد نظر خودشون صحبت می کنند هست یا کلا تاپیک نباید مطرح می شد.

منظور من کاربراییه که به اسم شرکت تو بحث میان به همدیگه توهین میکننو همدیگه رو به نادونی متهم میکنن و میان که از خودشون تعریف کنن و خودشونو به خاطر اینکه دوکلمه بلدن رییس فروم میدونن

به نظر من بحث خوبیه ولی باید هرچه زودتر اسپم ها پاکسازیشه

KING_DESIGNER
15-02-2010, 11:50
تا وقتی که اینترنت انحصارا دست مخابراته و سایه سیاست بر روی اون حاکمه نه اینجا ( چون بحث سیاسی ممنوعه ) و نه جای دیگه نمیشه کاری کرد .
در ضمن شما که به فکر راهکارها میگردید به نظر شما چه کار باید کرد . کسی که بالای ده میلیارد سرمایه میزاره وسط فکر میکنی خیالش به اندازه پفک فروش سر کوچه است ؟ نه عزیز من پس یا اصلا توباغ نیستی و نمیدونی چی به چیه
و یا این که خبر داری و سرتو کردی تو برف
تا وقتی که افسار اینترنت دست مخابراته کسی نمیتونه حرفی بزنه بدتر از همه هم این که توی این فروم بحث سیاسی ممنوعه .
حالا بازم خود دانید. فکر میکنید با شکایت مسئله حل میشه بسم اله کسی جلوی کسی رو نگرفته ولی همیشه درد رو باید از ریشه خفه کرد
اینها همش یه مسکن کوتاه مدته دوباره روز از نو روزی از نو کسی هم که میگه حرف من نادرسته میتونه با شکایت کردن و گرفتن حق و حقوقش منو توجیه کنه ولی اگر حتی اگر یه نفر این کار رو بکنه خیالتون راحت همینی هم که دارید از بین میره ( اکو و .. کلا سرویس شبانه جمع میشه. )
چون سرویس شبانه یه اشانتیون برای جلب مشتریه و سود شرکت در سرویسهای بلند مدت به مراکز خاص هست ( مثل کارخانه های غول و تاپی مثل ذوب اهن و ایرانخودرو و بانکها که مدام از شتاب استفاده میکنند. ) بازم بگو شکایت:13:

sei_pm
15-02-2010, 12:27
منظور من کاربراییه که به اسم شرکت تو بحث میان به همدیگه توهین میکننو همدیگه رو به نادونی متهم میکنن و میان که از خودشون تعریف کنن و خودشونو به خاطر اینکه دوکلمه بلدن رییس فروم میدونن

به نظر من بحث خوبیه ولی باید هرچه زودتر اسپم ها پاکسازیشه

با نظر شما موافقم 100 در صد ولی ای کاش مدیر بخش زودتر سر بزنه.

تا وقتی که اینترنت انحصارا دست مخابراته و سایه سیاست بر روی اون حاکمه نه اینجا ( چون بحث سیاسی ممنوعه ) و نه جای دیگه نمیشه کاری کرد .
در ضمن شما که به فکر راهکارها میگردید به نظر شما چه کار باید کرد . کسی که بالای ده میلیارد سرمایه میزاره وسط فکر میکنی خیالش به اندازه پفک فروش سر کوچه است ؟ نه عزیز من پس یا اصلا توباغ نیستی و نمیدونی چی به چیه
تا وقتی که افسار اینترنت دست مخابراته کسی نمیتونه حرفی بزنه بدتر از همه هم این که توی این فروم بحث سیاسی ممنوعه .
حالا بازم خود دانید. فکر میکنید با شکایت مسئله حل میشه بسم اله کسی جلوی کسی رو نگرفته ولی همیشه درد رو باید از ریشه خفه کرد
اینها همش یه مسکن کوتاه مدته دوباره روز از نو روزی از نو کسی هم که میگه حرف من نادرسته میتونه با شکایت کردن و گرفتن حق و حقوقش منو توجیه کنه ولی اگر حتی اگر یه نفر این کار رو بکنه خیالتون راحت همینی هم که دارید از بین میره ( اکو و .. کلا سرویس شبانه جمع میشه. )
چون سرویس شبانه یه اشانتیون برای جلب مشتریه و سود شرکت در سرویسهای بلند مدت به مراکز خاص هست ( مثل کارخانه های غول و تاپی مثل ذوب اهن و ایرانخودرو و بانکها که مدام از شتاب استفاده میکنند. ) بازم بگو شکایت:13:

شما هم تاپیک رو به انحراف می کشید هم ذهن کاربرا رو خراب می کنید. این حرف های شما هم هیچ ارتباطی با موضوع تاپیک نداره.

Mahdi.p30
15-02-2010, 12:49

ببين دوست من ،شما فقط مثل اينكه خودت و اطرافيانت رو ميبيني
اصلا درست نيست كه بخاطر چند واحد كه پاس كردي ، ديگرانو به "تو باغ نبودن" و حماقت و... متهم كني
اكثر بچه ها همه اين چيزا رو ميدونن ،ولي خيليا چاره اي جز اي دي اس ال ندارن
وقتي چاره ندارن ،به هر دري ميزنن تا همينو اصلاح كنن
بعضيا امكانات و دسترسيشون براي اينترنت دوربرد:31: محدوده!
خيليا توي شهرستانن و دسترسي براي خريد اكانت رو ندارن
خود من بشخصه اگه اينترنت بهتري باشه ،ديوانه كه نيستم از شاتل استفاده كنم ولي وقتي نميشه ،چيكار كنم؟
شما توي هر تايپيكي ميگي الا و بلا رسيو بايد از دوربرد باشه ،خب يه تايپيك جدا كه زدي ،برو همونجا بحث كن!

=====================================

ضمنا در مورد شكايت هم چند روز پيش داشتم توي تايپيكا در مورد صبانت سرچ ميكردم كه فهميدم پارسال وقتي كار داشته به شكايت از صبانت و تحريم اون ميكشيده ،شركت صبانت اومده مدير فروم رو تهديد به شكايت از فروم و پيلتر اون كرده ،يعني دقيقا از فروم ترسيدن و ترسوندن!
اگه دقت كني ،ميبيني همه تايپيكاي صبانت قفل شدن!
اينكه همه چيز دست مخابراته ،درسته ،ولي مخابرات هم از زمين خوردن شركتاي پاپ خصوصي استقبال ميكنه( مثل قضيه ايرانسل) ،ضمنا شما هم كه داري ياري بهش ميرسوني

Mohaddi
15-02-2010, 13:01
اشکال نداره , بلاگ رو که از آدم نگرفتن . یه بلاگ میزنیم . دوستان اگه موافق هستن یه بلاگ بزنیم دیگه این حرف ها هم توش نیست . دیگه مشکلی برای اینجا هم پیش نمیاد . شاید طول بکشه تا همه تو اون بلاگ جمع شند ولی ارزششو داره به نظر من

Mahdi.p30
15-02-2010, 13:16
اشکال نداره , بلاگ رو که از آدم نگرفتن . یه بلاگ میزنیم . دوستان اگه موافق هستن یه بلاگ بزنیم دیگه این حرف ها هم توش نیست . دیگه مشکلی برای اینجا هم پیش نمیاد . شاید طول بکشه تا همه تو اون بلاگ جمع شند ولی ارزششو داره به نظر من
به نظر من بهتره همین جا ادامه بدیم
فعلا که شاتل مشکلی برای فروم ایجاد نکرده و مدیرا هم که چیزی نگفتن
همینجا رو شلوغش کنیم:19:

KING_DESIGNER
15-02-2010, 13:29
ببين دوست من ،شما فقط مثل اينكه خودت و اطرافيانت رو ميبيني
اصلا درست نيست كه بخاطر چند واحد كه پاس كردي ، ديگرانو به "تو باغ نبودن" و حماقت و... متهم كني
اكثر بچه ها همه اين چيزا رو ميدونن ،ولي خيليا چاره اي جز اي دي اس ال ندارن
وقتي چاره ندارن ،به هر دري ميزنن تا همينو اصلاح كنن
بعضيا امكانات و دسترسيشون براي اينترنت دوربرد:31: محدوده!
خيليا توي شهرستانن و دسترسي براي خريد اكانت رو ندارن
خود من بشخصه اگه اينترنت بهتري باشه ،ديوانه كه نيستم از شاتل استفاده كنم ولي وقتي نميشه ،چيكار كنم؟
شما توي هر تايپيكي ميگي الا و بلا رسيو بايد از دوربرد باشه ،خب يه تايپيك جدا كه زدي ،برو همونجا بحث كن!

ضمنا در مورد شكايت هم چند روز پيش داشتم توي تايپيكا در مورد صبانت سرچ ميكردم كه فهميدم پارسال وقتي كار داشته به شكايت از صبانت و تحريم اون ميكشيده ،شركت صبانت اومده مدير فروم رو تهديد به شكايت از فروم و پيلتر اون كرده ،يعني دقيقا از فروم ترسيدن و ترسوندن!
اگه دقت كني ،ميبيني همه تايپيكاي صبانت قفل شدن!
اينكه همه چيز دست مخابراته ،درسته ،ولي مخابرات هم از زمين خوردن شركتاي پاپ خصوصي استقبال ميكنه( مثل قضيه ايرانسل) ،ضمنا شما هم كه داري ياري بهش ميرسوني

اولا اون واحدها رو 3 سال پیش پاس کردم !!! دوباره برو از اول بخون
دوما عوض دستت درد نکنه است دیگه .چقدر ما ایرانها بدبختیم
سوما دیگرانی که به باغ نبودن مشهور شدن پستهاشون مشخصه لطفا یه حرف محکمه پسند بزنید از شما با وجود این همه سابقه بعیده مثل یه تازه وارد رفتار کنی در ثانی ضمن این که بحث کاملا مربوطه مخابرات این وسط پدر شرکتها رو دراورده قیمتهای پهنای باند ماهی 40 میلیون تومنه که در هیچ کجای دنیا اینجوری نمیفروشن حداقل در ترکیه این بغل گوشمون !
در ثانی با مدرک گفتم که اگر اینها میخواستن از بین بروند تا الان رفته بودند
توی همین فروم خوندم که شرکت پارس انلاین وابستگی به ( ثپاح ) داره
کسی میتونه از دستش شکایت کنه ؟
چند وقت پیش هم که مناقضه خود مخابرات بود و شرکت پیشگامان برنده شد و بعد از دو روز اعلامیه زد و گفت ما برنده نشدیم یه شرکت دیگه برنده شده ! خوب ببینم به نظرتون این قدرتی که این جریان رو هدایت میکنه شکایت شماست ؟ :31::31::31::31:چند تا کاربر ؟:31::31:واقعا حرفاتون خنده داره اصلاح کردن وضعیت موجود تا وقتی که اینترنت انحصارا دست مخابراته فایده ای نداره !
بهترین راهکار رو هم گفتم متاسفانه نمیدونم به چه علتی ؟:31::13: بعضیها مخالف بشقاب پرنده هستند
کاربر عزیز sei+pm یا هرچیزی این بار سومه که دارید توهین میکنید و بدون دلیل صحبتهاتون رو همراه با توهین میزنید دفعه دیگری در کار نخواهد بود کاربرنماهایی مثل شما رو باید به مسئول فروم معرفی کرد تا یه جور دیگه تصمیم بگیرند . این فروم امکان بن کردن کاربران رو داره و تمام پستهای شما رو مکتوب به مسئولش میفرتم تا درس عبرتی باشه برای کسانی که دیگران رو بدون مدرک مورد توهین قرار میدهند.

ولی در مورد سرویسهای دوربرد !( اینو برای این میگم چون به نظرم شما ادم منطق پذیری هستید .)
راهش هم اینه که دروازه ورود سرویسهای بین المللی رو باز کنیم و به دیگران هم اجازه شرکت در مناقصات رو بدیم و قطعا نتیجه بهتری رو ببینیم در همه کشورهای اروپایی سرویسهایی هست که قیمتهاشون از شمال تا جنوب اروپا یکسانه ! خوب چرا ما نباید داشته باشیم ؟ اروپا به جهنم با همین امارات ارتباط برقرار کنیم ! خیلی سخته ؟
اخه ما ایرانیها چقدر باید بدبخت باشم . واقعا متاسفم
وقتی برای دریافت همین خط مخابرات زپرتی رفته بودم با رییس مرک صحبت کنم ( علی رغم ان که یه پارتی هم نداشتم ) گفتم کارم و شغلم و حرفه ام همینه الا زندگی من روی اینترنته ایشون بر میگردن میگن قطعه فروش نمیتونه و هیچ ربطی هم به اینترنت نداره جالبه ID من که نشون دهنده یه طراح و برنامه نویس وب هست هیچ ربطی به یک کاربر هم ندارد . خوب وقتی با همچین مغز متفکری روبرو هستیم چه میشه کرد ؟

ضمن این که اگر شرکتهای پپ اصلاح پذیر بودند تا الان که چند ساله ADSL وارد مملکت شده یه کاری میکردند ضمن این که حتی عرضه ندارند یه تو دهنی به نمایندگیهای آشغالشون بزنند با این سرویسهای مسخره نمونه اش هیاهو ! اوراکل ! امپراطور !
توی همین فروم ببینید چند نفر شاکی از این سرویسها هستند قاصدک و غیره پیشکش ...
ضمنا یه حرفی رو زدی که واقعا خندم گرفت :31: شما خودت داری جواب حرف خودت رو میدی :31: اون اقای سلطانی که رییس صبانته اولا که کاره ا نیست و خیالت راحت کس دیگری پشت پرده است شما شهرستانید و یه بار گفتم از مسائل اینجا خبر ندارید باندبازیهایی که اینجا میشه زد و بندهایی که میشه و پارتی بازیهایی که میشه نهایتش میشه این که در کشور ما 8بعد از این همه سال با ورود این تکنولوژی با 8 تا پپ زپرتی کار کنند اونوقت توی اروپا هر سال یه سرویس بهتر از قبل بوچود میاد با کلی امکانت بیشتر خواستی با مدرک بهت میگم . نمونه اش همین اینترنت پسرخاله من توی سوئد ماهی 16 تومن یه سرویس بالای ده مگ ! که ما هنوز یک مگش رو توی خواب هم نمیتونیم داشته باشیم . !

در مورد اون نوع سرویس که عرض شد اون یه نمونه کوچک از هزاران نوع دسترسی هست که فعلا در ایران جواب میده به علت beem چندتا ستلایت مهم من جمله NSS که اکثر شبکه های دیتا روی این ستلایت قرار گرفته
روشهای دیگه ای هم هست که چنانچه دولت محترم بودجه شو بزاره مشکلی پیش نمیاد ولی تا وقتی که اینترنت انحصاری هست بهترین روش همونیه که گفتم حالا شما و دوستان زور بزن شاید بتونی سد شاتل رو بشکنی :27: ضمن این که من کماکان منتظرم چنانچه اولین شکایت به ثمر رسید و شاتل به دادگاه کشیده شد ( که نمیشه خوابشو ببینی ) اونوقت خودم برای گرفتن حق خودم از فن اوا و مخابرات و... دست به یه همه پرسی و جمع اوری امضای میلیونی میزنم .:46: خوش باشی

Mahdi.p30
15-02-2010, 13:42
ضمنا یه حرفی رو زدی که واقعا خندم گرفت :31: شما خودت داری جواب حرف خودت رو میدی
منظورم این بود که این فروم در این حد تاثیر گذار بوده که لابی صبانت دست به کار شده و ترسیده و ترسونده!
پس بی تاثیر نیست!!

KING_DESIGNER
15-02-2010, 13:59
خوب منم همینو میگم :31: مهدی جان شما هم مثل برادر من خوشحال شدم بالاخره یکی حرف ما رو گرفت !:31:
طرف دم کلفته ! نمیشه کاریش کرد شاتل هم از اون دم کلفت تر
فقط برو شکایت کن بهترین وکیل هم بگیر اگر از این شرکت چیزی در اومد ... از ما کفتن بود
البته خدای نخواسته منظورم این نبود که شما برید شکایت کنید کسانی که شاکی هستند
حالا بازم تومار جمع کنید شاید توفیری کنه ولی من احساس نمیکنم که اصلا دادگاهی تشکیل بشه چه به این که رای هم به نفع کاربران صادر بشه.
سئوالی بود در خدمتم.:20::10:

hamed malekpour
15-02-2010, 14:30
یکی را هم من بگم به تازگی یک سرویس دهنده ی در شهرستان ما به جای اینکه کارت اینترنت 15 ساعته 15ساعت کار کنه 7ساعت هم کار نمی کنه اینو تمامی افراد ودوستان وخود من می گم شرکت ماکس نت شهرستام مرند این هم سایتش

online_amin
15-02-2010, 14:39
اگر تو بدبختی مشکلی نیست. هیچ وقت خودتو با یک ملیت جمع نزن.
شما که داری به کل ایرانیها توهین می کنید.

نمونش:

ایرانیهای بدبخت, هم از داخل تحت فشارن و هم از خارج.

از داخل >> شیلترینگ ها
از خارج >> محدودیت بعضی سایتها برای کاربران ایرانی (از جمله Paypal)

KING_DESIGNER
15-02-2010, 14:43
یکی را هم من بگم به تازگی یک سرویس دهنده ی در شهرستان ما به جای اینکه کارت اینترنت 15 ساعته 15ساعت کار کنه 7ساعت هم کار نمی کنه اینو تمامی افراد ودوستان وخود من می گم شرکت ماکس نت شهرستام مرند این هم سایتش
سلام
خوشحالم که هر روز یه شاهد و یه مدرک به تمام حرفهای من اضافه میشه :8: دوست عزیز چند وقته که این اتفاق افتاده و شما این قضیه رو میدونید ؟

Mahdi.p30
15-02-2010, 14:45
نمونش:

ایرانیهای بدبخت, هم از داخل تحت فشارن و هم از خارج.

از داخل >> شیلترینگ ها
از خارج >> محدودیت بعضی سایتها برای کاربران ایرانی (از جمله Paypal)
حرف شما رو با اجازه ، کمی اصلاح میکنم:

از داخل >> شیلترینگ ها
از خارج >> فروش نرم افزارهای شیلترینگ به شیلترکنندگان و ...:31:

amin_g_p
15-02-2010, 14:46
بچه ها کسی ایمیل زدن را تست کرده من که نتیجه ای تنهایی نگرفتم اگه همه بزنن شاید یکم بیشتر متوجه بشن

شکایات complaint@shatel.ir

S@nti@go_s&k
15-02-2010, 14:49
فروش نرم افزارهای شیلترینگ به شیلترکنندگان
:27:

نمونش نوکیای لعنتی ( من با نوکیا اصلا خصومتی ندارم :دی:21:)

sei_pm
15-02-2010, 15:02
بچه ها کسی ایمیل زدن را تست کرده من که نتیجه ای تنهایی نگرفتم اگه همه بزنن شاید یکم بیشتر متوجه بشن

شکایات complaint@shatel.ir

نه اون مال خودشونه و همه ان کار ها رو هم می دوند که دارند انجام می دهند تنها راه قدام طبق پست یک این تاپیک هست.

hamed malekpour
15-02-2010, 15:06
سلام
خوشحالم که هر روز یه شاهد و یه مدرک به تمام حرفهای من اضافه میشه :8: دوست عزیز چند وقته که این اتفاق افتاده و شما این قضیه رو میدونید ؟
حدود 1ماه می شه که من فهمیده ام من خیلی وقت بود که از این کارت اینترنت استفاده می کردم ولی حدود 1ماه پیش فهمیدم که کارت ها زود تموم می شه به یکی از دوستام گفتم گفت مگه نمی دونی دیگه هیچ کس از این کارت ها نمی خره و من از آن روز به بعد از کارت اینترنت دیگه استفاده می کنم.

farsweb
15-02-2010, 15:06

این معضل که خیلی وقته وجود داره . روی کارت می نویسن ...ساعته ولی نهایتا 70 درصدش کار میکنه .

reb
15-02-2010, 15:19
خود این سایت درست نشون نمیده کمتر از مقدار واقعی میگه.

The Joker
15-02-2010, 15:25
خب خبرشو میدونید که بستن جی میل = رفتن مردم به سوی میل ملی !!!

بدبخت میشیم میره !!!

آقا یکاری بکنیم ، تابلو دستمون بگیریم بریم توی خیابون ره بریم !!!

کی پایه اس !؟ : دی ، جدی میگم !

19 بهمن 1388 - مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات گفت : درمورد بسته شدن جي‌ميل اگر هر كسي اعتراضي داشته باشد بايد به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منتقل كند.

ايلنا: سعيد مهديون مديرعامل شركت فناوري اطلاعات در جلسه پرسش و پاسخ در جمع خبرنگاران در پاسخ به اين سوال كه آيا سرعت 128 كيلو بيت بر ثانيه اينترنت براي كاربردهاي دولت الكترونيك در كشور كافي است يا خير به ايلنا گفت: كاربرد دولت الكترونيكي هيچ ربطي به سرعت اينترنت ندارد و محدوديت‌هايي براي اينترنت ملي براي كشور ندارد و ممكن است سرعت 128 كيلو بيت محدوديت‌هاي فني براي شركت‌هاي ارائه خدمات اينترنتي داشته باشد ولي بنده معتقدم با همين سرعت مي‌توان كاربردهاي تجارت الكترونيكي را عملياتي كرد.

وي در ادامه سخنان خود در پاسخ به خبرنگار ايلنا مبني بر مشكلات به وجود آمده در شبكه اينترنت كشور بعد از قطعي كابل جاسك- فجيره اظهار داشت: اين قطعي براي داخل كشور مشكلي ايجاد نكرده است ولي سرعت دسترسي كاربران اينترنت را با مشكل مواجه كرده ولي ما به دنبال آن هستيم با قطعي كابل‌هاي اينترنت خدمات كشور دچار مشكل نشود البته بايد در نظر داشت كه اگر در سرعت اينترنت مشكلاتي به وجود آمده است ممكن است از شركت ارائه‌كننده آن باشد كه ما درصدديم براي تشويق بيشتر شركت‌ها 10 ISP برتر در زمينه سرعت را معرفي و اسامي آن را در سايت شركت قرار دهيم.

مهديون در ادامه سخنان خود به بسته شدن جي ميل اشاره كرد و گفت: در مورد بسته شدن اين سرويس اگر هر كسي اعتراضي داشته باشد بايد به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منتقل كند ولي از نظر بنده اين يك فرصت حساب مي‌شود و بايد مردم كشور به سمت ايميل ملي هدايت شوند به عبارتي تا زماني كه ما به خارجي‌ها اعتماد كنيم توسعه فناوري اطلاعات در داخل نخواهيم داشت و اين يعني اينكه بايد به دولت و كشور اعتماد كنيم.

وي در ادامه سخنان خود به بودجه شركت فناوري اطلاعات در سال‌جاري اشاره كرد و گفت: بودجه امسال نسبت به بودجه سال گذشته تغيير كرده است چرا كه شركت به سمت كارهاي حاكميتي مي‌رود و با توجه به لايحه جامعه ارتباطات كه تكميل شده و به مجلس رفته بنابراين سازمان در آمد شركتي ندارد و اگر از حاكميت بودن خارج شود در اصلاحيه بودجه كه نيمه سال مشخص مي‌شود بحث بودجه و شركت مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

وي در پايان سخنان خود اظهار داشت: در حال حاضر ما از نظر شاخص ضريب نفوذ اينترنت در منطقه اول هستيم و از نظر بيشترين جهش فناوري اطلاعات از سال 84 تا 88 در منطقه داراي رتبه دوم هستيم كه اميدواريم تا پايان سال برنامه پنجم در ميانگين همه شاخص‌ها به مقام دوم حوزه IT دست پيدا كنيم.

منبع : آي.تی ایران

رفقا !!! وقتشه دست بکار شیم !!!!!!!!!!!

KING_DESIGNER
15-02-2010, 15:41
ژوکر جان
تا وقتی که همدلی نیست کاری درست نمیشه یه عده هستند که میگن با ارسال ایمیل و تهدید میشه کاری کرد که به نظر من با توجه به شناختی که از کبکبه و دبدبه این حضرات دارم هیچ توفیری نمیشه
سازمان بازرسی و و...همش یه سرپوشی برای قانونی جلوه دادن این کار مخابراته وگرنه اگر قرار بود کاری بشه توی این چند سال میشد .
جایی که وزیر قبلی میگه شما تا 56 کیلو براتون کافیه من چی بگم آخه ؟
وقتی هم میگم از دست چپ پاسمون میدن به دست راست کسی توی گوششش نمیره بالاخره یاسین که نخوندم واقعیت رو گفتم ولی یه عده هستند حتی در این تاپیک تا میگم مخابرات رو تحریم کنید توی گوششون نمیره و فکر میکنند منفعتی به من میرسه بهترین روش استفاده از وایمکس ایرانسله که به مراتب بهتره و نیاز به پورت مخابرات و اسیر شدن نداره و یه بشقاب پرنده یک طرفه والسلام
هرکی هم که گرتفه راضی بوده . چندتا از دوستان هستند که گرفتند و ناراضی بودند ؟
خدایی با این وضعیت اصلا صلاح نیست از این اینترنت محدود شده ساتفاده کنیم
اینترانت ملی میخوان راه بندازن برایما هست دیگه ؟ پس اولش یه نظر سنجی بزارن ببینن مردم راضی هستند
بعد اقدام کنند متاسفانه صحبت سیاسی توی فروم ممنوعه و شانس بد ما هرچی هم میکشیم از مخابراته که نمیشه در موردش چیزی گفت ( دیدی تو ورخدا ) این بساط فقط یه مغز داره اون هم مخابراته که با کاربرا سر لج
جدیدا هم که مدیریت عوض شده و واگذار شده معلوم نیست کی رفته پشتش تا قبل که وضعیتش مشص بود اونجوری بود حالا هم که دیگه ... نور علی نور شده
any way
پیشنهاد من همونیه که گفتم . هرکی هم مخالفه میتونه عمل نکنه ولی اعلام مخالفت با مدرک ! حرف بدون مدرک برای من پشیزی ارزش نداره.
امری بود در خدمتم.:10:

The Joker
15-02-2010, 15:48
کلا نمی دونم دیگه !

دنیای واقعیش رو اینجوری رفتار می کنن !

دنیای مجازی که دیگه تعطیله !

پیشنهادت رو خلاصه بگو ببینیم ! صفحات قبلی شلوغ بود نتونستم چیزی پیدا کنم !

ولی اگه تومار و اینجورکارها هم باشه خوب جواب نمی ده !

مطمئن باش 10000 نفر هم نظر منفی بدن بازم اون """ کار خودشون رو می کنن !

بهترین کار اعتراض به صورت علنی هست ! علنی ! یعنی اینکه پاشی بری کاری بکنی که واقعا ببینن !!!

mehrdad38
15-02-2010, 15:53
عزيز من اينطوري فايده اي نداره . شماها زحمت كشيدين تاپيك زدين ولي به خدا وقت خودتون و هدر مي ديد. اين شركت هاي خصوصي بااين سرويس هاي فضاحت باري كه به خورد اين ملت مي دن چرا تا الان دوام پيدا كردن ؟ چرا كسي تا به حال ازشون باز خواست نكرده . جواب مشخص جان من چون جرياناتي اين ها رو مي گردونه و هدايت مي كنه . شكايت شما هم راه به جايي نداره. تازه تمام مردم هم كه از اين شكوايه ي شما خبر ندارن فقط كساني كه با P30 كار مي كنن مي دونن.

فكر مي كنيد چند نفر كاربر تو P30 مي يان با شما همگام ميشن. آدم بايد عاقلانه فكر كنه. به جاي وقت تلف كردن و اعصاب خورد كردن برين از سرويس هاي جايگزين استفاده كنيد.

ديگه خود دانيد

sei_pm
15-02-2010, 16:02
عزيز من اينطوري فايده اي نداره . شماها زحمت كشيدين تاپيك زدين ولي به خدا وقت خودتون و هدر مي ديد. اين شركت هاي خصوصي بااين سرويس هاي فضاحت باري كه به خورد اين ملت مي دن چرا تا الان دوام پيدا كردن ؟ چرا كسي تا به حال ازشون باز خواست نكرده . جواب مشخص جان من چون جرياناتي اين ها رو مي گردونه و هدايت مي كنه . شكايت شما هم راه به جايي نداره. تازه تمام مردم هم كه از اين شكوايه ي شما خبر ندارن فقط كساني كه با P30 كار مي كنن مي دونن.

فكر مي كنيد چند نفر كاربر تو P30 مي يان با شما همگام ميشن. آدم بايد عاقلانه فكر كنه. به جاي وقت تلف كردن و اعصاب خورد كردن برين از سرويس هاي جايگزين استفاده كنيد.

ديگه خود دانيد

شما هم می تونید برید یه کشور دیگه که همیچیش بهتر باشه. اگر شما سرویس شاتل ندارید لزومی نداره دیگران رو منصرف کنید. برای اینکار هزینه ای لازم نیست ولی برای جایگزینی چرا.

hamed malekpour
15-02-2010, 16:12
اسم خودشونو گذاشتن مسلمان ونماز می خوانند وروزه می گیرند وفکر می کنند در دنیا بهتر از آنها کسی نیست این چه وضعش است به کی اعتراض کنیم همشون دستشون تو یک کاسه است.:2:

mehrdad38
15-02-2010, 16:14
اتفاقا اين گزينه رو تو آب نمك دارم. باشه موفق باشين فقط اگر دادگاه محاكمه شاتل برگزار شد به ما هم خبر بديد بيايم :13:

KING_DESIGNER
15-02-2010, 16:16
ژوکر جان کارکنان کارخانه ای در لرستان !!!! به جرم پرداخت نشدن 14 ماه حقوقشون جلوی فرمانداری قیامت کردند ! خواستی بگو لینکشو بزارم بعدا به اسم اغتشاشگر از محل رانده شدند :27: فکر میکنی به ما چی میگن ؟ :27: این روشها برای جایی خوبه که منطق هم بفهمه .....نمونه اش !!! آقای مهرداد یکی از کاربران ارزشمند فروم زحمت کشیده تجربیاتشو یه جا جمع کرده و بهترین راه حل ممکن رو در این شرایط داده و لی همین الان این یکی میگه برو از کشور بیرون !!!! کسی هم نمیتونه چیزی بهش بگه دقیقا مصداق همون من بدو آهو بدو این باتلاقیه که دست و پا زدن بیشتر مساوی با خودکشی زودتر

ضمنا مهرداد جان
اصلا به کسانی که منطق ندارند توجه نکن هرکی یه چیزی میگه یه سند میاره یه عده هستند خودشون رو مدرک و سند و عقل کل حساب میکنند توی همه فرومها هم هستند بزار برای خوشد بگه ...توجه نکن
جالب هم اینحاست که کسی برخورد نمیکنه:13:
توجه نکن برادرم توحه نکن ..

hamed malekpour
15-02-2010, 16:21
دیگه ما باید یک صدا بشیم ؟!:46:

sei_pm
15-02-2010, 16:26
اتفاقا اين گزينه رو تو آب نمك دارم. باشه موفق باشين فقط اگر دادگاه محاكمه شاتل برگزار شد به ما هم خبر بديد بيايم :13:

شما که کاربرش نیستید می تونید شما هم ازش سرویس بگیرید تا بوتنید تو دادگاه شرکت کنید.

---------- Post added at 04:26 PM ---------- Previous post was at 04:22 PM ----------

دیگه ما باید یک صدا بشیم ؟!:46:

شما که تو شهرتون همارا سیستم رو دارید چرا از شاتل سرویس میگیرید؟
با سرویس کلاسیک که ماهی 10 تومانه هر شب 1300 و جمعه ها 1600 مگ دانلود می تونید بکنید.
شاید تو ماه 3 شب رو نتونید بالای 1 گیگ دانلود نکنید. گیگ اضافه هم ارزونتره.

mehrdad38
15-02-2010, 16:26
ببينيد راه از چاه كاملا مشخصه حالا يه عده مي خوان راه غلط برن برن اختيار خودشون دست خودشونه . من كسي رو نمي خوام از شكايت منصرف كنم به خدا قسم اگر شكايت شما به جايي برسه دل يه ملت رو شاد كرديد ولي من از همين ابتدا دارم آخرشو مي خونم و مي دونم فايده اي نداره.

حداقل مي خواين شكايتي كنيد از يه راه بهتر مثلا چند نفر از كاربرهاي شاتل تو كل ايران مي دونن شما همچين شكوايه اي رو ترتيب داديد؟

باشه من ديگه تو اين تاپيك چيزي نمي گم اميد وارم موفق باشيد:10:

hamed malekpour
15-02-2010, 16:28
با ین حرف هایی که شد من هم قراره فردا از همارا سیستم استفاده کنم.

sei_pm
15-02-2010, 16:44
با ین حرف هایی که شد من هم قراره فردا از همارا سیستم استفاده کنم.

اگر سرویستون تموم نشده برای ضرری که شما متحمل میشید هم که شده ((10 هزار تومان پول رانژه هماره تازه اگر شاتل زود خطتو ار رانژه دربیاره همارا تا 48 سرویستو راه میندازه)) تو ساعات رایگان چندتا تست بگیرید و شکایت رو ارسال کنید. درسته ممکنه سرعت ما بالا نره ولی خود احتمال جریکه شدن شاتل یرای کم فروشی میره بالا . انطوری حداقل یکم از عذابهایی که ما کشیدیم رو شاتل میکشه.

ایدون
15-02-2010, 17:16
سرویس ما با این که یه مگ شده ولی اکثرا سرعت روی 50 میچرخه فعلا هم که رپید نمیشه گرفت ولی سرعت قبلیمون 44 بود کمتر نشده یخورده بیشتر شده گاهی یه وقتایی میره رو 110-120 ولی خیلی بندرت و کوتاه مدت.

mobin
15-02-2010, 17:24
این تعزیرات حکومتی رو برای همین مشکلات گذاشتن:31: گرچه شعبه ای که این نوع پرونده ها ( کم فروشی شرکت های isp ) بهش ارجاع میشه از سرعت 512 استفاده میکنه و بیخیال بقیه است!!!

KING_DESIGNER
15-02-2010, 18:18
آخه مسعود جان ( پروفشنال شدنت تبریک )
وقتی میای دم دزده رو میگیری میبینی شرکت پرووایدره مقصره میری سراغ کلانتر محل میبینی اون هم با شاه دزده دستش تو یه کاسه است
شده حکایت من بدو اهو بدو
کاری هم نیمشه کرد مخابرات اینترنت رو ازاد کنه تا بحث سیاسی نشه مشکل ما هم همینه که اینترنت رفته زیر چتر سیاست تا تقی به توقی میخوره مشکلات کم نمیشه بیشتر هم میشه. هزاران بار هم گفتم لطفا دوستان یه خورده ترتیب و قوانین رو رعایت کنند

online_amin
15-02-2010, 18:21
آقا اصلا اگر مسئله سرعت هم نباشه, مسئله تحریم کردن سایت های بزرگ هست.

چرا این کار رو میکنن؟ حداقل به خاطر اینکارش که میشه ازش شکایت کرد.

KING_DESIGNER
15-02-2010, 18:37
اون هم میگه بیا سایتها بازه :)
نه عموجون تا وقتی که مخابرات پشت صحنه است کاری نمیضشه کرد جواب شما هم همینه چرا ؟
چون که راحت میتونه بگه سراسریه !
شما فرمودید از رپیدشیر نمیشه چرا ؟ چون که رپیدشیر یه جاییه که میشه توش عکس و فیلم خاص گذاشت ! ما هم که الان توی روزای خاصی هستیم !
بقیه اش رو نمیگم :31: پس مشکل با اپلود و بقیه چیزاست وگرنه چرا گوگل رو میزنین فرتی میاد ؟

hamed malekpour
15-02-2010, 19:42
من الان رفتم ار همارا سرویس بگیرم گفت دو هفته طول می کشه تا در منزل شما نصب بشه؟

KING_DESIGNER
15-02-2010, 19:56
حامد جان همینطوره مدتی طول میکشه که به اصطلاح میگن رانزه کردن

sei_pm
15-02-2010, 19:59
من الان رفتم ار همارا سرویس بگیرم گفت دو هفته طول می کشه تا در منزل شما نصب بشه؟

اگر خط شما مشکلی نداشته باشه 48 ساعته وصله این رو میگویند که شما هر دقیقه زنگ نزنی بهشون اگر مشکلی پیش اومد. شاتل هم همین حرف رو میزد ولی برای من 1 هفته ای وصل کردند.

hamed malekpour
15-02-2010, 20:07
امید وارم برای من هم یک هفته ای وصلش کنند این امکان وجود داره که یکمی پول اضافی بدم ومشکل من را زود تر راه بیاندازند؟:31:

KING_DESIGNER
15-02-2010, 20:12
نه دوست عزیز معمولا 24 ساعت وقت میبره ولی برای شرکتهای خصوصی 1 هفته امکان پذیره بعضی جاها هم هستند که با پارتی بازی توسنتند سریعتر کار طرف رو راه بندازند نمونه اش توی تهران که 4 روزه رو توی آگکهی دیدم
ولی در کل 2روز 3 روز تاثیری توی کار شما نداره سئوالیبود در خدمتم.

sei_pm
15-02-2010, 21:25
امید وارم برای من هم یک هفته ای وصلش کنند این امکان وجود داره که یکمی پول اضافی بدم ومشکل من را زود تر راه بیاندازند؟:31:

نه همارا کارش درسته پولکی نیست بعد مطمئن باش که اگر نتونه 48 ساعته سرویس رو تحویلت بده هیچ شرکت دیگه ای نمی تونه . کل آذربایجان شرقی تو انحصار این شرکته . اگه ساختمان همارا بری می فهمید نزدیک ورزشگاه تختی هست. اگر Eco 512 داری و سرعتت شبها کم میشه حتما لینک شکایت رو پر کنید تا حال این شرکت جا بیاد.

irainian
15-02-2010, 21:28
شما یک خبر رو اونموقع کپی کردید تازه اونموقع تست سرعت وجود نداشت ولی الان تست سرعت هم ضمینه شکایت شما میشه . اونموقع مخابرات سرویس نمی داد ولی حالا برای اینکه شرکتهای خصوصی رو بزنند کنار تو قوانین زیاد سختگیری می کنند. بعد شما یکنفر شکایت ارسال کردی ولی اگر امشب 30 تا شکایت با سرعت پایین نسبت به تست ارسال بشه حتما شاتل اخطار دریافت میکنه .

عزیز اون موقع هم تست سرعت داشت تازه اگه سرعتتون رو 64 به بالا باشه شکایت فایده نداره چون رو 512 بسته شده تازه اگه eco128 باشه اگه سرعت روزانه رو 16 به بالا باشه فایده نداره

ghahremanimehdi
15-02-2010, 21:58
وقتی وزیر ارتباطات میاد میگه برای کاربرها سرعت 128 هم زیاده! اونوقت شما از چی میخواید شکایت کنید ؟

KING_DESIGNER
15-02-2010, 22:06
دوستان کلا مواظب کل کل کردنتون با بعضیها باشید ظاهرا حق خوری توی اینترنت رواج پردا کرده اخطار منو ببینید و عبرت بگیرید
توی این تاپیک و چه توی تاپیکهای دیگه حرف سیاسی و غیره و ممنوع ظاهرا بعضیها خوب بلدن راپورت بدن اینم سیستمی خاله زنکی هم بدجوری برای بعضیها هنر شده...
هر صحبتی راجع به اینترنت بشقاب پرنده ای و دوربرد دارید در تاپیک خودش پیگیری کنید ترجیحا کسانی هم که مخخالف اینسیستمها هستند همینجا بمونند. قدم بقیه روی چشم.
از ما گفتن بود. :13:لعنت بر هرچی دزد و کلاهبرداره آدم فروشه

Mig33
15-02-2010, 22:27
قصدم تبلیغ نیست ولی من از laser گرفتم دقیقا 4 روزه وصل کردند
جالبش اینه که همه کارا تلفنی انجام شد و برای مدارک و .... یه پیک اومد خونه و تحویل داد و گرفت .
به این میگن سرویس

KING_DESIGNER
15-02-2010, 22:37
لیزر علی رغم قیمت زیادی که داره از شاتل باکلاس تره توی جایی که ما هستیم مدام تبلیغشو میزنن نزدیک پل پارک وی روی این تلوزوینها و
کلی هم تبلیغ کرده و انصافا با ایتن سیستم جدید بمی !!! خوب کار کرده که سرعت رو در یک آن به بیش از 500 کیلو میروسونه
که واقعا کارش درسته
خودشو از خطر ورشکستگی و فرار کاربران نجات داد علی رغم بقیه پپ ها واقعا این کارش درست بود
به عنوان کسی که چندسال تجربه در زمینه تبلیغات دارم بهتون میگم تنها شرکتی هست که در بن این چند شرکت تبلیغات درست و مسیر صحیح رو رفت ولی برعکس شرکت صبا.... هیچی در موردش نمیگم مخصوصا با اون سایتشون ..خجالت اوره. عصر ارتباط هم که نمیدونم هنوز هست یا نه :31:

sei_pm
15-02-2010, 22:40
وقتی وزیر ارتباطات میاد میگه برای کاربرها سرعت 128 هم زیاده! اونوقت شما از چی میخواید شکایت کنید ؟
شما که می دونید شکایت فایده نداره پس چرا هر شب تو تاپیک شاتل از سرعت کم گلایه می کنید آیا با این کار چیزی درست میشه . حالا دو سه شب به جای تاپیک شاتل اون فرم شکایت رو بفرستید.

hamed malekpour
15-02-2010, 22:40
امید وارم درس خوبی به شاتل بدهند تا برای شرکت های دیگه درس عبرتی باشه.

ghahremanimehdi
15-02-2010, 23:05
شما که می دونید شکایت فایده نداره پس چرا هر شب تو تاپیک شاتل از سرعت کم گلایه می کنید آیا با این کار چیزی درست میشه . حالا دو سه شب به جای تاپیک شاتل اون فرم شکایت رو بفرستید.

چرا اتفاقا من برای شکایت کاملا موافق هستم ولی اینجوری فایده نداره. باید کاربرانی که مشکل دارند جمع شوند و کتبا یک نامه رو امضا کنند (حضوری هم لازم نیست کافیه کاربرانی که شکایت دارند تو یک نامه به همراه اسم و نام کاربری شکایتشون رو مکتوب بنویسند و یک نفر به نمایندگی از بقیه این نامه رو حضورا ببره دفتر مرکزی شاتل پیش مدیر شرکت و بعد هم سازمان تنظیم مقررات و اونجا شکایت کنه)

البته من چندین شبه که دیگه مشکل افت سرعت شبانه ندارم .ولی اگر باز مشکل داشتم به جمع شما میپیوندم.

KING_DESIGNER
15-02-2010, 23:28
مهدی جان
اول ببرند شاتل بعد سازمان تنظیم مقررات ؟
این حرفت مثل این می مونه بریم پیش یارو بگیم ما اعتراض داریم
اونم پاره میکنه میگه به من چه که اعتراض دارین ...بگذریم که ممکنه به جرم اخلال در نظم عمومی هم ازتون شکایت بکنه :31:
بعدش هم میرین سازمان تنظیم که خودش مسبب اصلیه
چه شود
من چشمم اب نمیخوره مهدی جان به نظرت راه دیگه ای نیست ؟ چون از راه قانونی اگر قرار بود حل بشه تا حالا شده بود ولی مثل این که قرار نیست مثه ادم سرویس بدهند به غیر از اون راهکار چه نظری دارید
سئوالی داشتید در خدمتم.

sei_pm
15-02-2010, 23:40
چرا اتفاقا من برای شکایت کاملا موافق هستم ولی اینجوری فایده نداره. باید کاربرانی که مشکل دارند جمع شوند و کتبا یک نامه رو امضا کنند (حضوری هم لازم نیست کافیه کاربرانی که شکایت دارند تو یک نامه به همراه اسم و نام کاربری شکایتشون رو مکتوب بنویسند و یک نفر به نمایندگی از بقیه این نامه رو حضورا ببره دفتر مرکزی شاتل پیش مدیر شرکت و بعد هم سازمان تنظیم مقررات و اونجا شکایت کنه)

البته من چندین شبه که دیگه مشکل افت سرعت شبانه ندارم .ولی اگر باز مشکل داشتم به جمع شما میپیوندم.

من یک تاپیک زدم اونوقت کاربرها راضی نیستند یک کار مجانی انجام دهند اون وقت شما انتظار دارید همه یک نامه رو امضاء کنند اول باید وقت داشته باشند تا بیایند یکجا امضاء کنند دوم هم باید یم هزینه ای رو بکنند. مدیر شاتل خودش مسبب همه این مشکلاته بخش فنی که سر خود نمیره سرعت رو کم کنه. تنظیم مقررات هم به هیچکی وابسته نیست کسی که نمیدونه تو ادارات دولتی چی میگذره یک حرفی میزنه . تازه از خداشه تا از یک شرکت مورد پیدا بشه تا جریکش کنند. اون طرف هم فکر میکنه تو شرکتهای دولتی حراست با مدیریت از یک کاسه آش می خورند ولی من خودم هر جا کارم گیر میکنه میرم حراست 3 سوت نکشیده بابای خاطی رو در میارند. تنظیم مقررات هم مثل حراست میمونه برای اینها و هیچ ربطی هم نداره.

ایدون
15-02-2010, 23:44
حالا شاید پهنای باند کم دادن ایندفعه از مخابرات کسی خبری داره؟

ghahremanimehdi
16-02-2010, 00:12
مهدی جان
اول ببرند شاتل بعد سازمان تنظیم مقررات ؟
این حرفت مثل این می مونه بریم پیش یارو بگیم ما اعتراض داریم
اونم پاره میکنه میگه به من چه که اعتراض دارین ...بگذریم که ممکنه به جرم اخلال در نظم عمومی هم ازتون شکایت بکنه :31:
بعدش هم میرین سازمان تنظیم که خودش مسبب اصلیه
چه شود
من چشمم اب نمیخوره مهدی جان به نظرت راه دیگه ای نیست ؟ چون از راه قانونی اگر قرار بود حل بشه تا حالا شده بود ولی مثل این که قرار نیست مثه ادم سرویس بدهند به غیر از اون راهکار چه نظری دارید
سئوالی داشتید در خدمتم.

باید اعتراض کرد ولی امیدی به بهبود وضعیت نیست.
وضع سایر ISP ها هم از شاتل بدتر نباشه مطمئن باش بهتر نیست.
خانه از پای بست ویران است خواجه در فکر نقش ایوان است !

farsweb
16-02-2010, 10:50

کاملا موافقم - این دزدی گرگی ها همه جا هست . اعتراض بکنید اما مطمئن باشید تغییر سرویس جز هزینه و وقت تلف کردن فایده دیگه ای نداره

LordMMD
16-02-2010, 20:18
آقا فکر کردین که چی ؟!
به شما (ماها !) اینترنت shared دادن...میدونید یعنی چی؟
حالا اگر تازه خیلی انصاف داشته باشن و ضریب share شون 8 باشه، اگر شما اینترنت 512 خریده باشی، اگر هم سرعت بیشتر از 64 بگیری از سرت زیاده، اگر هم کمتر شد...اون وقت تازه میتونی شکایت کنی که راه به جایی هم نخواهی برد!

The Joker
16-02-2010, 20:27
کلا مشکل داریم ؟! :31:

KING_DESIGNER
16-02-2010, 20:33

کاملا موافقم - این دزدی گرگی ها همه جا هست . اعتراض بکنید اما مطمئن باشید تغییر سرویس جز هزینه و وقت تلف کردن فایده دیگه ای نداره

این تعزیرات حکومتی رو برای همین مشکلات گذاشتن:31: گرچه شعبه ای که این نوع پرونده ها ( کم فروشی شرکت های isp ) بهش ارجاع میشه از سرعت 512 استفاده میکنه و بیخیال بقیه است!!!

آقا فکر کردین که چی ؟!
حالا اگر تازه خیلی انصاف داشته باشن و ضریب share شون 8 باشه، اگر شما اینترنت 512 خریده باشی، اگر هم سرعت بیشتر از 64 بگیری از سرت زیاده، اگر هم کمتر شد...اون وقت تازه میتونی شکایت کنی که راه به جایی هم نخواهی برد!

خوشبختم که شماها هم پی به ماهیت کثیف این مافیای پشت پرده بردید ولی چه فایده کو گوش شنوا :13:
دوستان فکر میکنند با ارسال شکایت به سازمان تنظیم میتونن کاری کنند ولی قول میدم ککش هم نمیگزه :27:
..........

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

کلا مشکل داریم !

سلام
ممکنه حق با شما باشه و نباشه چرا ؟ چون مشکل از شما نیست داشتن اینترنت پرسرعت حق همه است که متاسفانه ...بگذریم ..:20:

The Joker
16-02-2010, 20:44
درسته King Desiner جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

hamed malekpour
16-02-2010, 21:02
اگه یکمی انصاف داشتن این بلاها سرما نمی یامد.....

sei_pm
17-02-2010, 08:33
آقا فکر کردین که چی ؟!
حالا اگر تازه خیلی انصاف داشته باشن و ضریب share شون 8 باشه، اگر شما اینترنت 512 خریده باشی، اگر هم سرعت بیشتر از 64 بگیری از سرت زیاده، اگر هم کمتر شد.

شما که راضی هستید چرا اومدی تو تاپیک رو خواندی .

sei_pm
17-02-2010, 08:46
اونهایی که Eco-512 دارند به راحتی می توانند .این کار رو انجام بدهند هیچ پولی هم ازشون کم نمی کنند فردا هم نمیانند شما رو از Adsl محروم کنند. اگر اتفاق خاصی هم نیافته مطمئن باشید تو پرونده شاتل ثبت میشه و اگر شکایتها به حدی برسه ممکنه مجوزش معلق بشه.

M_E_H_D_I
17-02-2010, 13:38
دوستان من برای شکایت حضوری و کتبی و یا هر چیز دیگه ای نسبت به شاتل اعلام آمادگی میکنم..

اینها واقعا عوضی هستن.... خیلی خیلی پررو.. دیروز که سرویس قطع شده بود میگن از مخابرات بوده....
وقتی که سرعت کم باشه میگن از ترافیک بالاست...!!!

پس کی اینها درست میشن..

M_E_H_D_I
17-02-2010, 13:44
دیروز حدود ساعت 9 شب گویا فقط سرویس شاتل قطع بوده ... همسایه ما سرویس آسیا داشته و مسنجرهاش کار میکرده!!!!

شاتل هم قبول نمیکنه...

sei_pm
17-02-2010, 13:59
دوستان من برای شکایت حضوری و کتبی و یا هر چیز دیگه ای نسبت به شاتل اعلام آمادگی میکنم..

اینها واقعا عوضی هستن.... خیلی خیلی پررو.. دیروز که سرویس قطع شده بود میگن از مخابرات بوده....
وقتی که سرعت کم باشه میگن از ترافیک بالاست...!!!

پس کی اینها درست میشن..

بنده هم با همارا سیستم تبریز چک کردم هیچ مشکلی نداشتند و سرعتشون هم درست بوده .
طبق پست اول شکایتتون رو ارسال کنید.

ghahremanimehdi
17-02-2010, 15:00
آقایونی که با شاتل مشکل دارند اعلام کنند تا هماهنگ کنیم و با همدیگه شکایت کنیم. این تاپیک 12 صفحه جلو رفته ولی هیچ هماهنگی ای تا الان صورت نگرفته .

KING_DESIGNER
17-02-2010, 15:30
آقایونی که با شاتل مشکل دارند اعلام کنند تا هماهنگ کنیم و با همدیگه شکایت کنیم. این تاپیک 12 صفحه جلو رفته ولی هیچ هماهنگی ای تا الان صورت نگرفته .
دوستان من یه پیشنهاد دارم البته میتونید بپذیرید و میتونید هم نپذیرید اختیار باشماست

سازمان تنظیم رو بیخیال بشید. از طریق حقوقی پیگیری کنید . البته باز ارجاعیه به سازمان تنظیم میشه و دادگاه شما رو به اونجا پاس میده ( ولی از لحاظ حیثیتی میشه روش حساب کنی حداقلش یه خورده آبرویش میره :31: و باعث میشه دست و پاشو گم کنه :27:)
ولی بازم بی تاثیر نیست
نظر من بیشتر روی مسئله حقوقی هست همون طور که رییس مخابرات رو چند وقت پیش صبانت به دادگاه کشوند ( البته خیالت هم راحت باشه که اونجا هم یه باندبازی بوده و حق صبانت پرداخت نشده که رفته شکایت کنه وگرنه 3 تومن آبونمان مخابرات چه منفعتی برای صبانت داره ولی دیدی که مخابرات رو به لرزه انداخت .) توی تمامی سایتهای خبری این قضیه رو اوردن و حداقل این صحبت صدا کرد ! و برای چند روز سوژه بود بزارید این شاطر !!! هم چند روزی سوژه بشه :31:

اینم مدرک :

hamed malekpour
17-02-2010, 15:43
امید وارم این اعتراض ها نتیجه ای داشته باشد؟

sei_pm
17-02-2010, 19:25
امید وارم این اعتراض ها نتیجه ای داشته باشد؟

اگر هیچ فایده ای نداشته باشه ضرری هم نداره به شرطی که حداقل 30 نفر اینکار رو انجام بدهند.

farsweb
17-02-2010, 21:13
اگر هیچ فایده ای نداشته باشه ضرری هم نداره به شرطی که حداقل 30 نفر اینکار رو انجام بدهند.
شما قرارداد رسمی دارید ؟؟/

graphistan
17-02-2010, 21:20

به نظر من همین نارضایتی دوستان و اعلامش در فروم های مختلف باعث میشه که عده بیشماری از کاربران اینترنت سراغ چنین شرکتهایی نرن.
شاید به شکایتها رسیدگی نشه ولی مشتریان این شرکتها رو مردم تشکیل مدن و همین مردم به عنوان مشتری چنین شرکتهایی رو غول بازار میکنند پس همین مردم اگر شکایتشون به جایی هم نرسه همونطور که شرکتی رو بالا میبرند میتونند زمین هم بزنند بدون شکایت.
موفق باشید

sei_pm
17-02-2010, 23:12
شما قرارداد رسمی دارید ؟؟/

با کی قرارداد دارم؟

Vahid67
18-02-2010, 11:23
کسی آدرس این تاپیک رو برای شرکت قاطر فرستاده؟؟؟؟

amirfiri
18-02-2010, 11:35
نمي دونستم شاتل هم ناراضي زياد داره!
البته مخابرات هم بي تقصير نيست.

farsweb
18-02-2010, 12:20
با کی قرارداد دارم؟
با شرکتی که بهت اینترنت داده دیگه . ممکنه مدعی بشن که شما اصلا مشترک نبودی !

sei_pm
18-02-2010, 21:37
با شرکتی که بهت اینترنت داده دیگه . ممکنه مدعی بشن که شما اصلا مشترک نبودی !

بله عزیز من از شاتل دزد سرویس دارم فرم قراردادش هم تو خونه هست.

hamed malekpour
18-02-2010, 22:38
در شهر ما به تازگی اکثر کافی نت ها از همارا استفاده می کنند میگن بهتر از شاتل است.

sei_pm
19-02-2010, 08:06
کسی آدرس این تاپیک رو برای شرکت قاطر فرستاده؟؟؟؟

دور از جون قاطر . قاطر که دزد نمیشه نه بهتره از اینجا با خیر نشوند و برای Admin مشکل به وجود نیارند بجاش یهو ضربه فنی می شوند.

fashion_boy
19-02-2010, 13:27
گزارش شما به شماره (971797) ایجاد شد، منتظر تماس کارشناسان ما باشید
سلام.من هم ارسال کردم...

hastor111
19-02-2010, 14:04
سلام دوستان
من هم از شاتل شکایت کردم
نکته جالب اینه که من توی روز تست کردم و سرعت دانلود 6 بود
خدایی دلتون نسوخت برای من که با قرارداد 512 سرعتم اینه؟؟؟؟؟؟؟
پشتیبانی هم میگه مشکل از سمت شاتل هست و ترافیک در مرکز بالاست تحمل کنید تا برطرف بشه
40 روزه دارم از شاتل سرویس میگیرم

sei_pm
19-02-2010, 22:02
سلام دوستان
من هم از شاتل شکایت کردم
نکته جالب اینه که من توی روز تست کردم و سرعت دانلود 6 بود
خدایی دلتون نسوخت برای من که با قرارداد 512 سرعتم اینه؟؟؟؟؟؟؟
پشتیبانی هم میگه مشکل از سمت شاتل هست و ترافیک در مرکز بالاست تحمل کنید تا برطرف بشه
40 روزه دارم از شاتل سرویس میگیرم

تنها راهش همون هست که داخل پست یک عرض کردم . اگر تعداد ارسال کنندگان به حد معینی برسه حتما شکایت بررسی میشه.

Mohaddi
19-02-2010, 23:53
منم تا دو سه روز دیگه سرویسم رو می کنم 512 :31: به جمع شکایت کننده ها اضافه میشیم :20:

sei_pm
20-02-2010, 11:52
منم تا دو سه روز دیگه سرویسم رو می کنم 512 :31: به جمع شکایت کننده ها اضافه میشیم :20:

اگر با 512 هم وضعتون تغییر نکرد حتما باید شکایت رو بفرستید چون اونجوری ماهی 5 هزار تومان هم اضافه پول دادید که سرعت بهتر بگیرید خواهشا حتما تغییر سرعت رو ذکر کنید.

M_E_H_D_I
21-02-2010, 20:28
داری اشتباه میکنی

سرعت 512 فقط برای چند لحظه از شبانه روزه ... مخصوصا روزها .. شبها هیچ فرقی نمیکنه .. چون شیر میشه.

saeed774
21-02-2010, 22:36
داری اشتباه میکنی

سرعت 512 فقط برای چند لحظه از شبانه روزه ... مخصوصا روزها .. شبها هیچ فرقی نمیکنه .. چون شیر میشه.

شرمنده اين حرف رو ميزنم . شما هم عينا مثه مسئولين حرف ميزنيد .

بابا جايي که به من سرعت 512 ميده و پول 512 ميگيره بيخود ميکنه که سرعت منو شير ميکنه . اين سرعت و پول رو من براي همه ساعات شبانه روز پرداخت کردم نه براي روزانه . با دانلود شبانه رايگان هم فريب خوردم اين سرويس رو گرفتم اگر قرار بود شب ها سرعت 64 بگيرم بجاي 512 ، همون 64 نامحدود رو ميگرفتم . سرعت 512 روزانه فکر کنم نه به درد من و نه بدرد دوستان با محدوديت حجمي بخوره .

farsweb
21-02-2010, 22:47
شرمنده اين حرف رو ميزنم . شما هم عينا مثه مسئولين حرف ميزنيد .

بابا جايي که به من سرعت 512 ميده و پول 512 ميگيره بيخود ميکنه که سرعت منو شير ميکنه . اين سرعت و پول رو من براي همه ساعات شبانه روز پرداخت کردم نه براي روزانه . با دانلود شبانه رايگان هم فريب خوردم اين سرويس رو گرفتم اگر قرار بود شب ها سرعت 64 بگيرم بجاي 512 ، همون 64 نامحدود رو ميگرفتم . سرعت 512 روزانه فکر کنم نه به درد من و نه بدرد دوستان با محدوديت حجمي بخوره .

من از یه شرکتی تو سمنان میگیرم که همیشه سرعتش روی 420 هست ( خطم 512 ) . اینقدر رفتم اومدم بی فایدس . کار از مخابرات خرابه . با اینا راه نمی آد گرون فروشی می کنه اینا هم از کاربرا می زنن .

S A M S U N G
22-02-2010, 00:20
سلام .

من سرویس شاتل ندارم ولی خواستم یه نکته رو بگم .

درسته شکایت کاربران هیچ فایده ائی نداره ولی به نظر من شکایت کردن بهتر از نکردن هستش . اینطور حداقل حداقل به خودشون میگن مردم خر نیستن میفهمن ! ولی شکایت نشه میگن گور بابای ملت و مثل همین اوضاع کشور با ماشین رو ملت رد میشن و هیشکی هم جرات حرف زدن نداره .

موندم چطوری میخوان یه روزی جواب پس بدن ! واقعا پیش خودشون چی فکر میکنن ؟ خدا هستن ؟ نکنه فکر میکنن یه روزی اینها خدارو مورد بازخواست قرار میدن ؟

الله اکبر . واقعا بعضی وقتها سرم میگیرم و میمنونم که خدا چطوری میتونه از این همه بدبختی و فلاکت به راحتی بگذره !

ببخشید . مخلصیم .

Bs_panzer
22-02-2010, 00:34
[
! ولی شکایت نشه میگن گور بابای ملت و مثل همین اوضاع کشور با ماشین رو ملت رد میشن و هیشکی هم جرات حرف زدن نداره .

این تیکه یکم بو دار بود :16:

sei_pm
22-02-2010, 08:05
[

این تیکه یکم بو دار بود :16:

حالا شما بوشو ول کن ببین مزش به دلت خوش میشینه.
راست میگه حداقل می فهمن مردم خر نیستند و به موقع حالشون رو می گیرند.

sei_pm
24-02-2010, 10:14
کمبود سرعت که حل نشد کم شارژ کردند هم اضافه شد.
طبق گفته های دوستان اگر سرویس رو دیر شارژ کنید اون چند روز تاخیر از حسابتون کم میشه . یعنی دزدی در روز روشن . شما پول یک دوره رو کامل می دید ولی با تاخیر 3 روزه ولی این دزد اون 3 روز رو از کل دوره کم میکنه دیگه این که مشکل مخابرات نیست مشکل پهنای باند هم نیست برای این چه دلیلی وجود داره کلا باید این شرکت ادب بشه.

hamed malekpour
24-02-2010, 11:11
این شکایت ها به جایی نرسید هنوز؟:20:

بردیا
24-02-2010, 11:24
کمبود سرعت که حل نشد کم شارژ کردند هم اضافه شد.
طبق گفته های دوستان اگر سرویس رو دیر شارژ کنید اون چند روز تاخیر از حسابتون کم میشه . یعنی دزدی در روز روشن . شما پول یک دوره رو کامل می دید ولی با تاخیر 3 روزه ولی این دزد اون 3 روز رو از کل دوره کم میکنه دیگه این که مشکل مخابرات نیست مشکل پهنای باند هم نیست برای این چه دلیلی وجود داره کلا باید این شرکت ادب بشه.

واسه خود من این مشکل پیش اومده
یه بار با یه هفته تاخیر تمدید کردم و سرویسم فقط برای 3هفته شارژ شد
دلیلشو که پرسیدم گفتن خب اولین باری که شما سرویس گرفتید در فلان تاریخ بوده و دیگه تا ابد تو همون تاریخ سرویستون باید تمدید بشه و قطع بشه و اگر دیرتر تمدید بشه تو همون تاریخ دوباره قطع میشه و کار سیستم هستش و دست ما نیست
گفتم خب سیستم رو که خودتون طراحی کردید و میتونید تغییرش بدید که سربالا جوابمو دادن

sei_pm
24-02-2010, 11:30
این شکایت ها به جایی نرسید هنوز؟:20:

نه فعلا حداقل به بقیه نشون میده که این شرکت چقدر دزده.

Vahid67
25-02-2010, 01:04
من چندین دفعه هست که میخوام تست بگیرم ولی نمیشه روی working میمونه و هیچ کاری نمیکنه هر چقدر هم که بگید صبر کردم ولی اتفاقی نیوفتاد!!!!!!!!

sei_pm
25-02-2010, 01:55
نمیدونم با فایر فکس که من مشکلی ندارم
شاید یعضی ساعات خود شاتل دزد این سایت رو به نوعی از کار میندازه.

esnforce
27-02-2010, 13:25
من واقعا نمیدونم شما با چه رویی میخاید از شاتل شکایت کنید
درسته که کم فروشی میکنه ولی بین تمام این شرکتهای ... بهتره الان داره 128 رو با سرعت 512 میده(سرعت دانلود 60+)

sei_pm
27-02-2010, 13:40
درسته که کم فروشی میکنه ولی بین تمام این شرکتهای ... بهتره الان داره 128 رو با سرعت 512 میده(سرعت دانلود 60+)

خود لابد تو منطقه شما خوبه فعلا که کلی شاکی داره.
در ضمن پس از شرکتهای دیگه خبر نداری که 128 رو 512 می بندند و گیگ مصرفی رو هم ارزانتر می فروشند.

Mahdi.p30
27-02-2010, 13:50

به شما توصيه ميكنم هر چه زودتر دمتو بذاري رو كولت ،از اين تايپيك فرار كني
مهاجمان الان سر ميرسن!
منظورم اون پياده نظام هاي اينترنتي هست كه از پشت كامپيوتر فراتر نميرن
شما هم اگه كارمند شاتلي:31: ،زياد اينا رو جدي نگير!
چون بيشترين آزارشون نسبت به شاتل ،تايپ فحش اونم با نام مستعار هست
ضمنا هيچ شركتي 128 حجمي رو 128 نميبنده

dezir
28-02-2010, 23:23
من پارس انلاین دارم
وقتی که رایگان هست سرعتش گاهی اوقات به 90 هم میرسه این در صورتی هست که من سرویس 128 دارم

چند وقت پیش ازش خیلی شاکی شده بودم و میخوواستم برم شاتل حتی فرمش رو هم پر کردم ولی گفتم بیا چند روز دیگه صبر
خوب شد

چه جورم خوب شد پهنای باندش رو دو برابر افزایش داد

من سرعت 128 گرفتم تو روز سرعت دانلود گاهی به 110 هم میرسه این در صورتی هست که باید 16 باشه

mand007
01-03-2010, 11:59
شما را ه به جایی نمی برید فقط باعث میشید که بقیه گول دزد ها را نخورند

مثل دانشگاه که اگه استاد باهات لج کنه بهت بده 25 صدم خودت رو هم که بکشی همان 25 هست حتی اگر رو برگه 20 می گرفتی

تازه این نامرد ها شبانه رو رایگان کردن (حق خودمونو با منت بهمون می دن) که بعد توش حرف حدیثی نباشه
بگن اسب پیشکشو که دندون نمی شمارن

برای نشوندن حرف خودمون روی کرسی 2 تا راه معمولا وجود داره یکی سیاست آنی یکی آتی
آنی یعنی زرمون بهشون بچربه که چون تو ایرا ن از حق مصرف کننده حمایت نمیشه می تونید همه با هم شرکت رو تحریم کنید تا بفهمه با کی طرف (که البته نمی شه چون بچه ها پایه نیستند)

راه آتی یعنی با مرور زمان کار رو پیش ببریم یعنی کاری مثل همین تا پیک که باعث آشنایی بچه ها با این دزدی ها میشه
و اگه بچه ها زیاد بودن مشخص کردن روز های اعتصاب (کسی کانکت نشه (نامرد نباشید با یکدیگر باشید) کسی کانکت نشه همه با هم بهشون طنگ بزنین تحدید شون کنید جلو شرکتشون تجمع کنید خونه ی کارکنان و ریسشون رو پیدا کنید به صورت عمومی و گمنام براشون مشکل درست کنید و .و..........

شاید ادب شن
به خاطر شرکت تو این تاپیک ازتون ممنون نم

راستی من آی دی اس ال ندارم می خواستم شاتل بگیرم که منصرف شدم
می خواستم پارس بگیرم گفتن فیل زیاد داره
خواستم وای مکس بگیرم دیدم فعلا دان شبانه نداره

حالا منظرم وای مکس دان شبانه بذاره
وگرنه از همین دیال استفاده می کنم

راستی نکته مهم سعی کنید این تاپیک به فراموشی سپرده نشه تعداد شرکت کننده هاش بالا بره

mand007
01-03-2010, 12:26
راستی ی جوک از اون موقع ها دنبال حقم بودم

آقا ی 24 ساعته گرفته بودیم روز جمعه مخابرات اینترنت شهر ما رو واسه ی isp ها قطع کرده بود وصل می شد ولی جایی رو نمی آورد زنگ زدم بهشون با احترام فراون اکانتم رو 20 ساعت شا رژ کرد که فردا استفاده کنم و الکی تموم نشه بعد فرداش مدرسه داشتم نتونستم استفاده کنم
زنگ زدم بهشون گفتم دیگه قبول نکردن من اعصاب خورد شده بود پیش خودم گفتم

مثلا قرار بوده دیروز بیل گیتس 999999999999999999999999999 دلار به من بده اگه روز جمعه بهش بگم 2 دو تا چنتا میشه :31:

بهشون زنگ زدم گفتم من شکایت دارم اون گفت به ما مربوط نمیشه و شماره مدیر دیتای شهرمون رو بهم داد بهش زنگ زدم گفت شکایت دارم گفت شما نمی تونی از ما شکایت داشته باشی و ما شما را نمی شناسیم بهت اینترنت نفروختیم که حالا شاکی باشی

دوباره زنگ زدم به شرکت ایندفع اعصاب نداشت گفتم شکایت می کنم بهم فحش داد فحشش دادم خلاصه امدم برم شکایت کنم یکی از بچه ها رو دیدم بهم گفت

(ای قمپوز بازی ها برای کی؟)

می نمی دونی اینجا کجاست!

(البته من مشکل سیاسی ندارم فقط مشکل دفاع از حق مصرف کننده داره دیونم میکنه ) آخه چرا اینجا اینجوری؟

شاید بیل گیتس بهم می داد!!!!!

:19:

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

مثالا روز پنج شنبه ی سوال داده بهم گفته روز جمعه جواب رو بگو بهت 99999999999999999999999999999999999999999999999999 99999999999999999999999999999999999999999999999999 9999999999999999999999999999 دلار می دم

نه؟

mand007
01-03-2010, 12:32
سوال هم رو فضای سای بر فقط برای من بوده و یک چیز سری و محرمانه هم بوده و دیگه نمیشه پی شو گرفت که اثبات بشه نبوده؟

حالا خسارت من رو کی باید به بنظرتون بده

اما فقط کافی توی پستت یک کلمه ی فیل باشه تا .............

چرا از حقوق مصرف کننده حمایت نمیشه؟

hamed malekpour
01-03-2010, 12:34
مرگ بر کسانی که دزدی می کنند و یک ماهه پول دار می شوند.

mand007
01-03-2010, 12:52
شما را ه به جایی نمی برید فقط باعث میشید که بقیه گول دزد ها را نخورند

مثل دانشگاه که اگه استاد باهات لج کنه بهت بده 25 صدم خودت رو هم که بکشی همان 25 هست حتی اگر رو برگه 20 می گرفتی

تازه این نامرد ها شبانه رو رایگان کردن (حق خودمونو با منت بهمون می دن) که بعد توش حرف حدیثی نباشه
بگن اسب پیشکشو که دندون نمی شمارن

برای نشوندن حرف خودمون روی کرسی 2 تا راه معمولا وجود داره یکی سیاست آنی یکی آتی
آنی یعنی زرمون بهشون بچربه که چون تو ایرا ن از حق مصرف کننده حمایت نمیشه می تونید همه با هم شرکت رو تحریم کنید تا بفهمه با کی طرف (که البته نمی شه چون بچه ها پایه نیستند)

راه آتی یعنی با مرور زمان کار رو پیش ببریم یعنی کاری مثل همین تا پیک که باعث آشنایی بچه ها با این دزدی ها میشه
و اگه بچه ها زیاد بودن مشخص کردن روز های اعتصاب (کسی کانکت نشه (نامرد نباشید با یکدیگر باشید) کسی کانکت نشه همه با هم بهشون طنگ بزنین تحدید شون کنید جلو شرکتشون تجمع کنید خونه ی کارکنان و ریسشون رو پیدا کنید به صورت عمومی و گمنام براشون مشکل درست کنید و .و..........

شاید ادب شن
به خاطر شرکت تو این تاپیک ازتون ممنون نم

راستی من آی دی اس ال ندارم می خواستم شاتل بگیرم که منصرف شدم
می خواستم پارس بگیرم گفتن فیل زیاد داره
خواستم وای مکس بگیرم دیدم فعلا دان شبانه نداره

حالا منظرم وای مکس دان شبانه بذاره
وگرنه از همین دیال استفاده می کنم

راستی نکته مهم سعی کنید این تاپیک به فراموشی سپرده نشه تعداد شرکت کننده هاش بالا بره

راستی ی جوک از اون موقع ها دنبال حقم بودم

آقا ی 24 ساعته گرفته بودیم روز جمعه مخابرات اینترنت شهر ما رو واسه ی isp ها قطع کرده بود وصل می شد ولی جایی رو نمی آورد زنگ زدم بهشون با احترام فراون اکانتم رو 20 ساعت شا رژ کرد که فردا استفاده کنم و الکی تموم نشه بعد فرداش مدرسه داشتم نتونستم استفاده کنم

زنگ زدم بهشون گفتم دیگه قبول نکردن من اعصاب خورد شده بود پیش خودم گفتم

مثلا قرار بوده دیروز بیل گیتس 999999999999999999999999999 دلار به من بده اگه روز جمعه بهش بگم 2 دو تا چنتا میشه :31:

بهشون زنگ زدم گفتم من شکایت دارم اون گفت به ما مربوط نمیشه و شماره مدیر دیتای شهرمون رو بهم داد بهش زنگ زدم گفت شکایت دارم گفت شما نمی تونی از ما شکایت داشته باشی و ما شما را نمی شناسیم بهت اینترنت نفروختیم که حالا شاکی باشی

دوباره زنگ زدم به شرکت ایندفع اعصاب نداشت گفتم شکایت می کنم بهم فحش داد فحشش دادم خلاصه امدم برم شکایت کنم یکی از بچه ها رو دیدم بهم گفت

(ای قمپوز بازی ها برای کی؟)

می نمی دونی اینجا کجاست!

(البته من مشکل سیاسی ندارم فقط مشکل دفاع از حق مصرف کننده داره دیونم میکنه ) آخه چرا اینجا اینجوری؟

شاید بیل گیتس بهم می داد!!!!!

:19:

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

مثالا روز پنج شنبه ی سوال داده بهم گفته روز جمعه جواب رو بگو بهت 99999999999999999999999999999999999999999999999999 99999999999999999999999999999999999999999999999999 9999999999999999999999999999 دلار می دم

نه؟

سوال هم رو فضای سای بر فقط برای من بوده و یک چیز سری و محرمانه هم بوده و دیگه نمیشه پی شو گرفت که اثبات بشه نبوده؟

حالا خسارت من رو کی باید به بنظرتون بده

اما فقط کافی توی پستت یک کلمه ی فیل باشه تا .............

چرا از حقوق مصرف کننده حمایت نمیشه؟

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

امضا بلد نیستم اثر انگشت می زنم

Mahdi.p30
01-03-2010, 13:15
و اگه بچه ها زیاد بودن مشخص کردن روز های اعتصاب (کسی کانکت نشه (نامرد نباشید با یکدیگر باشید) کسی کانکت نشه
ببخشید در راستای سیاست آتی:31: ، اونوقت کسی کانکت نشه ، چه ضرری به شرکت میرسه؟
جوگیری هم حدی داره!

ن تحدید شون کنید جلو شرکتشون تجمع کنید خونه ی کارکنان و ریسشون رو پیدا کنید به صورت عمومی و گمنام براشون مشکل درست کنید و .و..........
اونوقت کارکنان این شرکت چه گناهی دارن؟؟
ببخشیدا ولی در این صورت به شخص مشکل ساز دقیقا میگن اراذل اوباش!

ضمنا من احساس میکنم شما در این پستتون کل کاربران این تایپیک رو رسما سرکار گذاشتی:31:

moas
01-03-2010, 15:36
منم شاتل دارم کلا ازش راضی نیستم چون قطعی داره و شبها سرعتش خیلی پایینه ولی شنیدم شاتل دولتیه برای همین سرعت دانلودش تو روز خوبه

mand007
01-03-2010, 15:59
ببخشید در راستای سیاست آتی:31: ، اونوقت کسی کانکت نشه ، چه ضرری به شرکت میرسه؟
جوگیری هم حدی داره!

اونوقت کارکنان این شرکت چه گناهی دارن؟؟
ببخشیدا ولی در این صورت به شخص مشکل ساز دقیقا میگن اراذل اوباش!

ضمنا من احساس میکنم شما در این پستتون کل کاربران این تایپیک رو رسما سرکار گذاشتی:31:

شما درست می گید اما ی اتفاقی می افته

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

کسی جایی رو برای دفاع از حقوق مصرف کننده سراغ نداره مثل شماره 115 که پلیسه!

sei_pm
02-03-2010, 12:17
شما درست می گید اما ی اتفاقی می افته

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

کسی جایی رو برای دفاع از حقوق مصرف کننده سراغ نداره مثل شماره 115 که پلیسه!

زیاد ذهنتون رو مشغول پستهای نخاله وار نکنید.

If I Die 2Night
03-03-2010, 01:08
ADSL شاتل همراه با درد و خون. نگیرید نگیرید نگیرید

hamed malekpour
03-03-2010, 11:11
باید یک بخشی درست بشه تا تمام ispاینترنت کل کشور را بررسی کنه مثل پلیس.

mand007
03-03-2010, 11:13
عزیز چرا توهین می کنی می خواستم بگم که این تاپیک کلا سر کاری
و شما به هیچ جا نمی رسید به جز اینکه دیگه کسی فکر نمی کنه شاتل خوبه و دیگه کسی به مشتریان شاتل اضافه نمیشه
پس از این به بعد دیگه روز به روز سرعتون پایین تر از قبل نمی آید

oky

زیاد ذهنتون رو مشغول پستهای نخاله وار نکنید.

تو دانشگاه ما ی کار جالبی آمدن کردن
اول اسم ی استاد که نمره میده رو گذاشتن بعد اومده سر کلاس تا حذف اضافه بعد که حذف اضافه تموم شده اومدن اومدن لجن ترین استاد که 95% کلاس رو می دازه عوضش کردن حالا مدیر گروه هم جواب گو نیست میگه همین خوبه

چرا از حق مصرف کننده حمایت نمیشه:19::19:

sei_pm
03-03-2010, 11:35
عزیز چرا توهین می کنی می خواستم بگم که این تاپیک کلا سر کاری
و شما به هیچ جا نمی رسید به جز اینکه دیگه کسی فکر نمی کنه شاتل خوبه و دیگه کسی به مشتریان شاتل اضافه نمیشه .
:19::19:

منظور من پستهای شما نبود بلکه پست کسی بود که می گفت شما کل آدمهای تاپیک رو سر کار گذاشتید.
من هم همین هدف رو دارم حداقل با این کار اشخاص کمتری به دام این دزد میافتند.

ramincybran
03-03-2010, 20:35
دوستان من هم ميخوام وارد عمل بشم

بگيد چيكار كنم فقط

اعصاب نزاشتن واسه ما دزدي تا چه حد اخه

sei_pm
03-03-2010, 20:53
دوستان من هم ميخوام وارد عمل بشم

بگيد چيكار كنم فقط

اعصاب نزاشتن واسه ما دزدي تا چه حد اخه

پست اول تاپیک تمام توضیحات نوشته شده.

hamed malekpour
04-03-2010, 11:26
باید حالشونو بگیریم..........

sei_pm
04-03-2010, 15:55
باید حالشونو بگیریم..........

تو که غمی نداری همارا رو داری ما چیکار کنیم از دست شاتل . راستی سرویست وصل شد؟
یه تست سرعت بنداز بقیه حال کنند نمی خوای خودم می ندازم تا قدر همارا رو بدونی.

hamed malekpour
04-03-2010, 17:29
نه بابا پولشو دادم گفته بعد از عید وصلش می کنم.

sei_pm
07-03-2010, 01:47
مگه شرکتی که ازش سرویس میگیری چیه؟

yekta33
08-03-2010, 06:31
ما تو اون انجمن واقعا گیج شدیم سرویس امین نت داشتم خطم را از رانز خارج کردم بادوستان مشورت کردم گفتند شاتل خوبه حالا اینجا میگن شاتل مشکل داره نمیدونم چرا اینجا اینجوریه که مارا سر درگم می کنند بابا این شاتل بالاخره سرویس دهیش خوبه یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amin_g_p
08-03-2010, 11:18
ما تو اون انجمن واقعا گیج شدیم سرویس امین نت داشتم خطم را از رانز خارج کردم بادوستان مشورت کردم گفتند شاتل خوبه حالا اینجا میگن شاتل مشکل داره نمیدونم چرا اینجا اینجوریه که مارا سر درگم می کنند بابا این شاتل بالاخره سرویس دهیش خوبه یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همش بستگی داره برای من خوبه و من راضیم بعضی ها هم ناراضی

hamed malekpour
08-03-2010, 13:53
به نظر من شاتل نگیر چون تمامی کافی نت های شهر ما شاتل های خود را پس داده اند واز یک شرکت دیگه سرویس می گیرند.

yekta33
08-03-2010, 18:12
با توجه به نظر دوستان در لینک زیر که قبلا مشورت کردم رفتم وشاتل ثبت نام کردم تاببینم چی میشه

پست های 1421.1420

9nor
09-03-2010, 12:54
منظور من پستهای شما نبود بلکه پست کسی بود که می گفت شما کل آدمهای تاپیک رو سر کار گذاشتید.
من هم همین هدف رو دارم حداقل با این کار اشخاص کمتری به دام این دزد میافتند.

این دوستمون کاملا درست می فرمایند.....روز اول که رفتم ثبتنام چقدر تحویل گرفتن....حالا که دیگر خرشون از پل گذشته دیگه انگار نه انگار ....
هر چی میگم میگن مشکل از مودمتون هست....باید از مودم های خود شرکت استفاده کنید....میگم سرعت چه ربطی به مودم داره..؟؟..میگه ما از پشتیبانی به مودم های غیر از شرکت معذوریم....

یک چی جالب هم بگم دوره هم بخندیم...نویز من 74 هستش و سیگنال 6..کل سیم کشی خونه رو عوض کردم...هر چی زنگ که میزنم میگه مشکل از خونتونه

s_paliz
15-03-2010, 11:48
من از پارس آنلاین شکایت دارم. من 128 خریدم ولی سرعت دانلودم 130 هست. این چه وضعیه.:31:

sei_pm
15-03-2010, 12:29
من از پارس آنلاین شکایت دارم. من 128 خریدم ولی سرعت دانلودم 130 هست. این چه وضعیه.:31:

چرا وقتتو می خوای تلف کنی بری شکایت بیا من به شما سرویس 128 شاتل میدم با سرعت 14-12 تو ساعتی که رایگانه دانلود میکنید.

Amin_0913
15-03-2010, 13:03
چرا وقتتو می خوای تلف کنی بری شکایت بیا من به شما سرویس 128 شاتل میدم با سرعت 14-12 تو ساعتی که رایگانه دانلود میکنید.
سلام

خوب فکر کردی که بری شکایت کنی چی بهت میگند
سرعت 128 سرعتش همین باید باشه اگه 512 داشتی و سرعت دانلودت روی همین 12-14 بود بعد باید شکایت کنی
این شرکت بدبخت اومد به همه 128 ها سرعت 512 داد حالا سرویس رو برداشته برای همین جای شکایت نداره
البته منم جزو طرفدارای شاتل نیستم چون قطعی زیاد داشت و منم کارم مونده بود دیگه یه روز حضوری رفتم چک و پک همه رو اونجا پایین اوردم ولی الان 512 گرفتم سرعتش هم خوبه قطعی هم نداره

mohsen_gh1991
15-03-2010, 13:24

130 کیلوبایت که بد نیست. خوبه.

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

منظورت 12-14 کیلو بایته؟ ولی سرعت شبانه پارس بهتره از این.

sei_pm
15-03-2010, 13:26
سلام

خوب فکر کردی که بری شکایت کنی چی بهت میگند
سرعت 128 سرعتش همین باید باشه اگه 512 داشتی و سرعت دانلودت روی همین 12-14 بود بعد باید شکایت کنی
این شرکت بدبخت اومد به همه 128 ها سرعت 512 داد حالا سرویس رو برداشته برای همین جای شکایت نداره
البته منم جزو طرفدارای شاتل نیستم چون قطعی زیاد داشت و منم کارم مونده بود دیگه یه روز حضوری رفتم چک و پک همه رو اونجا پایین اوردم ولی الان 512 گرفتم سرعتش هم خوبه قطعی هم نداره

خط من هنوز همون 512 هست ولی سرعت من همون 128 حالا به نظرت باید چیکار کنم؟

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:25 PM ----------

130 کیلوبایت که بد نیست. خوبه.
منظورت 12-14 کیلو بایته؟ ولی سرعت شبانه پارس بهتره از این.

بله ولی سرعت شبانه شاتل در این حده 12-14 کیلوبایت.

s_paliz
15-03-2010, 16:05
یه پیشنهاد واسه شاتلی ها:

اینجا یه هماهنگی و فراخوان بزارید ، یک روز و در یک ساعت جمع شید دم شاتل! ما هم میایم!

۲۰-۳۰ نفر باشید می‌گرخن!

++

من شنیده بودم سرعت دانلود سرویس ۱۲۸ پارس، پنجاهه!
ولی امروز که وصل شد ۱۳۰-۱۴۰ تا زیر صد متغییر دارم دانلود می‌کنم. کف کردم!

farsweb
15-03-2010, 16:09
لطفا راهنمایی کنین که کجا باید شکایت کنیم ؟

mohsen_gh1991
15-03-2010, 17:21

اینجا یه هماهنگی و فراخوان بزارید ، یک روز و در یک ساعت جمع شید دم شاتل! ما هم میایم!

۲۰-۳۰ نفر باشید می‌گرخن!

++

بله. مال منم همینه.شبانش هم همینطور بالاست.

sei_pm
15-03-2010, 18:53

۲۰-۳۰ نفر باشید می‌گرخن!

++

خیلی خوشحال شدم که تونستم شما رو از دزدی شاتل نجات بدم تو اون تاپیک که زدید من اولین کسی بودم که گفتم شاتل نیا. خلاصه جای ما رو خالی کن اگر شرایطش برام پیش بیاد من حتما میام بیرون از این شرکت بی در و پیکر.

s_paliz
15-03-2010, 22:17
آقا زنده باد...

مگه اکانت عمری شاتل گرفتی ؟ خب ماه بعد از پارس بگیر اینقدر به این شاتل بدبخت گیر نده :دی

در مورد تجمع هم اگه واقعا دارید می بینید حقتون خورده شده فراخوان تجمع بدید. ما هم کمکتون میکنیم:46:

sei_pm
15-03-2010, 22:27
آقا زنده باد...

مگه اکانت عمری شاتل گرفتی ؟ خب ماه بعد از پارس بگیر اینقدر به این شاتل بدبخت گیر نده :دی

در مورد تجمع هم اگه واقعا دارید می بینید حقتون خورده شده فراخوان تجمع بدید. ما هم کمکتون میکنیم:46:

--------------------------------------------------------------------
آخه من 18 روز طول کشید تا بیام شاشتل مطمئنم این شاشتل هم بخواد خطم رو تخلیه کنه کمتر از 10 روز انجام نمیده. اگر اون یکی خطم pcm نبود همین الان درخواست آنلاین سرویس پارس رو میزدم وقتی هم خطم رانژه میشد میرفتم دفتر شاتل تا میتونستم تحقیرشون میکردم و میگفتم خطم رو تخلیه کنید ولی حیف نمی تونم 18 روز صبر کنم.
راستی از این پارس هم زیاد تعریف نکن شاید سنگ جلوی پاش بندازند حسود زیاد داریم . یکی می گفتم چرا به اکو 128 ها 512 میدن حالا فکر کنم سر پارس هم همین برنامه پیاده بشه.

night lord
25-03-2010, 23:52
آقا زنده باد...

یه جوری میگی مگه اکانته عمری گرفتی انگار همینجوری الکیه از شاتل بیایم بیرون بریم تو پارس!!؟
اگه اومدیو از شاتل اومدی بیرون بوخت از مخابرات خالی شد بعد میخوای بری پارس حالا اونجا باید
یه اکانت بگیری . آیا جا داشته باشن آیا نداشته باشن ؟؟؟!!!!!!!! اگه جا گیرت نیومد باید برگردی
شاتل حالا شاتل دیگه جا نداره . (می مونی لنگ در هوا میگی عجب کاری کردما !:18:)
بقیه ای اس پی ها هم که تقریبا به درد نمیخوره .
باید یه خورده دست به عصا عمل کنی تو این مورد . از منم نپرس چون نمیدونم خودم توش موندم

sei_pm
26-03-2010, 06:53
یه جوری میگی مگه اکانته عمری گرفتی انگار همینجوری الکیه از شاتل بیایم بیرون بریم تو پارس!!؟
اگه اومدیو از شاتل اومدی بیرون بوخت از مخابرات خالی شد بعد میخوای بری پارس حالا اونجا باید
یه اکانت بگیری . آیا جا داشته باشن آیا نداشته باشن ؟؟؟!!!!!!!! اگه جا گیرت نیومد باید برگردی
شاتل حالا شاتل دیگه جا نداره . (می مونی لنگ در هوا میگی عجب کاری کردما !:18:)
بقیه ای اس پی ها هم که تقریبا به درد نمیخوره .
باید یه خورده دست به عصا عمل کنی تو این مورد . از منم نپرس چون نمیدونم خودم توش موندم

واقعا این همه فکر می خواد؟
اول میری جایی که مطمئن هستی خوبه قرار داد می بندی بعد با شاتل فسخ میکنه . اینجوری اگر نیم درصد هم احتمال داشت پور شرکت جدید پر بشه شما قبلا رزرو کردید. در ضمن کسی که بخواد از شاتل در بیاد و از اون ناراضی باشه دیکه فکر برگشتن رو نمیکنه حالا می خواد پورتهای شاتل پر باشه یا خالی.

ava_zali
28-03-2010, 00:29
من كه از شاتل استفاده ميكنم روزها سرويسهاشون خوبه
ولي شب افتضاح ميشه
اگر شبها كار نميكنيد و به فكر ترافيك رايگان نيستين شاتل خوبه

hamed malekpour
28-03-2010, 11:12
این شکایت ها چی شد به نتیجه رسید.........؟

sei_pm
28-03-2010, 11:18
من كه از شاتل استفاده ميكنم روزها سرويسهاشون خوبه
ولي شب افتضاح ميشه
اگر شبها كار نميكنيد و به فكر ترافيك رايگان نيستين شاتل خوبه

اگر اونجوری فکر میکنید من شرکت سراغ دارم سرعت روزانش روی 60 هست گیگ اضافه رو هم 3000 میفروشه و 512 با 9 گیگ حجم 40 هزار تومان میده.

این شکایت ها چی شد به نتیجه رسید.........؟

نه به جایی که نرسید ولی برای خیلی ها مشخص شد که شاتل داره کم میفروشه تو تایم شب.

charlz
29-03-2010, 18:14
بچه ها میشه بیگین کدوم شرکت بهتره؟؟؟؟

hamed malekpour
30-03-2010, 18:11
برای کدوم شهر؟

pashangparsi6
14-04-2010, 17:00
دوستان از نظر من همه ی کاربرها شکایت خودشون رو هم زمان برای خود شاتل بفرستند. ایمیل کنند شاید کاری انجام شد. چند شب پشت سر هم باید فرستاد.

شب ها سرعت و پینگ از ساعت 1 به بعد به بدترین حالت خودش می رسه. باید یک کاری کرد

samfire
15-04-2010, 05:47
شکایت فایده نداره !!! چون وقتی شما قرار داد امضا میکنی نوشته به کاربرای خانگی 128/128 سرویس تعلق میگیره حالا میخواییی شما 1 مگ گرفته باشی اینا خیلی بد جنس هستن کسی هم نیست رسیدگی کنه دیگه برای خودشون دارن پادشاهی میکنن اینترنت ارزون میگیرن به ملت اندازه پول خون میفروشن !!!

ای شالله که یه 10-15 سال دیگه درست میشه !!! فعلان که امیدی نیست !!!

----------------------------------------------

farzad_sh_2020
10-06-2010, 19:33
تو این مملکت کم پیدا میشه کسی که بخواد حقش رو بگیره . همه نشستن و فقط پول میدن . فوقش میگن این بده بریم 20 تومن باز هزینه نصب و .. بدیم بریم یک شرکت دیگه . من که از طریق تنظیم مقررات شکایت کردم و بدجوری نماینده شیراز تحت فشار هست و دارم تمام پینگ تایم ها و کلیه ایمیل ها به شاتل رو یک رونوشت به ایمیل تنظیم مقررات میزنم و اساسی هم پیگیر هستم . هرکی هم از شیراز هست هیچ کاری نداره . فقط 2دقیقه میرید یک فرم پر میکنید و خلاص .

sei_pm
10-06-2010, 20:38
تو این مملکت کم پیدا میشه کسی که بخواد حقش رو بگیره . همه نشستن و فقط پول میدن . فوقش میگن این بده بریم 20 تومن باز هزینه نصب و .. بدیم بریم یک شرکت دیگه . من که از طریق تنظیم مقررات شکایت کردم و بدجوری نماینده شیراز تحت فشار هست و دارم تمام پینگ تایم ها و کلیه ایمیل ها به شاتل رو یک رونوشت به ایمیل تنظیم مقررات میزنم و اساسی هم پیگیر هستم . هرکی هم از شیراز هست هیچ کاری نداره . فقط 2دقیقه میرید یک فرم پر میکنید و خلاص .

اگر قرار بود بخاری بلند بشه بعد از 190 پست تو این تاپیک بلند می شد طرف به خودش زحمت 4 تا کلیک و یک شکایت اینترنتی رو نمیده یکی هم که Adsl نداره میاد اینجا آیه یاس می خونه اونوقت شما انتظار داری تا دم تنظیم مقررات برن؟

reb
11-06-2010, 07:47
خیلی جالبه که کسی که ماهی 12 تومن پول میده میخواد شبی 2 گیگ هم مجانی دانلود کنه یوقتی هم دانلود میکرده ولی حالا چون کم شده میگه کم فروشی حاضر هم نیست بره از جای دیگه ایی مثل مخابرات که سرویسش نامحدوده بگیره مثل کنه چسبیده و هی غر میزنه و روزی چند تا تاپیک باز میکنه.

mojtaba-civil
15-06-2010, 10:57
خیلی جالبه که کسی که ماهی 12 تومن پول میده میخواد شبی 2 گیگ هم مجانی دانلود کنه یوقتی هم دانلود میکرده ولی حالا چون کم شده میگه کم فروشی حاضر هم نیست بره از جای دیگه ایی مثل مخابرات که سرویسش نامحدوده بگیره مثل کنه چسبیده و هی غر میزنه و روزی چند تا تاپیک باز میکنه.

این دیگه چه استدلالیه؟ وقتی شرکت میگه شب رایگانه دلیل نمیشه که دانلود رو محدود کنه.

mortezaon
15-06-2010, 11:03
آقا من سرعت 1 مگ گرفتم با مجوز شركتم از پارس آنلاين دزد
ولي سرعت دانلودم فقط 400 كيلو بايته
به نظر شما سرعت حد اقل من بايد چقدر باشه؟

.

mehrdad38
15-06-2010, 12:06
بمیرم برات پس می خواستی 800 کیلوبایت باشه.:31: تازه برو خدا رو شکر کن چون همچین سرعت دانلودی برای سرویس 3 مگابیته

mojtaba-civil
15-06-2010, 12:38
آقا من سرعت 1 مگ گرفتم با مجوز شركتم از پارس آنلاين دزد
ولي سرعت دانلودم فقط 400 كيلو بايته
به نظر شما سرعت حد اقل من بايد چقدر باشه؟

.

خوبه که. وقتی سرویس 1 مگ میگیری یعنی دانلودش باید 128 باشه. نکنه میخوای دانلودش هم 1 مگ باشه.

mortezaon
15-06-2010, 12:43
خوبه که. وقتی سرویس 1 مگ میگیری یعنی دانلودش باید 128 باشه. نکنه میخوای دانلودش هم 1 مگ باشه.
آره هر چي بيشتر بهتر
آخه به من گفت تا 800 بازه
ولي من بايد برم سرويس 2مگ بگيرم
تا 800 تا بشه
زنگ زدم به من گفت هر سرعتي كه داري تقسيم بر هشت كن ميشه سرعت دانلود از نوع ايراني

.

mojtaba-civil
15-06-2010, 13:57
آره هر چي بيشتر بهتر
تا 800 تا بشه
زنگ زدم به من گفت هر سرعتي كه داري تقسيم بر هشت كن ميشه سرعت دانلود از نوع ايراني

.
همینه دیگه. تو 2 مگ هم که بگیری اگه تقسیم به 8 کنی میشه 256.
فرق قیمتش چقدره؟ من شاتل استفاده میکنم ، اکو 512 دارم فرق قیمتش زیاد نیست. برای 3 ماه 10-12 با اکو 512 تفاوت قیمت داشت. این دوره که تموم شد شاید اکو 2مگ گرفتم.

A.IvI.I.N
15-06-2010, 14:46
آره هر چي بيشتر بهتر
تا 800 تا بشه

.

بابا دمت گرم. من 128 دارم.دانلودش اگه از 15 بشه 20 عروسی میگیرم اونوقت تو بجا اینکه با 100 دان کنی داری با 400 دان میکنی تازه شاکی هم هستی...:27:

s-b
15-06-2010, 14:55
شهرهای بزرگ که خوبه خدا به داد شهرستانی ها برسه منم از شاتل (اصفهان) ناراضی بودم ولی وقتی شهرستانها را دیدم بر رو ح پدر مادرشون صلوات هم فرستادم
در کل اینجا ایرانه دلتون را زیاد خوش نکنید

A.IvI.I.N
15-06-2010, 17:11
آره هر چي بيشتر بهتر
تا 800 تا بشه

.

1 تست از speedtest.net بگیر بزار اینجا.اگه پینگش خوب باشه شاید منم پارس افلاین گرفتم.

mortezaon
15-06-2010, 17:21
1 تست از speedtest.net بگیر بزار اینجا.اگه پینگش خوب باشه شاید منم پارس افلاین گرفتم.
الان تست كردم
ولي حالي به حاليه يه بار كمه يه بار زياد

.

A.IvI.I.N
15-06-2010, 18:31
الان تست كردم

.
مشکل اینجاس که 1 isp که سرعت بالا همراه ping خوب ارائه بده پیدا نیمشه.
اینم تست خودم.

Exir
15-06-2010, 19:11
الان تست كردم

.

شما مگه سرویس 1 مگ نگرفتی چرا آپلودت روی 128 هست حداقل باید 512 باشه. زنگ بزن پیگیر پدرشونو در آر:13:.

mortezaon
15-06-2010, 20:10
شما مگه سرویس 1 مگ نگرفتی چرا آپلودت روی 128 هست حداقل باید 512 باشه. زنگ بزن پیگیر پدرشونو در آر:13:.
بابا مي گم كه حالي به حاليه الان دوباره تست كردم شد اين

.

redsacoo
18-06-2010, 15:35
سلام به همه دوستان
امیدوارم از حرف من ناراحت نشید
ولی من از شاتل راضی هستم و تو ایران هنوز هیچ شرکتی نتونسته خدماتی بیشتر از شاتل بده
من حدود یک سال هست که دارم و تو این یک سال فقط یک بار به شمکل خوردم که در عرض نیم ساعت مشکل رو برام حل کردند و در غیر اینصورت هر بار که سرعت کم شد از مشکلات مخابراتی بود
این رو هم باید بگم در زمانی که خیلی از شرکت های خدمات دهی بخاطر .... اینتر نت رو قطع کرده بودند من اینترنت داشتم (البته سرعتش کم بود )
کاچی بهتر از هیچی هست
این تجربه من هستش
موفق باشید

sei_pm
18-06-2010, 16:02
سلام به همه دوستان
ولی من از شاتل راضی هستم و تو ایران هنوز هیچ شرکتی نتونسته خدماتی بیشتر از شاتل بده
من حدود یک سال هست که دارم و تو این یک سال فقط یک بار به شمکل خوردم که در عرض نیم ساعت مشکل رو برام حل کردند و در غیر اینصورت هر بار که سرعت کم شد از مشکلات مخابراتی بود
این رو هم باید بگم در زمانی که خیلی از شرکت های خدمات دهی بخاطر .... اینتر نت رو قطع کرده بودند من اینترنت داشتم (البته سرعتش کم بود )
کاچی بهتر از هیچی هست
این تجربه من هستش
موفق باشید

شما تو این یکسال کجا بودی؟
ولی الان مشخصه که واسه چی اینجا هستی:

بعد عنوان تاپیک رو نگاه کردی اومدی پست میزنی نوشته شکایت نه تقدیر و شما می تونستی تو تاپیک شاتل پستت رو بزنی.

mojtaba-civil
18-06-2010, 19:39
شما تو این یکسال کجا بودی؟
ولی الان مشخصه که واسه چی اینجا هستی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد عنوان تاپیک رو نگاه کردی اومدی پست میزنی نوشته شکایت نه تقدیر و شما می تونستی تو تاپیک شاتل پستت رو بزنی.

تو تاپیک شاتل هم پست بزنه باز منو تو حالشو میگرفتیم خوب.:31:
ولی راست میگی.

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

سلام به همه دوستان
کاچی بهتر از هیچی هست
این تجربه من هستش
موفق باشید

بچه ها یه ضرب المثل جدید هم یاد گرفتن.
بعد از هرچی پول بدی همونقدر آش میخوری، حالا کاچی بعض هیچی هم به معلومات حامیان شاتل اضافه شد.

r_22009
19-06-2010, 09:05
شاتل سرویس های چند ماهه به درد بخور نداره مثلا 3 ماه که باید 9 گیگ باشه 5 گیگه و قیمتاشم بد جور بالاست
همینطور سرعتش نسبت به نداگستر خیلی پایینه
در ضمن هزینه نصب 15000 تومن می گیرن در صورتی که نداگستر 5 تومن می گیره

mojtaba-civil
19-06-2010, 12:43
شاتل سرویس های چند ماهه به درد بخور نداره مثلا 3 ماه که باید 9 گیگ باشه 5 گیگه و قیمتاشم بد جور بالاست
باز خوش به حال شما که هزینه نصبت 15 تومنه تو تهران و اهواز 25 تومنه. من که اهواز هستم 25تومن دادم واسه نصب. نمیدونم حالا چرا از بین این همه شهرستان فقط اهواز گرونتره.

Oracle_Eldorado
20-06-2010, 12:27
باز خوش به حال شما که هزینه نصبت 15 تومنه تو تهران و اهواز 25 تومنه. من که اهواز هستم 25تومن دادم واسه نصب. نمیدونم حالا چرا از بین این همه شهرستان فقط اهواز گرونتره.

ایشالاه از گلوشون پایین نره .
کرمانشاه هزینه نصب 15 تومنه .
خودشون یه کارت طلایی میدن 10 تومن تخفیف حساب میشه .
5 تومن میمونه که اونم از آشناها یا کسی که حالیش باشه نمیگیرن .

mojtaba-civil
20-06-2010, 14:20
ایشالاه از گلوشون پایین نره .
کرمانشاه هزینه نصب 15 تومنه .
خودشون یه کارت طلایی میدن 10 تومن تخفیف حساب میشه .
5 تومن میمونه که اونم از آشناها یا کسی که حالیش باشه نمیگیرن .

خوبه والا.
یعنی کلا 5 تومن واسه نصب میدین تو کرمانشاه؟
البته طرف که بهتون کارت طلایی میده واسه خودش از شاتل تخفیف میگیره، ولی باز به نفع شما هم هست.

t2download
20-06-2010, 15:05
اين شركت با فريب عضو و مشتري ميگيره 1 هفته اول سرعت خوبه الان من 40 مگ دانلود كنم 80 مگ كم ميكنه
شار‍ ز
1 ساعت وب گردي 39 مگ كم ميشه
و شبانه به اسطلاح رايگان هست 3 شب تا 7 صبح سرعت دانلود 1 يا 2 و 0
واسه اين شركت متآسفم از ما سو استفاده كرد.‍
صبانت

mojtaba-civil
21-06-2010, 19:57
بچه ها سرعت دانلود واسه شما هم دیشب بالا بود؟

t2download
22-06-2010, 17:47
صبانت که به من گفت بیا شرکت و روش نصب رو بهم گفت و 10000 پول راه اندازی گرفت و نصب :13:

cell_phone-banned
22-06-2010, 19:01
صبانت شبا خیلی داغون می باشد .

hamed malekpour
22-06-2010, 21:55
این شکایت ها آخرش به نتیجه ای رسید یا نه؟

sei_pm
22-06-2010, 22:14

شما که مشکلی نداری با همارا چرا می پرسی؟

KING_DESIGNER
23-06-2010, 00:57
توقع داری شرکتی مثل شاتل که 10 میلیارد فقط پول زمین برجش هست رو به صلابه بکشند ؟؟؟؟ با چهارتا پست ؟:31: جدی باورت شده :31:
بچه ها در مورد ص ب ا ن ت صحبت کردند الان توی این فروم اسمشو میاری سانسورش میکنند..
توقع داری یکی مثل( ش ا ن ه س ا ز زا د ه ) رو به دادگاه ببری؟
زهی خیال باطل ....به حرفهای که زده میشه توجه نکن خودتون فکر کنین و با واقعیت تطبیق بدید
موفق باشی عزیز

sei_pm
23-06-2010, 06:31
توقع داری شرکتی مثل شاتل که 10 میلیارد فقط پول زمین برجش هست رو به صلابه بکشند ؟؟؟؟ با چهارتا پست ؟:31: جدی باورت شده :31:
بچه ها در مورد ص ب ا ن ت صحبت کردند الان توی این فروم اسمشو میاری سانسورش میکنند..
زهی خیال باطل ....به حرفهای که زده میشه توجه نکن خودتون فکر کنین و با واقعیت تطبیق بدید
موفق باشی عزیز

شما رفتی زمینشو متر کردی اومدی پست میزنی؟ با دلیل و مدرک حرف برن <تیکه خودت> برو سند منگوله دارشو بیار بعدا بگو چقدر میارزه. این تاپیک زده شده واسه هرکی دوست داره راهشو بدونه چیکار کنه. با فونت 4 بنویسم چشم شما عادت نداره هی فونتها رو بزرگ میکنی.

farzad_sh_2020
23-06-2010, 12:45
موفق باشی عزیز

ببخشیدا ولی شما و امثال شما هرچی سرشون بیاد حقشون هست
من شخصاً هیچ وقت نذاشتم کسی بهم زور بگه یا پول مفت بگیره . فعلاً که شیراز وقتی من زنگ میزنم صدای زنه میلرزه و مسئول دیگش هم میمونه چی بگه . چون میدونم شکایت کردم خیلی ترسیدن و گفت اشتراکت رو قطع میکنیم . یعنی من فقط منتظرم قطع کنن . مرد نیستم اگه شرکتشون رو تعطیل نکنم . همه مثل شما نیستن دوست عزیز که اگر زدن تو سرش بگن یکی دیگه هم بزن . من قبل از اینکه بخوان بزنن جوابشون رو میدم . فعلاً بدجوری ریختمشون بهم . دختره یک کلمه به من گفت تهران الکی گفته و مشکلی نداشتیم . پدرشو در آوردم . 3 روز تهران رو ول نمیکردم . همشون دیگه منو از صدا میشناسن . بجز 2 شب پیش بقیه شبا راحت 1.2 تا 1.5 گیگ دانلود میکنم . چرا ؟ چون بدجوری پریدم بهشون .

wichidika
23-06-2010, 12:57
قیمت را کم نمی کنیم!!!:13:

sei_pm
23-06-2010, 13:12
قیمت را کم نمی کنیم!!!:13:

تا چهار تا بچه پرو و نخاله از پشت کوه نمک طرف این شرکت رو بگیرند معلومه قیمتها رو کم نمیکنه.

اینجا رو داشتید آقای شونه شاز زاییده فکر کنم پول موبایل رو گذاشته تو جیبش شماره موبایل نگذاشته . یا اینکه ترسیده کاربرا زنگ بزن بهش:

mojtaba-civil
24-06-2010, 01:13
تا چهار تا بچه پرو و نخاله از پشت کوه نمک طرف این شرکت رو بگیرند معلومه قیمتها رو کم نمیکنه.

اینجا رو داشتید آقای شونه شاز زاییده فکر کنم پول موبایل رو گذاشته تو جیبش شماره موبایل نگذاشته . یا اینکه ترسیده کاربرا زنگ بزن بهش:

خداییش من نفهمیدم هنوز، اینا واسه چی میان اینقدر از شاتل طرفداری میکنن؟

sei_pm
24-06-2010, 06:42
خداییش من نفهمیدم هنوز، اینا واسه چی میان اینقدر از شاتل طرفداری میکنن؟

خیلی مشخصه شاتل از سیاست کثیف تفرقه بنداز و حکومت بکن داره استفاده میکنه سرعت یکسری ها رو میبره بالا و یکسری رو میاره پایین حالا هر دو طرف فکر می کنند طرف مقابل داره دروغ میگه کسی هم که تازه می خواد ثبت نام کنه خودش رو گول میزنه فکر می کنه اونی که سرعتش بالاست داره راست میگه در صورتی که ممکنه سرعتش پایین دربیاد.

farzad_sh_2020
28-06-2010, 15:06
سلام . من شکایتم داره به نتیجه نهایی میرسه و الان اگر کسی بخواد شکایت کنه شیراز بهترین موقع هست چون من همین هفته قرار شده یک روز وقت تعیین کنم برای مذاکرات با نماینده شرکت در تنظیم مقررات و فکر کنم برای کسی که الان شکایت کنه دیگه همه مراحل استعلام و .. طی شده باشه . احتمالاً میذارم 4 شنبه .فردا هرکی دوست داشت بره شکایت کنه . موفق باشید

sei_pm
28-06-2010, 17:59
سلام . من شکایتم داره به نتیجه نهایی میرسه و الان اگر کسی بخواد شکایت کنه شیراز بهترین موقع هست چون من همین هفته قرار شده یک روز وقت تعیین کنم برای مذاکرات با نماینده شرکت در تنظیم مقررات و فکر کنم برای کسی که الان شکایت کنه دیگه همه مراحل استعلام و .. طی شده باشه . احتمالاً میذارم 4 شنبه .فردا هرکی دوست داشت بره شکایت کنه . موفق باشید

دمت گرم نکه از تو یک بخاری بلند شه ما که شیراز نیستیم وگرنه میومدیم . 2 روز دیگه شاتل پر.

drim_w3
28-06-2010, 23:44

خوبه . بالاخره شاید یک تکونی دادن بخودشون.

منم امروز رفتم واسه پیگیری ( 15 روزه که adsl قطعه ، البته اشکال از شاتل نبود یک سوییچ توی مرکز مخابرات

سوخته بوده) به آقای مینا ( همون که روبروی در میشینه ) گفتم پارس آنلاین اومده سرعت هاشو تا 2 مگ باز گذاشته

128 شما که تا 512 بازه ، یک مشت چرت و پرت گفت آخرش فهمیدم منظورش اینه که ترافیک 128 رو از 5 گیگ

کردیم 6 گیگ!

حداقل بفهمن رقباشون دارن چیکار می کنن شاید واسه حفظ بازار هم که شده اینا هم سرعتشون رو ببرن بالا.

drim_w3
28-06-2010, 23:54
واقعا این همه فکر می خواد؟
اول میری جایی که مطمئن هستی خوبه قرار داد می بندی بعد با شاتل فسخ میکنه . اینجوری اگر نیم درصد هم احتمال داشت پور شرکت جدید پر بشه شما قبلا رزرو کردید. در ضمن کسی که بخواد از شاتل در بیاد و از اون ناراضی باشه دیکه فکر برگشتن رو نمیکنه حالا می خواد پورتهای شاتل پر باشه یا خالی.

من امروز از مخابرات پرسیدم من که الان شاتل هستم اگه بخوام برم یک شرکت دیگه (پارس آنلاین) پورتم رو به کس

دیگه ای نمیدین ؟ ( من 3 ماه تو نوبت بودم تا پورت خالی شد) گفت نه ، تا یک هفته پروت رو رزرو می کنیم.

wichidika
29-06-2010, 01:12
شاتل باید مثل پارس انلاین سرعتش رو حداقل روی 2مگ ببنده چون الان هم پارس انلاین روی 2مگ می بنده و صبانت روهم فکر کنم روی یک مگ می بنده و گرنه مشتریاش مثل برگهای پاییز ریزش خواهند کرد.:27: چون برای اونها که سرعت فرقی نمی کنه

sei_pm
29-06-2010, 06:12
شاتل باید مثل پارس انلاین سرعتش رو حداقل روی 2مگ ببنده چون الان هم پارس انلاین روی 2مگ می بنده و صبانت روهم فکر کنم روی یک مگ می بنده و گرنه مشتریاش مثل برگهای پاییز ریزش خواهند کرد.:27: چون برای اونها که سرعت فرقی نمی کنه

آقا چی میگی شما . اصلا حرف من 2 مگ نیست من 128 گرفتم روی 576 بسته شده بود تا 2 ماه اول شبی 1200 مگ میگرفت بعد خورد به 22 بهمن تا آخر اردیبهشت شبانه سرعتها کم میشد میرسید به زیر 12 حالا هم که رفتم اکو 512 گرفتم چند روز سرعت خوبه چند روز بده آخه این که نشد وضع طرف داره 3 ماهی 29500 میده هر شب 1200 مگ میگیره حالا شاید چند شب تو یک ماه سرعتش بیاد پایین ولی نه مثل شاتل که 2 روز خوب باشه 2 روز بد.

farzad_sh_2020
29-06-2010, 07:34
خوبه . بالاخره شاید یک تکونی دادن بخودشون.

منم امروز رفتم واسه پیگیری ( 15 روزه که adsl قطعه ، البته اشکال از شاتل نبود یک سوییچ توی مرکز مخابرات

سوخته بوده) به آقای مینا ( همون که روبروی در میشینه ) گفتم پارس آنلاین اومده سرعت هاشو تا 2 مگ باز گذاشته

128 شما که تا 512 بازه ، یک مشت چرت و پرت گفت آخرش فهمیدم منظورش اینه که ترافیک 128 رو از 5 گیگ

کردیم 6 گیگ!

حداقل بفهمن رقباشون دارن چیکار می کنن شاید واسه حفظ بازار هم که شده اینا هم سرعتشون رو ببرن بالا.

دوست عزیز شما اصلاً سراغ اینا نرو که هیچی بارشون نیست . من نه رشتم کامپیوتر هست و نه تخصصی بلد هستم ولی انقدر کار کردم که اینا تا یک حرفی میزنن با 100 تا دلیل و مدرک بهشون ثابت میکنم دروغ دارن میگن و یک جوری حرف خودشون رو عوض میکنن و میگن نا ما منظورمون فلان بود . یکبار تهران به من گفت مشکل شاتل هست . آنلاین به من گفتن مشکل از مخابرات هست . شیراز گفت مشکل از مخابرات هست . با دلیل و مدرک رفتم جلو و بعد از مدتی طرف دید نه کم نمیارم گفت آها نوشته مشکل از شاتل در مرکز مخابراتی . ما که کار خودمون رو میکنیم و حالشون رو میگیریم . موفق باشی

sei_pm
29-06-2010, 07:54
گفتم پارس آنلاین اومده سرعت هاشو تا 2 مگ باز گذاشته

کردیم 6 گیگ!

آقا این شونه ساز که هیچی سرش نمیشه اون از اینکه نمی خواد 20 % نرخ رو بیاره پایین این هم از اینکه سرویس 1 مگ رو داره میده 400000 تومان در حالی که پارس 2 مگ رو به این قیمت میده و هر دو از ایرانسل که 2 مگ رو میده 125000 تومان خیلی عقب هستند و فکر هم نکننم به این زودی ها قیمت رو انقدر بیارند پاین.

drim_w3
29-06-2010, 09:07
اصلا حرف من 2 مگ نیست

اگر سرعت رو ببرن بالا درسته مشکل حل نمیشه ولی باز بهتره از هیچیه.

من یک سوالی دارم :

این شرکت ها قانونا موظف هستن مثلا 128 رو با چه سرعت دانلودی بدن ؟

مگه نباید 128/8=16 باشه ؟

میتونه شاتل بگه من موظفم 16 بدم ، حالا روز رو بیشتر باز می ذارم ولی شب رو حداقل همون 16 می دم؟

سرویس 128 مخابرات الان چه جوری هست ؟اگه خود مخابرات سرعتش پایین تر از این ها باشه ممکنه به این

شرکت ها اعتراض کنه چرا سرعت بالاتری می دین ؟ یکبار یکی از این شرکتها sms داد واسه adsl زنگ که زدم

گفتم 128 سرعت دانلودش چقدر هست ؟ گفت 16 . گفتم برو بابا اکثر شرکت ها دارن با سرعت 60 می دن اونوقت

تو میگی 16.گفت کدوم شرکت ها . کارشون غیر قانونی هست .( هر شرکتی واسه خودش یک سازی میزنه )

drim_w3
29-06-2010, 09:17
دوست عزیز شما اصلاً سراغ اینا نرو که هیچی بارشون نیست . من نه رشتم کامپیوتر هست و نه تخصصی بلد هستم ولی انقدر کار کردم که اینا تا یک حرفی میزنن با 100 تا دلیل و مدرک بهشون ثابت میکنم دروغ دارن میگن و یک جوری حرف خودشون رو عوض میکنن و میگن نا ما منظورمون فلان بود . یکبار تهران به من گفت مشکل شاتل هست . آنلاین به من گفتن مشکل از مخابرات هست . شیراز گفت مشکل از مخابرات هست . با دلیل و مدرک رفتم جلو و بعد از مدتی طرف دید نه کم نمیارم گفت آها نوشته مشکل از شاتل در مرکز مخابراتی . ما که کار خودمون رو میکنیم و حالشون رو میگیریم . موفق باشی

سرشون که نمیشه هیچ . یک کاری هم که می خوان بکنن چند روز طولش میدن. من واسه وصل شدن اینترنتم

همش خودم رفتم دنبالش . چند بار رفتم مرکز ولیعصر بعد فهمیدم فیبرنوری دست این ها نیست رفتم واحد Accses

بالای دروازه قرآن بعد .....

حالا بازم خدا خیرت یده ، شکایت رو پیگیری کن.

sei_pm
29-06-2010, 10:09

من یک سوالی دارم :

میتونه شاتل بگه من موظفم 16 بدم ، حالا روز رو بیشتر باز می ذارم ولی شب رو حداقل همون 16 می دم؟

سرویس 128 مخابرات الان چه جوری هست ؟اگه خود مخابرات سرعتش پایین تر از این ها باشه ممکنه به این

شرکت ها اعتراض کنه چرا سرعت بالاتری می دین ؟ یکبار یکی از این شرکتها sms داد واسه adsl زنگ که زدم

گفتم 128 سرعت دانلودش چقدر هست ؟ گفت 16 . گفتم برو بابا اکثر شرکت ها دارن با سرعت 60 می دن اونوقت

تو میگی 16.گفت کدوم شرکت ها . کارشون غیر قانونی هست .( هر شرکتی واسه خودش یک سازی میزنه )

خوب دیگه شرکت غلط میکنه واسه تبلیغ و منافع خودش سرعت رو تو روز میبره بالا . علاوه بر رعایت نکردن قانون داره با عوام فریبی مشتری جذب میکنه که این هم جرمش جداست. اگر قرار باشه شب سرعت بیاد پایین که طرف میره همون 128 مخابرات رو میگیره هم ارزونتره هم شب و روزش یکسانه. و دیگه اگر مشتری اشتباه کنه ترافیکش به هدر نمیره که کلی پول بده دوباره بخره. شما تا سر ساعت 7 با زیر 16 دانلود میکنی درست ساعت 7 سرعت میره رو 60 حالا اگر ساعت ویندوزت مشکل پیدا کنه باید کلی پول ترافیک بدی بلایی که سر من اومده .شاتل فقط به حال خودش لطف میکنه.

caca_caca888
29-06-2010, 10:14
اي بابا
ميخوايد بگيد شاتل بده؟!
من همين ديروز شاتل گرفتم!
اين پورت كه ميگيد چيه؟

من یک سوالی دارم :

برا من كه شاتله با 50 دانلود ميكنه!حداقل 30

خوب دیگه شرکت غلط میکنه واسه تبلیغ و منافع خودش سرعت رو تو روز میبره بالا . علاوه بر رعایت نکردن قانون داره با عوام فریبی مشتری جذب میکنه که این هم جرمش جداست. اگر قرار باشه شب سرعت بیاد پایین که طرف میره همون 128 مخابرات رو میگیره هم ارزونتره هم شب و روزش یکسانه. و دیگه اگر مشتری اشتباه کنه ترافیکش به هدر نمیره که کلی پول بده دوباره بخره. شما تا سر ساعت 7 با زیر 16 دانلود میکنی درست ساعت 7 سرعت میره رو 60 حالا اگر ساعت ویندوزت مشکل پیدا کنه باید کلی پول ترافیک بدی بلایی که سر من اومده .شاتل فقط به حال خودش لطف میکنه.
راست ميگيا.
البته من ديشب كه داشتم دان ميكردم سرعتو نديدم!اما فكر كنم بالا بود.
فقط مسخره ميخواستم يه قسمت اسپارتاكوس رو دان كنم . فقط يه پارتشو دان كرد . كه ايراد از من بود نه شاتل...

حالا چي كنيم ماه ديگه از شاتل نگيريم؟

ميدونيد من پارسال از البرزنت ميگرفتم
اون موقع با سرعت 20 هم به زور دانلود ميكرد!!برا همين ايندفعه كه شنيدم شاتل با 50 دان ميكنه رفتم ازش گرفتم.اما مثل اين كه الان فرق ميكنه

ميگما شاتل از شتل مياد؟:31: چرا انقدر اسمش مسخرس؟

sei_pm
29-06-2010, 12:56
البته من ديشب كه داشتم دان ميكردم سرعتو نديدم!اما فكر كنم بالا بود.
ميگما شاتل از شتل مياد؟:31: چرا انقدر اسمش مسخرس؟

البرزنت ددیگه کجاست؟
شاتل از شاشتل میاد ممکنه یکی 2 ماه اول رو بهت حال بدن ولی بعدا بدجوری حالت رو بگیرن.

caca_caca888
29-06-2010, 13:38
شاشتلو صرف كن ببينم
شاشتل ، شاشتلا ، شاشتلو

البرزنت ددیگه کجاست؟
شاتل از شاشتل میاد ممکنه یکی 2 ماه اول رو بهت حال بدن ولی بعدا بدجوری حالت رو بگیرن.
البرزنتو ول كن...
بگيد اگه ماه ديگه حال نميدن نگيرم

sei_pm
29-06-2010, 13:43
شاشتلو صرف كن ببينم
شاشتل ، شاشتلا ، شاشتلو

البرزنتو ول كن...
بگيد اگه ماه ديگه حال نميدن نگيرم

مشخص نمیکنه . ولی تا دیدی بازی درآورد دلخوش نباش که درست میشه.

t2download
30-06-2010, 11:02
دوستان من 3 هفته پیش به شرکت ایمیل دادم که من مشکلم این هست با دانلود مثلآ 40 مگ 80 مگ شارژ کم میشه و واسه گشتن تو نت 10 مین بگردم 30 مگ شارژ کم میشه و شرکت جوابی نداد و نماینده اهواز میگه عادیه و واسه دانلود رایگان ساعت 3 تا 7 هست اون هم سرعت 0 یا 2 هست و منو داغون کرده و میخوام با شرکت شاتل قرار داد ببندم چون به هر اشتراکش 1 گیگ اضافه کرده و هر گیگ فروشش هم کمتر از صبانت هست دوستان نظرتون راجب به شاتل چیه و گفت مودم من رو هم ساپورت میکنه شرکت و آیا هزینه راه اندازی میگیره یا تنها قرارداد میبندم و شارز رو تنها پولش رو میدم ؟

mehrdad38
30-06-2010, 11:17
جنوب رو نمی دونم ولی تو تهران همه از دست شاتل دلشون خونه. روزها سرعتش عادیه ولی شبانش سرعت واقعا افتضاح هست. حالا خود دانی:20: هزینه رانژه + هزینه اشتراک ماه اول رو جلو می گیره اگر خواستی اونا بران نصب کنن یه پولی هم هزینه نصب می گیرن.

farzad_sh_2020
30-06-2010, 20:52
دوستان من 3 هفته پیش به شرکت ایمیل دادم که من مشکلم این هست با دانلود مثلآ 40 مگ 80 مگ شارژ کم میشه و واسه گشتن تو نت 10 مین بگردم 30 مگ شارژ کم میشه و شرکت جوابی نداد و نماینده اهواز میگه عادیه و واسه دانلود رایگان ساعت 3 تا 7 هست اون هم سرعت 0 یا 2 هست و منو داغون کرده و میخوام با شرکت شاتل قرار داد ببندم چون به هر اشتراکش 1 گیگ اضافه کرده و هر گیگ فروشش هم کمتر از صبانت هست دوستان نظرتون راجب به شاتل چیه و گفت مودم من رو هم ساپورت میکنه شرکت و آیا هزینه راه اندازی میگیره یا تنها قرارداد میبندم و شارز رو تنها پولش رو میدم ؟

شاتل چرت ترین شرکت هست . من به همونایی هم که میگفتن خوب هست ثابت کردم مشکل داره و اوونا متوجه نیستن . اصلاً این کار رو نکن . موفق باشی

DAVOOD24
04-07-2010, 00:38
به لیست سرویس دهندگان به درد نخور و چرت ADSL فن آوا هم اضافه کنید که 2 زار نمیارزه .

mojtaba-civil
14-07-2010, 20:00
بچه ها من تو اهواز رو که اطلاع دارم همه شرکتها مثل هم هستن. تو تاپیک کاربرای اینترنت پرسرعت اهواز با بچه ها که سرویسها رو مقایسه میکنم میبینم که تو وضع موجود شاتل تو اهواز از بقیه بهتره.
یکی دو هفته هست که سرعت دانلود شبانه واسم حدود 60 هستش.
از فن آوا که خبر ندارم،واسه صبا سرعت شبانه 7-8 ، واسه پارس 15-25 ، واسه من که شاتل دارم 50-60. من اگه خودم کم کاری نکنم راحت میشه هر شب 1گیگ دانلود کنم.
حالا یهو ممکنه همینجوری که سرعت یهو خوب شد دوباره خراب بشه. امیدوارم که اینجوری نشه.

silhouette
16-07-2010, 14:22
سرعت تو شب بره این کم میشه که اینترنت وشیرمیکنن مثلا 128و512و...همه با 64شیرمیشن
من خود512فن آوا دارم بهم گفته شباروبا128شیرمیکنیم!!!!
تاوقتی بخش خصوصی تو این مملکنت نباشه وبازار کالاوخدمات رقابتی نشه همه میدزدن میچاپن یه پارچ ابم روش.

mojtaba-civil
18-07-2010, 17:09
سرعت تو شب بره این کم میشه که اینترنت وشیرمیکنن مثلا 128و512و...همه با 64شیرمیشن
من خود512فن آوا دارم بهم گفته شباروبا128شیرمیکنیم!!!!
تاوقتی بخش خصوصی تو این مملکنت نباشه وبازار کالاوخدمات رقابتی نشه همه میدزدن میچاپن یه پارچ ابم روش.
من که شبها سرعت دانلودم 60-50 هستش.

sei_pm
19-07-2010, 08:20
من که شبها سرعت دانلودم 60-50 هستش.

الان این پست شما با عنوان تاپیک چه رابطه ای داره؟

hi6913
23-07-2010, 15:33
ار هر جا میگیری از شاتل نگیرید که وضعیتش قرمزه. کافیه تو تاپیک شاتل رو نگاه کنید از 10 نفر 8 نفر دادشون گوش آسمون رو کر میکنه.

عزیزم هیچ شرکتی شاتل نمیشه واقعا عالی هستش برو بگیر