PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Prison Break The Conspiracy

CATALONIA
14-02-2010, 12:57
Prison Break: The Conspiracy

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توسعه دهنده : Zootfly

ناشر:‌    Deep Silver

پلتفرم :Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360

تاريخ عرضه : March 16, 2010

سبك :     Action-adventure

مود : Single-player

Prison Break Impressions

ما اولين نگاه به بازي Prison Break: The Conspiracy را براي شما روايت مي كنيم كه در باره ي فصل اول

سريالPrison Break   است . 

مقدمه 
Prison Break: The Conspiracy يك بازي  Action-adventure است كه بر اساس سريال هاي  Prison Break  كه به نمايش در امده بر روي پلتفرم هاي PC  و XBOX 360 و  PS3   عرضه خواهد شد . بسياري از طرفداران سريال  Prison Break كه اندك هم نيستند انتظار دارند كه اين بازي بتواند به خوبي نمايش گر سريال ها باشد . تاريخ عرضه ي بازي 16 مارچ 2010 مي باشد . و در ايارن هم 25 اسفند مي شود كه خبر خوشي است براي علاقه مندان به بازي كه ميتوانند در تعطيلات عيد بازيPrison Break: The Conspiracy را انجام دهند .
بازيگر اصلي اين بازي همان طور كه در سريال واقعي هم اين چنين است  Michael Scofield  است كه به خاطر سرقت از بانك به زندان افتاده است . داستان بازي موازي است با فصل اول سريال Prison Break .

طرفداران سريال Prison Break گواهي مي دهند كه بهترين فصل از اين سريال زماني بود كه اين تفكر تازه براي اولين بار با اجراي خوب شخصيت هاي بازي در فصل اول سريال به نمايش در اومد . بنابر اين خبر خوبي است براي طرفداران سريال كه بتونند بهترين فصل از سريال مورد علاقشون رو بازي  كنند . شما در نقش Tom Paxton نماينده ي مخفي Company هستيد كه فرستاده ميشه به ندامتگاه دولتي Fox River كه بتواند اطلاعاتي را در باره ي Michael Schofield به دست آورد . Schofield تحت شرايط مرموزي به زندان آمده . او يك دزد بانك نيست ، او يك مهندس ساختمان است و دليلي براي دزدي از بانك ندارد . 

داستان بازي از زماني آغاز مي شود كه Tom Paxton و Michael Schofield در اتوبوس به سمت زندان حركت مي كنند . 

Paxton مشغول يادداشت برداري صوتي از همه چجيز كه در اطراف اوست مي باشد زيرا براي او انگيزه هاي Company براي اين كار مبهم بوده است . مايكال در عين حال با برادرش قرار ملاقات ميزارد تا بفهمد آيا كسي هست كه بتواند او را از زندان فراري دهد .

بازي شامل انواع مختلفي از گيم پلي هاست . شما ميتونيد از زندان بان ها فرار كنيد همچنين مي توانيد يك دعوا در زندان به راه بندازيد همچنين مي توانيد با استفاده از كيسه شني تمرين مشت زني بكنيد . زندان داراي يك باشگاه زير زميني است كه توسط گارد ها اداره ميشود . شما ميتونيد به آنجا برويد و به مشت زني و مسابقه مشغول شويد تا در آمدي كسب كنيد و بتونيد خالكوبي جديدي روي دست خود داشته باشيد . پشتيباني و انجام تمام اين كار ها براي اين است كه شما دريابيد كه هدف اصلي و نهايي برادران  Schofield چيست . 

تقريبا تمام كاراكتر ها در بازي با شخصيت هايشان در فيلم مطابقت دارند به غير از Dr. Sara Tancredi .لايسنس كردن شخصيت ها و چهره هايشان توسط ZootFly به خوبي انجام شده و موتور گرافيكي بازي به خوبي توانسته چهره ي واقعي شخصيت ها را در سريال در بازي هم پايه ريزي كند . 

Prison Break: The Conspiracy Images

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك بزرگنمايي عكس ها 

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Prison Break: The Conspiracy trailer

UK Debut Trailer

File Size: 12.44mb

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Prison Break: The Conspiracy box shots

source

Bs_panzer
14-02-2010, 16:43
چرا در نقش خود Michael Schofield نیستیم ؟ :دی

kortol
14-02-2010, 18:00
این یعنی چی ...............خوب قرار ما تو زندان چه کار کنیم؟؟ ..فرار کنیم یا مانع فرار مایکل بشیم؟؟؟........نمیشه نقش تی بگ رو بازی کنیم !!؟!!؟!؟

CATALONIA
14-02-2010, 18:10
چرا در نقش خود Michael Schofield نیستیم ؟
فكر كنم يه چيزايي مثله بازي Lost هست

این یعنی چی ...............خوب قرار ما تو زندان چه کار کنیم؟؟ ..فرار کنیم یا مانع فرار مایکل بشیم؟؟؟........نمیشه نقش تی بگ رو بازی کنیم !!؟!!؟!؟
اطلاعات بيشتر از اين از بازي نيست
اين متن هم من از سايت Gamespot ترجمه كردم و فكر نكنم غير از اين چيزي باشه

M . Sayid
15-02-2010, 11:52

پس من که از الکس ماهونه خوشم اومد چی

حالا فکر کن بخوای نقش لینک رو بازی کنی از مغزت توی اون قسمت نباید استفاده کنی فقط زور

kortol
15-02-2010, 12:04
این بازی مثل فیلم هستش یا اقتباسی از فیلم هستش ....آخه گفتند که اون خانوم دکتر ( سارا ) توی بازی نیستش .....پس کی می خواد به مایکل در فرار از زندان کمک کنه......گرافیک عکساش که خوبه خدا کنه مثل فیلمش هم بازیش توپ باشه.

Davood_titan
16-02-2010, 08:43
واقعا  خوش حال شدم 

M . Sayid
17-02-2010, 13:56
نمیشه نقش تی بگ رو بازی کنیم !!؟!!؟!؟

احتمالا(( هات کافی )) بخواد:31::31:

ebir
19-02-2010, 23:47
اولین تریلر بازی Prison Break:The Conspiracy

mohammadaliarmin
21-02-2010, 14:19
ما که نمی تونیم ببینیم اونایی که دیدن دربارش یکم توضیح بدن

kortol
21-02-2010, 15:54
ما که نفهمیدیم قرار توی این بازی چه کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی به ما توصیح بده چه کاری ما باید توی بازی انجام بدیم ...........مانع فرار بشیم یا در فرار همکاری داشته باشیم............

DJ POLESTAR
22-02-2010, 01:44
ای بابا!
بازی درست کردن برای سریال دیگه چه سیغه ایه!
راستی مگه بازی LOST اومده؟ تایپیک هم داره؟ اگه نداره دوستانی که بازی رو دیدن میشه یه توضیح مختصر بدن؟

A M I R 1 1 0
22-02-2010, 16:04
لاست یه بازی معمایی است که از گرافیک خوبی بهر منده و از المان های سریال هم پیروی میکنه اما چهره ی شخصیت ها مخصوصا دکتر شپرد گیج میزنه.

Fatman 37
22-02-2010, 16:14
من که با سریالش خیلی حال کردم.اما معمولا بازیهایی که از روی فیلم یا سریال ساخته میشند چیزی بیشتر از مزخرف نیستند...!!!

online_amin
22-02-2010, 22:31
چه مذخرفا. فکر کنم سوژه خنده امشب ما رو به راه شد. بازی فرار از زندان با بازی تی بگ...!

پست اول رو هم نخوندم اول شخصه یا استراتژیک؟

Layken
22-02-2010, 23:55
ما که نفهمیدیم قرار توی این بازی چه کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی به ما توصیح بده چه کاری ما باید توی بازی انجام بدیم ...........مانع فرار بشیم یا در فرار همکاری داشته باشیم............
دوست من هر موقع بازی منتشر شد معلوم میشه چطوریه...
اگه دقت کنید طبق گفته catolonia هنوز اطلاعات دقیقی از بازی نیست.

لاست یه بازی معمایی است که از گرافیک خوبی بهر منده و از المان های سریال هم پیروی میکنه اما چهره ی شخصیت ها مخصوصا دکتر شپرد گیج میزنه.

من که با سریالش خیلی حال کردم.اما معمولا بازیهایی که از روی فیلم یا سریال ساخته میشند چیزی بیشتر از مزخرف نیستند...!!!
انتظار زیادی هم نمیره.. که بازی همرده سریالش باشه...:20:

چه مذخرفا. فکر کنم سوژه خنده امشب ما رو به راه شد. بازی فرار از زندان با بازی تی بگ...!

پست اول رو هم نخوندم اول شخصه یا استراتژیک؟

بابا Online قربونت برم واسه چی نخوندی زده شده که خونده بشه عزیز....:31:

M . Sayid
27-02-2010, 17:43
ای بابا!
بازی درست کردن برای سریال دیگه چه سیغه ایه!
راستی مگه بازی LOST اومده؟ تایپیک هم داره؟ اگه نداره دوستانی که بازی رو دیدن میشه یه توضیح مختصر بدن؟

من یه جایی خوندم که حتی شخصیت های خود سریال هم توی بازی به جای خودشون حرف نزدن

A M I R 1 1 0
27-02-2010, 19:31
دیگه باید چی این بازی را بازی کنیم

kortol
27-02-2010, 22:47
نمیشه نقش تی بگ رو بازی کنیم........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M . Sayid
28-02-2010, 09:07
من یه جایی خوندم که حتی شخصیت های خود سریال هم توی بازی به جای خودشون حرف نزدن

من در مورد لاست گفتم ها!!!

779
28-02-2010, 11:09
دوستان تریلر رو دیدین؟
من یک نگاهی به یکی از جدید ترینش انداختم!
خیلی مزخرف بود مخصوصا گرافیک :2:
اصلا فکر نمی کنم بازیه خوبی در بیاد!

Guts
28-02-2010, 11:50
کلاً اینجور بازی‌ها احتمال اینکه بازی خوبی از آب در بیان زیر 5٪ هست و تقریباً همیشه بازی‌های مزخرفی از آب در میان نمونه‌هاشم زیاده، کلاً از روی فیلم و سریال نمیشه بازی خوب ساخت انگار برعکسشم همینطور.

mohammadaliarmin
28-02-2010, 20:32
اینقدر نا امید نباشید الان به نظر شما بازی وانتد یا ایکس من بد بود

Guts
28-02-2010, 20:41
اینقدر نا امید نباشید الان به نظر شما بازی وانتد یا ایکس من بد بود
شاید اونا مخصوصاً ایکس من بهترین بازی‌هایی بودن که از روی فیلم ساخته شدن که بازی‌های خوبی بودن البته هیچکدومشون فوق‌العاده نبودن.

kortol
28-02-2010, 20:59
ای بابا بت من تیمارستان آرخام پس چی اونم که بازی توپی بود .....در کل باید دید که این بازی چی از آب در میاد .تا منتشر نشه نمیشه روش حسابی باز کرد .........فعلا باید صبر کنیم

vampyre
01-03-2010, 20:38
امیدوارم بشه تی بگ شد تا با یه کلید جیبهایمان رو تقدیم به دوستان کنیم.:21:
فکر نکنم بازی جالبی از آب در بیاد چون لاست هم جالب نبود.
فقط امیدوارم یه حالت آنلاین نقش آفرینی توی بازی قرار بدن که یه عالمه آدم بریزن توی زندان با شخصیتهای ساختگیشون و با مبارزات و ... xp جمع کنن و گنده ی زندان شن.

imanasgharpour
07-03-2010, 22:31
کی میاد؟؟؟؟؟؟

M . Sayid
10-03-2010, 00:47
کی میاد؟؟؟؟؟؟

تاريخ عرضه : March 16, 2010

mohammadaliarmin
10-03-2010, 12:37
مگه سریال فرار از زندان تموم نشده؟ چرا الان بازیشو دارن میسازن

M . Sayid
10-03-2010, 17:01
مگه سریال فرار از زندان تموم نشده؟ چرا الان بازیشو دارن میسازن

خوب چه اشکالی داره؟؟؟

RAMB0o0
10-03-2010, 17:49
نه فک نکنم بازی بدی باشه از عکس هاش که معلومه میشه حدس زد بازی خوبی میشه باید منتظر موند.

mohammadaliarmin
10-03-2010, 22:50
خوب چه اشکالی داره؟؟؟
چون اصولا بازیه یه فیلم تا سریالو هنگام پخش اون میسازن که بیشتر فروش کنه و طرفداراش بیشتر بشه برا همین تعجب کردم و به خاطر همین دلیل باید بازی خوبی باشه مثل ایکس من و وانتد که بعد از فیلم وارد بازار شدن و بازیهای خوبی هم بودن:10:

ebjumong
16-03-2010, 22:51
دومین تریلر بازی Prison Break:The Conspiracy

pedram_sad
17-03-2010, 22:00
لینک های pal بازی برای xbox 360 اومد

halflife g
17-03-2010, 22:34
چه تريلري

گرافيك بازي بيشتر از uncharted2 نباشه كمتر از اون نيس:31:

hamed_dij
17-03-2010, 23:13
كي مياد اين بازي ؟
16 march
كه گذشته.

A M I R 1 1 0
18-03-2010, 00:54
دوستان بازي انگار يه شخصيت جديد داره مثل بازي لاست كه با يه شخصيت جديد بازي ميكردي...

A M I R 1 1 0
18-03-2010, 13:26
بازي توليد شده پس چرا تاپيكو منتقل نميكنن؟؟؟؟:41:

Big-Boss
18-03-2010, 14:27
ای بابا بت من تیمارستان آرخام پس چی اونم که بازی توپی بود .....در کل باید دید که این بازی چی از آب در میاد .تا منتشر نشه نمیشه روش حسابی باز کرد .........فعلا باید صبر کنیم

اون بازی از روی فیلم ساخته نشده
بر اساس یکی از کمیک های بتمن هست

LORD GAMES
18-03-2010, 16:17
سلام
من بازیو امروز خریدم تو این نیم ساعتی که بازی کردم تقریبا بازی جالب و سرگرم کننده بوده موزیک بازی هم همون موزیک فیلم هست صدا گزاری اشخاص هم همون بازیگر های فیلم هستن گرافیک لازی عالی نیست ولی بد هم نیست
دوستان سوالی داشتن در خدمتم:happy:

A M I R 1 1 0
19-03-2010, 00:51
شنيده بودم بازي دوبلور هاي سريال را نداره البته به غير از مايكل سرطاني:دي

Khan gholi
20-03-2010, 11:56
من که از سریال ابکی و کش دارش حالم به هم خورد حیف عمرم که پای این سریال گذاشتم.از نصفه های فصل 1 با x3 نگاه میکردم.فقط سریال یعنی Fringe.جون داداش کل سریال تو 4 ساعت خلاصه میشد.
این بازی اونطور که دیده میشه یک چیزی تو مایه بازی هایی که از روی فیلم ساخته میشه یعنی به لعنت خدا هم نمیارزه.اخرین مثال اوتار.بعدشم بتمن اصلا از روی فیلمش نبود خدا رو شکر چون من به فیلمش 6/10 میدم یا وانتد داستانش با فیلمش فرق می کرد ..تنها مورد همون ایکس من بود که دوستمون اشاره کردند.این تازه بازی 2010 هست هم فقط کافیه شما گرافیک رو با اون ها مقایسه کنی .
به قول دوستمون بازی میرفتیم تو نقش تی بگ یک چیزی(اول:10: بعدش :21:).حتی اگر بذارن بری تو نقش مایکل اسکوله با اون داداش کله پوکشم فایده نداره

sam_sami_2000
20-03-2010, 22:01
دوستان Save های بازی کجا هستند ؟
من تا Chapter 6 رفتم، بعد مجبور شدم ویندوز عوض کنم، و هر چی گشتم سیو هاش رو پیدا نکردم که کپی کنم و ناچارا بدون اونا ویندوز رو عوض کردم...
حالا میگه باید از اول کلش رو بری :41: خیلی ظلمه

mohammad_twe
21-03-2010, 01:54
دوستان Save های بازی کجا هستند ؟
من تا Chapter 6 رفتم، بعد مجبور شدم ویندوز عوض کنم، و هر چی گشتم سیو هاش رو پیدا نکردم که کپی کنم و ناچارا بدون اونا ویندوز رو عوض کردم...
حالا میگه باید از اول کلش رو بری خیلی ظلمه
حتما نسخه boys team رو داری که یادمه همیشه یه کرمی داشت یا تو سیو یا اینستال !!

shetmobile
21-03-2010, 13:26
سلام کسی سیستم مورد نیازشو نمیدونه چون من کامپیوترم قدیمیه میخوام ببینم میشه بازی کرد یا نه؟؟؟:20:

konami-pes
21-03-2010, 13:46
نقدی بررسی چیزی از این بازی نیومده؟ میشه یه نفر کامل توضیح بده که چطور بازی هست؟

Khan gholi
21-03-2010, 15:04
عکس های این بازی رو ببین داستان این بازی رو که همه می دونن پس خود حدیث مفصل بخوان از این محفل

slambovich
21-03-2010, 22:01
TOM PAXTON کیه ؟؟؟
توی سریالش نبود:13:

sam_sami_2000
22-03-2010, 01:23
حتما نسخه boys team رو داری که یادمه همیشه یه کرمی داشت یا تو سیو یا اینستال !!

دوست عزیز شما محل سیو بازی رو میدونید کجاست ؟

omidsys
22-03-2010, 13:33
شنيده بودم بازي دوبلور هاي سريال را نداره البته به غير از مايكل سرطاني:دي
:angry::grrr:
اااااا

A M I R 1 1 0
22-03-2010, 18:48
اين ماكستور نقش جديد سرياله يعني نقش اول بازي هست

A M I R 1 1 0
23-03-2010, 13:24
ازي توليد شده حدو ده روزه ديگه تاپيكو منتقل كنيد...

gap
24-03-2010, 17:40
بازیش فوق العاده مسخره بود....(به نظر من)
من 2-3 مرحله رفتم جلو بعدش دیگه منصرف شدم،به نظر من:
-گرافیک: متوسط رو به بالا( 7/10)
-صداگذاری: 7.6/10
-داستان: من فیلمشو هنوز قسمت نشده ببینم،تا 2-3 روز دیگه میبینمش ولی به نظر من داستانش بدک نبود(بازی):8/10
-گیم پلی: 8/10
_____
در کل بازیش یه بازی متوسط هستش،ارزش بازی کردن رو داره(اگه هیچ بازی دیگه ای ندارین)

hosseincode2008
24-03-2010, 19:38
IGN که 3.5 داده .

gap
24-03-2010, 20:57
IGN که 3.5 داده .
به نظر من حقشه،همونطور که دوستان هم قبلا گفتن بازیهایی که از روی فیلم هستن به درد نخورن همشون....
به غیر از lord of the rings...

A M I R 1 1 0
24-03-2010, 22:01
نه بابا ؟؟؟ انگار بازي درد لاي جرز ديوار دستشويي هم نميخوره

vahidgame
24-03-2010, 22:53
به نظر من حقشه،همونطور که دوستان هم قبلا گفتن بازیهایی که از روی فیلم هستن به درد نخورن همشون....
به غیر از lord of the rings...

البته امیر جان بازی بتمن که پارسال منتشر شد استثنا هستش. به نظرم یه شاهکار به تمام معنا بودش که جایزه های خیلی زیادی از سایتهای مختلف گرفت و جزو بهترین بازیهای سبک اکشن ماجرایی تاریخ هستش.
من امیدوارم بودم که بازی فرار از زندان یه بازی خوبی باشه و یکمی شبیه بتمن باشه ولی این بازی در سطح فوق العاده پایین تری نسبت به بتمن قرار داره. من تازه الان هوس کردم دوباره بتمن رو برم چون واقعا یه بازی شاهکار و تاپ هستش.

sinak3
24-03-2010, 23:14
البته امیر جان بازی بتمن که پارسال منتشر شد استثنا هستش. به نظرم یه شاهکار به تمام معنا بودش که جایزه های خیلی زیادی از سایتهای مختلف گرفت و جزو بهترین بازیهای سبک اکشن ماجرایی تاریخ هستش.
من امیدوارم بودم که بازی فرار از زندان یه بازی خوبی باشه و یکمی شبیه بتمن باشه ولی این بازی در سطح فوق العاده پایین تری نسبت به بتمن قرار داره. من تازه الان هوس کردم دوباره بتمن رو برم چون واقعا یه بازی شاهکار و تاپ هستش.

درسته وحید جان.اینکه بتمن یه شاهکار بود شکی نیست اما فکر کنم بتمن از روی کمیک ها ساخته شده بود درسته؟

C0OPeR
24-03-2010, 23:19
دوستان من میخوام بازی رو دانلود کنم . ارزش داره ؟!

gap
24-03-2010, 23:31
دوستان من میخوام بازی رو دانلود کنم . ارزش داره ؟!
اگه هیچ بازی دیگه نداری،آره.

Layken
24-03-2010, 23:33
نه ارزش دانلود نداره من فکرشو می کردم که بد باشه مثل بازی لاست.
بیشتر چون سعی میشه سریع بازی بسازن بدن بیرون خوب روش کار نمی کنن.
سریال خودش بیسار زیبا بود. ولی خب از بازی انتظار زیادی نمی ره.
تنها عنوان بازی که به خبی از روی فیلم ساخته شده بود X-man والورین بود که اون جای بازی کردن داشت.

aha2012
29-03-2010, 15:20
سلام
بازیو من دان کردم ولی توش الکل 120% داره.کسی بلده با الکل کار کنه؟لطفا یاد بدید

Bs_panzer
29-03-2010, 15:32
Team Viewer داری ؟ remote بده سریع واست درست کنم اگه خواستی پیغام بده

gap
29-03-2010, 20:19
سلام
بازیو من دان کردم ولی توش الکل 120% داره.کسی بلده با الکل کار کنه؟لطفا یاد بدید
به شکل ها و توضیحات دقت کن:(کیفیت تصاویر رو پایین آوردم)

1: ابتدا گزینه Virtual Drive را از منو Options انتخاب نمایید.
2: سپس از طریق منو Numbers of virtual disks، تعداد درایو های مجازی را که نیاز دارید انتخاب کنید و ok بزنید.
3: در این مکان تعداد درایو مجازی های خود را مشاهده میکنید،با راست کلیک بر هر کدام و انتخاب گزینه Mount Image و انتخاب کردن فایل مورد نظر(جایی که بازی رو ریختی برو و اونجا یه فایل هست با فرمت mds ، انتخابش کن و ok کن) محتویات فایل مورد نظر بر روی درایو رایت میشود.
5: اینک Image اضافه شده(در قسمت 5) و بازی را اجرا کنید;)
__________________________________________________ _

alibararsani8
29-03-2010, 22:00
آقا بازیش اون قدر ها هم بد نیست.ولی معلومه که مثل فیلمش خوب در نمیاد.ودوستان نباید از این بازی توقع شاهکار رو داشته باشند.چون خیلی روش سرمایه گذازی نکرده بودن وهمچنین دیپ سیلور شرکت غولی نیست.

fugetive
30-03-2010, 12:52
سلام دوستان.من بازیرو نصب کردم با دامون تولز.وقتی بازی میخاد اجرا شه اروره crash reports
میده.چیکار کنم؟چی هست crash reports؟

aha2012
30-03-2010, 13:43
ممنون درست شد بازیو با الکل اجرا کردم

aha2012
30-03-2010, 14:16

2: سپس از طریق منو Numbers of virtual disks، تعداد درایو های مجازی را که نیاز دارید انتخاب کنید و ok بزنید.
3: در این مکان تعداد درایو مجازی های خود را مشاهده میکنید،با راست کلیک بر هر کدام و انتخاب گزینه Mount Image و انتخاب کردن فایل مورد نظر(جایی که بازی رو ریختی برو و اونجا یه فایل هست با فرمت mds ، انتخابش کن و ok کن) محتویات فایل مورد نظر بر روی درایو رایت میشود.

دستت درد نکنه.:20:

mehdi30nema
30-03-2010, 20:20
امروز نسخه 360 بازی را گرفتم و نیم ساعتی بازی کردم . تا اینجا که هیجان خاصی نداشت گرافیک هم چندان چنگی به دل نمیزنه . باید دید بعدا بهتر میشه یا نه .

sofia123456
31-03-2010, 14:56
من وقتی چاقو را به آبروزی می دم بعدش نمی تونم در را باز کنم کمکم کنید .

mehdi30nema
31-03-2010, 23:18
من وقتی چاقو را به آبروزی می دم بعدش نمی تونم در را باز کنم کمکم کنید .

اگه منظورت همون چپتر دو باشه که خیلی راحته یعنی اصلا مشکلی نداره . چاقو را میدی و بعد هم ادامه بازی . من که جایی برای گیر کردن ندیدم .
کلا بازی به نظر من برای وقت پر کردن جالبه . سختی بازی خیلی پایینه ، بعضی وقت ها از کنار مامورهای زندان رد میشیم ولی اصلا نمیفهمن .

aha2012
31-03-2010, 23:37
درسته .هوش مصنوعیه آدمها واقعا پاینه.همشون احمقن:34:

pedram_sad
01-04-2010, 00:02
امروز نسخه 360 بازی را گرفتم و نیم ساعتی بازی کردم . تا اینجا که هیجان خاصی نداشت گرافیک هم چندان چنگی به دل نمیزنه . باید دید بعدا بهتر میشه یا نه .
مهدی جان
میانگین امتیازات این بازی تا به حال 3.9 بوده که این یعنی فاجعه
من خودم شدیدا منتظر بازیش بودم
چون سریالش رو کامل دیدم و یکی از قوی ترین و بهترین series های ساخته شده بود
اما نمیدونم چرا همیشه سازنده فیلم ها و سریال های بزرگ اکثرا developer های نا شناخته و ضعیف هستن مثل zootFly که بازی رو کامل داغون میکنن

shayang
01-04-2010, 09:45

با سلام

من همه این کارهارو انجام دادم .. فقط باید سی دی 2 بازی حتما تو دستگاه باشه تا بازی اجرا بشه وگرنه ارور میده که :

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

gap
01-04-2010, 09:47
با سلام

من همه این کارهارو انجام دادم .. فقط باید سی دی 2 بازی حتما تو دستگاه باشه تا بازی اجرا بشه وگرنه ارور میده که :

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر
شما از بازی ایمیج گرفتی؟(از اون فایل MDS)

mehdi30nema
01-04-2010, 11:32
مهدی جان
میانگین امتیازات این بازی تا به حال 3.9 بوده که این یعنی فاجعه
من خودم شدیدا منتظر بازیش بودم
چون سریالش رو کامل دیدم و یکی از قوی ترین و بهترین series های ساخته شده بود
اما نمیدونم چرا همیشه سازنده فیلم ها و سریال های بزرگ اکثرا developer های نا شناخته و ضعیف هستن مثل zootFly که بازی رو کامل داغون میکنن

درسته بازی خیلی ضعیفه و فوقالعاده هم کوتاه هست .
من دیروز شروع کردم و امروز هم تموم شد کلا فکر کنم 4 ساعت هم طول نکشید .
اما بالاخره برای کسانی که سریال رو دنبال میکنن میتونه جذاب باشه .

gap
01-04-2010, 11:51
درسته بازی خیلی ضعیفه و فوقالعاده هم کوتاه هست .
من دیروز شروع کردم و امروز هم تموم شد کلا فکر کنم 4 ساعت هم طول نکشید .
اما بالاخره برای کسانی که سریال رو دنبال میکنن میتونه جذاب باشه .
تو این دوره زمونه که قصد شرکت ها از بازی ساختن پوله و بس نباید از این بیشتر انتظار داشته باشیم،

peyman_nn
01-04-2010, 12:05
دوستان این بازی ارزش خریدن داره ؟

gap
01-04-2010, 12:10
دوستان این بازی ارزش خریدن داره ؟
نه!!!
.................................................. ...

R O O T
01-04-2010, 12:19
سلام این بازی کدام قسمتهای فیلم رو شامل میشه ارزش خریدن داره یا مثل بازی لاست یه روزه تموم میشه؟

mehdi30nema
01-04-2010, 12:33
سلام این بازی کدام قسمتهای فیلم رو شامل میشه ارزش خریدن داره یا مثل بازی لاست یه روزه تموم میشه؟
دقیقا نمیدونم کدوم قسمت ها اما مطمئنا یه روزه تموم میشه .
9 تا چپتر داره که هر کدوم بین 20 دقیقه تا نیم ساعت طول میکشه تموم بشه .

shayang
01-04-2010, 12:46
شما از بازی ایمیج گرفتی؟(از اون فایل MDS)

چه طوری باید ایمیج گرفت ؟ اگه میشه راهنمایی کنید :41:

یه سواله دیگم داشتم و اون اینکه ما الان تو نقشه چه کسی هستیم ؟ و به جای کی داریم بازی میکنیم و هدفمون چیه فرار از زندان ؟ یا کمک به مایکل یا ..؟

من الان چپتر 2ام ... اینی که ما الان داریم نقشش رو بازی میکنیم کیه ؟

راستی شما چه طوری یه روزه بازی رو تموم میکنید من الان 2 روزه گرفتم چپتر 2ام !!!! :18:

با تشکر

mehdi30nema
01-04-2010, 19:36
راستی شما چه طوری یه روزه بازی رو تموم میکنید من الان 2 روزه گرفتم چپتر 2ام !!!! :18:

با تشکر

من واسه امتحان یه ساعت پای بازی نشستم و سه تا چپتر را تموم کردم . کلا خیلی زود تموم میشه

pedram_sad
01-04-2010, 20:11
تو این دوره زمونه که قصد شرکت ها از بازی ساختن پوله و بس نباید از این بیشتر انتظار داشته باشیم،
خوب اگه قصدشون ساختن پوله که باید درست حسابی بدن که بتونی خفن بفروشه و سود کنن :31:
نه اینکه نیومده از چپ و راست کوبیده بشن و هیچ فروشی هم نکنن

همین بازی رو فکر میکنید چقدر فروش بره ؟
حتی همون طرفدار های سریال هم خیلی هاشون پول برای این بازی نمیدن

بازی lost با این که امتیاز هاش خیلی بالاتر بود و دست شرکتی مثل ubisoft بود شده بود اون این دیگه ... :31:

gap
01-04-2010, 20:42
چه طوری باید ایمیج گرفت ؟ اگه میشه راهنمایی کنید :41:

یه سواله دیگم داشتم و اون اینکه ما الان تو نقشه چه کسی هستیم ؟ و به جای کی داریم بازی میکنیم و هدفمون چیه فرار از زندان ؟ یا کمک به مایکل یا ..؟

من الان چپتر 2ام ... اینی که ما الان داریم نقشش رو بازی میکنیم کیه ؟

با تشکر
برادر شما که داری بازی میکنی:دی پس دیگه به ایمیج گرفتن واسه این بازی احتیاج نداری:دی

خوب اگه قصدشون ساختن پوله که باید درست حسابی بدن که بتونی خفن بفروشه و سود کنن :31:
نه اینکه نیومده از چپ و راست کوبیده بشن و هیچ فروشی هم نکنن

همین بازی رو فکر میکنید چقدر فروش بره ؟
حتی همون طرفدار های سریال هم خیلی هاشون پول برای این بازی نمیدن

بازی lost با این که امتیاز هاش خیلی بالاتر بود و دست شرکتی مثل ubisoft بود شده بود اون این دیگه ... :31:

مطمئن باش شکرتش فکر اینجا رو کرده!خرج کم کرده،ولی سودش 100% خیلی بیشتر باید باشه!

xeNociDe
02-04-2010, 04:04
فيلمش قشنگ بود...
بازي اش ارزش خريد داره يا نه سريع فرط ميشه!!!؟؟؟

محمد ه ف
02-04-2010, 07:41
بچه ها قشنگه؟

ارزش بازی داره؟

Davood_titan
02-04-2010, 21:01
روی جعبش نوشته limited edition  ؟؟؟؟
قضیه چیه 

یه مشکلی دارم
تو بازی کیبورد من کار نمیکنه ولی با دستگیره میشه بازی کرد
مشکل از کجاست

imiclip
03-04-2010, 15:29
کرک بازی Prison Break: The Conspiracy 2010 رو میخاستم !!!

xeNociDe
04-04-2010, 18:21
این والپیپر Main Menu بازی هست خودم ادیتش کردم شاید قشنگ باشه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g6-bVImZjYhojyKbmpX7Y3nJIHmBQr-bAsP3zuz5lx57VdYvB/Prison_Break_2.PNG

loyal_boy
05-04-2010, 20:02
من وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده
خواهش میکنم یکی به من کمک کنه !

aha2012
05-04-2010, 23:54
منم بازیو تموم کردم.بدک نبود.برای کسانیکه فیلمشو دیدن جالب بود مثل خودم .من واقعا از این بازی خوشم اومد:20:

MicroSystem
06-04-2010, 11:38
دوستان من همون ابتداي بازي گير كردم يه جائيه كه توي كانل هستم و وقتي ميرم جلو كانال ريزش ميكنه و ميفته پائين هر كاري ميكنم ميفته پائين نميدونم چكار بايد بكنم.

يه سئوال ديگه اينكه آيا NO DVD crack اين بازي امده؟

mehdi30nema
06-04-2010, 12:14
دوستان من همون ابتداي بازي گير كردم يه جائيه كه توي كانل هستم و وقتي ميرم جلو كانال ريزش ميكنه و ميفته پائين هر كاري ميكنم ميفته پائين نميدونم چكار بايد بكنم.

يه سئوال ديگه اينكه آيا NO DVD crack اين بازي امده؟

اونجا رو تصویر یک کلید نمایش داده میشه که باید سریع اونو بزنی تا نیوفتی پایین

loyal_boy
06-04-2010, 13:06
من وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده
خواهش میکنم یکی به من کمک کنه !

من نمیدونم چرا هیشکی جواب منو نمیده !

aha2012
06-04-2010, 13:54

باید دکمه ی spaceو بزنی

fugetive
06-04-2010, 15:37
ُسلام دوستان منم مشکل loyal_boy دارم.1بارم مطرح کردم ولی کسی جواب نداد.لطفا جواب بدید

resident_evil
06-04-2010, 15:56
بچه هاي كنسولي اين بازي مثل هلو همين جوري Achieve ميده البته من بازي نكردم اما همه راحت به 1000 رسيدن !
هركي دلش خواست يه تستي بزنه : دي

xeNociDe
06-04-2010, 15:58
خيلي باحاله ( البته فقط Chapter 4 ) چون توش T.Bag (Theodore Bagwell ) رو چيز پر ميكني...!:31:

higrade61
07-04-2010, 23:51
کسی میدونه با گیمپد چجوری باید بازی کرد؟ آپشنشو داره اما کار نمیکنه. گیمپد من logitec cordless rumble pad هستش

shayang
08-04-2010, 18:11
کسی میدونه با گیمپد چجوری باید بازی کرد؟ آپشنشو داره اما کار نمیکنه. گیمپد من logitec cordless rumble pad هستش

منم هر چی ور رفتم نشد :41: فکر کنم گیم پد مخصوص بخواد و با هر گیم پدی کار نکنه !!!

Davood_titan
08-04-2010, 19:18
خوش به حال شما  
من دوست دارم با کیبورد بازی کنم  اما  کیبورد من کار نمیکنه مجبورم  با دستگیره بازی کنم 

icelove
09-04-2010, 11:15
من بازی prison Break رو نصب کردم ولی متاسفانه ارور crash report زیر رو میده وبازی اجرا نمیشه.لطفا کمک کنید.
ٍEXCEPTION_ACCESS_VIOLATION - The thread tried to read from or write to a virtual for which it does not have the appropriate access.at memory location 0x1a6faa8

009f467a ((module-name not available)): (filename not available): public: virtual int__thiscall TSoundManager::InitializeManager(void)
Save`minimal` crash report to
./crash reports/\prisonbreak_2010.04.08_18.02.33.dmp؟
که اون تاریخ آخر هر بار عوض میشه

A M I R 1 1 0
09-04-2010, 11:19
ببین تاریخ کامپیوترت چنده ببرش سال 2011 مشکلت شاید حل بشه !!

ebinem173
09-04-2010, 12:36
سایت ign به این بازی نمره 3.5 یعنی بد رو داده پس احتمالا ارزش خریدنش رو نداره

icelove
09-04-2010, 12:59
تاریخ رو عوض کردم بازم همون ارور رو میده

aha2012
09-04-2010, 14:26
سایت ign به این بازی نمره 3.5 یعنی بد رو داده پس احتمالا ارزش خریدنش رو نداره
اگه فیلمشو دیده باشی به نظرم ارزش داره:20:

pedram_sad
10-04-2010, 16:53
فاجعه سال رقم خورد
gamespot به بازی امتباز 2.5 داد

xeNociDe
10-04-2010, 17:47
فاجعه سال رقم خورد
gamespot به بازی امتباز 2.5 داد
بایدم میداد...
خیلی بازی چرتی بود!
اصلاً مثل فیلمش نبود!!!

B3HZ@D
10-04-2010, 19:34
این بازی به جرگه عناوین ناموفقی پیوست که از روی فیلم ساخته شده بودند
کمترین امتیازی که من تا حالا دیده بودم به یک بازی داده باشن امتیازی بود که این بازی گرفته بود
دیگه با همه این حرفها مشخصه که ارزش خریدن رو داره یا نه.

CATALONIA
11-04-2010, 00:37
امتيازات بازي :‌

ImpulseGamer
    10/7
Console Monster
38 / 100
AceGamez 
30 / 100
VideoGamer 
4 / 10 
RealGamer
6 / 10 
IGN 
3.5 / 10 

The Ranking
40.60%

MS Xbox World
4.5 / 10 
play.tm 
100/ 32
GameSpot 
2.5 / 10 
TotallyGN 
4 / 10 
Console Monster 
38 / 100 
Boomtown
3 / 10 
Console Obsession 
5 / 10 
Eurogamer 
3/ 10 
VideoGamer 
4 / 10 
Official Xbox Magazine UK 
3 / 10 

The Ranking
37.92%

Lord007
12-04-2010, 23:39
بالاخره این بازی ارزش خریدن داره یا نه؟

d_a_n_t_e
14-04-2010, 19:43
من بازی prison Break رو نصب کردم ولی متاسفانه ارور crash report زیر رو میده وبازی اجرا نمیشه.لطفا کمک کنید.
ٍEXCEPTION_ACCESS_VIOLATION - The thread tried to read from or write to a virtual for which it does not have the appropriate access.at memory location 0x1a6faa8

009f467a ((module-name not available)): (filename not available): public: virtual int__thiscall TSoundManager::InitializeManager(void)
Save`minimal` crash report to
./crash reports/\prisonbreak_2010.04.08_18.02.33.dmp؟
که اون تاریخ آخر هر بار عوض میشه

دوست عزیز منم همین مشکل شما رو داشتم و مثل اینکه اینجا کسی راه حلی بلد نیست من رفتم گشتم و راهش رو پیدا کردم شما اول برو به این سایتی که پایین میزارم و فایل Prison Break: The Conspiracy [MULTI5] No-DVD/Fixed Image رو بگیر که حجمش 18 مگابایته و بعدش با نسخه جدید Deamon tools فایل رو توی درایو مجازی Mount کن و حالا برو توی بازی و لذت ببر

لینک دانلود فایل : Prison Break: The Conspiracy [MULTI5] No-DVD/Fixed Image

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Break: The Conspiracy v1.0 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE

Guts
15-04-2010, 01:31
GameSpot به بازی امتیاز 2.5 از 10 داده :31:.

morti18
15-04-2010, 10:40
سلام دوستان
من این بازی رو نشستم کلی دانلود کردم !
ولی وقتی بازی کردم ، اصلا به درد نمیخورد ، گرفتم پاکش کردم ! :D
البته این نظر منه
با تشکر

d_a_n_t_e
15-04-2010, 16:37
هر کسی یه نظری داره من که از گرافیک و گیم پلی بازی زیاد خوشم نیومد اما فکر کنم ارزش یه بار بازی کردن رو داشته باشه در ضمن چیزی که جالبه روایت داستانه که آدم رو از اتفاق های موازی که توی زندان میافتاد مطلع میکنه و برای اینکه بیشتر داستان سریال رو بفهمی جالبه

d_a_n_t_e
17-04-2010, 19:16
سلام دوستان

الان بازی رو تموم کردم به نظر من که جالب بود مخصوصا روایت یه داستان دیگه به صورت موازی همزمان با داستان فیلم

با اون دعوای آخر بازی هم خیلی حال کردم در کل جالب بود

گیم پلی بازی و راه رفتن کارکتر اوایل بازی رو اعصابه اما بعدا هر چه میگذره گیم پلی و داستان بازی جالبتر میشه و اشکالات بازی رو میپوشونه

میشد روی گرافیک بازی بیشتر کارکرد مخصوصا چهره کارکتر های اصلی زیاد جالب نبود ( چهره سارا خیلی افتضاح کار شده بود اصلا نشناختمش ) یکی دیگه از اشکالات بازی Finish های دعوا ها و تنوع کمشون بود که با توجه به تعداد زیاد مبارزات باید بیشتر روی این بخش کار میکردن البته بعضی اوقات به صورت Random ضربات زیبایی میزد ولی تعدادشون کم بود آخرین مشکلی هم که به ذهنم میرسه پول بود ، پول کلا توی بازی بی اهمیت بود و فقط میشد خالکوبی کرد که تاثیری هم نداشت البته بازی مشکلات دیگه ایی هم داشت مثل هوش مصنوعی نسبتا خیلی ضعیف دشمنان و نگهبان ها و مشکلات دیگه ولی در کل بازی جالبی بود و ارزش یه بار تموم کردن رو داشت

در کل به نظر من دوستانی که مثل من فیلم رو دیدن بازی میتونه براشون جالب باشه اما برای دوستانی که یه بازی اکشن میخوان و فیلم رو ندیدن زیاد جالب نیست

mehdi30nema
18-04-2010, 11:51
سلام دوستان

الان بازی رو تموم کردم به نظر من که جالب بود مخصوصا روایت یه داستان دیگه به صورت موازی همزمان با داستان فیلم

با اون دعوای آخر بازی هم خیلی حال کردم در کل جالب بود

گیم پلی بازی و راه رفتن کارکتر اوایل بازی رو اعصابه اما بعدا هر چه میگذره گیم پلی و داستان بازی جالبتر میشه و اشکالات بازی رو میپوشونه

میشد روی گرافیک بازی بیشتر کارکرد مخصوصا چهره کارکتر های اصلی زیاد جالب نبود ( چهره سارا خیلی افتضاح کار شده بود اصلا نشناختمش ) یکی دیگه از اشکالات بازی Finish های دعوا ها و تنوع کمشون بود که با توجه به تعداد زیاد مبارزات باید بیشتر روی این بخش کار میکردن البته بعضی اوقات به صورت Random ضربات زیبایی میزد ولی تعدادشون کم بود آخرین مشکلی هم که به ذهنم میرسه پول بود ، پول کلا توی بازی بی اهمیت بود و فقط میشد خالکوبی کرد که تاثیری هم نداشت البته بازی مشکلات دیگه ایی هم داشت مثل هوش مصنوعی نسبتا خیلی ضعیف دشمنان و نگهبان ها و مشکلات دیگه ولی در کل بازی جالبی بود و ارزش یه بار تموم کردن رو داشت

در کل به نظر من دوستانی که مثل من فیلم رو دیدن بازی میتونه براشون جالب باشه اما برای دوستانی که یه بازی اکشن میخوان و فیلم رو ندیدن زیاد جالب نیست

به نظر منم بازیش زیاد بد نبود مخصوصا اون جاهایی که باید مخفی کاری میکردیم .
اما خوب ضعف های زیادی هم داشته که اگه روش کار میکردن قابل برطرف کردن بود .

Khashayar King
18-04-2010, 12:08
من بازی رو گرفتم ولی وقتی می خوام با برنامه الکول 120% فایل Mds رو mount کنم نمیشه با دایمون تولز هم نشد ! باید چی کار کنم ؟!

(مُرده شور این پی سی رو ببرن حیف که کنسولمو فروختم !!!!)

pedram_sad
18-04-2010, 12:46
دوستان من بد جوری طرفدار این سریال هستم اما خودمونیم شماها یعنی نشستین یک بازی با امتیاز 2.5 که رکورد تاریخی داره رو بازی کردید و تمام هم کردید ؟ :31:

mehdi30nema
18-04-2010, 14:25
راستش من که تو عید بی بازی مونده بودم دیگه مجبور شدم اینو تموم کنم .
البته خیلی کوتاه بود نزدیک 5 ساعت تموم شد .

M A S T 3 R
18-04-2010, 15:13
من بازي فرار از زندان رو نصب كردم و ولي سريالش رو نديدم و ازش تقريبا هيچي نميدونم
الان با يك مرده هستم كه يك چيزي داره كه هر كاري ميكنه صداشو تو اون ضبط ميكنه و من الان مرحله اول هستم و اوجايي گير كردم كه بايد بري يه مرد رو كتك بزني بعدش كه زدمش از پشت سر چاقو خواست بزنه و همون موقع بايد كليد E رو بزنم،من همينجاش موندم هرچي كليد E رو تند تند فشار ميدم هيچ اتفاقي نميفته و بهم چاقو ميزنه
اينم عكسش:

بايد اينجا چجوري دكمه E رو فشار بدم؟

aha2012
18-04-2010, 17:26
من بازي فرار از زندان رو نصب كردم و ولي سريالش رو نديدم و ازش تقريبا هيچي نميدونم
الان با يك مرده هستم كه يك چيزي داره كه هر كاري ميكنه صداشو تو اون ضبط ميكنه و من الان مرحله اول هستم و اوجايي گير كردم كه بايد بري يه مرد رو كتك بزني بعدش كه زدمش از پشت سر چاقو خواست بزنه و همون موقع بايد كليد E رو بزنم،من همينجاش موندم هرچي كليد E رو تند تند فشار ميدم هيچ اتفاقي نميفته و بهم چاقو ميزنه
اينم عكسش:

بايد اينجا چجوري دكمه E رو فشار بدم؟
باید پشت سر هم e رو بزنی تا دایره سبزه که دور e هست پربشه اون موقع میگه یه دکمه دیگه بزن مثلا کلیک.
اینا کمبو هست دیگه و باید هواست سریع به دکمه ها و علامتهایی که میگه باشه:20:

M A S T 3 R
18-04-2010, 17:42
باید پشت سر هم e رو بزنی تا دایره سبزه که دور e هست پربشه اون موقع میگه یه دکمه دیگه بزن مثلا کلیک.
اینا کمبو هست دیگه و باید هواست سریع به دکمه ها و علامتهایی که میگه باشه:20:
منم همين كار رو ميكنم و پشت سرهم و تند تند(خيلي تند كه ديگه در حديه كه ميخواد كليد E از كيبورد كنده بشه) ميزنم اما اون دايره سبز دور كليد E خالي ميشه و يه ذره هم وقتي كليد E رو پشت سرهم ميزنم پر نميشه

aha2012
18-04-2010, 20:31
منم همين كار رو ميكنم و پشت سرهم و تند تند(خيلي تند كه ديگه در حديه كه ميخواد كليد E از كيبورد كنده بشه) ميزنم اما اون دايره سبز دور كليد E خالي ميشه و يه ذره هم وقتي كليد E رو پشت سرهم ميزنم پر نميشه
باید دایره دور اون علامته کاملا سبز بشه:20:

M A S T 3 R
18-04-2010, 22:01
باید دایره دور اون علامته کاملا سبز بشه:20:
اينو ميدونم اما هرچي كليد E رو ميزنم پر نميشه و به سرعت خالي ميشه

oj2008pc
18-04-2010, 23:52
اينو ميدونم اما هرچي كليد E رو ميزنم پر نميشه و به سرعت خالي ميشه
منم همین مشکلو داشتم ولی برطرف شد .
نباید کلید E خیلی سریع بزنی .
مثلا نیم ثانیه نگهدار بعد دوباره بزن و نیم ثانیه نگهدار .

farhad07
20-04-2010, 00:01
سلام منم بلاخره تمومش کردم بازیه خوبی اگه سریالشم دیده باشید که جذابتر میشه و یچیز دیگه هم بگم همیشه نمره ی سایتهایی مثال gamespot رو معیار خودتون قرار ندید چون گرچه 2.5 بهش داده اما من خوشم اومد !!!

S0R3N4
20-04-2010, 15:39
دوستان
اونایی که بازی کردن نظرشون چیه؟

aha2012
20-04-2010, 20:53
دوستان
اونایی که بازی کردن نظرشون چیه؟
من که خیلی خوشم اومد.فصل 1 فراز از زندان بود.ان شا ا....فصل 2 شو بسازن:20:

CATALONIA
21-04-2010, 16:18
خوب بازي امروز رسيد به دستم ... 
در نظر اول بايد بگم خيلي عالي بود و اگه سريالشو ديدين پيشنهاد ميكنم حتما اين بازي رو امتحان كنيد . 
گرافيك بازي خوب هست و گيم پلي بازي هم بسيار پويا بود . 
بايد بگم بازي در سبك hiden هست و خوب كار شده قسمت مخفي كاري بازي . 
در كل من متعجبم كه چطوري Gamespot به بازي 2.5 داده !! 
به نظر من نمره ي اين بازي : 
گرافيك : 6.5
داستان : 7
صداگذاري : 7
گيم پلي : 6.5
نمره كل : 6.75

البته چون من فن اين سريال هستم شايد نمره اي كه دادم بالا باشه ولي به نظرم 2.5 ديگه خيلي كم لطفيه ... 

mehdi30nema
21-04-2010, 20:40
البته فقط gamespot به این بازی نمره پایین نداد بلکه اکثر سایت ها نمرات خیلی پایینی دادند.

CATALONIA
22-04-2010, 12:41
البته فقط gamespot به این بازی نمره پایین نداد بلکه اکثر سایت ها نمرات خیلی پایینی دادند.
من واقعا متعجبم از اين اتفاق ! 

من الان chapter 5 هستم و بازي 9 تا chapter داره به جز قسمت intro  و من هر چه بيشتر بازي ميكنم بيشتر عاشق بازي ميشم ! 
به نظرم براي كسي كه سريال رو ديده باشه اين بازي نمره 10 از 10 رو ميگيره !‌
من به شخصه پيشنهاد ميكنم هر كي سريال رو ديده حتما بازي كنه چون واقعا لذت مي بره .... 
ولي كسي كه سريال رو نديده نميفهمه كه چي به چيه 
البته منظورم ديدن فصل 1 هست . 
...

mehdi30nema
22-04-2010, 14:01
من واقعا متعجبم از اين اتفاق !

من الان chapter 5 هستم و بازي 9 تا chapter داره به جز قسمت intro و من هر چه بيشتر بازي ميكنم بيشتر عاشق بازي ميشم !
به نظرم براي كسي كه سريال رو ديده باشه اين بازي نمره 10 از 10 رو ميگيره !‌
من به شخصه پيشنهاد ميكنم هر كي سريال رو ديده حتما بازي كنه چون واقعا لذت مي بره ....
ولي كسي كه سريال رو نديده نميفهمه كه چي به چيه
البته منظورم ديدن فصل 1 هست .
...
اتفاقا منم از بازی خوشم اومد .
سبک مخفی کاریش جالب بود .

CATALONIA
23-04-2010, 12:23
خوب اين بازي هم تموم شد .... 
بسيار بازي سرگرم كننده و جالبي بود ! 
به نظر من نمرات بازي در پايان : 
داستان 7.5 
طراحي شخصيت ها : 6 
هوش مصنوعي نگهبانان  : 6.5 
گرافيك : 7 

aha2012
23-04-2010, 17:07
خوب اين بازي هم تموم شد ....
بسيار بازي سرگرم كننده و جالبي بود !
به نظر من نمرات بازي در پايان :
داستان 7.5
طراحي شخصيت ها : 6
هوش مصنوعي نگهبانان : 6.5
گرافيك : 7
با همه ی نمراتت مواقم بجز هوش مصنوعیه نگهبانان.من نمره ی 1.5 به هوششون میدم

CATALONIA
23-04-2010, 18:00
البته User Score هم در سايت Gamespot با 86 راي نمره 5.1 است كه امتياز بدي هم نيست و البته اين امتياز به نظرم به خاطر اين هست كه بعضي از كساني كه اين بازي رو انجام دادن سريال رو نديدن و بنابر اين براشون جذابيتي خاصي نداره ... 

mohammad450
24-04-2010, 09:58
این بازی با سیستم من جوره؟
cpu:2.8 amd
vga:1gig 9500

ممنونram:1.5

Soap
26-04-2010, 13:56
با اين همه نظرات مختلف ارزش بازي كردنو داره؟

aha2012
26-04-2010, 14:05
با اين همه نظرات مختلف ارزش بازي كردنو داره؟
اگه فصل اول فیلمشو دیدی آره .ارزش داره.من که خیلی خوشم اومد:20:

pedram_sad
26-04-2010, 14:19
دوستان بارها این بازی رو کنار گذاشتم اما حالا با این حرف ها شما ....
واقعا جالبه برام که این همه اختلاف هست بین سایت ها و user ها :31:

برای PC چند تا dVD هست ؟

aha2012
26-04-2010, 14:36

برای PC چند تا dVD هست ؟
برای من 2 dvd بود

CATALONIA
26-04-2010, 20:08

برای PC چند تا dVD هست ؟
پدرام جان شما نسخه x360 رو بگير .. 

من بازم تاييد ميكنم كه حتما بايد فصل اول رو ديده باشي كه لذت ببري .. 

pedram_sad
26-04-2010, 20:19
پدرام جان شما نسخه x360 رو بگير ..

من بازم تاييد ميكنم كه حتما بايد فصل اول رو ديده باشي كه لذت ببري ..
من سریال رو کامل دیدم و hardcore fan هستم در حد national team :31:
راستی چرا گفتی نسخه 360 ؟

CATALONIA
27-04-2010, 12:46
من سریال رو کامل دیدم و hardcore fan هستم در حد national team :31:
راستی چرا گفتی نسخه 360 ؟
من خودم يه مقايسه كردم و ديدم كه در نسخه xbox افكت هاي تصويري بهتري به كار رفته . 

مثلا اين  دو تصوير رو ميزارم براي نمايش گفته هام : 
PC
X360

pedram_sad
27-04-2010, 13:18
مرسی
گرچه تو اکثر بازی ها همین طوری هست

ولی اینجا بازی رو برای 360 داشتن 4 تومان و گفتم سفاش هم بخوام بدم در میاد 2500 که 1 بازی نمیصرفه
دوستم هم بازی رو داشت برای PC ولی یک جا بود میداد 2 تومان 2 تا DVD رو که گفتم حد اقل اینه که بستش میمونه برای DVD های سریال :31:

بازی رو خریدم اوردم نصب کردم و به حرف دوستان رسیدم
واقعا موندم این امتیاز ها چطوری به بازی داده شده
خود من کم کم بهش 6 میدم

از همون منو بندی بازی با اون Music بی نظیر سریال تا طراحی چهره شخصیت ها که خیلی خوب کار شده , باعث شده بشینم پای بازی
نحوه معرفی شخصیت ها و مبارزه ها و stealth هم جالب کار شده
در کل هم از نظر گرافیک و هم gameplay خیلی خیلی سطح پایینتری به بازی دادم بودم تو ذهنم از این چیزی که دیدم

mehdi30nema
27-04-2010, 14:25
مرسی
گرچه تو اکثر بازی ها همین طوری هست

ولی اینجا بازی رو برای 360 داشتن 4 تومان و گفتم سفاش هم بخوام بدم در میاد 2500 که 1 بازی نمیصرفه
دوستم هم بازی رو داشت برای PC ولی یک جا بود میداد 2 تومان 2 تا DVD رو که گفتم حد اقل اینه که بستش میمونه برای DVD های سریال :31:

بازی رو خریدم اوردم نصب کردم و به حرف دوستان رسیدم
واقعا موندم این امتیاز ها چطوری به بازی داده شده
خود من کم کم بهش 6 میدم

از همون منو بندی بازی با اون Music بی نظیر سریال تا طراحی چهره شخصیت ها که خیلی خوب کار شده , باعث شده بشینم پای بازی
نحوه معرفی شخصیت ها و مبارزه ها و stealth هم جالب کار شده
در کل هم از نظر گرافیک و هم gameplay خیلی خیلی سطح پایینتری به بازی دادم بودم تو ذهنم از این چیزی که دیدم

پدرام جان منم از بازی خوشم اومد واقعا به نظرم سرگرم کننده بود .
دو بار نشستم پای بازی و هر بار دو سه ساعت مداوم بازی کردم و بازی تمام شد .
خوبی بازی به این بود که آدم دوست داشت ادامه بده و تمومش کنه .

pedram_sad
27-04-2010, 14:38
پدرام جان منم از بازی خوشم اومد واقعا به نظرم سرگرم کننده بود .
دو بار نشستم پای بازی و هر بار دو سه ساعت مداوم بازی کردم و بازی تمام شد .
خوبی بازی به این بود که آدم دوست داشت ادامه بده و تمومش کنه .
ار مهدی جان
به خصوص به خصوص برای کسانی که سریال رو دیدن ساخته شده و gamer باید حتما این موضوع رو در نظر بگیره
از همون music و صدا و شخصیت پردازی شخصیت ها تا محیط زندان و ....

راستی save این بازی چطوریه روی pc ?
chekpoint هایی داره تو خود مراحل که اگه Failed بشی از اونجا میاد ولی منظورم save هایی هست که اگه از بازی خارج شدی بعدا Resume داشته باشه
فکر کنم همون save های باشه که بعد از نشون دادن اون تیکه animation که تو سریال هم بود اتفاق می افته , درسته ؟

mehdi30nema
27-04-2010, 20:44
راستی save این بازی چطوریه روی pc ?
chekpoint هایی داره تو خود مراحل که اگه Failed بشی از اونجا میاد ولی منظورم save هایی هست که اگه از بازی خارج شدی بعدا Resume داشته باشه
فکر کنم همون save های باشه که بعد از نشون دادن اون تیکه animation که تو سریال هم بود اتفاق می افته , درسته ؟

,الا نسخه pc را نمیدونم .
چون من نسخه 360 را بازی کردم .

pedram_sad
29-04-2010, 23:28
خوب بازی همین الان تمام شد
به نظر من خیلی خیلی قوی تر و بهتر از بازی Lost بود با این که اون غولی مثل Ubisoft پشتش بود
گرافیک بازی متوسط بود از دریچه بازی های روز
اما برای شرکتی مثل zootfly میشه واژه خوب رو به کار برد
نورپردازی بازی به خصوص وقتی داخل ساختمان ها میشدی خوب بود
سایه گذاری بازی هم از خیلی از بازی هایی که ادعای گرافیک دارن بهتر بود
چهره همه شخصیت ها خیلی عالی و در حد سریال کار شده بود
به غیر از sara tancredi و warden که هم چهرشون هم صداگذاریشون افتضاح بود بقیه هم خیلی شبیه بودن هم صدا گذارهاشون خود هنرمندان سریال

امتیاز دادن سایت ها رو هم دیدم!
این بازی خیلی بهتر از بازی هایی مثل

Iron man
Alien VS Predators
, ....
که امیتاز های 5 و 6 گرفتن بودن بود
و خوب ممکنه چون سریال رو دیدم و fan هم هستم اینطور بگم که مطمنا این بازی 90 درصد مخاطبش کسانی بودن که سریال رو دیدن
جو fox river رو خیلی خوب ساخته بودن
gameplay ترکیبی باحالی هم داشت که ترکیبی از fighting و button mashing و stealth بود که شامل lockpick و jump و tip کردن دوربین ها میشد

موزیک زیبای سریال که رامین جوادی ساخته بود هم تو این بازی بود که باز هم یاد اور زیبایی های سریال بود

بدی های بازی هم هوش مصنوعی فاجعه بازی و گاهی هم lag زدن توی مبارزات بود :31:

فصل اول سریال رو خیلی خوب باز گو کردن در عین تزریق یک شخصیت جدید
شخصا دلم خیلی میخواست Alex Mahone رو توی بازی میدیدم و در عین حال جو SONA رو هم تجربه میکردم که نشد :31:

aha2012
30-04-2010, 00:55
تجربه میکنی.صبر داشته باش:20:صد در صد فصلهای 2 و3و4 هم ساخته میشه

shetmobile
01-05-2010, 15:48
سلام دوستان
من این بازی رو تمام کردم میخواستم بدونم این جنگ های زیر زمینی از کدوم chapter شروع میشه ؟ چون میخوام اچیو های اون قسمت رو بگیرم

arvinivra
01-05-2010, 16:28
این بازی رو اول خریدم خیلی جذاب بود ولی روند بازیش خیلی یکسان و تکراریه ، به نظر من بازی کردن نیم ساعت اول فقط حال میده:5:

A M I R 1 1 0
02-05-2010, 12:16
بازی روند تکراری و خسته کننده با گیم پلی چرت و خطی داشت ! فصل های بعدی هم بعید میدونم ساخته بشه چون تو بازی سارا نبودش و به جاش یه دختر با موهای زرد بود !

omidsys
02-05-2010, 20:20
سلام من این بازی رو تازه گرفتم اما زمانی که بازی رو میزنم اررور میده
please insert dvd of prison break

pedram_sad
02-05-2010, 20:30
سلام من این بازی رو تازه گرفتم اما زمانی که بازی رو میزنم اررور میده
please insert dvd of prison break
باید image بازی حتما mount باشه با نرم افزار daemon tools

omidsys
02-05-2010, 21:08
باید image بازی حتما mount باشه با نرم افزار daemon tools
اره این کارا رو کردم اما بازم این اررور رو میده

pedram_sad
02-05-2010, 21:53
اره این کارا رو کردم اما بازم این اررور رو میده
یعنی وقتی mount میکنی و بعدش هم autorun میاد و play رو میزنی باز هم همین error رو میده ؟

SADEGH 7
04-05-2010, 11:32
سلام
من این بازی رو با حجم 4.6 از نت دانلود کردم. ولی یه مشکلی هست:
زمانی که نصبش می کنم و بازی رو اجرا می کنم، بازی خیلی راحت و بدون افت فریم اجرا می شه. ولی وقتی از بازی خارج می شم و دوباره اجراش می کنم، بازی شدیدا افت فریم پیدا می کنه. یه جورایی صحنه آهسته می شه. ممنون می شم اگه بگید مشکل از کجاست.

pedram_sad
04-05-2010, 15:05
سلام
من این بازی رو با حجم 4.6 از نت دانلود کردم. ولی یه مشکلی هست:
زمانی که نصبش می کنم و بازی رو اجرا می کنم، بازی خیلی راحت و بدون افت فریم اجرا می شه. ولی وقتی از بازی خارج می شم و دوباره اجراش می کنم، بازی شدیدا افت فریم پیدا می کنه. یه جورایی صحنه آهسته می شه. ممنون می شم اگه بگید مشکل از کجاست.
افت فریم رو منم گاهی تجربه کردم
به خصوص 90 درصد در قسمت هایی که وارد حیاط Fox river میشه به صورت بگیر و ول کن گاهی میشه
فکر کنم از engine بازی باشه و port شدنش

david23
06-05-2010, 20:08
سلام دوستان

من آخرین کرک بازیو میخواستم

خیلی ممنون

fatstorm22
20-06-2010, 18:02
من این بازی رو از اینترنت گرفتم ولی وقتی می خوام تو درایو مجازی بذارم اجراش نمی کنه. با هزار تا نرم افزار امتحان کردم همشون error میدن. با اینکiفایل هایی که دانلود کردم rar بودن و وقتی exteract کردم هیچ مشکلی نداشتن. باید چه کار کنم؟؟؟؟ کمک کنین.
نرم افزار هایی که امتحان کردم: nero,ultriso,demon tools,fantom,alchohol,isobuster,virtual cd

saketss
23-06-2010, 10:31
سلام بچه ها
من سیو های بازی فرار از زندان رو می خوام
تو یه مرحلش گیر کردم
لطفا اگه کسی داره بهم سریع کمک کنه :46:

saketss
23-06-2010, 11:36
سلام
بچه ها من سیو این بازیرو می خوام
کسی داره لطفا ؟

ehsans3p
24-06-2010, 10:21
من این بازی رو از اینترنت گرفتم ولی وقتی می خوام تو درایو مجازی بذارم اجراش نمی کنه. با هزار تا نرم افزار امتحان کردم همشون error میدن. با اینکiفایل هایی که دانلود کردم rar بودن و وقتی exteract کردم هیچ مشکلی نداشتن. باید چه کار کنم؟؟؟؟ کمک کنین.
نرم افزار هایی که امتحان کردم: nero,ultriso,demon tools,fantom,alchohol,isobuster,virtual cd

تنها نرم افزاری که فایل را باز میکنه اخرین ورژنdemon tools هست وبا ورژن های قبل باز نمیشه
با این ورژن باز میشهDAEMON Tools 4.35.5
خواهشآ تشکر یادتون نره.

ehsans3p
24-06-2010, 11:31
سلام بچه ها
من سیو های بازی فرار از زندان رو می خوام
تو یه مرحلش گیر کردم
لطفا اگه کسی داره بهم سریع کمک کنه :46:
راهنمای قدم به قدم بازی فرار از زندان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sure.com%29.zip
حجم 5مگابایت زبان اینگلیسی می باشد
خواهشآ تشکر یادتون نره.:10:

saketss
24-06-2010, 18:00
من خودم سیو های فرار از زندان رو پیدا کردم ، فقط نمی دونم کجا باید کپی کنم.
کسی می دونه ؟

Darkness Inside
24-06-2010, 19:50
میگم بروبچ ، من تازه وسطای فصل یک فیلم هستم.دارم بازی رو ولی می ترسم اگه بازی کنم داستان لو بره.:27: این طوری هست یا نه؟

starn
24-06-2010, 22:08
دوستان اونجا که تو بازی یه کار گرد داه کار می کنه بعد یه پلیس میاد جلوش یه چیزی می گه میره بعد ما یواشکی میریم 2 تا دوربین هست اونجا 2 تا دوربین از کار میندازم بعد یه در هست که قفله به آشپزخونه در باز می کنم توی مپ نگاه می کنم باید از بی ن افرادی که اونجا عبور کنم ولی هیچ راهی نداره هی کار می کنم نمی شه (چپتر 2) همون جای که یه مرد آشپزه هی راه می ره می اد وایمسه جلوی اون یخپال دیواری بعد باز می ره بقیه هم سر کارن 2 نفر هم دارن با هم صحبت می کنن
با ید چیکار کرد؟

aha2012
24-06-2010, 22:25
میگم بروبچ ، من تازه وسطای فصل یک فیلم هستم.دارم بازی رو ولی می ترسم اگه بازی کنم داستان لو بره.:27: این طوری هست یا نه؟
آره اگه بازی کنی داستان فیلم لو میره.به نظرم فصل 1 و تموم کن بعد بازیو انجام بده:5:

starn
01-07-2010, 20:09
دوستان اونجا که تو بازی یه کار گرد داه کار می کنه بعد یه پلیس میاد جلوش یه چیزی می گه میره بعد ما یواشکی میریم 2 تا دوربین هست اونجا 2 تا دوربین از کار میندازم بعد یه در هست که قفله به آشپزخونه در باز می کنم توی مپ نگاه می کنم باید از بی ن افرادی که اونجا عبور کنم ولی هیچ راهی نداره هی کار می کنم نمی شه (چپتر 2) همون جای که یه مرد آشپزه هی راه می ره می اد وایمسه جلوی اون یخپال دیواری بعد باز می ره بقیه هم سر کارن 2 نفر هم دارن با هم صحبت می کنن
با ید چیکار کرد؟
کسی نمیدونه!!!!!؟

aha2012
01-07-2010, 20:14
بیا داداش با این مشکلت حل میشه

starn
01-07-2010, 21:05
ممنون داش ولی اینجا هم نشون نداده بود
دقیقا بعد از این 2 عکس وقتی می ری توی آشپزخونه از هر طرف که می خوای بری اونجا که توی مپ مشخس کرده ی میبیننت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Mehran*
02-07-2010, 15:11
با سلام دوستان من میخوام این بازی رو بخرم ... میشه بگین در کل بازی چطوریه ؟ ماجراش ، تفنگ هاش ، نمره بازی و ...

osmaan
02-07-2010, 15:35
برای pc هم اومده؟

*Mehran*
02-07-2010, 20:03
برای pc هم اومده؟

آره دوست عزیز ، برای PC هم اومده من بزودی می خرم ...:20:

CATALONIA
02-07-2010, 22:27
با سلام دوستان من میخوام این بازی رو بخرم ... میشه بگین در کل بازی چطوریه ؟ ماجراش ، تفنگ هاش ، نمره بازی و ...
ماجراش :
همانند فصل اول سريال 
تفنگ هاش : 
ندارد 
نمره بازي :‌
چنگي به دل نميزنه 
...

ولي شما اگه سريال رو ديدي حتما برو بگير 
لذت خواهي برد . 

موفق باشيد

mohammadaliarmin
02-07-2010, 22:31
ما که نفهمیدیم شخیت بازی مایکل یا نه ؟ اگه شخصیت بازی مایکله برم بخرم . چندتا دی وی دیه؟

CATALONIA
03-07-2010, 10:02
ما که نفهمیدیم شخیت بازی مایکل یا نه ؟ اگه شخصیت بازی مایکله برم بخرم . چندتا دی وی دیه؟

مايكل نيست ... 
شخصيت كه باهاش بازي ميكنيم يه شخصيت فرضي هست و از نگاه اون داستان دنبال ميشه ... 

starn
10-07-2010, 12:39
ممنون داش ولی اینجا هم نشون نداده بود
دقیقا بعد از این 2 عکس وقتی می ری توی آشپزخونه از هر طرف که می خوای بری اونجا که توی مپ مشخس کرده ی میبیننت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی از دوستان اینجارو ردنکرده؟

Alireza.M67
10-07-2010, 17:15
آقا این بازی فکریه ؟
سبکش چیه ؟
با توجه به سریال فوق العاده فرار از زندان ، این بازی خوبه یا نه ؟

M . Sayid
11-07-2010, 08:37
آقا این بازی فکریه ؟
سبکش چیه ؟

من همین قدر می دونم که Gamespot بهش 2.5 داده بود ولی بنظرم گشتن توی محیط آشنای فیلم و احیانا حرف زدن با بگ ول جذابه

CATALONIA
11-07-2010, 12:05
آقا این بازی فکریه ؟
سبکش چیه ؟

زياد فكري نست . بيشتر مخفي كاري هست .
سبكش Action-adventure هست .
اين بازي رو نميشه با موفقيت سريالش مقايسه كرد .
ولي شما اگه فصل اول سريال رو ديدي و خوشت اومده به احتمال زياد از اين بازي لذت ميبري .

من همین قدر می دونم که Gamespot بهش 2.5 داده بود ولی بنظرم گشتن توی محیط آشنای فیلم و احیانا حرف زدن با بگ ول جذابه

ببين دوست عزيز .
نمرات سايت هاي معتبر بيشتر بر روي قسمت هاي فني بازي هست .
و اين در حاليه كه شما اگه يه بازي رو انجام بدي و ازش لذت ببري و مثلا داستانش خوب باشه و ... ديگه كاري نداري بازي افت فريم داره يا نداره و يا ..
يعني نمرات سايت ها بيشتر به قسمت هاي فني هست ! و اين كه شما اگه از يك بازي لذت ببري كاري به اين ها نداره .

موفق باشيد

M . Sayid
12-07-2010, 08:14
ببين دوست عزيز .
نمرات سايت هاي معتبر بيشتر بر روي قسمت هاي فني بازي هست .
و اين در حاليه كه شما اگه يه بازي رو انجام بدي و ازش لذت ببري و مثلا داستانش خوب باشه و ... ديگه كاري نداري بازي افت فريم داره يا نداره و يا ..
يعني نمرات سايت ها بيشتر به قسمت هاي فني هست ! و اين كه شما اگه از يك بازي لذت ببري كاري به اين ها نداره .

موفق باشيد

به همین خاطر بنده نه علامت تعجب و نه اسمایل تعجب و... نذاشتم چون برام مهم نبود ولی گفتم شاید برای ایشون مهم باشه

اگه اینجوری بود
من همین قدر می دونم که Gamespot بهش 2.5 داده بود !!!!:18::18:
حرف شما کاملا درست بود

CATALONIA
12-07-2010, 11:29
به همین خاطر بنده نه علامت تعجب و نه اسمایل تعجب و... نذاشتم چون برام مهم نبود ولی گفتم شاید برای ایشون مهم باشه

اگه اینجوری بود
من همین قدر می دونم که Gamespot بهش 2.5 داده بود !!!!:18::18:
حرف شما کاملا درست بود
من اين موضوع رو به طور كلي گفتم . 

چون خيلي ها فقط به نمرات بازي نگاه ميكنند . 
و اين بحثي شده بود براي اين تاپيك .... 
به هر حال 

keb
12-07-2010, 11:37
نمره ی باری اونم نمره ی گیم اسپات اصلا منبع خوبی برای اینکه آدم بفهمه بازی خوبه یا بده نیست.
خیلی ها میگن برای اینکه بفهمی یه بازی خوبه یا بده باید تو گیم اسپات نمره اش یا بالای 7 باشه یا پایین 3! که واقعا هم راسته. مثلا nevehood. 6.5 گرفته درحالی که کاربرا همه گفتن 10!!!!!

Alireza.M67
12-07-2010, 15:39
gamespot که واسه خودش نمره میده . اگه می خواستم به این نمره ها توجه کنم الآن خیلی از بازیهای خوب رو از دست داده بودم .

popowoody
15-07-2010, 00:09
EDITED..........................

starn
17-07-2010, 11:08
بازی رو تموم کردم بازی جالبی بود افرادی که به سبک مخفی کاری علاقه دارن بهتره که بازی رو تجربه کنن

Lt.Ali
17-07-2010, 12:28
خیلی با این بازی حال کردم خدایی خیلی بازی بود ، مرسـی از مطلب :10:

keb
18-07-2010, 10:49
بازیش بد نبود ولی اگه آدم سریالش رو دیده باشه بازیش خوب نیست.

reza mohammade
26-07-2010, 14:40
بازیش بد نبود ولی اگه آدم سریالش رو دیده باشه بازیش خوب نیست.
منم با هاتون موافقم اگه مایکل میشدیم خیلی بهتر میشد.:2::2::2::41::41::41::41::13::13::13::13: :13::13::13::18::18::18::18::18:

tommy vercetti
26-07-2010, 14:47
به نظر من بازی آشغالی بود.
من بعد از دو تا مرحله از اینکه 4000 تومن از پولم رو تو آشغال ریختم خیلی ضد حال گشتم.

tazevared2006
06-10-2010, 20:24
من يه جايي از بازي گير كردم كه بايد يه نامه رو بدزدم. تا آويزون ميشم نامه رو بردارم با مغز ميخورم زمين و ....
كليد Space‌ رو نشون ميده كه بايد بزنم. ميزنم ولي فايده نداره. چي كار كنم؟؟؟

aha2012
06-10-2010, 21:06
باید سریع بزنی........راه دیگه ای نداره

tazevared2006
07-10-2010, 13:24
باید سریع بزنی........راه دیگه ای نداره

سريع بزني يعني چي؟ يعني پشت سر هم سريع بايد بزنم يا يه بار بايد سريع بزنم؟

aha2012
07-10-2010, 15:11
سريع بزني يعني چي؟ يعني پشت سر هم سريع بايد بزنم يا يه بار بايد سريع بزنم؟
اولی.پشت سر هم سریع بزن رو space.

tazevared2006
09-10-2010, 10:32
مرسي. با كمك شما اونجا رو رد كردم. حالا ميرم توي حموم با evidnce's Abruzzi دعوا ميكنم و وقتي ميخوام بيام بيرون. اون بهم حمله ميكنه و ميگه كه بايد E بزنم. ولي هر چي ميزنم هيچ اتفاقي نميفته. توي آپشن بازي هم اصلا E تعريف نشده كه عوضش كنم. ميشه بگيد قضيه چيه؟؟؟

aha2012
09-10-2010, 11:49
مرسي. با كمك شما اونجا رو رد كردم. حالا ميرم توي حموم با evidnce's Abruzzi دعوا ميكنم و وقتي ميخوام بيام بيرون. اون بهم حمله ميكنه و ميگه كه بايد E بزنم. ولي هر چي ميزنم هيچ اتفاقي نميفته. توي آپشن بازي هم اصلا E تعريف نشده كه عوضش كنم. ميشه بگيد قضيه چيه؟؟؟
خواهش
همونجایی که طرف میخواد بهت آمپول بزنه؟خوب تو باید سریع E رو بزنی.....اگه E تعریف نشده برو خودت E و تعریف کن
تو مراحل قبل از E اصلا استفاده نمیکردی؟

tazevared2006
10-10-2010, 07:23
خواهش
همونجایی که طرف میخواد بهت آمپول بزنه؟خوب تو باید سریع E رو بزنی.....اگه E تعریف نشده برو خودت E و تعریف کن
تو مراحل قبل از E اصلا استفاده نمیکردی؟

مرسي. آمپول؟؟؟ فكر كنم تيغ هستش. نميدونم شايد هم من اشتباه ديدم. حالا مهم نيست. سريع E رو ميزنم ولي هيچ عكس العملي نشون نميده. توي مراحل قبل هم اصلا از E استفاده نكردم. :41:

aha2012
10-10-2010, 17:14
مرسي. آمپول؟؟؟ فكر كنم تيغ هستش. نميدونم شايد هم من اشتباه ديدم. حالا مهم نيست. سريع E رو ميزنم ولي هيچ عكس العملي نشون نميده. توي مراحل قبل هم اصلا از E استفاده نكردم. :41:
پس احتمالا دکمه ی E تعریف نشده تو بازی.درستش کن

tazevared2006
10-10-2010, 22:15
اينجا همونجايي كه ازم ميخواد E رو بزنم
اينم كليدهايي كه براي بازي تعريف شده
اصلا هم جايي براي تعريف كليد E نداره

aha2012
10-10-2010, 22:29
آهان
تو eو فقط میزنی؟خب اشتباهه
باید پشت سر هم تند تند بزنی تا دایره سبزه کامل بشه

tazevared2006
11-10-2010, 09:19
عزيز پشت سر هم ميزنم. با هر ريتمي كه بگي ميزنم. ولي دقت كن اصلا اين كليد تعريف نشده كه بخوام بزنمش. اصلا من ميخوام اين E رو عوض كنم. چه طوري عوضش كنم؟؟؟

aha2012
11-10-2010, 15:58
داداش به خدا من دیگه نمیدونم.احتمالا بازیت مورد داره اگه هم مورد نداره یه انگولکی تو کنترل بازی بکن ببین شاید درست شد
اینم ببین.راهنمای بازیه:

tazevared2006
12-10-2010, 20:27
Resolution این بازی رو نمیشه تغییر داد؟

popowoody
12-10-2010, 20:38
میشه تو آپشن بازی هست

sfsf
23-08-2011, 12:58
عزيز پشت سر هم ميزنم. با هر ريتمي كه بگي ميزنم. ولي دقت كن اصلا اين كليد تعريف نشده كه بخوام بزنمش. اصلا من ميخوام اين E رو عوض كنم. چه طوري عوضش كنم؟؟؟

منم همین مشکلو دارم الان دو روز که توی این مرحله حموم گیر کردم هرچی e رو میزنم اصلا سبزش پر نمیشه تو بالاخره چی کار کردی تونستی بری؟اگه تونستی به منم بگو تا این مرحله لعنتی رو رد کنم:47: اصلا همین چیزای بازیه هست که گند زده توش مگرنه خوب داستانش بد نیست حالا چی میشد مثل آدم درستش میکردن :13:در هر صورت خواهشا هر کی تونست کمکم کنه ممنون میشم

sfsf
23-08-2011, 13:44
کسی نیست کمک کنه:19:

**Hossein**
13-08-2012, 14:05
منم اینجا گیر کردم من با دسته بازی میکنم تا 3 تا دکمه هم پیش رفتم ولی بازم میزنه میکشم

دوستان کسی میدونه سیو این بازی رو کجا میریزن؟