PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شماره سریال Cyberlink media show espresso

Gallar2
13-02-2010, 00:17
سلام اگه کسی از دوستان شماره سریالی که روی cyberlink media show espresso کار کنه رو لطف کنه ممنون می شم

Saleh
14-02-2010, 20:54
سلام،
نسخه نرم افزار رو نگفتید؟
این کیجن برای نسخه 5.5.1304.22513 هست، فکر کنم آخرین نسخه هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید! :46:

Ava UK
15-02-2010, 01:41
سلام اگه کسی از دوستان شماره سریالی که روی cyberlink media show espresso کار کنه رو لطف کنه ممنون می شم

دوست عزیز من خیلی دنبال این برنامه بودم اما متاسفانه تقریبا 98 درصد لینک هایی که در سایت های مختلف بعنوان آخرین نسخه همراه کیجن و سریال آپلود شدند نسخه دموی برنامه بودند و هیچ جایی برای راجیتر کردن نداشت. یعنی حتی اگر شما کیجن هم داشته باشی نمیتونی نسخه دمو رو رجیستر کنی و تا 30 روز بیشتر هم کار نمیکنه.

اگر نسخه Retail رو داری کیجن دوستمون رو امتحان کن اگر کار نکرد من دارم بعدا واست آپلود میکنم.

Gallar2
15-02-2010, 13:08
دوست عزیز من خیلی دنبال این برنامه بودم اما متاسفانه تقریبا 98 درصد لینک هایی که در سایت های مختلف بعنوان آخرین نسخه همراه کیجن و سریال آپلود شدند نسخه دموی برنامه بودند و هیچ جایی برای راجیتر کردن نداشت. یعنی حتی اگر شما کیجن هم داشته باشی نمیتونی نسخه دمو رو رجیستر کنی و تا 30 روز بیشتر هم کار نمیکنه.

اگر نسخه Retail رو داری کیجن دوستمون رو امتحان کن اگر کار نکرد من دارم بعدا واست آپلود میکنم.

نه آقا کار نکرد

Ava UK
15-02-2010, 17:14
نه آقا کار نکرد

این کیجنیه که خودم تست کردم و اگر نسخه Retail داشته باشی کار میکنه. :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید