PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد بلوتوث و دی وی دی رام اکسترنال

samboliya
12-02-2010, 23:32
دوستان من یه نت بوک ایسوس دارم با برنامه بلوتوثش حال نمیکنم باحاش میتونم فایل بگیرم اما به 2 تا گوشیکه یکیش لینوکس بود یکیشم ویندوز موبایل می خوام فایل سند کنم میگه گوش شما این قابلیت رو نداره؟بعضی جاها دوستان گفتن ivt blue soleil نصب کن کردم که بلوتوث منو نشناخت یه سری یکی از بچه ها لینک یه برنامه داده بود ماله پناسونیک بود میگفت خیلی خوبه اما هر چی میگردم پیدا نمیشه
سوال بعدیم هم اینه که ایا میشه یه دی وی دی معمولی رو با کابلی چیزی تبدیل کرد وصل کرد به لپتاپ که بیخودی 70 پول ندم البته اینون یکی گفته بود کرده ولی اموزش نداده بود اگه کسی مطلبی بلده بگه پیشاپیش ممنون:10:

r_22009
13-02-2010, 12:12
برنامه ی بلوتوث فابریک ویندوز چیز عالییه (مخصوصا برا شما که با BLue soleil مشکل دارید) فک نکنم نرم افزار دیگه ای در این رابطه باشد.
در مورد دی وی دی رام هم باید بگم که DVD ROM عادی رو نمی شه اما می تونین external بخرین و با USB وصل کنین (هر چند قیمتش زیاد فرقی نداره)

Microsoft24
13-02-2010, 17:29
دوستان من یه نت بوک ایسوس دارم با برنامه بلوتوثش حال نمیکنم باحاش میتونم فایل بگیرم اما به 2 تا گوشیکه یکیش لینوکس بود یکیشم ویندوز موبایل می خوام فایل سند کنم میگه گوش شما این قابلیت رو نداره؟بعضی جاها دوستان گفتن ivt blue soleil نصب کن کردم که بلوتوث منو نشناخت یه سری یکی از بچه ها لینک یه برنامه داده بود ماله پناسونیک بود میگفت خیلی خوبه اما هر چی میگردم پیدا نمیشه
سوال بعدیم هم اینه که ایا میشه یه دی وی دی معمولی رو با کابلی چیزی تبدیل کرد وصل کرد به لپتاپ که بیخودی 70 پول ندم البته اینون یکی گفته بود کرده ولی اموزش نداده بود اگه کسی مطلبی بلده بگه پیشاپیش ممنون:10:

در مورد بلوتوث با جناب r_22009 موافقم!

اما در مورد دی وی دی رایتر میشه یه کارایی کرد :

شما اگر یک دی وی دی رایتر با رابط IDE بگیرید ، بعد می تونید از تبدیل IDE To USB2.0 استفاده کنید ، مشکلی نداره !

برای برقش هم یک تبدل دیگه هست !

کابل تبدیل IDE To USB2.0 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی توصیه نمیشه !

samboliya
13-02-2010, 17:46
من با برنامه بلوتوث مشکلی ندارم فقط مشکلم اینه که فایل سند نمیکنه شما تا حالا به ویندوز موبایل فایل سند کردید؟
بعد برا دی وی دی چرا با این کابل توصیه نمیکنید؟ممکنه به نت بوک اسیبی برسه از چه نظر؟

Microsoft24
13-02-2010, 18:03
بعد برا دی وی دی چرا با این کابل توصیه نمیکنید؟ممکنه به نت بوک اسیبی برسه از چه نظر؟

خب ببینید ،

نه ، ممکنه شما این کابل رو پیدا نکنی !!!

بعد ش هم اگر پیدا کردید ، فکر کردید که ، دی وی دی رایتر تون غیر قابل حمل میشه!:41::41:

samboliya
13-02-2010, 22:01
مشکل پیدا کردن کابل رو میشه حل کرد من اونو برا حمل کردن نمیخوام چون شبا دانلود دارم هاردم زود پر میشه فقط میخوام تو خونه یه رایتی بزنم هارد رو خالی کنم.
البته گفتم یکی از بچه ها این کابل رو ساخته بود یه جا گفته بود باید بگردم پیداش کنم.بازم ممنون بابت راهنماییتون