PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید امنیا2 یا انتظار برای X10

pooyahacker
12-02-2010, 19:34
سلام
من چند وقتی هست که قراره گوشی بخرم ولی هر دفعه یه مشکلاتی پیش اومد که نشد ، الانم که دیگه میخواستم بخرم با دیدن این گوشیهای جدید ( nexus و X10 ) وسوسه شدم !
حقیقتش امنیا2 و امنیا اچ دی زیاد به دلم نچسبید ولی به هر حال دیگه تصمیم گرفته بودم امنیا2 بگیرم ( مشکل امنیا2 به نظرم تاچش و مشکلات کار کردن با دست در وینمو هست ) ولی وقتی X10 رو دیدم خیلی خوشم اومد ، هم قیافش هم مشخصاتش ....
نهایت هم 600 تومن دارم و حاضرم تا عید واسش صبر کنم ؛ آیا امکانش هست X10 تا عید ریلیز بشه و قیمتش هم نهایت 600 تومن باشه ؟!
اگر هم X10 نشد من باز nexus رو هم به امنیا2 ترجیح میدم ، در مورد nexus چطور ؟

چی کار کنم من ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
12-02-2010, 19:42
نهایت هم 600 تومن دارم و حاضرم تا عید واسش صبر کنم ؛ آیا امکانش هست X10 تا عید ریلیز بشه و قیمتش هم نهایت 600 تومن باشه ؟!

نه خیر

ولی شما اگه چند روز دیگه صبر کنی(بعد نمایشگاه بارسلون)
مطمئنا مدل های وسوسه انگیز تری معرفی میشن
پس کمی تامل بی ضرر نیست

R@R#M@N
12-02-2010, 19:47
اول از همه اینکه امنیا 2 ویندوز موبایل هست و نکسوس و ایکس10 آندروئید
اول مشخص کن که کدوم برا مهمه !
هر کدوم یه سری ایرادا و یه سری برتریهایی دارن
ولی من کلآ با ایکس10 خیلی حال میکنم
نکسوس که بیخودی گرونه (فقط بخاطر اسم گوگل البته تو ایران ) الان 900 تومنه
ایکس 10 هم تا 1 یا 1.5 ماه دیگه تازه وارد بازار میشه ! (29 مارچ گفتن وارد بازار جهانی میشه ) الان 12 فوریست ! حدود 47 8 روز دیگه
تا موقعی که ریلیز جهانی بشه عید ما هم رد شده :دی !
قیمت جهانیش هم معلوم نیست ! یه جایی گفتن 850 دلار و یجا هم 600 دلار
اگه خوشبینانه بگیم 600 دلار بازم تو ایران اوایلش (تا 1 ماه) قیمتش کاذب هست ! مثلآ یچیزی تو مایه های 1 تومن :دی
اگه میتونی صبر کنی تا 1 یا 2 ماه بعد عید میتونی رو ایکس10 حساب کنی !(البته اگه 600 دلار باشه :دی)
اگه نه که برو واسه بقیه گوشیها
راستی رو اچ دی 2 هم فک کن ! از امنیا2 بهتره ! سخت افزارآ هم شبیه نکسوس هست فقط فرقش ویندوز بودنشه !

pooyahacker
13-02-2010, 18:09
نه خیر

ولی شما اگه چند روز دیگه صبر کنی(بعد نمایشگاه بارسلون)
مطمئنا مدل های وسوسه انگیز تری معرفی میشن
پس کمی تامل بی ضرر نیست

حالا این مدلهایی که معرفی میشن ، آیا زود ریلیز میشن ؟ و تو ایران به قیمت اصلیشون میرسن ؟

اول از همه اینکه امنیا 2 ویندوز موبایل هست و نکسوس و ایکس10 آندروئید
اول مشخص کن که کدوم برا مهمه !
هر کدوم یه سری ایرادا و یه سری برتریهایی دارن
ولی من کلآ با ایکس10 خیلی حال میکنم
نکسوس که بیخودی گرونه (فقط بخاطر اسم گوگل البته تو ایران ) الان 900 تومنه
ایکس 10 هم تا 1 یا 1.5 ماه دیگه تازه وارد بازار میشه ! (29 مارچ گفتن وارد بازار جهانی میشه ) الان 12 فوریست ! حدود 47 8 روز دیگه
تا موقعی که ریلیز جهانی بشه عید ما هم رد شده :دی !
قیمت جهانیش هم معلوم نیست ! یه جایی گفتن 850 دلار و یجا هم 600 دلار
اگه خوشبینانه بگیم 600 دلار بازم تو ایران اوایلش (تا 1 ماه) قیمتش کاذب هست ! مثلآ یچیزی تو مایه های 1 تومن :دی
اگه میتونی صبر کنی تا 1 یا 2 ماه بعد عید میتونی رو ایکس10 حساب کنی !(البته اگه 600 دلار باشه :دی)
اگه نه که برو واسه بقیه گوشیها
راستی رو اچ دی 2 هم فک کن ! از امنیا2 بهتره ! سخت افزارآ هم شبیه نکسوس هست فقط فرقش ویندوز بودنشه !

سیستم عامل اونقدرها هم مهم نیست ، فقط من چون چند سال سیمبیان استفاده کردم بودم دوست داشتم یه چیز دیگه رو هم تجربه کنم ؛ و چون وینمو زیاد واسه کار کردن با دست خوب نیست فعلا بیشتر آندروید رو ترجیح میدم .
پس متاسفانه باید بی خیال X10 بشم ، HD2 هم خیلی بزرگه ، خوشم نمیاد !
به نظرتون nexus کی به قیمت اصلیش نزدیک میشه ؟

ninja3000sh
13-02-2010, 23:57
حالا این مدلهایی که معرفی میشن ، آیا زود ریلیز میشن ؟ و تو ایران به قیمت اصلیشون میرسن ؟

بستگی به برند مورد نظر داره.
معمولا گوشیهایی که توسط نوکیا و بخصوص سونی اریکسون معرفی میشن حداقل 5 یا 6 ماه باید منتظر ماند تا ریلیز بشن.
ولی سامسونگ و بخصوص htc زودتر گوشیهاشون رو ریلیز میکنن.اینا هم در عرض 2 الی 4 ماه گوشیهاشون رو ریلیز میکنن.

سیستم عامل اونقدرها هم مهم نیست ، فقط من چون چند سال سیمبیان استفاده کردم بودم دوست داشتم یه چیز دیگه رو هم تجربه کنم ؛ و چون وینمو زیاد واسه کار کردن با دست خوب نیست فعلا بیشتر آندروید رو ترجیح میدم .
پس متاسفانه باید بی خیال X10 بشم ، HD2 هم خیلی بزرگه ، خوشم نمیاد !
به نظرتون nexus کی به قیمت اصلیش نزدیک میشه ؟
x10 هم ممکنه اواسط اردیبهشت ماه 89 وارد بازار ایران بشه و مطمئن باش اوایل قیمتی حدود 950 الی 1.100 تومن خواهد داشت و باید تا تیر و مرداد صبر کنی تا افت قیمت کنه.
ولی nexus تا اواسط اسفند ممکنه کمی افت قیمت کنه و شما میتونی اونو بخری.
در کل اگه عجله داری همون nexus رو بخر.