PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید Che Guevara style portraits

a.z.p.z
12-02-2010, 12:51
سلام دوستان عزیزم خوب هستید ؟ !!! ... :40:
من دیشب داشتم یه سری طرح و کار رو داشتم نگاه میکردم به این کار ها برخورد کردم و برای کار خودم دیدم خیلی بدرد میخوره ! .... ............ من میخوام یه سری کار استنسیل با اسپری انجام بدم برای همین کار هم نیاز به چند تا افکت و ... بود تا بشه از رو عکس اون طرح و طراحی کرد و بعد به صورت استنسیل رو بوم و ... زدش ! ....
.................................................. ............
من کاری رو که دیدم تحت عنوان Che Guevara style هست ... و فک کنم زیر مجموعه ی pop art میشه ! ... مثل استایل های دیگه مثل Andy Warhol یا Airbrush که باهاش باید اشنا باشید ! ...
که این ها رو از روی یه عکس اصلی تغییرات رو روش اعمال میکنند و تحت che style هم بیان میکنند.
................

این هم نمونه کارها :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rt_f7hl.jpg
.
.
.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eart_y2lf.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wn.jpg

** اما من هیچ اموزشی برای ساخت این استایل گیر نیووردم ولی بر عکس برای andy warhol یا همین AirBrush کلی اموزش ساخت و Tutorials بود ولی برای این من یه اموزش درست حسابی
گیر نیوردم ! ...
* کسی میدونه باید چه کار کنم یا اموزشی براش هست به طور درست مثل سایر استایل ها ؟ ...
ممنون میشم چون برام خیلی مهم هست !!! ...
سایر کارهارو هم اینجا میتونید ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

a.z.p.z
12-02-2010, 16:32
کسی بلد نیست ؟ ... هرچه انجمن 3 دی بچه هاش فعالن اینجا هیچکی فعال نیست مثل قبل !

a.z.p.z
12-02-2010, 16:59
دوستان اینم یه نمونه دیگه از این کار :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا ممنون میشم کمکم کنید مطلبی سایتی چیزی پیدا کنید بهم بگید چون من برای هر افکت دیگه و pop art کلی اموزش بود ولی برای این نبود و منم با PS حرفه ای نیستم فقط برای کارم به این نیاز دارم !!!
ممنون میشم کمکم کنید !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N O V A L I S
12-02-2010, 17:21
ببین این پست آیا بهت کمک می کنه :

ویرایش : یه اکشن برای توضیح اون پست ساختم.. یه تستی کن شاید کمکت کرد..
موفق باشی...

a.z.p.z
12-02-2010, 18:10
خیلی ممنون میتونید یه راهنمایی هم راجع به این طرح برام بکنید ؟!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _c7ef.jpg

تحت عنوان
Black and Colour style portraits هست !!!

huti_421
12-02-2010, 19:15
در نرم‌افزار Gimp :

در فتوشاپ هم تفاوت اونچنانی نداره که در لینک زیر میتونید این آموزش رو ببینید

در مورد فعالیت بچه‌های فتوشاپ هم ، وقتی کسی نیست که بخواد وجود خارجی داشته باشه ، از ارواج سرگردان انتظار راهنمایی دارید ؟ :دی

a.z.p.z
12-02-2010, 22:12
ممنون هومن جان اموزش اولی رو دیده بودم بابیت فتوشاپ هم ممنون !!! ...
حالا که این تاپیک رو زدم گفتم تمام سوالات رو همینجا بکنم ازتون ! ... برای همین سوال اخرم رو هم بکنم درباره تصاویر موزاییکی !
البته یه برنامه اختصاصی برای این تصاویر وجود داره به اسم photo
Mosaic Creator
البته برنامه های دیگه ای هم هستند ولی ظاهرا این برنامه از همشون حرفه ای تر هست !
میخواستم بدونم کسی اطلاعاتی درباره ش داره و ساخت اینجور تصاویر دشوار هست ؟ !!! البته سختی اصلیش داشتن تصاویر متنوع هست !
ممنونم

البته من داشتم میخوندم در این برنامه یه عکس معمولی رو انتخاب میکنید بعد ظاهرا به صورت شطرنجی در میاره

huti_421
13-02-2010, 04:55
در این تاپیک بحث شده :

mahsoft
13-02-2010, 05:03
فقط من نیستم همه هستن
روش های ترس ها تغریبا یکیه ولی رنگ بندی و چینش تفاوته
روش اول ترس کردن به وسیله برنامه های برداریه که بعد یسری ویرایش جزئی روش انجام میدن مثل پست 1-3-5 که البته میشه از راهای دیکه هم به این خروجی ها رسید پس معتوف به یه روش نشید
این اموزش رو ببنید

mahsoft
13-02-2010, 05:03
فقط من نیستم همه هستن
روش اول ترس کردن به وسیله برنامه های برداریه که بعد یسری ویرایش جزئی روش انجام میدن مثل پست 1-3-5 که البته میشه از راهای دیکه هم به این خروجی ها رسید پس معتوف به یه روش نشید
این اموزش رو ببنید

a.z.p.z
13-02-2010, 08:59
فقط من نیستم همه هستن
این اموزش رو ببنید

واقعا ممنونم ازت خیلی لطف کردی بهم فقط الان این با چه نرم افزاری هست ؟ !!!
در مورد ترس میشه یکم توضیح بدید چون من متوجه منظورتون نشدم !!! ...
اون اموزشی که هومن گذاشته بود و یکیش رو هم دیده بودم خوب بود ولی این اموزشی که پیدا کردید دقیقا همونی بود که میخواستم
* ولی اگه دقت کنید میبینید که با اون طرحی که من گذاشتم فرق داره خوب شما هم گفتید متفاوت هستند ! یعنی تحت عنوان وکتور هست ! .. البته من نمیدونم منظورش نام افکت هست ؟ ...
* ..
ممنون میشم یه توضیحی بدید چون خیلی برام مهمه ممنونم :40::40:

huti_421
13-02-2010, 15:16
عمل trace کردن در اقع تبدیل پیکسل به بردار هست که شبیه به تصویر شما میشه

اگه میخواید با فتوشاپ این کارو انجام بدید که فبه المراد ، آموزشی که لینک دادم مناسب کار شماست

ولی اگه میخواید با نرم‌افزارهای برداری نظیر Adobe Illustrator یا Corel Draw این کارو انجام بدید ، باید به روشی دیگه عمل کنید

که البته تو آموزشی که مهدی جان ارائه دادن ، روش بر حسب تفکیک رنگ‌ها با ابزار Posterize هست !