PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درگیری من و دانلود منیجر

Unknownlive2
12-02-2010, 01:21
با سلام من دوشب هست که تا پامیشم می بینم اینترنت دانلود منیجر هیچی دانلود نکرده باش برنامه ریزی کردم 1 شب شروع به دانلود کنه تا 6 صبح بعد هم سیستم را خاموش کنه بعد از دو شب گفتم بزار ببینم چه اتفاقی میفته دیدم یه پیغام میده که یه چیزی تو Progress Bar سریع پر میشه بعدش هم سیستم خاموش می شه قبل پر شدن هم یه Cancelداره و یه Shutdown Now خوب من چه خاکی تو سرم کنم قبلن هم با این مشکل مواجه بودم اما قبلا بیدار بودم تا متوقفش کنم در ضمن ورژنش هم 5.17 بیلد 3 است لطفا کمک کنید :19:

Armagedon
12-02-2010, 14:53
سلام.
احتمالا لینکایی که به برنامه میدی مشکل داره. لینکا به یه آدرس وب Redirect میشه و یه فایل HTML دانلود میکنه. چون حجم این فایلا خیلی کمه، سریع دانلود تموم میشه و سیستم طبق برنامه ریزی که انجام دادین خاموش میشه.
اگه اینطور باشه،باید تو وضعیت دانلودا Complete نوشته باشه.
یه احتمال دیگه ای هم هست که تنظیمات دانلود منیجرت طوریه که اصلا به اینترنت وصل نمیشه و بعد از تعداد retry هایی که تنظیم کردی، دانلود انجام نمیشه و fail میشه و سیستم طبق برنامه ریزی خاموش میشه.
در اینصورت جلوی دانلودت وضعیت رو با error نشون میده.
حالا ببین مشکل از کجاست.
موفق باشید.:40:

Unknownlive2
12-02-2010, 15:27
عزیز هم لینک ها درسته هم این که کلا Retry را غیر فعال کرم و بعضی وقت ها رو 1 می زارم می گم که شب که بالا سرش هستم رو کنسل که می زنم دستی رو دانلود می زنم درست کار می کنه

hamed.rp
12-02-2010, 22:03
سلام احتمالا شما هم مشترک پارس آنلاین هستید خیلی خلاصه بگم که این کلکو تازه شرو کردن :41:پیشنهاد میکنم تعداد retry رو یه عدد خیلی بالا بذارید

Unknownlive2
12-02-2010, 23:42
از کجا فهمیدید !!! جدی می گید اخه من که دیال اپ خدا بیامرز داشتم هم این جور می شد اما نه دقیقا سر یک وقت خاص بلکه بعد از دانلود ان هم گاهی اخه چرا پارس انلاین؟سرویس هاس که فوق العاده است چون من حتی 1 بار هم قطعی نداشتم !!!!! البته فکر کنم با تعویض ورژن درست شه البته مشکلی ندارم حداقل از اربیت یا از دپ استفاده می کنم اما توش خیلی اینک دارم پس خوب شد گفتین Retry را زیاد کنم چون رو 1 گذاشته بودم که 10 کردم خوبه عزیز