PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای Image گرفتن از ویندوز

RezaTaghizadeh
11-02-2010, 21:33
:11:با سلام.:11:
من یه نرم افزار نیاز دارم که توسط اون بتونم از درایو ویندوز (مثلاً درایو C ) در محلی دلخواه Image بگیرم. البته اگه ممکنه نرم افزار شامل امکانات زیر هم باشه.
1- تهیه Image از هر درایو دلخواه با فایل سیستم های متفاوت از جمله FAT32 و NTFS.
2- قابلیت ایجاد CD و یا DVD به صورت Bootable جهت استفاده زمانیکه سیستم عامل قابل اجرا نیست.
3- امکان رایت برروی CD و DVD و همچنین ذخیره سازی برروی Hard Disk و قابلیت فشرده سازی برای فایل Image.
4- امکان Image گیری از انواع سیستم عامل ها از سری کلاسیک مایکروسافت تا ویندوز XP و Vista و حتی Se7en.
:20:نکته 1: اینکه خودم فعلاً از نرم افزار PowerQuest Drive Image 2002 و نسخه تحت Dos اون PQDI.exe استفاده می کنم.:20:
:2:نکته 2: خواهشاً نرم افزار Norton Ghost و یا Acronis نباشه.:2:

RezaTaghizadeh
16-02-2010, 15:12
سلام.
آقا هیچ کسی نیست زحمت بکشه جواب ما رو بده.
:19::19::19::19:الووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووو - کسی خونه نیستتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟:19::19::19::19:

***Spring***
16-02-2010, 23:30
سلام ...

دوست عزیز شما دنباله یه برنامه خوب با قابلیتهایی که گفتید هستین ؟ اگه اینطور که هر برنامه ای بود نباید فرق داشته باشه ، ولی اگه از برنامه خاصی اصلآ خوشتون نمیآد که اون بحثش جداست ...

در مورد برنامه هایی که گفتید Acronis قابلیت رایت روی دیسک و یه سری قابلیتهای دیگه ایی رو که گفتین داره ... ولی از اون بهتر برنامه Norton Ghost هستش که حتا ورژنهای قدیمی اون هم خیلی قابلتهای مختلف و خوبی داشتند ... بخصوص ورژن جدید این برنامه ( ورژن 15 ) قابلتها و توانایی های زیادی داره و با خیلی از لوازم جانبی ، هاردهای اکسترنال ، سیستم عاملهای مختلف و ... هماهنگی کامل داره ... آخرین ورژن این برنامه رو در تاپیک پایین ( صفحه آخر ) دوستان قبلآ زحمت اون رو کشیدند :

Norton Ghost / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه های دیگه هم :

Drive SnapShot | ایمیج گرفتن از درایوهای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rollback Rx | نرم افزاری قدرتمند جهت بازگرداندن سیستم به گذشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

O&O DiskImage | گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم وباز گرداندن آسان آن برروی سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinImage / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Full Portable Norton Ghost 11.0.0.1502 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

networkman2010
17-02-2010, 00:16
سلام دوست عزیز
به نظر من بهترین برنامه norton ghost هست اینو حتما امتحان کن