PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا در این حالت اطلاعاتم بر میگرده؟

esyo
10-02-2010, 20:58
سلام
دوستان من قصد دشتم هاردم رو خالی کنم ولی یک همچین مشکلی پیش آمد:(یک هارد ساتا که با تبدیل usb داشتم روی یک لپ تاپ خالیش می کردم)

یک هارد 500 که دو پارتشن داشت رو خواستم تخلیه کنم که یک پارتشنم که 400 گیگ بود یک دفعه از من خواست که که فرمت بشه!
من داخل این پارتشن اطلاعات مهمی دارم و نمی خوام فرمت بشه و باید حتما تخلیه بشه ولی به محض اینکه روش کلیک می کنم پیغام میده که باید فرمت بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا راهی هست که بتونم بدون اینکه فرمت کنم اطلاعاتم رو تخلیه کنم؟

با تشکر

ahmadzaq
11-02-2010, 01:38
ویندوزت چیه؟
هاردت چیه؟ 3.5 اینجی؟ (از همین هایی که تو کیس میزارن؟)

====
یه وقت فرمت نکنیش :41:

===
فکر کنم اگه هارد رو برداری ببری به یه Desktop (تو کیس) وصل کنی کارت را ه بیفته
اگه ویندوز تو این حالت شناخت که خوبه , وگرنه باید از برنامه های تحت داس مثل سی دیHiren's Boot و Acrinic و ... استفاده کنی

alpacino_2010
11-02-2010, 01:53
سلام
دوستان من قصد دشتم هاردم رو خالی کنم ولی یک همچین مشکلی پیش آمد:(یک هارد ساتا که با تبدیل usb داشتم روی یک لپ تاپ خالیش می کردم)

یک هارد 500 که دو پارتشن داشت رو خواستم تخلیه کنم که یک پارتشنم که 400 گیگ بود یک دفعه از من خواست که که فرمت بشه!
من داخل این پارتشن اطلاعات مهمی دارم و نمی خوام فرمت بشه و باید حتما تخلیه بشه ولی به محض اینکه روش کلیک می کنم پیغام میده که باید فرمت بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا راهی هست که بتونم بدون اینکه فرمت کنم اطلاعاتم رو تخلیه کنم؟

با تشکر
با سی دی های ویندوز live سیستمون بوت کنید و اطاعات جابجا کیند .
با آرزوی موفقیت:11: