PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با visual studio

vurhorston
10-02-2010, 19:15
سلام دوستان

میشه یکی بگه چطور باید پروژه های C++ رو تو ویژوال ستودیو 9 اجرا کنم در واقع کجا باید بنویسم:31:؟؟
اصلا میشه برنامه های .CPP رو توش اجرا کرد؟

با تشکر

8086
10-02-2010, 23:12
با سلام

اگر شما از visual studio استفاده ميكنيد، هنگامي كه برنامه رو اجرا ميكنيد در محيط اوليه (start page) وي‍‍‍ژوال استوديو در سمت چپ پنجره قسمت Getting Started رو مشاهده ميكنيد كه در اين بخش همه ي توضيحات لازم رو داده.
راستي اين گزينه ها در صورتي كه MSDN نصب باشه كار ميكنه!
در ضمن شما با ويژوال استوديد ميتونيد visual cpp رو برنامه نويسي كنيد.

با تشكر

p d
11-02-2010, 10:59
سلام .
من از ویژوال استودیو استفاده نميكنم, به خاطر همين نميتونم زياد كمك كنم.
ولي اين ها يه روال مشخص دارن.
يه پروژه بسازيد, توش يه فايل c يا c++ ايجاد كنيد, بعد ميتونيد كد نويسي و كامپايل كنيد.

Arman_BM
11-02-2010, 23:54
8086 درست میگه.
اولا حتما حتما حتما و ... حتما MSDN رو نصب کن! خیلی فاز میده!
بعدش دقت کن بعضی از header هاش متفاووت هست. اگه msdn نصب باشه خیلی سریع میتونی بفهمی باید چی بزاری . نیاز به زبان فوق العاده هم نیست.

من پروژهی ترمم رو با VC++ نوشتم اما پدرم رو د آورد. یک مقدار که نه خیلی بد قلق به نظرم اومد. من الان تبدیل کردم به C# بنظرم خیلی راحت تر میاد.
فقط مشکلش اینه که مال ماکروسافته! بقیه چیزاش عالیه!!!!! :40:

sin2x=2sinxcosx
12-02-2010, 01:31
آقا من یه مقاله نسبتا کامل قبلا ها در این مورد نوشته بودم . چندین بار هم گذاشتم .
این هم یه بار دیگه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8086
12-02-2010, 10:06
با سلام
ميدونيد مشكل ما با Microsoft چيه؟
به خاطر اين كه همه چيزمون كپيه و نسخه ي اورجينال نداريم.
وقتي ويندوز ميگيري 1500 تومان چه انتظاري داري!!!
با تشكر

sin2x=2sinxcosx
12-02-2010, 15:06
با سلام
ميدونيد مشكل ما با Microsoft چيه؟
به خاطر اين كه همه چيزمون كپيه و نسخه ي اورجينال نداريم.
وقتي ويندوز ميگيري 1500 تومان چه انتظاري داري!!!
با تشكر

تایید میشه . اینجا با مایکروسافت کاری نداشته باشین که بدجور تعصب دارم روش .
کارشون واقعا درسته . این که همه چیزش پولیه دلیل نمیشه که بد بدونیمش .
بالاخره باید یه درآمدی هم باشه یا نه ؟

vurhorston
14-02-2010, 09:45
پس بالاخره من مبتدی واسه کارم از کدوم کامپایلر استفاده کنم؟

Ar@m
14-02-2010, 12:21
شما با همين visual studio كار كن مشكلي نداره
فقط براي اجراي برنامه قبل هرچيز يه new project بايد باز كني. اگه فايل cpp رو همينطوري باهاش باز كني گزينه ي كامپايل فعال نميشه
بعد از انتخاب نوع پروژه يه صفحه ي جديد باز ميشه كه توي ستون سمت چپت اسامي فايلها هست حالا فايل با پسوند cpp رو باز ميكني كدت رو وارد ميكني اونجا و بعد دكمه ي فلش سبز بالاي صفحه رو ميزني اجرا ميشه برنامه

alidata2010
14-02-2010, 12:31
همینی که دوستان گفتن برنامت رو وارد visiual استدیو کن وبعد F5 رو بزن وبعد اگه ارور سینتکسی یا منطقی داشت اون پایین نشون میده اگه نداد از منوی ویو پنجره ی ارور لیست رو اضافه کن چون از هر MSDN ی بیشتربه دردت میخوره

Arman_BM
15-02-2010, 03:25
تایید میشه . اینجا با مایکروسافت کاری نداشته باشین که بدجور تعصب دارم روش .
کارشون واقعا درسته . این که همه چیزش پولیه دلیل نمیشه که بد بدونیمش .
بالاخره باید یه درآمدی هم باشه یا نه ؟

راستش من یک زمانی غیرت خاصی به ماکروسافت داشتم.
یه بار تو انجمن hexeditors بود که الان فکر کنم بسته شده. بحث این مسائل پیش اومد! اونجا من تلاش کردم با غیرت از ماکروسافت دفاع کنم اما شروعی شد تا مخالفش هم فکر کنم.
الان هم نمیگم خیلی بده!
ولی میدونم linux واقعا چیز خوبیه و قوی تر! و من دلیلی نمیبینم شرکت های بزرگ دنیا بیان از windows بهره بگیرند مگر اینکه....

واقعیت اینه که وقتی پلت فورم های متن باز رو میبینم کیف میکنم! و معنی اینکه برنامه ی متن باز واقعا بهتره رو درک میکنم.
وقتی با لینوکس کار میکنم معنی اینکه ویروس به راحتی گریبان گیرش نمیشه رو میفهمم و نمیتونم با ویندوز مقایسش کنم (البته بگم که من لینوکس کار نیستم و در حد یک تازه کارم توش.)

واقعیت اینه که امن ترین سیستم ها سیستم هاییه که ویندوز نداره!!+!.

کارت گرافیک میگیری بهترین مدل موجود تو بازار بعد میخوای نصبش کنی یهو یه پیغام ویندوز میده که اگرچه من درایور مخصوص این کارت رو دارم اما تاییدش نمیکنم!!!! ممکنه این کمپانی درایوری بهت بده که ضرر بهت بزنه!!! آیا مطمنی که میخواهی نصب کنییییییییییی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
میدونی این یعنی چی؟! یعنی اون کمپانی به ماکروسافت پول نداده که تاییدش کنه! آخه کمپانی geforce چه نیازی به تایید ماکروسافت داره؟!!!

و واقعیت مهمتر اینه که ویندوز سعی در انحصاری کردن داره... اینکه میاد C# رو یک طوری میده بیرون که برنامه های اوپن سورسش هم انگار متن بستن! C# ها تاجایی که من میدونم اکثرا فقط تو خود ویندوز اجرا میشن!!! و باید از DLL های مخصوص خود ایشون استفاد ه بشه! خوب که کاربر عادت کنه نره متن باز بگیره! اصلا یادتون هست ویندوز 98 جاوا رو ساپورت میکرد! چی شد یهو ویندوز xp دیگه جاوا رو نداشت؟!!!! آهان! ماکروسافت مسخواست از شرکت sun که ساحب امتیاز جاوا هست ، حق ایجاد visual java رو بگیره! اما sun system زیر بار نرفت! خوب ! ماکروسافتم تنبیهش کرد! گفت ساپورتت نمیکنم! بعدم رفت Visual C++ رو گرت و C# اد بیرون که ناراحتیه نبود جاوا از دلش بیاد بیرون! اما باز هر کاری میکنه هنوز java پرطرفدار ترین زبان برنامه نویسیه (تا پارسال که اینطوری بود.)

openGL هست ! حالا شما هی برو directX3d تو برنامت استفاده کن! چرا؟ چون کتاب هاش زیاده و آموزشاش ریخته و پشتیبانی داره و ومال ماکروسافته!......

یا اینحال من هرچی گفتم از شنیده ها و برخی دیده های خودم بوده و سند محکمی نیست و برای همین هم حکم قطعی نمکنم. من هنوز یادم نرفته که بیلگیس کسی بودکه باعث پیشرفت صنعت کامپیوتر دنیا شد! اما ادیسون هم برق رو اختراع کرد و 500 برابر کار مهمتری کرد! اما یک پونصدم بیلگیسم پولدار نشد! تازه ادیسون خوب بود خیلی ها بدتر بودن! مگه یه همچین خدمتی که بیلگیس کرد چقدر واسش پول میخواد؟ سرمایه ی پیلگیس اندازه ی بودجه ی لازم برای اداره ی یک کشور هست.

ببخشید روده درازی کردم. اما دلم پر بود.
من تنفر ندارم اما تعصب هم ندارم.
گفتم شما رو هم در اسن اطلاعات شریک کنم.
موفق باشین.
یا حق. :40: :11:

Ar@m
15-02-2010, 11:48
اين بحثش خيلي قديمي شده ديگه
من الان چندوقتيه جدي تر از قبل با لينكوس كار ميكنم همونطور كه توانايي هاي خاصي داره بيچارگي هاي خاص خودش رو هم داره
يه بحث ويروس و امنيت هم توي لينوكس كه صدهزار بار تا حالا بهش پرداختن همين عدم همگاني بودن لينوكسه كه خيلي ها قبول ندارن اما من قبول دارم
انحصاري بودن چيز بدي نيست همونقدر كه اوپن سورس بودن هم چيز باحاليه

vurhorston
15-02-2010, 11:51
تو قسمت create new project من اینا میان.
از بین اینا کدومو انتخاب کنم؟:23:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sin2x=2sinxcosx
15-02-2010, 12:56
راستش من یک زمانی غیرت خاصی به ماکروسافت داشتم.
یه بار تو انجمن hexeditors بود که الان فکر کنم بسته شده. بحث این مسائل پیش اومد! اونجا من تلاش کردم با غیرت از ماکروسافت دفاع کنم اما شروعی شد تا مخالفش هم فکر کنم.
الان هم نمیگم خیلی بده!
ولی میدونم linux واقعا چیز خوبیه و قوی تر! و من دلیلی نمیبینم شرکت های بزرگ دنیا بیان از windows بهره بگیرند مگر اینکه....

واقعیت اینه که وقتی پلت فورم های متن باز رو میبینم کیف میکنم! و معنی اینکه برنامه ی متن باز واقعا بهتره رو درک میکنم.
وقتی با لینوکس کار میکنم معنی اینکه ویروس به راحتی گریبان گیرش نمیشه رو میفهمم و نمیتونم با ویندوز مقایسش کنم (البته بگم که من لینوکس کار نیستم و در حد یک تازه کارم توش.)

واقعیت اینه که امن ترین سیستم ها سیستم هاییه که ویندوز نداره!!+!.

کارت گرافیک میگیری بهترین مدل موجود تو بازار بعد میخوای نصبش کنی یهو یه پیغام ویندوز میده که اگرچه من درایور مخصوص این کارت رو دارم اما تاییدش نمیکنم!!!! ممکنه این کمپانی درایوری بهت بده که ضرر بهت بزنه!!! آیا مطمنی که میخواهی نصب کنییییییییییی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
میدونی این یعنی چی؟! یعنی اون کمپانی به ماکروسافت پول نداده که تاییدش کنه! آخه کمپانی geforce چه نیازی به تایید ماکروسافت داره؟!!!

و واقعیت مهمتر اینه که ویندوز سعی در انحصاری کردن داره... اینکه میاد C# رو یک طوری میده بیرون که برنامه های اوپن سورسش هم انگار متن بستن! C# ها تاجایی که من میدونم اکثرا فقط تو خود ویندوز اجرا میشن!!! و باید از DLL های مخصوص خود ایشون استفاد ه بشه! خوب که کاربر عادت کنه نره متن باز بگیره! اصلا یادتون هست ویندوز 98 جاوا رو ساپورت میکرد! چی شد یهو ویندوز xp دیگه جاوا رو نداشت؟!!!! آهان! ماکروسافت مسخواست از شرکت sun که ساحب امتیاز جاوا هست ، حق ایجاد visual java رو بگیره! اما sun system زیر بار نرفت! خوب ! ماکروسافتم تنبیهش کرد! گفت ساپورتت نمیکنم! بعدم رفت Visual C++ رو گرت و C# اد بیرون که ناراحتیه نبود جاوا از دلش بیاد بیرون! اما باز هر کاری میکنه هنوز java پرطرفدار ترین زبان برنامه نویسیه (تا پارسال که اینطوری بود.)

openGL هست ! حالا شما هی برو directX3d تو برنامت استفاده کن! چرا؟ چون کتاب هاش زیاده و آموزشاش ریخته و پشتیبانی داره و ومال ماکروسافته!......

یا اینحال من هرچی گفتم از شنیده ها و برخی دیده های خودم بوده و سند محکمی نیست و برای همین هم حکم قطعی نمکنم. من هنوز یادم نرفته که بیلگیس کسی بودکه باعث پیشرفت صنعت کامپیوتر دنیا شد! اما ادیسون هم برق رو اختراع کرد و 500 برابر کار مهمتری کرد! اما یک پونصدم بیلگیسم پولدار نشد! تازه ادیسون خوب بود خیلی ها بدتر بودن! مگه یه همچین خدمتی که بیلگیس کرد چقدر واسش پول میخواد؟ سرمایه ی پیلگیس اندازه ی بودجه ی لازم برای اداره ی یک کشور هست.

ببخشید روده درازی کردم. اما دلم پر بود.
من تنفر ندارم اما تعصب هم ندارم.
گفتم شما رو هم در اسن اطلاعات شریک کنم.
موفق باشین.
یا حق. :40: :11:

هیچ کدوم از حرفاتونو رد نمی کنم . در مورد GeForce هم نه میشه حرفتونو رد کرد نه میشه کامل قبول کرد . ولی به نظر حرف منطقی میاد .
باز هم میگم همه این کارهای مایکروسافت به خاطر کسب درآمده . فقط و فقط .
ولی انصافا ارائه یک سیستم عامل از صفر واقعا انقلاب بزرگی بود .
برا همین کار و بعضی تکنولوژی های سخت افزاریش که بعضا ارائه میده خیلی قبولش دارم .

تو قسمت create new project من اینا میان.
از بین اینا کدومو انتخاب کنم؟:23:

اگه این پست رو نگا کرده باشین :

جوابتونو می گرفتین .
بستگی به خودتون داره .
اگه می خواین برنامه کنسول بنویسین که معمولا هم همین طوره فعلا : Win32 Console Application

vurhorston
16-02-2010, 00:03
متشکر دوست عزیز من این پستو ندیده بودم.

vurhorston
16-02-2010, 00:16
فقط یه مشکلی هست یه قسمت گفتین که روی سورس فایل کلیک کنیم و نیو آیتمو باریم ولی تو پنجره ای که باز میشه .ccp نیست:

vurhorston
16-02-2010, 23:17
کسی نمیدونه چی کار کنم؟

sin2x=2sinxcosx
17-02-2010, 01:12
کسی نمیدونه چی کار کنم؟

شما مطمئنین Win32 Console Application ایجاد کردین ؟

Arman_BM
17-02-2010, 01:46
فقط یه مشکلی هست یه قسمت گفتین که روی سورس فایل کلیک کنیم و نیو آیتمو باریم ولی تو پنجره ای که باز میشه .ccp نیست:

عزیز من این پنجره ای که باز کردی مال اضافه کردن فایل به پروژته و برای ایجاد پروژنه نیست.

شما ابتدا مسیر زیر رو طی کن:

حالا از سمت راست زبون برنامه نویسیت رو C++ انتخواب کن.
حالا در پایین در مقابل Name یک اسم دلخواه برای پروژت انتخواب کن و روی Win32ConsoleApplication کلیک کن.
به پنجره باز میشه دکمه ی Finish رو بزن
حالا سمت راستت یه پنجره ی کوچیک به نام solution explorer وجود داره.
یک سری فایل با پسوند های مختلف هست.
شما اون فایلی که اسمش همون اسم پروژته و پسوندش .CPP است رو اتخواب کن.(روش دوبار کلیک کن)

vurhorston
17-02-2010, 12:42
شما مطمئنین Win32 Console Application ایجاد کردین ؟

بله دوست عزیز مطمئنم

عزیز من این پنجره ای که باز کردی مال اضافه کردن فایل به پروژته و برای ایجاد پروژنه نیست.

شما ابتدا مسیر زیر رو طی کن:
می دونم، شما اون مقاله رو بخون نوشته اول یه پروژه Win32ConsoleApplication ایجاد کنیم
بعد Empty Project رو انتخاب کنیم و رو سورس فایل کلیک راست کنیم نیو آیتم و بیاریم ولی .CPP توی لیست نیست.

Arman_BM
17-02-2010, 18:13
بله اما روش مقاله متفاوته.
شما به این روشی که من گفتم بری چه مشکلی هست؟

_H2_
18-02-2010, 02:03
سلام

... ولیCPP توی لیست نیست ...
- یعنی الآن در پنل سمت راست به نام SolutionExplorer شاخه های Header Files و Resource Files و Source Files را میبینید و وجود دارد؟

- در فرمی که باز میشود در شاخه Code هم cpp را پیدا نمیکنید؟

- نام ویرایشو ورژن VS چیست؟ Help->About

- ویندوزتان چیست؟

vurhorston
18-02-2010, 19:52
سلام

- یعنی الآن در پنل سمت راست به نام SolutionExplorer شاخه های Header Files و Resource Files و Source Files را میبینید و وجود دارد؟

- در فرمی که باز میشود در شاخه Code هم cpp را پیدا نمیکنید؟

- نام ویرایشو ورژن VS چیست؟ Help->About

- ویندوزتان چیست؟

بله هر سه تا هستن.

اینم کد:

Microsoft Visual Studio 2008
Version 9.0.21022.8 RTM
Microsoft .NET Framework
Version 3.5 SP1
Installed Edition: Enterprise
Windows XP service-pack 2

بله اما روش مقاله متفاوته.
شما به این روشی که من گفتم بری چه مشکلی هست؟ بله کامپایل نمی شه
برای این برنامه این ارور رو میده:

sin2x=2sinxcosx
18-02-2010, 20:29
بله هر سه تا هستن.

Microsoft Visual Studio 2008
Version 9.0.21022.8 RTM
Microsoft .NET Framework
Version 3.5 SP1
Installed Edition: Enterprise
Windows XP service-pack 2

بله کامپایل نمی شه
برای این برنامه این ارور رو میده:

خب درسته دیگه . شما بعد از include ها اینو بذار حل میشه :

vurhorston
18-02-2010, 20:39
خب درسته دیگه . شما بعد از include ها اینو بذار حل میشه :

کد:
using namespace std;

sin2x=2sinxcosx
19-02-2010, 00:31
این برای اینه که شما پروژه Win32 Console Application و بعد از قسمت Application Settings گزینه Empty Project رو انتخاب نکردی .

Arman_BM
19-02-2010, 11:16
کتاب خونه های VS متفاوته از خودC++
یه کتابچه ای چیزی دانلود کن بشین بخون. یادمه یک دونه فارسیش بود تو اینترنت.

vurhorston
20-02-2010, 16:26
ول کنین دیگه بیخیالش شدم C++ builder نصب می کنم

sin2x=2sinxcosx
20-02-2010, 16:38
ول کنین دیگه بیخیالش شدم C++ builder نصب می کنم

چی چی رو بی خیال شیم ؟ :31:
آخه من مطمئنم دقیقا win32 console معمولی ایجاد نکردین .
از این stdafx معلومه کاملا .

vurhorston
20-02-2010, 23:34
باشه فردا فیلم می گیرم آپلود می کنم می بینین

_H2_
21-02-2010, 00:56
سلام
شاید اگر یک نمونه از پروزه خالی که ایجاد میکنید هم آپلود کنید کمک کند.
میتوان فهمید ایراد در نحوه ایجاد پروزه تان است یا ایراد در نصب VS است و مثلاً Template ها نصب نشده یا پاک شد.
یک نسخه از پروژه را آپلود کنید.

vurhorston
21-02-2010, 18:31
آنیستال کردم:31:

mehrnoosh_bsb
01-12-2011, 12:20
سلام دوستان...من visual studio 2010 رو نصب کردم...اما خیلی خیلی سرعتش کند هست....زمان اجرای یه برنامه شاید 4تا 5 دقیقه طول بکشه...این پیغام رو میده : Visual Studio 2010 runs faster when the Windows Automation API 3.0 is installed
...اما نمی تونم ازش استفاده کنم چون ویندوز من xp32بیتی هستش....لطفا کمکم کنین.....

pouya_170
23-12-2015, 23:49
<c#>
کمک لطفا
با سلام و خسته نباشید ببخشید میخواستم اشکالات این پروژه رو کسی میتونه رفع کنه خواهش میکنم کمک کنید
میخواستم فرم مالک و مملوک اضاف بشه و از طریق دیتا گرید ویو فرم گزارش گیری اضاف بشه ممنون این لینک پروژه است s3.picofile.com/file/8229523092/Restrun.rar.html

اگه کسی هم یک پروژه آماده در زمینه رستوران داره ممنون میشم بزارید<c#>