PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك به حل يه مشكل

علي طهماسبي
08-02-2010, 18:57
سلام دوستان
من يه پروژه آماده افتر دارم حالا نمي دونم چطور عكسهاموبهش بدم هر كاري مي كنم فايده نداره عكسها در پوشه ايي كه در پنجره پروجكت بنام Placeholder Images قرار دارند كه به صورت مشكي نشون داده ميش در تايم لاين ميشه عكسهارو اضافه كرد در قسمت ديگه پنجره پروجكت پوشه ايي به اسم Your Custom Assets قرار دارد كه شماره گذاريش مثل پوشه بالايي هست

Mr Andersson
08-02-2010, 23:09
درود;

تو پنجره پروجکت, کلیک راست رو فایل : Replace footage>File

این جواب نمیده؟

.......

علي طهماسبي
09-02-2010, 11:55
با تشكر
مهيار جان بد جوري زدم تو افتر اصلا هيچي ازش بلد نيستم
اين كارو كردم نميشه
در قسمت دوم پوشه پروجكت كه گفتم set proxy>File رو مي زنم پر ميشه ولي هر عكس مختلفي كه بندازم همش يه عكس رو نشون ميده

Mr Andersson
10-02-2010, 02:18
درود;

راستیتش من دقیق نمیگیرم چی میشه ولی میدونم کار نمیکنه:31: اگه میشه فقط پروژه رو آپ کن ببینیم چیه...

.......

علي طهماسبي
10-02-2010, 11:46
اگه میشه فقط پروژه رو آپ کن ببینیم چیه...

درود
مهيار جان اگه بخوام آپش كنم اميد خدا برا هفته ي ديگه اگه برق ،اينترنت چه مي دونم يه مشكلي پيش نياد آپ ميشه من گفتم با زغال ميام تو نت
عكسي ازش قرار مي دم تا بهتر متوجه بشي

علي طهماسبي
10-02-2010, 15:48
با سلام
دوستان عزيز اگه به عكس زير توجه كنيد مي بينيد كه دو پوشه وجود دارد كه با نامهاي 1 و 2 شماره گذاري كردم كه در پوشه 1 قسمت Replace footage>File وجود دارد ولي وقتي عكسي رو وارد ميكنم عكس وارد پروژه نميشه ولي در شماره 2 عكس با استفاده از قسمت set proxy>File عكس وارد ميشه ولي همه يه عكس هستند اميدوارم متوجه شده باشيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza2kn
10-02-2010, 16:31
سلام دوست عزیز..
اون Proxy که اصلا چیز دیگه هست ربطی نداره به موضوع. اون برای کارکردن با فوتیج های خیلی سنگین و حجیم به کار میره...
راجع به مشکلت هم معمولا همیشه از طریق کلیک راست Replace Footage > File درست انجام میشه حالا نمیدونم مشکل شما چیه؟ ارور میده؟ چیزی میگه؟؟ اگه بازم نشد خود عکسهایی رو که میخوای بیاری تو پروژه وارد افتر کن ، بعد هر عکسی رو میخوای جایگزین کنی ، مثلا میخوای اونی که الان تو پنجره Project هست رو با یکی از عکسهایی که تو Composition می بینی (همون سیاه ها) عوض کنی ، عکسی که وارد کردی رو انتخاب کن ، دکمه Alt رو نگه دارو بنداز روی عکسی که میخوای باهاش جایگزین شه...
یه راه دیگه هم هست این که عکسایی رو که میخوای عوض شن بذاری تو اون پوشه PlaceHolder Images ( از Mycomputer) و اسمشون رو به اسم اونایی که الان هستن تغییر بده و قبلی ها رو یا پاک کن یا ببر یه جا دیگه بعد رو یکی از عکسها که کلیک راست Reload Footage بزنی همه درست میشن...:40:
موفق باشی:11:

علي طهماسبي
10-02-2010, 19:13
دست گلت آقا رضا درد نكنه حالا يه سوال ديگه عكسي من ميندازم سايزش خيلي زياده چطور اندازرو با پنجره يكي بكنم بجز گرفتن كناره هاو كوچيك كردنش

reza2kn
10-02-2010, 21:00
سلام دوست عزیز وظیفه بود:40:
برای این کار اگه منظورتون کوچیک شدن عکس به اندازه صفحه Composition هست ، روی عکس کلیک راست کنید و از منوی Transform گزینه Fit To Comp رو بزنید...
موفق باشید:11: