PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست افزونه براي ووردپرس جهت بالابردن سرعت اكانت مديريت

bermuda.sys
08-02-2010, 11:55
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان گرامي

من يك سايت دارم كه با نرم افزار مديريت محتواي ووردپرس مديريتش ميكنم .
در ووردپرس گزينه اي وجود دارد كه منتهي ميشود به يك افزونه كه وقتي نصب شود سرعت اكانت مديريت چندبرابر ميشود . وقتي ميخوام دريافتش كنم پيغامي مبني براينكه امكان سرويس دهي به كشور شما وجود ندارد.
از طريق يك سايت ديگر اون نرم افزار رو دانلود كردم ولي وقتي ميخوام نصبش كنم در كامپيوترم پيغام زير را ميدهد :
َAccses To This Application is restricted
وقتي به عنوان افزونه در ووردپرس ميخوام نصبش كنم (اول زيپ كردم) پيغام ميده این افزونه header معتبر ندارد
حال خواهشمندم نحوه نصب اين برنامه رو به صورت ساده براي من توضيح دهيد .
خيلي فوريه .
با تشكر و قدرداني از شما دوست عزيز
Bermuda:11:

tabriz-info
08-02-2010, 12:02
اون پیغام اولی رو میتونی با هیتلر کش رد کنی

در ضمن خود ورد پرس امکانات بالا بردن سرعت رو داره

اون افزونه رو باید ببینم بعد نظر بدم

darkdream2012
15-02-2010, 19:28
سلام
دوستانی که شیلتر شکن دارن لطفا اینو برا ما (من):31: دانلود کنند یه جا آپلود کنن لینک بدند دانلود کنیم استفاده کنیم دعاش کنیم
مرسی

bermuda.sys
17-02-2010, 13:33
با سلام
من هركاري كردم با ----- شكن معتبر هم نتونستم بگيرمش.
لطفاً يه راه ديگه اي پيشنهاد كنيد.
ممنون ميشم ازتون

darkdream2012
17-02-2010, 14:25
فکر کنم با V P N باید بگیریم که IP ایران نباشه

mummified
20-02-2010, 13:51
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان گرامي

من يك سايت دارم كه با نرم افزار مديريت محتواي ووردپرس مديريتش ميكنم .
در ووردپرس گزينه اي وجود دارد كه منتهي ميشود به يك افزونه كه وقتي نصب شود سرعت اكانت مديريت چندبرابر ميشود . وقتي ميخوام دريافتش كنم پيغامي مبني براينكه امكان سرويس دهي به كشور شما وجود ندارد.
از طريق يك سايت ديگر اون نرم افزار رو دانلود كردم ولي وقتي ميخوام نصبش كنم در كامپيوترم پيغام زير را ميدهد :
َAccses To This Application is restricted
وقتي به عنوان افزونه در ووردپرس ميخوام نصبش كنم (اول زيپ كردم) پيغام ميده این افزونه header معتبر ندارد
حال خواهشمندم نحوه نصب اين برنامه رو به صورت ساده براي من توضيح دهيد .
خيلي فوريه .
با تشكر و قدرداني از شما دوست عزيز
Bermuda:11:
سعی کنید افزونه های وردپرس رو تنها از طریق خود سایت رسمیش دانلود کنید. چون تنها در اون صو رت میتونید از جدیدترین نسخه های اصلاحی اون برنامه مطلع بشید.
اگر افزونه مورد نظرتون کاربردی و مفید باشه حتماً میتونید اونو از طریق لینک زیر دریافت کتید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر در اونجا پیداش نکردید دیگه ریسک نصبش رو قبول نکنید.