PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه گوشی میخوام که.....

balaban25
07-02-2010, 19:57
یه گوشی میخوام تا 300تومن لمسی باشه جی پی اس داشنه باشه سیمبین اجرا کنه دوربینشم ترجیحا 5 باشه...
مرسی...

hasanmotori
07-02-2010, 20:11
یه گوشی میخوام تا 300تومن لمسی باشه جی پی اس داشنه باشه سیمبین اجرا کنه دوربینشم ترجیحا 5 باشه...
مرسی...

نوکیا 5800
فقط دوربینش 3 هست
قیمتشم 260 70 تومنه

balaban25
07-02-2010, 20:47
نوکیا 5800
فقط دوربینش 3 هست
قیمتشم 260 70 تومنه
سامسونگ چی اون خوب نیست؟

hasanmotori
07-02-2010, 20:58
سامسونگ چی اون خوب نیست؟

اگه سیمبین نخای گوشیهای خوبی داره سامسونگ تو این رنج

balaban25
07-02-2010, 21:24
اگه سیمبین نخای گوشیهای خوبی داره سامسونگ تو این رنج
جی پی اس چی؟؟میشه یه مدل بگین؟

hasanmotori
07-02-2010, 21:42
جت هست حدود 300 تومنه
دوربین 5 خوب و فیلم برداری خوب
سی پی یو 800
وایرلس
جی پی اس
سوکت 3.5 میلیمتری
2 گیگ مموری داخلی
تسک منجر 3 بعدی
اینترفیس خوب
صفحه oled با رزولوشن 800x480
و...

گوشیه کاملیه ... همه چی داره به جز سیستم عامل

sasan816
08-02-2010, 11:52
من 6710 نویگیتر رو بهتون پیشنهاد میکنم :
گوشی کشویی با طراحی ارگونومیک، نسل ۳٫۵، دوربین ۵ مگاپیکسل، لنز Carl Zeiss، مسیریاب جی‌پی‌اس، قطب‌نمای دیحیتالی، صفحه نمایش ۲٫۶ اینچ ۱۶ میلیون رنگ TFT، حسگر شتاب‌سنج برای دوران خودکار صفحه و قطع زنگ، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۳، ۵۰ مگابایت حافظه داخلی، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو، خروجی تلویزیون، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، خروجی استاندارد صدا، شبکه بیسیم به همراه فناوری UPnP
مزایا: پردازنده ARM فرکانس ۶۰۰ مگاهرتز، قابلیت افزایش کارت حافظه حداکثر تا ۱۶ گیگابایت، نسل ۳٫۵، دوربین ۵ مگاپیکسل، فوکوس اتوماتیک، فلاش، فیلمبرداری با وضوح مناسب، دوربین دوم، مسیریاب جی‌پی‌اس، قطب‌نمای دیحیتالی، صفحه نمایش ۲٫۶ اینچ ۱۶ میلیون رنگ TFT، حسگر شتاب‌سنج برای دوران خودکار صفحه و قطع زنگ، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۳، ۵۰ مگابایت حافظه داخلی، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو، خروجی تلویزیون، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، خروجی استاندارد صدا،، پخش مداوم موسیقی حداکثر تا ۲۵ ساعت
معایب: عدم امکان ویرایش پرونده‌های آفیس

hasanmotori
08-02-2010, 13:03
من 6710 نویگیتر رو بهتون پیشنهاد میکنم :
گوشی کشویی با طراحی ارگونومیک، نسل ۳٫۵، دوربین ۵ مگاپیکسل، لنز Carl Zeiss، مسیریاب جی‌پی‌اس، قطب‌نمای دیحیتالی، صفحه نمایش ۲٫۶ اینچ ۱۶ میلیون رنگ TFT، حسگر شتاب‌سنج برای دوران خودکار صفحه و قطع زنگ، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۳، ۵۰ مگابایت حافظه داخلی، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو، خروجی تلویزیون، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، خروجی استاندارد صدا، شبکه بیسیم به همراه فناوری UPnP
مزایا: پردازنده ARM فرکانس ۶۰۰ مگاهرتز، قابلیت افزایش کارت حافظه حداکثر تا ۱۶ گیگابایت، نسل ۳٫۵، دوربین ۵ مگاپیکسل، فوکوس اتوماتیک، فلاش، فیلمبرداری با وضوح مناسب، دوربین دوم، مسیریاب جی‌پی‌اس، قطب‌نمای دیحیتالی، صفحه نمایش ۲٫۶ اینچ ۱۶ میلیون رنگ TFT، حسگر شتاب‌سنج برای دوران خودکار صفحه و قطع زنگ، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۳، ۵۰ مگابایت حافظه داخلی، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو، خروجی تلویزیون، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، خروجی استاندارد صدا،، پخش مداوم موسیقی حداکثر تا ۲۵ ساعت
معایب: عدم امکان ویرایش پرونده‌های آفیس

خیلی باحالی :دی

اونا که میگن لمسی نمیخایم هی میای میگی 5530

این که میگه لمسی میخام میگی 6710

:دی

merikh_merikh
09-02-2010, 11:08
به نظره منم 5800 گزینه ی خوبیه فقط دوربینش 3مگاپیکسل میباشد