PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرم یا تروجانی که فقط AVAST میتونه از بین ببره!!!!!!

mahmood7577
07-02-2010, 13:06
سلام دوستان:20::11:
ازتون درمورد نابودی یک تروجان کمک میخوام. البته خودم اونو با AVAST ازبین بردم ، ولی چون تو جایی که من کار میکنم سیستمها شبکه هست و همشون از nod آپدیت شده استفاده میکنن، نمیخوام رو همشون avast نصب کنم.
مشخصات ویروس اینه که ازطریق فلش مموری منتقل شده رو یه سیستم بعد یک سری فولدر که در واقع فایل هست درست میکنه . به نامهای play_xxx و سرکاری_play و newfolder . که اگه رو یکیشون کلیک کنی ویروسی میشه و درایوها و فولدر ویندوزت share میشه.
avast اونو به اسم win32:malware-gen میشناسه و ازبین میبره و nod فقط پیغام ویروس autorun میده و نمیتونه ازبین ببره.سایر آنتی ویروسها هم اونو به این اسمها میشناسن:

Company NameDetection NameahnlabWin-Trojan/Agent.78848.CL
McAfeeGeneric Downloader.x!bcu!7c50b4ab9cc3AVG (GriSoft)Generic14.VQUAviraTR/Hijacker.GenBitDefenderGeneric.Malware.FBdldg.A3A0 309C
Dr.WebTrojan.MulDrop.34089
eSafe (Alladin)Suspicious File [105]
Eset~NEW_VIRUSFortiNetW32/Basine.C!tr.dldr
F-ProtW32/Injector.A.gen!Eldorado
KasperskyTrojan-Downloader.Win32.Agent.cmhe
microsofttrojandownloader:win32/small.gen!i
normanW32/Agent.PUYApandaTrj/Downloader.MDWrisingTrojan.DL.Win32.Mnless.erj
SophosMal/Generic-ASymantecTrojan HorseTrend MicroPAK_Generic.001vba32Trojan-Downloader.Win32.Agent.cmhe
V-BusterTrojan.DL.Small.CLXD

من یه remover یا برنامه ای میخوام که بدون نصب آنتی ویروس دیگه ای اونو ازبین ببرم.
باتشکر:40:

Ava UK
07-02-2010, 23:00
Dr.Web CureIt احتیاجی به نصب نداره و بعنوان یک اسکنر عمل میکنه. هر وقت هم که دانلودش کردی آخرین آپدیت ها رو تا روز دانلود شده داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل دانلود شده رو در هر کامپیوتر اجرا کن و سیستم رو باهاش اسکن کن.

یا میتونی از سی دی های بوتیبل آنتی ویروسها استفاده کنی. مثلا سی دی های کسپرسکی و یا Avira Antivir.

فایل ISO زیر رو دانلود کن و بدون اینکه تغییری توش بدی و دستکاریش کنی اونو روی یک سی دی رایت کن. سی دی رو داخل هر کامپیوتر که گذشتی سیستم رو رستارت کن و کامپیوتر رو از طریق سی دی بالا بیار و بزار سیستم رو اسکن کنه.

Avira Antivir Rescue CD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل ایزوی بالا م مانند دکتر وب هر وقت دانلود بشه دارای آخرین آپدیت تا روز دانلود شده خواهد بود.

پیشنهاد خودم Avira است. اما اگر بتونی هر دوش رو دانلود و استفاده کنی محکم کاری کردی. :46:

ahmad-delpiero
05-03-2010, 12:46
میشه کد را دستی بذارید