PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مادربرد tp43d2-a7 biostar

royaye_talkh55
05-02-2010, 22:25
سلام من به مشکل بزرگی برخوردم
من مادربرد رو از طریق سایت آپدیت کردم و چند تا فایل رو دانلود و نصب کردم و بعد از آن توی ستاپ در سربرگ O.N.E به این مشکل برخوردم
WARNING: please clear CMOS if System No display after over clocking
چگونه این اورکلاک رو غیرفعال کنم و این cmos رو چگونه پاک کنم؟
و سربرگ chipset
WARNING: SETTING WRONG VALUES IN BELOW SECTION MAY CAUSE SYSTEM TO MALFUNCTION
و خواستم تا از قسمت
LOAD OPTIMAL DEFAULTS تنظیمات کارخانه رو برگردونم ولی این دو تا پیغام هنوز حذف نشده اند و کامپیوترم هم بعضی وقتا هنک می کنه
دوستن عزیز نیازمند یاری سبزتان هستم:10::10::10::41:

pulp_fiction
06-02-2010, 01:14
سلام من به مشکل بزرگی برخوردم
من مادربرد رو از طریق سایت آپدیت کردم و چند تا فایل رو دانلود و نصب کردم و بعد از آن توی ستاپ در سربرگ O.N.E به این مشکل برخوردم
WARNING: please clear CMOS if System No display after over clocking
چگونه این اورکلاک رو غیرفعال کنم و این cmos رو چگونه پاک کنم؟
و سربرگ chipset
WARNING: SETTING WRONG VALUES IN BELOW SECTION MAY CAUSE SYSTEM TO MALFUNCTION
و خواستم تا از قسمت
LOAD OPTIMAL DEFAULTS تنظیمات کارخانه رو برگردونم ولی این دو تا پیغام هنوز حذف نشده اند و کامپیوترم هم بعضی وقتا هنک می کنه
دوستن عزیز نیازمند یاری سبزتان هستم:10::10::10::41:
به سایت مادربوردتون برین و اولین ورژ بایوس آپدیت کنین مشکلتون حل مشه . اگر حل نشد تنها راه فلش بایوستون

royaye_talkh55
06-02-2010, 15:48
به سایت مادربوردتون برین و اولین ورژ بایوس آپدیت کنین مشکلتون حل مشه . اگر حل نشد تنها راه فلش بایوستون
سلام
خواستم بایوس رو آپ کنم که میگه از شما آخرین ورژنه و نیازی نداره به آپدیت
میشه در مورد فلاش بایوس توضیح بدید (البته کامل)
ممنون

pulp_fiction
06-02-2010, 16:31
فلش کردن یا پروگرام کردن بایوس توسط دستگاه مخصوص صورت می گیره که کار دستگاه به این صورت که می یاد بایوس از اول راه اندازی می کنی هزییه این کار هم 10000 هزار تومن البته اگه مادربوردتون گارانتی داره ببرینش واسه گارانتی اگه هم نداره ببرین پیش کساییکه تعمیرات سخت افزاری می کنند .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amd>intel
06-02-2010, 16:45
شما یکبار clear cmos کنی مشکلت حل میشه

royaye_talkh55
06-02-2010, 21:43
فلش کردن یا پروگرام کردن بایوس توسط دستگاه مخصوص صورت می گیره که کار دستگاه به این صورت که می یاد بایوس از اول راه اندازی می کنی هزییه این کار هم 10000 هزار تومن البته اگه مادربوردتون گارانتی داره ببرینش واسه گارانتی اگه هم نداره ببرین پیش کساییکه تعمیرات سخت افزاری می کنند .

دوست عزیز
گارانتی داره ولی مشکل اینه که از تهران گرفتم و راهم حدودا 1000تا میخواد تا تهران و نمی تونم بدون سیستم چند روز حیران باشم

شما یکبار clear cmos کنی مشکلت حل میشه

دوست عزیز
مشکل اینه که من نمیدونم چجوری اینکارو بکنم وگرنه مزاحم شما و دوستا ن نمی شدم

pulp_fiction
07-02-2010, 19:20
دوست عزیز
گارانتی داره ولی مشکل اینه که از تهران گرفتم و راهم حدودا 1000تا میخواد تا تهران و نمی تونم بدون سیستم چند روز حیران باشم

دوست عزیز
مشکل اینه که من نمیدونم چجوری اینکارو بکنم وگرنه مزاحم شما و دوستا ن نمی شدم
برای clear cmos کردن سیستموتون خاموش کنید و باتری مادربوردتون در بیارید و با یک ویسیله فلزی مثل پیچ گوشتی روی قسمتی که فلزی بر روی برد چند بار بکشید ولی فکر نکنم اینطوری مشکلتن حل بشه ولی بازم به امتحانش می ارزه

royaye_talkh55
08-02-2010, 21:52
عزیزان کمک کمک کمک
دوستان عزیز لطفا یک راه حل عملی بدید
یکی از دوستان حضوری گفت که باید ROM یا همون بویوس رو بدم فلاش کنند و دوباره روی آن برنامه بنویسند که این کار به نظرم سخت است

alpacino_2010
09-02-2010, 12:01
عزیزان کمک کمک کمک
دوستان عزیز لطفا یک راه حل عملی بدید
یکی از دوستان حضوری گفت که باید ROM یا همون بویوس رو بدم فلاش کنند و دوباره روی آن برنامه بنویسند که این کار به نظرم سخت است
در ایت تاپیک در مورد سیستم شما خیلی بحث شد به نظر من یا به گارانتی ارسال کنید یا به یک تعمیرگاه داخل شهرتون ببرین و بایوستون فلش کنید

royaye_talkh55
09-02-2010, 23:22
سلام دوستان عزیز
من الان دارم با هموین سیستم کار می کنم و مشکل خاصی ندارم .فقط از اون دوتا WARNING توی ستاپ می ترسم که یه وقت مشکل ساز بشه.

alpacino_2010
10-02-2010, 00:04
سلام دوستان عزیز
من الان دارم با هموین سیستم کار می کنم و مشکل خاصی ندارم .فقط از اون دوتا WARNING توی ستاپ می ترسم که یه وقت مشکل ساز بشه.
شنا با این کار صورت مسئله پاک می کنید و سیستمتون بعد از مدتی کار دوباره هنگ می کند . بهتیرن کار این مادربوردتن تعمیر کنید . زمانی رفت و برگشت گارانتی مادربوردتون بیشتر از 10 روز نمی شه .
با آرزوی سربلندی:11:

royaye_talkh55
10-02-2010, 21:18
ممنون از دوستان عزیز
باید فکرامو بکنم وببینم می تونم 10-15 روز بی سیستم باشم یا نه
ولی بازم ممنون