PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Justify توی CS4 چرا کار نمیکنه ؟!

Benygh
05-02-2010, 20:34
سلام

اول از همه باید بگم که این CS 4 بد قلق ترین ورژنه فتوشاپه که تا حالا باهاش کار کردم !

تصویر زیر رو ببینید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چرا Justification فعال نیست ؟! :|

در ضمن در بعضی فونت ها حرف "ی" رو به صورت جدا مینویسه و نمیتونه درست بنویسه ! مثلا سری فونت های فارسی H که در بانک فونت این انجمن نیز موجوده ! البته وقتی کپی پیست بشه کار میکنه ولی وقتی تایپ میشه مشکل داره !

huti_421
05-02-2010, 20:56
پاراگراف ایجاد میکنی یا تک خط ؟

Benygh
05-02-2010, 21:11
پاراگراف ...

توی تک خط Justify به چه دردم میخوره !

کم پیدایی ها هوتی ...

Saeed kmss-D
05-02-2010, 21:13
سلام...

چقدر به این نسخه بیچاره ایراد میگیری شما :دی
به این خوبی!

خب عزیز ، اول متن رو انتخاب کن بعد گزینه ها خودشون فعال میشن! :دی

موفق باشی♥♥♥

Benygh
05-02-2010, 21:29
کار نمیکنه ! :((
متن فارسیه !

Benygh
05-02-2010, 22:28
توی CS 2 هم این مشکل رو داشتم !!

من چطوری تایپ کنم ؟!
من یک متن بلند رو کپی کردم و بخضی ازش رو اینتر زدم تا بره خط بعد !

به هر حال .. وقتی خودم هم تایپ کردم همین اش بود و همین کاسه !

alialam
06-02-2010, 08:26
سلام
اگر توي كار فتوشاپ ابزاري درست كار نمي كنه بايد موارد زير رو بررسي و اجرا كني:(البته اين چيز هايي گفته ميشه مال همه ي ابزار ها هست و بعضي كارها شايد براي ابزار متن ربطي نداشته باشه)

1- اولين كار كه ساده هم به نظر ميرسه ولي موارد زيادي پيش مياد: يك سري چيز هاي ريز و جزئي رو دوباره چِك كني از جمله اينكه ببيني همون لايه اي كه مي خواي انتخاب هست يا نه، گوشه اي از تصوير انتخاب (Select) نشده باشه، فوي پانل channels لايه اي كه مي خواي انتخاب شده باشه و يك سري از اين موارد.

2-در انتهاي گزينه ي Options كليك راست كرده(يا Ctrl را نگه داريد و كليك كنيد) و Reset Tool را بزنيد. بعدش هم براي اطمينان ابزار رو روي يك كار ديگه امتحان كنين.(يعني مثلاً اگر با متن سر و كار داريم، در يك صفحه جديد يك متن جديد بنويسيم و همون كاركرد رو روش امتحان كنيم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- Preferences رو بايد به انتخاب هاي پيش فرض برگردوني(اگه تنظيمات خاصي اونجا انجام دادي). البته بعضي از تنظيم هاي سفارشي رو كه انجام دادي قبلش بايد ذخيره كني و براي خودت توي هارد نگه داري تا دوباره بتوني از اونها استفاده كني(البته اگه برات مهم هستن). براي ذخيره كردن اونها مي توني به Edit==>Preset Manager بري و در اونجا تمامي سبك ها، قلم ها و... رو ذخيره كني. توي رنگها هم اگر از تنظيم ويژه اي استفده مي كني ميتوني كدش رو براي خودت يادداشت كني.
بعد از اين كارها و بعد از اينكه Preferences رو به حال پيشفرض كردي، از فتوشاپ خارج ميشي، دوباره وارد ميشي، همين كه وارد شد(نه قبلش و نه چند لحظه بعدش) Ctrl+Alt+Shift رو فشار بده و نگه ندار تا زماني كه يه سؤال كنه( نمي دونم چرا بعضي موقع نميشه!!). بعد اونها رو ول كن و حذف تنظيم ها رو تأييد كن.

4- اگه اين هم نشد بايد فتوشاپ رو دوباره نصب كني:13:

5- باز هم اگه نشد بايد تو سايت Adobe.com اشكال رو در ميون بزاري:27:
موفق باشي...يا علي

Benygh
06-02-2010, 20:04
نه ... کار نکرد ... تو CS 3 هم کار نمیکنه !

ممکنه شما تست کنید ؟!

ebi_dar
07-02-2010, 11:55
میشه بپرسم ویندوزتون چیه؟!

Benygh
07-02-2010, 13:59
ویندوز سون 64 بیتی ...

ورژن 32 بیتی رو هم اجرا کردم و همین مشکل پابرجا بود ؟!

شما تست کردین توی CS4 خودتون ؟!

alialam
07-02-2010, 18:47
هه...
جالبه، مال خودم جواب نداد...:31:

Benygh
07-02-2010, 21:04
خوب پس یکی بگه من چیکار کنم ؟!

آقا سعید شما که دفاع میکردی کجایی ؟! :دی

Benygh
08-02-2010, 13:34
سلام
فهمیدم ... ابتدا باید یک کادر بکشیم بعد شروع به تایپ کنیم و بعدش میشه پاراگراف ... بعد کار میکنه این Justification ها ...

huti_421
08-02-2010, 15:54
سلام
فهمیدم ... ابتدا باید یک کادر بکشیم بعد شروع به تایپ کنیم و بعدش میشه پاراگراف ... بعد کار میکنه این Justification ها ...

خوب من به تو چی گفتم ؟ :13:

کلاً تکست دو نوع داره دیگه ، یا تک خط که با کلیک اِ یا پاراگراف که با کشیدن موس :دی