PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : AVI to DVD

LΩRD
05-02-2010, 17:43
سلام به همه ی بروبچ P30World
بچه ها من یه فیلم دارم که کیفیتش نسبتا بده و دنبال یه نرم افزارم که بتونه کیفیتش رو به شکل دی وی دی در بیاره یا به قول گفتنی جوری کیفیت فیلم رو بالا ببره که مثل آینه نشون بده :31: فرمت فیلم هم AVI هست ... بچه ها این فیلم خیلی برام مهمه ... خواهشا هرکی کمکی از دستش بر میاد دریغ نکنه :40:
ممنون :40:

Saeed System
05-02-2010, 18:10
سلام دوست عزیز...فکر نمیکنم همچین چیزی اصلا امکان داشته باشه!

نرم افزارهایی که هستن که بعد از کلی زور زدن یه کمی کیفیت عکس رو بهتر میکنن حالا این که فیلم هست!

حالا نمیدونم شایدم باشه اگه باشه حتما اساتید راهنمایی میکنن.

:46:

Masоud
05-02-2010, 22:07
سلام به همه ی بروبچ P30World
بچه ها من یه فیلم دارم که کیفیتش نسبتا بده و دنبال یه نرم افزارم که بتونه کیفیتش رو به شکل دی وی دی در بیاره یا به قول گفتنی جوری کیفیت فیلم رو بالا ببره که مثل آینه نشون بده :31: فرمت فیلم هم AVI هست ... بچه ها این فیلم خیلی برام مهمه ... خواهشا هرکی کمکی از دستش بر میاد دریغ نکنه :40:
ممنون :40:
سلام

اینو امتحان کن ضرر نداره . ولی همون جوری هم که دوستمون گفت گمون نکنم زیاد تاثیری داشته باشه.

Xilisoft Video Converter Ultimate

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

EXTREME
05-02-2010, 22:19
از نرم افزار dvd flick استفاده کنید

LΩRD
07-02-2010, 16:01
سلام

اینو امتحان کن ضرر نداره . ولی همون جوری هم که دوستمون گفت گمون نکنم زیاد تاثیری داشته باشه.

Xilisoft Video Converter Ultimate

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

مرسی از راهنماییتون :40: اتفاقا از همین نرم افزار استفاده کردم :46: کیفیت بد بود بدترم شد :31:

Masоud
07-02-2010, 17:48
مرسی از راهنماییتون :40: اتفاقا از همین نرم افزار استفاده کردم :46: کیفیت بد بود بدترم شد :31:
سلام

در سمت راست نرم افزار کیفیت رو تنظیم کردی ؟

خودت باید مقدار کیفیت رو دستی تنظیم کنی و میتونی تغییر بدی.

موفق باشید :40: