PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم ارائه آمار سایت

سید محمد عرفان
05-02-2010, 16:37
با سلام

دوستان این سایت منه arya-web.com تازه شروع به کار کرده. در قسمت آمار بازدید از سایت بازدیدهای اخیر آن اعم از امروز و دیروز اصلا آماری را نشون نمیده در صورتی که سایت بازدید داره. می تونید امتحان کنید و خودتون ببینید که بازدید شما را هم نشون نمیده!... :41:

لطفا اگه راهی به نظرتون میاد دریغ نکنید.:42::42::42:

سید محمد عرفان
07-02-2010, 11:25
بابا خیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییلی با حالید یه جای دیگه تاپیک زده بودم گفتند اگه اینجا تاپیک زده بودی زودتر به جوابت می رسیدی 2 روزه یه آدمیزاد اینجا رد نشده چه برسه به شما فرشته ها :31:اینطور که معلومه ما از اونجا رونده اینجا مونده ایم.:33:
اگه جواب را نمی دونید حداقل راهنمایی کنید کجا برم یا لااقل یه سر به سایت بزنید ببینید برای شما هم همینطوره که من میگم یا نه. همونجا هم می تونید یه پیغام کوتاه بذارید.:40:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):40:

سید محمد عرفان
07-02-2010, 16:39
این را هم اضافه کنم که سایتم با زبان PHP طراحی شده :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سید محمد عرفان
07-02-2010, 17:34
اگه باز هم اطلاعات لازم دارید بگید تا بنویسم :19:

arya-web.com

سید محمد عرفان
07-02-2010, 18:08
بابا مدیر انجمن یه راهنمایی ناقابل :42::42: یعنی اینقدر سوالم سخته یا دوستان رفتند باغ و بوستان گل بچینند!!:11:
دارم آمار بازدید کننده ها را همینجور الکی الکی از دست میدم.:37: قطره قطره جمع گردد وانگهی بری خوشه 3 !!