PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال شدن paste

habibsa
05-02-2010, 12:51
با سلام .مدتی که paste ویندوزم غیر فعال شده.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Ship Storm
05-02-2010, 13:06
Ctrl+C رو بزنید روی یک فایل یا فولدر وبعد در جایی دیگه Ctrl+V رو بزنید ببینید با این روش هم Paste کردن دچار مشکله هنوز؟

habibsa
05-02-2010, 16:15
ممنون اشکال از یکی از برنامه هایی بود که نصب کرده بودم.

Ettehad9
18-09-2012, 02:28
درود بر همگی
مدتی هست که گزینه paste windows غیر فعال شده و با انجام ctrl+c و ctrl+p هم به نتیجه نرسیدم و این عمل انجام نشد.
لطفا راهنمایی بفرمایید با نشکر

برنامه های اضافی شامل چه چیزهایی می شه ؟
و چگونه اونا رو غیر فعال و فعال کنم ؟
با تشکر

sasha199098
18-09-2012, 09:50
دوست عزیز
اگر سایر راه های رو رفتی و برنامه مزاحمی نصب نکردی
به ویندوزت یه حالی بده و یه check disk بزن
امیدوارم مشکلت حل شه

siam2010
18-09-2012, 10:02
برنامه های اضافی که نصب کردی و یه بار غیر فعال کن ببین درس میشه

Ettehad9
18-09-2012, 13:03
درود با تشکر از پاسخ سریع شما
چطوری عمل check disk رو انجام بدم ؟

برنامه های اضافی شامل چه چیزهایی می شه ؟
و چگونه اونا رو غیر فعال و فعال کنم ؟
با تشکر

sasha199098
18-09-2012, 16:08
روی درایو کلیک راست کن و برو properties
tools
error checking
check now
start
بعدش معمولا ریبوت میشه و توی حالت لوگان مشکلات دیسک رو حل میکنه

jafarian
18-09-2012, 22:08
روشهای پایین انجام بدین:20:

روش اول

اگر تازه این مشکل به وجود اومده سیستم به قبل ازاینکه این مشکل به وجود بیاد restore کنید اگر بازم جواب نداد سیدی ویندوز xp رو داخل دستگاه قراربدین بعدشم منوی run اجرا داخلش دستور sfc /scannow بزنید بعدشم اینتر بزارین کارش کامل انجام شود

روش دوم

منوی run اجرا داخلش دستور Services.msc وارد اینتر کنید بعدشم داخل صفحه ای که باز میشه از ستون سمت چپ دنبال گزینه clipboard بگردین بعدش مطمئن شوید این گزینه رو حالت automatic باشه و همچنین started باشه

روش سوم

منوی run باز اجرا کنید اینسری تین دستور devmgmt.msc داخلش وارد اینتر کنید بعدشم داخل صفحه ای که باز میشه روی گزینه keyboards دبل کلیک کنید بعد از زیرمنوش روی گزینه کیبورد خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید داخل کادری که باز میشه به سربرگ driver برین گزینه unistall انتخاب کنید بعدشم که سیستم پیغام ریست داد تایید کردین بالا که اومد از نوع تست کنید

روش چهارم

داخل همون پنجره فایل txt یا که فلدر خودتون که هستین روی فایل خودتون کلیک کنید بعدشم از اون قسمت بالای پنجره ویندوز اکسپلورر گزینه edit انتخاب کنید از زیرمنوش گزینه copy رو بعدشم برای عمل paste به قسمت دیگه همین روش برین.