PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Workspace هاي فتوشاپ رو اينجا بزاريد...

alialam
05-02-2010, 12:17
سلام دوستان
ديدم جاي چنين بحثي خاليه گفتم شروع كنم به اميد خدا...
دوستان لطف كنن عكس هايي از Workspace هايي كه درست كردن رو اينجا بزارن تا بقيه هم بتونن استفاده كنن.:46:
اول يه توضيح كوچيك راجع به Workspace(البته از زبون يه مبتدي مثل من:43:):
شما توي برنامه ي فتوشاپ، ميتونيد پانل ها (Panels) تون رو به صورتي كه راحت تر باشين در صفحه بچينين. مثلاً اونهايي كه بيشتر استفاده ميشن رو دم دست تر و يا حتي به صورت باز بچينين و اونهايي هم كه كمتر استفاده ميشن رو برداريد يا به صورت بسته شده(كوچك) در جايي از فضاي كار خودتون بزاريد. كه به حالت كليي از ظاهر فتوشاپ كه شما توي اون فضا كار مي كنين ميگن Workspace.:27:
با تنظيمات درست اون شما مي تونيد راحت تر و با آرامش بيشتري طراحي هاي خودتون رو انجام بديد.

من اوليش رو ميذارم. دوستان هم بي زحمت عكس Workspace هاي خودشون رو قرار بدن. با تشكر.../

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

huti_421
05-02-2010, 20:44
فتوشاپ که متن باز نیست هر کس به سلیقه‌ی خودش بیاد آپشن‌هایی رو اضافه کنه یا اکستنشن نصب کنه :دی

مال همه یه جوره ، فقط ممکنه بعضی صفحه هارو فعال یا غیر فعال کنن :دی

Saeed kmss-D
05-02-2010, 21:15
سلام...

درون مایه ی مال همه یکیه!

حالا من ، میزارم!
البته این Workspace عمومی منه!
دو سه تا سیو دارم برای کارای مختلف!

موفق باشید♥♥♥

alialam
05-02-2010, 22:13
فتوشاپ که متن باز نیست هر کس به سلیقه‌ی خودش بیاد آپشن‌هایی رو اضافه کنه یا اکستنشن نصب کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مال همه یه جوره ، فقط ممکنه بعضی صفحه هارو فعال یا غیر فعال کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من كه نگفتم Open Source هست كه...همين كه بعضي ها صفحه ها رو فعال يا غير فعال ميكنن ميشه يه Workspace جديد:5:

huti_421
06-02-2010, 00:41
در هر صورت :دی

خدمت شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید